uspomene na bivse ljubavi

Beograd
Broj postova: 471
Reg. datum: 01.11.2008
Datum unosa: Sreda 28.01.2009, 23:02, Naslov:
Moja prva ljubav.....
Ljubav......
Sa deckom sam bila 2 godine i 7 meseci,bio je preterano ljubomoran,i nismo mogla vise sa njim.Ali pamtim samo lepe trenutke.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

svugdje pomalo
Broj postova: 1414
Reg. datum: 23.10.2008
Datum unosa: Cetvrtak 29.01.2009, 08:09, Naslov:
naravno da se sjetim,i lijepo se vratiti u taj dio zivota!moja najveca ljubav
i najduza veza je s mojim muzem,ali drago mi se sjetit i onih kratkih!
super mi je kad cujem da se neko od njih ozenio,dobio dijete...
____________________
MOJ MALI LEON JE STIGO 19.9.2009 U 10.25

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Cetvrtak 29.01.2009, 14:33, Naslov:
Pa nemam bivsu ljubav .........nisam nikog volela..........nisam imala vremena za ljubav.......volela sam disko, muzik, zurke ,drustvo,provod samo provod........nisam htela da se vezujem.......nisam bila spremna za vezu ........kad se drustvo raspalo i kad sam videla da su sve moje drugarice u vezi ili udate ........pozelela sam i ja sebi isto.......zelja mi se ispunila Osmeh ..........

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1426
Reg. datum: 09.07.2008
Datum unosa: Cetvrtak 29.01.2009, 14:41, Naslov:
Bilo je to pre 4 godine...Posvadjali smo se zbog neke sitnice i jednostavno je nestalo ljubavi...Ali smo se pre toga jaako voleli.Cak smo i planirali kroz salu vencanje Osmeh Bili smo deca ali to je po meni bilo nezaboravno...Raskinuli smo bez skandala iako smo bili ljuti i resili da svako ide svojim putem.I dan danas se vidjamo drugovi smo,pomazemo jedno drugome i svako ima svoj zivot...:
____________________
Voy a pensar en ti, es todo lo que necesito para sobrevivir...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 154
Reg. datum: 29.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 09.02.2009, 19:37, Naslov:
Uspomene... svaki put kad ga vidim.. sve se vrati... kao bljesak iz proslosti.... Tuzna jos uvek postoji nesto, sto oboje ne zelimo da priznamo.... i tako vec 6 godina....
____________________
" Do or do not. There is no try..."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Becej
Broj postova: 229
Reg. datum: 09.02.2009
Datum unosa: Ponedeljak 09.02.2009, 19:40, Naslov:
Tada sam mislila da ga volim, sada mi je sve to smešno i veoma retko ga se setim.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 418
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Petak 20.02.2009, 00:46, Naslov:
Secam se naravno svih lepih i onih ne tako lepih trenutaka sa svojm bivsima, ali od kada sam sa svojim sadasnjim deckom na njih jednostavno skoro i ne pomislim.
____________________
Kad pripadam tebi, tad konacno potpuno pripadam i samoj sebi... Micelangelo Buonarotti

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 46
Reg. datum: 13.03.2009
Datum unosa: Petak 20.03.2009, 13:57, Naslov:
Ne mogu se zaboraviti,ali sada vise nisu bitni i nemaju mesta u mojim mislima.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

pozarevac
Broj postova: 173
Reg. datum: 06.03.2009
Datum unosa: Petak 20.03.2009, 15:48, Naslov:
Naravno da se secam i ako je to bilo davno,to se nikad ne zaboravlja i ako sad volim svoga muza Wub Nebi mogla da zaboravim 3 godine provedene sa njim,a tako nemogu da zaboravim nase razilazanje jel ni dan danas neshvatam njegov odlazak preko noci.Samo mi je poslo poruku da odlazi i da voli drugu,posle toga nikad vise se nismo videli,a kad bi ga sad srela imala bi samo jedno pitanje,a to je ZASTO Mislim
____________________
verica obradovic

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Lausanne
Broj postova: 2556
Reg. datum: 04.06.2008
Datum unosa: Petak 20.03.2009, 16:11, Naslov:
Setim se poneka bivse ljubavi,ali nevolim
bas puno da razmisljam o tome jer njega vise
nema......
A bilo nam je lepo 3 godine.... Tuzna Tuzna
____________________
mala...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

BG
Broj postova: 255
Reg. datum: 01.01.2009
Datum unosa: Petak 20.03.2009, 20:46, Naslov:
Setim se kako da ne. Setim se ponekad decka sa kojim sam bila 2,5 godine, bas sam ga pre neki dan pominjala sa drugaricom Osmeh
Inace od tog bivseg decka cuvam sve pokloncice, knjige i porukice, to je tako simpaticno... hehehe
A najnovijeg bivseg decka srecem gotovo svaki dan po faxu, skoro sam ga prebolela Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 61
Reg. datum: 19.03.2010
Datum unosa: Petak 19.03.2010, 23:04, Naslov:
Ni ja nisam nikog volela do sada - do njega, mene su zanimali koncerti, izlasci, a oni kako dolazi tako odlazili...
Ovaj ce uvek da ostane u <3 i niko nikad nece moci da ga izbrise!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Subota 20.03.2010, 11:43, Naslov:
Ooooo daaaaa....secam se kako ne....secam se moje prve ljubavi....bili smo deca,ali je to bila ljuuuubaaaav!Bas ga se rado setim,pa cak i onoga kada me je povredio,kada sam ga povredila....ali imam lepo secanje na njega,bez obzira na sve.Ipak smo bili klinci i nismo znali da razmisljamo!Zato mu nista ne zameram!Bili smo zajedno 4 godine...
Secam se i bivseg...u losem svetlu nazalost,ali eto secam ga se.10 godina se ne zaboravlja.Pokusavam da ostavim u secanju samo lepe trenutke,ali...toliko me je povredio da je zasenio sve ono lepo sto smo proziveli!Elem...
U dobrom ili losem svetlu ove dve osobe su ostavile traga u mom zivotu....ostali(a nije ih bilo nesto mnogo) nisu vredni pomena.
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Subota 20.03.2010, 20:19, Naslov:
Naravno da se secam...Chak sam sa svojom prvom pravom ljubavi i dalje u kontaktu!Inache,nemam obichaj da ostajem u dobrim odnosima sa bivshima,posebno ne sa onima koji su me povredili..Ali eto,chast izuzecima!Bash smo se sinoc videli,dechko se bavi glumom,pa smo ishli na predstavu,a i izdao je zbirku pesama koju mi je sinoc poklonio..Da stvar bude zanimljivija,moj puz ga gotivi,shto mislim da se nikome ne deshava Vrlo srecna Dodushe,sa tim dechkom sam bila bash davno,ali svejedno..
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

mkd
Broj postova: 356
Reg. datum: 11.03.2009
Datum unosa: Subota 20.03.2010, 23:44, Naslov:
ne vredi se zamaratiVrlo srecna:
____________________
dan4e

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Vrsac
Broj postova: 742
Reg. datum: 25.01.2010
Datum unosa: Cetvrtak 22.04.2010, 23:03, Naslov:
Vrlo srecna svidja mi se tvoj komentar daniela!
Ja imam secanja ali retko kada krenem i to slucajno da zadirem u njih, ali nekako se odmah osvestim i razmisljam o sadasnjoj. Nemam uspomena tipa pokloni, slike, ili sam ih negde stavila ni sama ne znam gde, ili su mi kod sestre u sobi, a slike...uglavnom sam ih obrisala ne namerno nego tokom menjanja kompjutera, telefona, restartovanja windowsa i to verovatno imam nesto negde na nekom cdu narezano ali nikada mi nije palo na pamet da trazim.
Nekada mi je malo krivo sto nemam takvu materjalnu, opipljivu vrstu uspomena, ali onda shvatim da ih za sada imam u glavi a kada zaboravim, nece biti ni vazne Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Cetvrtak 22.04.2010, 23:21, Naslov:
Ne sjecam se niti imam potrebe da se sjecam. Ovo trenutno me jako okupiralo a inace ne volim da se vracam u proslost i da kopam po necemu proslo...to je potpuno beskorisno.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Nedelja 09.05.2010, 20:12, Naslov:
Ma Bambi ne radi se o kopanju po proslosti...jednostavno o secanju na neke prosle dane.Ne mislim bukvalno svaki dan razmisljati o tome,ali neke uspomene treba imati.Bar ja tako mislim.Ja imam i opipljive stvarcice(sto rece passiflora)....cuvam sve sveske sto sam se dopisivala sa "prvim"...i verujte mi tako mi je to sad slatko kada citam.Shvatam koliko sam bila "slatko" nezrela i koliko sam odrasla....lepo je podsetiti se!
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 330
Reg. datum: 23.04.2010
Datum unosa: Ponedeljak 10.05.2010, 09:53, Naslov:
Ako ti u pamćenju ne postoji ni najmanja ludost na koju te navela ljubav, nikad nisi voleo.
____________________
Najvece uživanju u životu je da uradite ono za šta ljudi kažu da ne možete da uradite

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 10.05.2010, 11:33, Naslov:
E bravo za ovo Mir Poljubac
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 147
Koliko clanova ima idealna porodica?