uspomene na bivse ljubavi

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Cetvrtak 26.07.2007, 21:19, Naslov:
Darst, hehehehe, jos uvek mi se ne zeni. Hehehehe, bice jos vezica i veza do tada :grin:

Znas kako kod nas kazu: "Za brak ima vremena do smrti!"
A ovi ozbiljni muskarci, moje komsije, obicno kazu: "Daj zeni se vec jednom, zasto bi tebi bilo bolje od nas!" - Hehehehehe, ima istine u tome Wink
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Cetvrtak 26.07.2007, 21:29, Naslov:
Ih, ne znaš dok ne probaš... Osmeh
A, šta, znači još mnoge će se okupati, dok te prava plivačica ne upeca, ha?
Ma, ne teram te ja, samo doslikavam tvoj imaginarni avatar... Planine, medvedi, gajde, biogorivo, sladoled, ranac... mnogo čega još, pa sve to zamućeno malo crnim... E sad još i bazeni i zadihane obožavateljke... Ček' da sve to sklopim, pre no što te zamislim u mladenačkom fraku, ok? Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Beograd
Broj postova: 425
Reg. datum: 29.05.2007
Datum unosa: Cetvrtak 26.07.2007, 22:49, Naslov:
Svoju prvu pravu ljubav sam slučajno upoznao na jako čudan način.Sedeli smo na Keju u Zemunu bilo je neko ultra homogeno društvo.Nešto se radilo na ''Lidu'', a ja sam otišao da pecam.Međutim, čamac mi se prevrnuo i ja sav ostao upropašćen.Pošto sam se sa plaže vraćao ka kampu, sav nervozan, na mom mestu je sedela neka mala i čavrljala sa mojim drugom koji je bio ''jak'' frajer koji ju je muvao.Meni do muvanja je bilo kao do lanjskog snega.Onako mokar i nadrndan sam rekao:''Ma maknite mi se sa peškira...j.lo vas muvanje, treba da Vam spremam večeru, a sav sam pokisao, čamac mi se prevrnuo..., a vas sve boli....k....''....
Svi su je hteli, a ona je mene jurila.Šta li je videla, pitam se i danas.
Drugu sam upoznao poslom.Na sastanku.Bila je kod mene u restoranu, na razgovoru, trebala je da radi kao hostesa.Te ljubavi se nerado sećam, jer me je veoma povredila i prevarila...
Treću ljubav ( onu parvu ), dovodim do savršenstva sada i o njoj neću pričati.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Petak 27.07.2007, 05:04, Naslov:
Citat:
Nervozni: Svi su je hteli, a ona je mene jurila.Šta li je videla, pitam se i danas


Upravo to je videla, da je svi hoce a ti ne. Pa si bio interesantan. Da si tu i tamo diskretno pogledao za nekom trecom, jurila bi te jos vise Wink
Mislis da nije tako?
Jos su tu finte samo im necemo sve reci. Moramo imati malo rezerve, Nerv Wink
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Beograd
Broj postova: 425
Reg. datum: 29.05.2007
Datum unosa: Petak 27.07.2007, 07:19, Naslov:
Ja interesantan?Možda mogu da menjam kamen na buretu u kome kiseli kupus.
Da ne skrećem sa teme, nisam baš neki tip koji jurca za ženama.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 482
Reg. datum: 15.06.2007
Datum unosa: Petak 27.07.2007, 17:07, Naslov:
E posto se pod poimom ljubav ne podrazumeva samo ostvarena, realizirana ljubav vec i ona skrivena potajna, evo secanje na moje ljubavi. nisu mogle da se ostvare zbog razlike u godinama, dok sam ja porasla neke vece ribe su ih capile. Tako volela sam Ivan Lendal-a, pa malo sam smekala i Boris Bekera-ali mi je bio nekako anemican za moj ukus, ali zato se pojavio Boba Zivojinovic, moja najduza ljubav, dok se nije umesala ona estradna plavusa, pa pocela oko njega CILE-mile.
Neznam zasto sam se u to vreme palila pre na tnisere nego na pevace?
Ali evo i moja se cerkica zaljubila u Rafael Nadala, pa posle recite da ne vazi ona stara Kruska pod krusku padaWink

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Petak 27.07.2007, 17:20, Naslov:
Joj sad si me nasmejala, Kalina, i podsetila na neke moje takve "bivše"... U prvom razredu osnovne ludovala sam za Vladom Kalemberom, i ne znam zašto mi je bilo bitno da smo rođeni istog dana (18.10.) , ali to sam smatrala jako važnim, i svima sam to napominjala! Osmeh He, jesam pevušila "O Ana..."Osmeh
Bilo je tu raznih, ali su me kasnije više zanimali glumci i vaterpolisti..Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 482
Reg. datum: 15.06.2007
Datum unosa: Petak 27.07.2007, 17:39, Naslov:
hej, Darst, znas li da je Kalemberova sadasnja ( i jedina) zena -Ana ------,Hrvatska violoncelistkinja,koja je malo vise mladja od njega, imaju i malu bebu Osmeh
Od sudbine se nemoze pobeciOsmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Petak 27.07.2007, 17:50, Naslov:
Pravo da ti kažem, zaboravila sam na njega već u trećem osnovne, pa nisam baš pratila šta mu se dešava...Osmeh Nadam se da ova Ana neće biti tuga, nego sreća njegovih dana... Baš lepo...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Petak 27.07.2007, 17:57, Naslov:
Ih,u to vrijeme ja sam bila zaluđena ženama...kod mene je Brena žarila i palila...hehe čak sam i Miroslava Ilića zavoljela zbog nje.. (Ja sam bila ubjeđena da su oni muž i žena) Posramljena i niko me nije mogao pobiti u tome...

Kasnije..ja sam "padala" na košarkaše....NBA... Denis Rodman...neprežaljeni....imala sam njegov poster u prirodnoj veličini...slikala se pored njega... Posramljena Posramljena hvala Bogu da i taj period prođe...da je prošao....
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Petak 27.07.2007, 20:02, Naslov:
Simpatije jos uvek trazim medju onima koje su mi na dohvat ruke. To je puno lakse. Heheheh
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3
Reg. datum: 28.07.2007
Datum unosa: Subota 28.07.2007, 00:44, Naslov:
hvala Bogu, ima samo lepe uspomene na sve moje bivse, i svakog od njih volim kao prelepu uspomenu, i zapitam se redovno sta li rade, da li su uspeli, da li su zadovoljni i srecni, ali samo toliko, moj zivot je sada tu gde je i ne bih ga menjala Osmeh
____________________
moja dupla sreca 25.05.2005.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Subota 28.07.2007, 01:22, Naslov:
Postoji izreka o tome da smo u životu skloni napraviti najveće strance baš od ljudi koje smo voleli.
Prema milijardama ljudi na svetu smo ravnodušni, i ostavljamo mogućnost sebi da se sa bilo kim upoznamo, uspostavimo neki kontakt, pitamo ih makar za zdravlje... Ali kada su u pitanju bivše ljubavi, to kao da je nemoguće. Mnogi bilo kakav partnerov kontakt sa bivšima doživljavaju kao prevaru. Kao, šta ti imaš da pričaš sa njim, ili šta nju ima da je briga kako si ti?...
Ima li tu zaista tolike frke, ili nova ljubav nalaže nepristojnost da od nekog koga (itekako) znamo okrenemo glavu?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 13
Reg. datum: 02.09.2007
Datum unosa: Nedelja 02.09.2007, 03:35, Naslov:
ja ih se ne decam s takom radoshchu.... da su valjali ne bi ih menjal Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 51
Reg. datum: 01.09.2007
Datum unosa: Nedelja 02.09.2007, 03:58, Naslov:
NE SJECAM SE UOPSTE BIVSIH LJUBAVI. ZALJUBLJENA SAM U NEKOG KOJI ME SVAKI DAN NASMIJE I SLATKO POGLEDA. KADA GA VIDIM, ZABORAVIM SVE!
JEDNOSTAVNO, USPOMENE BIVSIH LJUBAVI SE NE MOGU VRATITI AKO IMATE PRAVU OSOBU PORED SEBE!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 550
Reg. datum: 10.08.2008
Datum unosa: Sreda 28.01.2009, 14:43, Naslov:
Sve je to bilo i proslo,ponesto je ostavilo nekog traga a ponesto nestalo .Ipak ne mogu a da se ne setim prve ljubavi,mladica koji odlazi,jer tako mora biti ,devojke,takoreci jos devojcice koja sedi na steni pored mora,suza u njenim ocima uprtih u morsku pucinu,galeba slomljenog krila koji pada pored devojke.Ona ga podize i nosi svojoj kuci da ga leci.Lececi ranjenog galeba polako leci i svoju ranjenu dusu,a kasnije kada god vidi galeba seti se ponovo ...............i tako ispocetka. Tuzna Tuzna Place
____________________
Dovoljna je bar jedna svetla tacka da covek nastavi put.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2337
Reg. datum: 11.12.2008
Datum unosa: Sreda 28.01.2009, 14:44, Naslov:
Jao serafina Place Place Place
____________________
Life is a moment in space when the dream is gone...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 550
Reg. datum: 10.08.2008
Datum unosa: Sreda 28.01.2009, 15:06, Naslov:
Zasto ,jao,Tatjanak,je li to nesto cudno.Meni je lepo setiti se nekih dana,a ni ne plasim se da bi neko bio ljubomoran.Svi imaju nesto svoje,pa ko zeli da podeli sa nama,moze. Zdravo
____________________
Dovoljna je bar jedna svetla tacka da covek nastavi put.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2337
Reg. datum: 11.12.2008
Datum unosa: Sreda 28.01.2009, 18:41, Naslov:
Ne draga nije nista cudno i netreba nikada da dozvolimo sebi da zaboravimo ono sto je lepo sta god to bilo...Nego tako si lepo to sve opisala,a ja sam takav romantik da sam pala u sevdah kada sam to procitala.
____________________
Life is a moment in space when the dream is gone...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 114
Reg. datum: 10.12.2008
Datum unosa: Sreda 28.01.2009, 19:54, Naslov:
Kako se ne bi secala svoje bivse velike ljubavi?Jos uvek cuvam pesme koje mi je pisao,bilo ih je preko stotine,danas kad se sretnemo uvek se javimo jedno drugom,i uvek se setim svega pa mi je drago,pogotovo sto mislim da je to bio jedan od lepsih peroida mog zivota...........
____________________
M.a.B.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 75
Koliko clanova ima idealna porodica?