Udvaraj mi se slobodno...:)

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Sreda 26.09.2007, 16:20, Naslov:
Ček' sad da pokušam da odmrsim klupko...Osmeh
Znači pitanje je bilo: "Dobar dan, koleginice (kolega). Danas neobično dobro izgledaš."
Svi ste se uglavnom složili da se za odbijanje daljeg razgovora poslužite čarobnom rečju "hvala", ali šta ako je u pitanju nasrtljivac? Mobing je vrlo prisutan, i možda ne bi bilo loše da malo konkretizujemo primere kako bi žene trebalo da reaguju u slučaju da su izložene stalnim i neprijatnim provokacijama.
Citat:
Sunshine: svakako bih uzvratila nekim komplimentom...nekim simpatičnim osmijehom...i vjerovatno bih prosula neke papire odmah poslije,udarila u neki stub,zid...ili bih se jednostavno spotakla

Jao, Sun, ako tako skrećeš pažnju na sebe, dobro je da si još uvek živa i u komadu. Osmeh Ja te već zamišljam kako se zakucaš u zid svaki put kad ti se neko svidi...Osmeh Duboko se izvinjavam za to što sam ti i ja komentarisala poprsje, neću nikad više. Osmeh
Citat:
DaRkDuDe: A kako bi to izgledalo, recimo ovako: "Dobar dan kolega, nocas si izgleda imao uspesnu noc - dobro izgledas!"

Kolega, Dark, ne mešaj mi se u koncepciju! Osmeh Nego nismo čule kako bi ti odgovorio na pitanje.. Pitanjem? Osmeh
Citat:
Maculi: Na kompliment uvek odgovaram osmehom-a svako se tu nadje da proceni kakav je osmeh..

Sa ovim se i ja slažem, Maculi. Samo "čitači" osmeha nekad zataje...
U anketi su se Vuni i Tara dokazale kao najlukavije... Wink Za Vuni me ne čudi, ali Tara, tako mlada pa već sve zna...Osmeh




Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 482
Reg. datum: 15.06.2007
Datum unosa: Sreda 26.09.2007, 16:41, Naslov:
Ja imam jednostavniji odgovor, na komentar kolege-Koleginice lepo izgledas danas, odgovorim :
(za prekid dalje konverzacije)A: Znam, Hvala(nije uvek potrebno zahvaljivati)
(za nastavak konverzacije) B: Ja svaki dan izgledam lepo, samo Vi dosad niste primetili, verovatno ste zaokupljeni poslomWink ???

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Sreda 26.09.2007, 18:12, Naslov:
Darst, ma lukava sam ti i ja ...samo imam malo više godina nego one!To je valjda taj period kad ti povremeno treba potvrda da još uvek dobro izgledaš pa postaješ mekši i prihvatljiviji prema komplimentima(iako imaš ogledalo i ZNAŠ kako izgledaš)!Hihihi...To ti je ženska priroda! I prestala sam da smatram te komplimente kao udvaranje.Za mene je to lep gest !
Udvarače nanjušim na vreme i odmah pokažem zube!!! TO ti je onaj osmeh broj tri sa zubima!!! Odustanu uglavnom! Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Sreda 26.09.2007, 18:30, Naslov:
Citat:
Darstellerina: Jao, Sun, ako tako skrećeš pažnju na sebe, dobro je da si još uvek živa i u komadu. Ja te već zamišljam kako se zakucaš u zid svaki put kad ti se neko svidi... Duboko se izvinjavam za to što sam ti i ja komentarisala poprsje, neću nikad više Osmeh .


Pa nisam ja baš tako smotana. :-D Samo ponekad kada mi se neko jaako sviđa,a ne znam kako da se ponašam normalno u njegovom prisustvu,ja ispadnem smiješna:-D
No i to zna biti uspješno. ;-)

A ima svakako i napadnih i dosadnih "udvarača" ...koji umiju opasno da dignu živac..pa onda htio ili ne htio moraš biti jasan,da ne kažem bezobrazan.
Najgori mi je tip muškaraca koji misli da ima PROLAZ kod svake ženske...i koji misli da muvanjem tipa Maco,Cico..može da prođe...ili još gore vulgarnim "komplimentima" da postižu željeni efekat :-(

____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Petak 28.09.2007, 16:27, Naslov:
Ma, ko kaže da si smotana Sun Osmeh, samo nek neko proba... Jasno je meni da ti to bankarski tačno proceniš, i znaš kome odobravaš kredit...Osmeh

Evo sad jedne finese. Ok, odbićemo nepoželjnog, truditi se (kojekakvim sredstvima) da privučemo što bliže onog ko nam se sviđa, ali kako recimo, zadržati komunikaciju koja dozvoljava igranje, ali ne ide ni u jednom od ta dva pravca?
Mislim da je to duhovitost.
Uneti malo neozbiljnosti u suvu komunikaciju je uvek dobro, i uspostavlja put za vedar odnos, neopterećen, i uvek poželjan. Pa, priznajte da se uvek rado družite sa nekim ko vam izmami osmeh, mada to ne mora da znači da ste zainteresovane i za nešto više.
Kroz ovaj primer, to bi možda moglo zvučati ovako:
"Danas neobično dobro izgledaš, koleginice"
"Danas neobično dobro zvučiš, kolega" Osmeh

Evo i odgonetke. Kada nekoga želimo da osvojimo, kompliment uzvraćamo u vezi sa njegovim izgledom, ponašanjem i sl, a kad se samo želimo zabavljati kompliment komentarišemo na svoj račun. Tu negde je i ono Kalinino "znam".

Maculi, ti pomenu osmeh kroz zube kao način da nekog odbiješ, a šta ako pomisli da si baš tako najlepša? Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Subota 29.09.2007, 02:02, Naslov:
Hahaha...Misliš, neki to vole besno! I interesantnije im je kad ne popustiš od prve...Znaš, danas kao udata, pametna ženica znam kako da se ponašam prema dosadnim napadačima na moj integritet.Pošto sam odabrala kojeg sam htela, u svom životu , ponekad mi je smešno i zanimljivo posmatrati neke koji se baš trude...a ne vredi im!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Nedelja 21.10.2007, 17:36, Naslov:
Ne mora to biti osvajanje maculi.
U prirodi svakog od nas je i flirtanje, to je zapravo spontanost bez laznog prenemaganja. To moze biti zanimljiva i uzbudljiva igra rijecima izmedju spolova. Bas taj osjecaj probudi u nama duh zabave i igrivosti, ne opterecuje nas, vec nam na neki nacin dize samouvjerenost. Cak i partnerstvo je ovisno od prakticiranja zavodjenja. Time cemo svom partneru pokazati da nam jos uvijek nesto znaci, da nam je ugodno u njegovoj blizini. Priznali mi ili ne, cak i flirt na radnom mjestu mnogo puta olaksa nam odnos do suradnika. To je jednostavno jedna od vrlina koja nam pomaze da se uzivimo u tudju kozu i tako mnogo puta postignemo bolje odnose.
Dozvolimo leptiricima da jos uvijek uzlete, neka ne umru zajedno sa nasim svakodnevnim obavezama Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Utorak 23.10.2007, 20:59, Naslov:
Leptirići su opasne zverke! Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Sreda 24.10.2007, 02:04, Naslov:
A tek bumbari...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Sreda 24.10.2007, 03:14, Naslov:
Bumbari samo zuje, ne ujedaju Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Cetvrtak 25.10.2007, 06:04, Naslov:
Ja naprosto obožavam "Bumbarov let"! Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Beograd
Broj postova: 425
Reg. datum: 29.05.2007
Datum unosa: Ponedeljak 26.11.2007, 04:51, Naslov:
Ma ja volim jasan udarac u glavu.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 86
Reg. datum: 11.08.2007
Datum unosa: Ponedeljak 26.11.2007, 06:43, Naslov:
Udvaranje je nesto najljepse a taj cin su danas ljudi stavili u zapecak zajedno sa mnogim drugim lijepim stvarima koje zivot cine onakvim kakav treba da bude.Moze i udarac u glavu ako je to deo udvaranja. To me nece boljeti.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Novi Beograd
Broj postova: 425
Reg. datum: 29.05.2007
Datum unosa: Ponedeljak 26.11.2007, 18:18, Naslov:
Venus, mene treba udarati u glavu.Nikako ja da udaram.Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 86
Reg. datum: 11.08.2007
Datum unosa: Ponedeljak 26.11.2007, 22:18, Naslov:
Pa, razume se!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Subota 01.12.2007, 16:42, Naslov:
Citat:
venus: danas ljudi stavili u zapecak zajedno sa mnogim drugim lijepim stvarima


Imas pravo kad kazes da su ljudi na neki nacin zaboravili na romantiku. Sve vise se sluzimo mobitelima i internetom. Zaboravili smo na nekad mirisna pisma, puna romanticnih obecanja, a novogodisnje cestitke zamjenili su e-mailovi. Svi ti nekad lijepi rituali, postali su hladne rijeci na ekranima.
Nekada smo cuvali ta sarena pisma u najskrivenijem kutku ormara, a danas ih zamjenjuju novi sms-ovi, a stari se polako gube i brisu iz nasih sjecanja.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 322
Reg. datum: 30.10.2007
Datum unosa: Subota 01.12.2007, 17:05, Naslov:
Dobro Tara, nije sve tako crno kao kosa na tvom avataru. Osmeh
Istina je da se stari rituali zaboravljaju, ali i ovi novi nisu za bacanje. Lepo je sto dvoje mogu biti u kontaktu cak iako su daleko, pa srce moze da zaigra i od porukice i od reci na ekranima. Dok postoji nacin da udvaranje stigne do prave osobe sve je ok.
Romanticna dusica danas je mozda na vecem zadatku. Ne moze da cuva pisma u ormaru, mora poruku da pamti. Zato oni koji pisu moraju biti dovoljno mastoviti da bi njihove poruke bile nezaboravne. Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Dubai
Broj postova: 1
Reg. datum: 26.05.2007
Datum unosa: Subota 01.12.2007, 17:11, Naslov:
I te porukice imaju neku draz, a i daleko brze stignu. Ko da ceka pismo...!
Ipak sms komunikacija je toliko zavladala, da neki parovi i raskidaju na taj nacin.
Lakse im je da bilo sta, sto im je bitno, saopste porukom...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Subota 01.12.2007, 17:27, Naslov:
Crna sam da crnija ne mogu biti ali jos uvijek romanticna Osmeh

Podsjetila sam se na film Opasne veze i zavodnika de Valmonta koji je zaboravio na osvetu i imao oci samo za gospodju Tourvel.
Nije joj slao sms poruke, ali gledaocima su se svejedno, uz njegove sladunjave rijeci tresla koljena Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 322
Reg. datum: 30.10.2007
Datum unosa: Subota 01.12.2007, 17:46, Naslov:
Pa da, kolena se najbolje tresu od opasnih veza Osmeh I sladunjave reci imaju onda tezinu od koje se klecne Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 232
Koliko clanova ima idealna porodica?