Sta kad ima drugu?

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Utorak 11.09.2007, 22:35, Naslov:
Ako se dogodi preljuba ili one night stand, zbog razlicitih spleta okolnosti, nije prijatno ali se moze oprostiti. Ako partner ustanovi da se mu druga osoba svidja, da mu ona moze dati ono sto partner ne moze, onda je najbolje da svako ode na svoju stranu. Time veza nece trpjeti, a partner ce se vjerovatno naci u novoj, boljoj. Svi drugi pokusaji ocuvanja takve veze ili braka uzaludni su. Najgore i najpodlije je kad partner zeli sjediti na dvije stolice. Za mene je takvo ponasanje neoprostivo, a osoba koja to radi bezkarakterna, nemoralna i prazna.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Sreda 12.09.2007, 06:11, Naslov:
Prevara nije samo izlet u tudju postelju .
Mnogo je veca prevara kad izneveris zajednicke zelje , misli ,price ...Kad napustis ostvo braka i usmeris sebe u nekom drugom pravcu i ako i dalje spavas s njom ili s njim.
Telesna prevara šokira onog drugog , izaziva bes , suze i patnju.
Duhovni odlazak iz braka nas ostavlja nemim jer se uglavnom ne dogodi odjednom vec traje kao hronicna bolest koju opazimo isuvise kasno.
I tada ne znamo kako se to dogodilo i ko je prvi okrenuo ledja.
Ljubav ne treba okovati ali kad neko udje u brak mora znati da ljubav treba negovati kao najnezniju biljku.Okovi ljubavi su nevidljivi i u skladnom braku veoma fleksibilni pa ti daju dovoljno slobode za tvoje "ja" ali te vezuju i za zajednicko "mi".Kad to nestane , pojava trece osobe je sasvim prirodna pojava! A onda je kasno...
Drago mi je da mislim da nas brak obostrano negujemo i da sam prestala da razmisljam o takvim mogucnostima .

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Sreda 12.09.2007, 06:16, Naslov:
Moram da dodam jedan aforizam koji je zanimljiv za razmatranje:

"U ljubavi uvek postoji jedan koji ljubi i onaj drugi koji pruza obraz."

Obicno taj drugi pozeli da on poljubi neki tudj obraz....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 24.09.2007, 06:36, Naslov:
Citat:
maculi: Drago mi je da mislim da nas brak obostrano negujemo i da sam prestala da razmisljam o takvim mogucnostima

Sa svim postovanjem maculi, imam utisak da sam mladji, pa mi nemoj zameriti ako ti svejedno nesto kazem. Mislim da nisi u pravu kada ovako razmisljas. Koliko imam licnih iskustava upravo tada kad ovako razmisljamo, najcesce smo na pragu toga da dodjemo do takvih iskustava.
Potpuno ti verujem da ne razmisljas o tome, ali to ne znaci da ti se ne moze desiti da se suocis sa takvim mogucnostima Wink
I kad vec zajedno razmisljamo o tome, sta bi napravila da se desi nesto sto bi, recimo, malo uzdrmalo tu tvoju nirvanu u osecajima?
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 824
Reg. datum: 10.09.2007
Datum unosa: Subota 17.11.2007, 18:17, Naslov:
Citat:
Prevara nije samo izlet u tudju postelju


Potpuno se slazem. Prevara je ipak nesto dublje, ne poštovanje druge strane i izdaja. Tolerancija je bitna karika u ovom lancu ali kad lanac počne da puca tu jedna karika ne pomaže puno...
Ne znam kako bih reagovala kad bi se to meni desilo. Stvarno ne znam!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Subota 17.11.2007, 22:21, Naslov:
Izlet u tudji krevet je pokusaj spasavanja vlastitog seksualnog zivota koji u krevetu sa primarnim partnerom nema vise prave stimulacije. To uopste nije prevara, nego bezanje.
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Nedelja 18.11.2007, 00:33, Naslov:
Citat:
Dark:I kad vec zajedno razmisljamo o tome, sta bi napravila da se desi nesto sto bi, recimo, malo uzdrmalo tu tvoju nirvanu u osecajima?

Ko kaže da se nirvana nikad nije uzdrmala? Stvar je u kontroli zemljotresa i blagovremenom seizmičkom delovanju da ne dodje do razaranja tla po kojem hodamo!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Nedelja 18.11.2007, 01:34, Naslov:
Slazem se da odredjene seizmicke aktivnosti nagovestavaju zemljotres.
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Nedelja 18.11.2007, 01:38, Naslov:
A nekad se samo napravi lažna uzbuna!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Nedelja 18.11.2007, 01:50, Naslov:
Kažu da je tada najbolje jedno vreme biti pod stolom... Osmeh Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Nedelja 18.11.2007, 08:32, Naslov:
Samo covek nije rodjen da bi dugo ziveo scucuren Osmeh
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Nedelja 18.11.2007, 20:02, Naslov:
Zavisi s kim si šćućuren...Može da bude i lepo....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 19.11.2007, 04:03, Naslov:
Slazem se. Neko vreme upravo uzivamo da smo scucureni, ali u ljudskoj je prirodi da se ispruzi i zadise punim pljucima. Jel tako ili jos uvek volis biti scucurena?
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Ponedeljak 19.11.2007, 06:08, Naslov:
Ma, ne! Evo upravo sam se dobro protegnula!
Šćućurim se najčešće dok spavam.I da mi neko greje ledja!Dalje ne opisujem...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 18
Reg. datum: 24.01.2008
Datum unosa: Petak 25.01.2008, 13:25, Naslov:
Citam.....i tako ....mislim se......Svi govore o muskarcima koji varaju...a zene mudro cute....
Da....dobri svaleri se nikad ne hvale Vrlo srecna
Danas vecina vara, cesce muskarci, jer valjda zene stvari idealizuju, sve krece od emocija, imaju mozda trajnija osecanja, kad udju u brak misli im zaposednu neke druge stvari. Muskarci pak imaju mnogo testosterona Vjezba Njima tesko druge stvari zaposednu misli.
Da li bih oprostila? Pa s obzirom da imam dete s njim, ako se on ne bi zaljubio verovatno bi. Ako bi zavoleo nekog,cemu mucenje.....Mislim zasto da provodi zivot pored nekog koga ne voli. Nisam ja sad kao nesto liberalna, naprotiv, ali....sta ako bi se meni desilo...treba da se mucim sama sa sobom.
Ne znam, teska tema, mada ja u svom okruzenju nemam zene koje razmisljaju sta ako do toga dodje!?Jednostavno o tome vise brinu njihovi muskarci Mislim

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Petak 25.01.2008, 15:55, Naslov:
Nekad postoje faktori koji prosto primoravaju zenu da mora da oprosti.
Npr. srela sam nekoliko zena koje su savrseno dobro znale za vanbracne veze svojih muzeva i ne samo da su se pravile lude nego su ih na neki nacin i molile da ostanu sa njima zbog dece i zbog toga sto bi ih okolina osudjivala kao razvedene zene. Nazalost, ima mesta gde se razvedena zena i dalje smatra na neki nacin manje vrednom i to utice na to da zena jednostavno okrene glavu na drugu stranu...Zaista tesko - pored tolikog ponizenja zbog prevare ostajati, gutati i praviti se da je sve ok...
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 392
Reg. datum: 10.07.2008
Datum unosa: Sreda 03.09.2008, 14:12, Naslov:
Ne znam...Valjda zavisi od situacije u kojoj se žena nalazi.Kolko je situirana,ima li gde da ode,koliko to traje već itd.Zbog takvih nekih stvari žena treba da bude samostalna,da nije zavisna od muža.Verovatno će preći preko toga 90% žena,verovatno bih i ja ako nije preraslo u ništa ozbiljno sa tom drugom.A možda bih ga i ostavila,jednostavno ne znam,nisam udata,i crnjak mi je i da razmišljam o takvim stvarima.Ali ipak mislim da bih ga oterala u ku...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 60
Reg. datum: 08.08.2008
Datum unosa: Cetvrtak 04.09.2008, 15:59, Naslov:
Ne znam i ne bih zelela da saznam sta bih uradila.
____________________
[url=http://ticker.7910.org/eng][img]http://ticker.7910.org/as1clomNw360010Nzc3ODVkenw2N3p8TGp1YmF2IG5hanZlY2EgaW1h.gif[/img][/url]

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 373
Reg. datum: 05.07.2007
Datum unosa: Cetvrtak 04.09.2008, 17:02, Naslov:
Razliciti su motivi sto neko vara?
Neko iz razonode, nego da podigne sopstveni ego, neko da skrene paznju, neko samo da isprazni visak energije, neko ni sam ne zna zasto, nekom se desilo.... E sad od svih tih razloga, i jos vise njih, samo kad se nadjete u konkretnoj situaciji mozete da sudite, tj. odlucite da li cete oprostiti ili ne.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Sarajevo
Broj postova: 47
Reg. datum: 06.09.2008
Datum unosa: Nedelja 21.09.2008, 02:23, Naslov:
Iskreno kad bi saznala da ima drugu pitala bi ga zasto je naso drugu a govorijo da mene voli ako mu ja nisam dovoljna misli druga ce mu biti ja bi ga ostavila i isla dalje bez njega i tada bi vidjela da nije bijoi vrjedan moje ljubavi a da uzvracas nemoj bolje kreni dalje
____________________
Igrali smo se ljubavi. Ti varao,ja bolovala. Igrali smo se sudbine. Ti kovao,ja prihvatala. Igrali smo se zivota. Ti zivio,ja umirala. Igrali smo se rastanka. Ti odlazio,a ja plakala

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 77
Koliko clanova ima idealna porodica?