Tate na porodjaju - da ili ne?

wien
Broj postova: 15
Reg. datum: 14.01.2009
Datum unosa: Sreda 14.01.2009, 11:59, Naslov:
Moj muz ce prisustvovati porodjaju. Drago mi je sto i on to zeli i sto nije jedan od onih koji govore :"To je zenski posao!" Drago mi je sto ce biti uz mene, sto ce odmah videti bebu, preseci vrpcu....Sto cemo zajedno proci kroz jedan jako bitan dogadjaj u nasim zivotima. Nikad nisam volela da budem sama, tako da me opusta i smiruje sama pomisao da ce biti uz mene....Naravno, postujem misljenje onih koji to ne zele, ali ja licno ne vidim nista lose u tome.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Nedelja 16.08.2009, 00:38, Naslov:
Citam ja ovo i sada vise razumem muskarce koji ne zele, nego zene koje ne zele da muskarci prisustvuju porodjaju. Drage moje, ako ste vi sa vasom, ajmo reci gorom polovinom kao jedan, onda on nikako ne bi trebao da propusti taj dogadjaj, e sad ako niste to je druga prica. Moj muz je rado prisustvovao oba puta i najiskrenije ne znam kako bih bez njega. On mi je bio sve i sva, dok sam se previjala u bolovima. Samo njegov glas mi je dopirao do mozga ''jos malo, jos malo, evo ide polako izdrzi jos samo malo''. Po meni ta podrska nema cenu i zato cu mu biti zahvalna dok sam ziva. Inace on je deci presekao pupak i pred ocima mi je njegov lik obasjan srecom kada je ugledao decu. A sto se sexa tice ja ne znam zasto bi to uticalo, nama nikad bolje. Jos nesto zaista covek nauci da zenu jos vise ceni... Bar moj je takav.
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Utorak 23.03.2010, 14:20, Naslov:
Moj bi se srusio pred porodjajnom salom....Vrlo srecna....ne bi on to izdrzao,a onda ni ne zelim da ga silujem da radi nesto sto ne moze.Dovoljno mi je da znam da je ispred i da je isto srecan koliko i ja....
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Utorak 23.03.2010, 14:22, Naslov:
ja sam mog puza pitala da li bi voleo da ide,a on kaze:ne,onesvestio bi se Vrlo srecna tako da...isti sluchaj kao kod tebe mishu..vazno je da je ispred i da je srecan Osmeh
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Utorak 23.03.2010, 14:24, Naslov:
Moj je izjavio da bi voleo da moze da bude prisutan,ali da zna da ne bi izdrzao i da bi pao u nesvest...zasto onda da ga maltretiram i trazim od njega tako nesto!Treba mi posle zdrav i prav da ga zaposlim u kuci...Vrlo srecna
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Utorak 23.03.2010, 17:41, Naslov:
Nisam insistirala da ide sa mnom....
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 275
Reg. datum: 13.10.2008
Datum unosa: Nedelja 02.05.2010, 13:17, Naslov:
Moj bi volio da jednog dana bude tu pored mene u tako vaznom trenutku, sada to nije kao prije, imaju posebnu stolicu i poseban tretman u slucaju kolapsaOsmeh cula sam od vise osoba da se drugacije ponasaju prema porodiljama kad je i muz tu.
____________________
Bilo da misliš da možeš ili da ne možeš u oba sluèaja si u pravu ...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Nis
Broj postova: 397
Reg. datum: 26.05.2010
Datum unosa: Sreda 09.06.2010, 12:41, Naslov:
Ja sam potpuno za to da muskarac treba da prisustvuje porodjaju ! To nije samo zenska stvar , i TREBA DA VIDI kroz sta prolaze zene da bi donele na svet !!!
To je caroban trenutak , i tata zasluzuje da ucestvuje !!!
Ne mislim da to utice na kasniji sexualni zivot , i glupo je plasiti se toga !
Radjanje je radjanje , sexualni zivot je sexualni zivot ! Posle se sve vrati na mesto i bude ok .
____________________
Nisam ja luda! Vi ste samo ljubomorni što glasovi ne prièaju sa vama!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Sreda 09.06.2010, 12:57, Naslov:
Na njemu je da odluči. Voljela bih da je uz mene u tako važnom trenutku ali s druge strane ako će mu pozliti radije nek' ne ulazi. Ne mogu misliti samo na sebe. Mada se potajno nadam da će biti jak i za mene i za sebe i da će me držati za ruku. Osmeh
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Sreda 09.06.2010, 13:23, Naslov:
Wub slazem se sa Bambi..
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Nis
Broj postova: 397
Reg. datum: 26.05.2010
Datum unosa: Sreda 09.06.2010, 13:29, Naslov:
Moj decko je rekao , da kada se bude desilo da mi imamo bebicu on ide samnom ! Da me drzi za ruku , i da ucestvuje . I reko je da ce da nosi kameru da snima da mogu i ja da vidim posle Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna
____________________
Nisam ja luda! Vi ste samo ljubomorni što glasovi ne prièaju sa vama!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Sreda 09.06.2010, 13:31, Naslov:
Pa necete valjda snimati... Ja nisam za snimanje toga, nije ugodan prizor, i ne treba definitivno ponovo proživljavati te trenutke samog procesa porođaja. Uslikajte se radije kad čin bude gotov sa bebicom u rukama, to je pravi trenutak . Wink
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Nis
Broj postova: 397
Reg. datum: 26.05.2010
Datum unosa: Sreda 09.06.2010, 13:35, Naslov:
Ma nece stvarno , nego me zeza Wink Slikacemo sigurno i njega je njegov tata slikao malog zinutog i krvavog Osmeh
____________________
Nisam ja luda! Vi ste samo ljubomorni što glasovi ne prièaju sa vama!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Sreda 09.06.2010, 13:45, Naslov:
Ne bih zelela da moj muz prisustvuje porodjaju. Kad bi sam trazio cini mi se da bih mu rekla da ja to ne zelim.
Mogu oni gledati 10 puta porodjaj, ali nikada nece razumeti "muku" kroz koju zene prolaze, jer oni jednostavno tu vrstu bola ne mogu da osete. Da bi bili ravnopravni, priroda ili Bog, su lepo udesili... muskarci nikada nece znati kako je to doneti novi zivot na ovaj svet, kako je to biti Majka.
Inace, ne bih se slozila sa misljenjima da to naknadno ne utice na seksualni zivot partnera, jer sam slusala pricu muskarca koji je rekao da vise uopste nije mogao da bude sa svojom zenom. On nju posle porodjaja dozivljava samo kao majku njegovog deteta, a ne vise kao zenu.
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Sreda 09.06.2010, 13:49, Naslov:
Sokirana ja i dalje ne razumem zashto bi to uticalo na sexualni zivot?? To je ipak samo iskustvo nekog mushkarca... On tu zenu vervatno ni ne voli...
Kako nekome moze da se promeni mishljenje o sopstvenoj zeni preko noci??Danas si mi zena,a sutra samo majka mog deteta..To mi je bash bzv Heheheh
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Sreda 09.06.2010, 13:55, Naslov:
Ja razumem zasto i kako se promeni, jer muskarci razmisljaju razlicito od zena.
Ovo sam slucajno odledala kao neki prilog na tv-u... Zato sam napisala....
A, vidi sta jedan moj drug kaze... cisto da napisem kako jedan pripadnik muskog roda razmislja.... On je zagovornik toga da ne zeli da prisustvuje porodjaju.. Ako vidi koliko ona trpi bolove, koliko se namuci, pa vidi svu krv, pa vidi kako izgleda "put kojim beba izlazi" (da se tako izrazim)...
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Sreda 09.06.2010, 13:57, Naslov:
Dobro,da,generalno,oni drugachije razmishljaju,ali videti porodjaj nije razlog da ljubav i strast nestanu.. Mislim
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Sreda 09.06.2010, 13:58, Naslov:
Slažem se Jeko, to po meni nema veze, ne znam zašto bi im porođaj zgadio odnose.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 710
Reg. datum: 17.01.2010
Datum unosa: Sreda 09.06.2010, 14:05, Naslov:
Ja mislim da je sasvim sve jedno..
Ma da neki muskarci zele da prisustvuju porodjaju..to nije nista strasno..i ne verujem...da da bi se ljubav i strast izgubili kad bi muz bio na porodjaju...iskreno..moj nije bio...o tome nismo ni razmisljali tad...
i evo sad imamo Mimi..i mnogo se volimo..i mislim da se ta ljubav nikako ne bi pokvarila...ni da je prisustvovao porodjaju... Wub
____________________
Bog je svim andjelima da krila samo tebi nije ,jer nije zeleo da mu nalepsi andjeo odleti! <3

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Sreda 09.06.2010, 14:05, Naslov:
normalno da zena to ne moze da razume... zena posle toga verovatno moze osetiti vecu bliskost... ali, koliko vidim muskarci razmisljaju drugacije
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 292
Koliko clanova ima idealna porodica?