Sta kad ima drugu?

Broj postova: 18
Reg. datum: 27.10.2008
Datum unosa: Cetvrtak 30.10.2008, 01:36, Naslov:
Nista, samo ides dalje svojim putem. Nikada to ne bih oprostila i presla preko toga, polazeci od toga da nikada nisam i nikada ne bih bila u stanju da to uradim osobi do koje mi je stvarno stalo i koju iskreno volim. Razlicite vrste prevara? Postoje, ali ucinak je isti... Nema tog razgovora koji bi ispravio tu krivu Drinu...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 471
Reg. datum: 01.11.2008
Datum unosa: Sreda 04.03.2009, 18:23, Naslov:
Uh, mislim da bi otisla.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Sreda 04.03.2009, 20:28, Naslov:
Mislim da bi bio dovoljan dokaz da me vise ne voli i da mi je vreme napustiti sve.....ja sam njemu verna i od njega zahtevam da mi je veran...........

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 855
Reg. datum: 14.01.2009
Datum unosa: Sreda 04.03.2009, 23:47, Naslov:
Sta kad ima drugu?Nista, nema drugu... ako je bude imao neka je ima sta me briga....mene nece da ima....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Cetvrtak 05.03.2009, 09:47, Naslov:
To je kraj
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 529
Reg. datum: 04.11.2008
Datum unosa: Cetvrtak 05.03.2009, 09:49, Naslov:
ne bi imao mene

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

örebro
Broj postova: 150
Reg. datum: 11.11.2008
Datum unosa: Cetvrtak 05.03.2009, 09:51, Naslov:
I ja sam mislila, kraj, ostavila bih ga.............................al sta s decom?..... ne mogu deca da se zrtvuju zbog njegove gluposti, verovatno bih opet precutala, i pravila se kao da nista ne znam.
____________________
Zivi dobrim i casnim zivotom. Kad ostaris moci ces se osvrnuti i jos jednom uzivati u zivotu.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Cetvrtak 05.03.2009, 13:22, Naslov:
Sve mi mislimo oticemo i napustiti ga .....ali deca pate.....zato treba obe strane da budu svesne ..........mnoge zene nemaju gde da odu.....ili gde da se vrate.......a tesko je ostati sa takvim i oprostiti mu sve......zato zelim samo da to se nikad ne desi .......

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

switzerland
Broj postova: 283
Reg. datum: 01.11.2008
Datum unosa: Cetvrtak 05.03.2009, 13:51, Naslov:
nista bio bi kraj price !!
____________________
Zivi svaki dan kao da ti je poslednji.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Becej
Broj postova: 229
Reg. datum: 09.02.2009
Datum unosa: Cetvrtak 05.03.2009, 19:29, Naslov:
Kad bi imao drugu...definitivno ne bi imao mene!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

niš
Broj postova: 130
Reg. datum: 13.02.2009
Datum unosa: Cetvrtak 05.03.2009, 19:31, Naslov:
slažem se sa vama, ja nikad ne bih oprostila...
____________________
ana

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

kragujevac
Broj postova: 490
Reg. datum: 20.10.2008
Datum unosa: Cetvrtak 05.03.2009, 19:35, Naslov:
kraj price... tamo neka i ostane
____________________
radi i ljubi sve ostalo nema smisla !

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 25
Reg. datum: 29.08.2008
Datum unosa: Cetvrtak 05.03.2009, 19:47, Naslov:
i ja bih gledala da se zaljubim, najozbiljnije, jedan je život, zašto sebi da oduzimam vreme.....a što se dece tiče, sa njim bih ostala najbolji mogući drugar da ona ne bi gledala naše svađe....bolje i tako nego da nastavim sa njim da živim a da ga ne trpim, a sigurno ga ne bih trpela da me prevari. Nisam humana, ne mogu da oprostim. Nisam humana, ali ja to njemu ne bih nikad uradila. Tako da, bolje da budemo drugari nego da deca u vazduhu osete netrpeljivost.
Ja sam mlada, ali ovo nekako sad govorim kad unazad gledam svoje roditelje i druge parove.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Cetvrtak 05.03.2009, 19:52, Naslov:
Samo da dodam da od 10 muskaraca samo dva ce biti verna ......dokazano............a sad mi mozemo koliko hocemo da vicemo mi bi ovo ili ono......sto manje znam manje boli sto bi se reklo u narodu.........a kad saznam Bijem

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 418
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Cetvrtak 05.03.2009, 21:18, Naslov:
slazem se sa madame...
____________________
Kad pripadam tebi, tad konacno potpuno pripadam i samoj sebi... Micelangelo Buonarotti

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Sreda 10.03.2010, 14:54, Naslov:
Ma nema tu vise price, kad bi me prevario istog ternutka bi umro za mene. Izdala bih samu sebe kad big bila s nekim ko mi je to bio u stanju uraditi, vise mu nikad ne bih vjerovala i ako ga volim neopisivo, teska srca bih krenula dalje...
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Sreda 10.03.2010, 16:34, Naslov:
sve dok ga ja ne provalim,moze da radi shta hoce,ali onog trenutka kada saznam neshto,moze da zaboravi da postojim!Generalno,ako hoce da vas prevari,moze to da uradi kad god hoce,dzabe vasha ljubomora i kidanje zivaca... Ako misli i ima drugu to nije vash mushkarac i tu dalje nema rasprave..
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Cetvrtak 11.03.2010, 08:48, Naslov:
Pa ne bi imao drugu jer bi ona bila prva posto ne bi imao mene...Osmeh...kako sam ovo srocila kao Platon!!!Vrlo srecna
Otkud znam kako bi reagovala....jednom sam reagovala na mnogo glup nacin pa unistila sebe,a sada...hmmmm....pa ne znam.Ne bi se sigurno pravila luda,ali bi promenila ponasanje,a na svako njegovo pitanje "Sta ti je?"(posto kad se nesto krije a sumnjas da neko zna to je neizbezno pitanje svakih sat vremena),dobio bi misteriozan odgovor posle kojeg bi sedeo i razmisljao da li znam ili ne znam....ali bi ga sigurno na kraju ostavila jer ko kod mene jednom izgubi poverenje nema povratka...a deca?Pa deci bi vec nekako objasnila(zavisi od uzrasta) zasto mama i tata vise nisu zajedno.Nisam za to da se ostane u losem braku samo zbog dece.
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Cetvrtak 11.03.2010, 10:55, Naslov:
Svakako si u pravu za ovo poslednje..Unishtvati svoj zivot u loshem braku radi dece je chist promashaj..Deca ca svejedno osetiti da neshto nije u redu,chak i ako ostanete da zivite zajedno... Samo im treba lepo objasniti,jeste teshko,ali kad se mora,mora se... Ma ubila bi kad bi se desilo da sedim kuci i chuvam decu,a on skita i shvalaerishe se...
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Cetvrtak 11.03.2010, 10:59, Naslov:
Kad mi me prevario, ne Daj Boze, pu pu pu Vrlo srecna proradilo bi netso u meni da mu ne dam da vidja djecu Ljut sam Crveni karton
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 109
Koliko clanova ima idealna porodica?