Specijaliteti nasih clanica

Broj postova: 49
Reg. datum: 01.10.1973
Datum unosa: Ponedeljak 10.12.2007, 15:20, Naslov:
baladi, prijatno sam iznenadjena sto znas samosa, ja to mnogo volim i pravim cesto, devojke kada, budete pravile samosa, posalite mi jedno parce da dam ocenu

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Dubai
Broj postova: 1
Reg. datum: 26.05.2007
Datum unosa: Ponedeljak 10.12.2007, 18:48, Naslov:
Nawel, mozes potvrditi da priprema samosa nije komplikovana kao sto se to cini (mada ih ja najcesce kupujem gotove), a sto se tice fila - on moze biti varijacije na temu, vazno je samo da bude pikantan. Neophodni zacini se sada mogu naci i kod nas u bolje snadbevenim prodavnicama.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Broj postova: 5
Reg. datum: 10.08.2009
Datum unosa: Petak 19.11.2010, 15:10, Naslov:
Drage bacite oko na ovaj blog,nov je,tako da je svaka podrska dobro dosla
http://malekuhinjskecarolije.blogspot.com/

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Subota 20.11.2010, 19:16, Naslov:
Evo ovo sam spremala skoro, jako se jednostavno sprema i jaaaaaako je ukusno Osmeh

Piletina sa senfom i pavlakom

Pripremite prvo smesu od jedne case kisele pavlake, dve kasicice senfa, dve kasike soja sosa, malo bibera, soli i karija. Pileci file umacite u ovu smesu i slazite u podmazanu vatrostalnu posudu. Ostatkom smese prelijte piletinu, poklopite i stavite da se pece 45 min. na 200 stepeni. Pred kraj pecenje maknite poklopac, narendajte neki topivi sir odozgo i vratite u rernu jos par minuta.
Odlicno ide uz pirinac ili neki prilog po zelji.

Ovo jelo sam iskombinovala od vise recepata koje sam znala za pripremu piletine - znam da piletina lepo ide uz senf, pavlaku, soja sos i sir, ovakva piletina se takodje sprema tako sto se pileci file prvo proprzi, zatim slaze u vatrostalnu posudu i preliva nekom smesom i pece, ali ovako je mnogo brze, a sasvim ukusno i socno.
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Sreda 16.02.2011, 00:05, Naslov:
Sojino mleko, tofu sir i hlepcici od soje Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2
Reg. datum: 09.09.2011
Datum unosa: Petak 09.09.2011, 16:36, Naslov:
Ovu piletinu pravim skoro svaki drugi dan, tako jednosavan recept a ukusan, morate da probate http://cosmocura.com/najukusnija-piletina-na-kineski-nacin/

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 84
Koliko clanova ima idealna porodica?