uspomene na bivse ljubavi

Beograd
Broj postova: 2
Reg. datum: 20.12.2010
Datum unosa: Ponedeljak 20.12.2010, 17:54, Naslov:
Ja i moj decko smo bili zajedno u vezi na daljinu. :/ I bilo je tesko.Raskinuo je samnom pre 3 nedelje,ali isto to vece kada je raskinuo samnom on se smuvao sa nekom drugom. -.- Bili su zajedno nedelju dana. I sada kad trebam da odem tamo za novu godinu,on mi salje poruke i slicno. Ali najgore od svega je sto je meni posle svega stalo do njega,i nisam ni imala decka posle njega. Ne znam sta da radim,i kako da ga zaboravim. -.-

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 25
Reg. datum: 31.01.2011
Datum unosa: Petak 11.02.2011, 18:50, Naslov:
Sećam se svojih bivših ljubavi,ali mi je najdraža ona u iz OŠ."Zaljubila" sam se u drugom razredu u lika koji je bio stariji godinu dana od mene.To je sve trajalo do sedmog razreda,kada sam odlučila da je više bezveze.Bilo mi je drago kada ga sretnem,iz škole se vraćala kroz njegovu ulicu ne bi li ga videla,slala mu ljubavne ceduljice preko drugarice koja je stanovala blizu njega,zvala ga na fiksni pa kada mi se javi,ja mu prekinem vezu,jer me je bilo blam da pričam sa njim. I tako,dečija ljubav je trajala....A posle,sam se bacila na sport,tako da sam imala 19 god.kada sam se opet "zaljubila".Bilo je lepih stvari,ali kada sam srela sadašnjeg muža,sve je po malo palo u zaborav.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 29
Reg. datum: 01.03.2011
Datum unosa: Sreda 02.03.2011, 00:02, Naslov:
divna secanja koja nikad necu zaboraviti.
____________________
macka i mis

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 75
Koliko clanova ima idealna porodica?