koza :(

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Ponedeljak 01.10.2007, 16:22, Naslov:
Ima 15 godina.Pokazala sam joj slike koje si stavila u postu.Rekla je "Vau".
Koristi prirodnu kozmetiku i redovno čisti lice ali bi htela nešto brže.U tim godinama je veoma važno da je efekat brz...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 01.10.2007, 18:03, Naslov:
Jeste. Eto ja joj preporucujem tu kremu, lepo matira, super mirise, sigurno joj nece biti gore!
Jaooo ja sam tako srecna, ne mogu da ti opisem! A koliko sam bila tuzna zbog lica... Tuzna Kad se pogledam u ogledalo muka mi bude! Kad treba da izadjem iz kuce jos gore! Ne znam da li da stavim puder ili korektor da malo zakamufliram lice jer se bojim da ce mi jos vise buknuti.
Ali eto izdrzala sam mesec dana, bila sam disciplinovana i koristila Normaderm sa klindamicinom i sapunom.
Slikacu se opet za koji dan Osmeh
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Utorak 02.10.2007, 07:49, Naslov:
Hvala woony,kupiću joj ovih dana sve to pa će da proba.Javiću kako napreduje!Ona je disciplinovana što se higijene tiče-čak mi se čini da je preterala sa stalnim pranjem i čišćenjem lica pa se i zato pogoršalo stanje!Čitala sdam da se tako jako isuši koža pa zato i buknu akne...da bi nadoknadile izgubljenu prirodnu masnoću lica.Ali, sve su to samo teorije ali isprobana stvar i dobra preporuka puno znače!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Utorak 09.10.2007, 17:12, Naslov:
Woony, kupila sam juče Clindasome gel, Clindamycin-mip film tablete, VICHY Normaderm (acne prone skin)-gel za pranje i piling lica i VICHY Normaderm hidratantnu dnevnu kremu za negu problematične kože.Sve je bilo oko 3 100 din.
Ćerka je odmah počela sve da koristi osim tableta Clindamicina.Želim još da se posavetujem s pedijatrom iako mi je apotekarka to preporučila uz kreme.
Woony, da li si ti ukljičila i tablete u svoju terapiju lečenja kože? Kako napredujeŠ?
Pošalji neku fotkicu tog dela lica gde je bio problem! Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Utorak 09.10.2007, 17:31, Naslov:
Ja nisam koristila te tablete pa ne mogu nista da kazem za njih. Uzimala sam klindamicin gel i losion.
Taj gel za umivanje od VICHY-ja je odlican! Jedva cekam da javis kako ti cerkica napreduje Osmeh
Ne znam koliko joj je lice problematicno ali sam sigurna da ce joj ova kombinacija pomoci.
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Utorak 09.10.2007, 18:49, Naslov:
Počelo je proletos sa par bubuljčica a preko leta se proširilo po celom licu u vidu gnojnih akni i mitesera .Strašno pati zbog tog.Inače je po prirodi otvorena , druželjubiva, veoma omiljena kod drugara ali konstatuje da samo ona ima takav problem s licem pa strašno pati .Kamuflira akne tonom pudera pa još više razdražuje kožu ali ne želi bez njega da izadje van kuće.Najgore je što po 2 sata dnevno ima treninge odbojke, oznoji se, pa se sve to dodatno inficira.Pubertet je počeo pa hormoni divljaju a dermatolog nam nije baš pomogao-njegov savet da redovno čisti lice ona svakodnevno praktikuje po više puta dnevno ali tada joj se lice još više zacrveni i bukne i od najblažih med. losiona i sapuna.Nadam se da će sada biti uspeha!! Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 482
Reg. datum: 15.06.2007
Datum unosa: Utorak 09.10.2007, 19:02, Naslov:
Majonez, cokoladu, kecap, i sve preradevine da izbaci iz jelovnika. Neka se prebaci na kuvanu hranu i svezu, ublazi ce stanje koze.
Jedna moja poznanica-manekenka, patila se bubuljicama.Kaze da joj cak i posle jednog sendvica sa majonezom ili t.z. ruske salate, njoj sutradan izlaze bubuljice po licu.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Utorak 09.10.2007, 20:42, Naslov:
Maculi, ja sam preko dana stavljala Normaderm a nocu Klindamicin.

Neka ne stavlja puder, samo pravi jos gore!! Nece joj se lice popraviti ako ga bude opteretila puderom. Mora da izdrzi bez njega.
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 91
Reg. datum: 03.05.2007
Datum unosa: Cetvrtak 11.10.2007, 16:18, Naslov:
Drage moje ne igrajte se licem i lekovima!U Avalskoj ulici je Zavod za zastitu zdravlja,doktorke,dermatolozi strucno lece kozu,dobijete i savete i sve za negu.Poslusajte me,imala sam problema sa kozom i ja i moja okolina,svasta smo pokusavali i na kraju svi zavrsimo u Avalskoj.I ne koristite klindamicin dugo jer krece maljavost.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Cetvrtak 11.10.2007, 17:47, Naslov:
Hvala na savetu Lena! Odvešću dete i tamo .Ali, čini mi se da Vunicin recept deluje.Neće dugo koristiti Klindamicin-znam za propratne pojave!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Cetvrtak 11.10.2007, 19:12, Naslov:
Klindamicin je antibiotik. Kako on moze da utice na maljavost?
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 821
Reg. datum: 15.09.2008
Datum unosa: Cetvrtak 23.04.2009, 22:38, Naslov:
mene su svi rekli da je VICHY super,probala sam piling 3 u 1 i mnogo sam bila zadovoljna.mislim da cu kupiti uskoro kremicu i neki piling

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 61
Reg. datum: 19.03.2010
Datum unosa: Nedelja 21.03.2010, 00:50, Naslov:
Ja sam cula za VICHY da je dobra trenutno ali posle nekog vremena akne se vracaju!
Ja imam uzasno lice sada... nista ne pomaze... kod koznog su mi davali klindamicin losion ali nista... sve i svatsa i dalje nista... do pre 2 godine sam imala skroz cisto lice, samo po neka bubuljica mi je izlazila pred ciklus i toliko... a sada... ne licim na sebe!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Nedelja 21.03.2010, 01:02, Naslov:
Ja ne licim na sebe kad se dohvatim ogledala Vrlo srecna i sve sam neke sitne oziljke napravila...dok sam pila puno vode,lice mi je bilo super.Ovih dana ici cu dermatologu ovde,cisto da mi daju neku kremu...i zavezu ruke Vrlo srecna
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 61
Reg. datum: 19.03.2010
Datum unosa: Nedelja 21.03.2010, 01:23, Naslov:
Pa i ja sam odavno planirala da idem ali ... sve pokusavam neke kremice i neke prirodne mackalice... Meni svaki dan po bar 5 novih bubljica izadju...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Nedelja 21.03.2010, 12:48, Naslov:
Za divno chudo,za vreme puberteta nisam imala ni tachkicu na licu,kao beba! Ne mogu ni sada da se zalim,ali ponekad me bubuljice toliko napadnu da je to strashno!Posebno u vreme PMS-a..Onda ja to stiskam i napravim josh gore!Takodje,dok sam imala shiske,chelo je bilo bukvalno uzas,i zato ih vishe nemam... Ne koristim nikakve specijalne preparate,uglavnom garnier i afrodita preparate..
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 61
Reg. datum: 19.03.2010
Datum unosa: Utorak 06.04.2010, 19:33, Naslov:
Bila sam kod koznog i prepisala mi je acne stop - afrodita i klindamicin kapsule, njih jos nisam uzela ali moracu!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Utorak 06.04.2010, 19:59, Naslov:
I ja sam danas bila ali sam morala prvo termin da zakazem Vrlo srecna
U ponedeljak idem ponovo pa cemo videti Osmeh
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Vrsac
Broj postova: 742
Reg. datum: 25.01.2010
Datum unosa: Utorak 06.04.2010, 21:33, Naslov:
Ja nisam imala problema sa kozom uopste ceo zivot. I onda pre dve godine kada sam upisala fakultet od velikog stresa i nekih upala jajnika (kaze dermatolog) da su mi se pojavile takvi uzasi po obodu lica, cak mi t zona bila cista ali po licu gde mi je vilica i obrazima su mi izlazile unutrasnje bubuljice koje su me jako bolele. Sve moguce sam probala i ishranom i raznim kozmetickim preparatima i onda sam otisla kod dermatologa koja je na jako dobrom glasu kod nas u gradu i ona mi je rekla sta je uzrok i da ne treba da ih tretiram kao pubertetske bubuljice, vec da bacim u djubre sve sto sam do sada koristila, sminku, kreme, pudere, rumenila...sve. I rekla da moram da izdrzim tri meseca sa tretmanom. Prepisala mi je klindamicin losion i gel koji se kupuje u apoteci, njih i dan danas koristim (to je antibiotik koji ubija bakterije uzrocnike akni, i stvarno kao rukom su odnesene bubuljice), prepisala mi je i neki gel koji se stavlja jednom u toku dana ali meni je mnogo smrdeo pa sam ga izbegavala i hemomicin da pijem(antibiotik). U toku ta tri meseca meni je koza jos vise buknula i ja sam bila ocajna, ali nakon mesec i po dana je pocela da se peruta i nakon tri meseca zaista ja nisam imala ama bas nista na licu i od tada mi se nije pojavio isti problem. Cak i puder retko stavljam, samo kada izlazim jer mi nije potreban.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 2676
Reg. datum: 02.09.2009
Datum unosa: Utorak 06.04.2010, 21:36, Naslov:
I ja koristim losion sa klindamicinom, ali mi bas i ne pomaze puno Tuzna kod kog dermatologa si isla Passiflora?
____________________
"Sve je kao i pre, ništa se ne menja, i dalje ja sam ista, al nekom drugom potrebna..."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 147
Koliko clanova ima idealna porodica?