Celulit

Broj postova: 855
Reg. datum: 14.01.2009
Datum unosa: Utorak 20.01.2009, 17:43, Naslov:
Da najverovatnije zato sto je mlada i vezba po osam sati dnevno sest dana u nedelji a ovaj raspust je opustio pa je nabacila citavo kilo viska.: Lud sam od nje i njene kilaze
i ovo smem ,ovo ne itd..nije joj lako ali ona voli to sto radi,pa onda masiraj mama skidaj
celulit kako znas: Lud uspela ja: Mir

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 127
Reg. datum: 27.05.2008
Datum unosa: Sreda 28.01.2009, 01:14, Naslov:
Hej Ana, da li mozda znas moze li taj Celluless ostaviti neke posledice po vene? Ja bih ga kupila, pa kombinovala s nekim finim uljem koje sam nedavno dobila, ali samo se plasim za vene. Ako znas nesto o tome, reci. Osmeh Ne znam s kim bih se posavetovala.
____________________
I'm waiting for the night to fall, I know that it will save us all. When everything's dark, keeps us from the stark reality...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 855
Reg. datum: 14.01.2009
Datum unosa: Sreda 28.01.2009, 10:43, Naslov:
za malubg i michy evo odgovora ako je pitanje bilo upuceno meni:Uz Cellulless aparat sam koristila Venus-Cellu-tech kremu,Venus anticelulit blato ima ga u vim boljim parfimerijama i apotekama,Celulita kremu-firma Univaks,sve to sa Afroditinim uljem za masazu i ja sam joj dodala obican cimet iz kesice,imaga u svakoj prodavnici prehrane.Sve sam to kotistila jedno za drugim,a uvece pred spavanje sam joj mazala Anti-ellulite Night Action Ampules iz Oriflame.Super su rezultati i sebi sam dosta skinula celulit sa nogu.Eto ja sam koristila sve sto sam vam napisala,pa probajte i vi ako zelite.Ja sam pisala o proizvodima koje sam ja licno koristila i moja cerka.VelikiZdravo Frendovi

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1045
Reg. datum: 31.10.2008
Datum unosa: Sreda 28.01.2009, 11:32, Naslov:
Waiting_For_the_night,evo ja cu da ti odgovorim:
prosirene vene su kontraindikovane za bilo koju vrstu masaze,pa i za vakum koju proizvodi celluless,naravno zavisi u kakvom su ti stanju vene,ali ja ti ne bih preporucila
____________________
Jedan klik,molim vas http://www.e-castig.com/index.php?r=q164w

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 127
Reg. datum: 27.05.2008
Datum unosa: Nedelja 01.02.2009, 13:21, Naslov:
Imam normalne vene, ali se bojim da ih na neki nacin ne ostetim, pa zato pitam. Hvala ti na informaciji. Osmeh
____________________
I'm waiting for the night to fall, I know that it will save us all. When everything's dark, keeps us from the stark reality...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

BG
Broj postova: 255
Reg. datum: 01.01.2009
Datum unosa: Nedelja 01.02.2009, 13:56, Naslov:
uuuh... Aj nek mi neko objasni kako celluless steti venama???
Da ga ja ipak ne narucujem ako je tako Mislim
Bolje da idem na anticelulit masazice...
ja sam htela aparat, jer jeftinije izadje nego masaza, ali ako preti venama...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 855
Reg. datum: 14.01.2009
Datum unosa: Nedelja 01.02.2009, 15:46, Naslov:
procitaj te temu o venama,datum,21.01.209. i 28.01.2009. na prvoj strani,pa odlucite koje ce te proizvode da koristite i koje vrste masaza za ukanjanje celulita: Zdravo

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

novi sad
Broj postova: 45
Reg. datum: 06.08.2008
Datum unosa: Subota 30.05.2009, 20:17, Naslov:
VICHY LIPOMETRIC! Najbolji izbor.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

nis
Broj postova: 2368
Reg. datum: 25.03.2009
Datum unosa: Subota 30.05.2009, 20:18, Naslov:
gde to ima da se nabavi i koliko kosta brineta
____________________
Ljubav je totalni trijunf maste nad realnoscu

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

novi sad
Broj postova: 45
Reg. datum: 06.08.2008
Datum unosa: Subota 30.05.2009, 20:21, Naslov:
U svim apotekama. Sada je i na snizenju, zajedno sa masazerom je oko 1500 din, a inace je bio duplo vise. Proveri pa javi. Rezultati su stvarno odlicni. Samo prati uputstvo za masazu u unutrasnjoj strani kutije i budi redovna. Eto, pa javi se kad se resis napasti Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

nis
Broj postova: 2368
Reg. datum: 25.03.2009
Datum unosa: Subota 30.05.2009, 20:23, Naslov:
Ma ja od prosle godine imam taj problem jos je malo ali ako ga sad ne resim i pustim da se usili gotova sam mada i godine me malo .......
____________________
Ljubav je totalni trijunf maste nad realnoscu

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

novi sad
Broj postova: 45
Reg. datum: 06.08.2008
Datum unosa: Subota 30.05.2009, 20:25, Naslov:
U pravu si, sad je pravo vreme, do leta je gotov! Ja sam probala sve i svasta, ma samo bacis pare, i nista. Ali ovo me odusevilo. P.S. Nisam ni ja teenagerka Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

nis
Broj postova: 2368
Reg. datum: 25.03.2009
Datum unosa: Subota 30.05.2009, 20:27, Naslov:
Sto znaci da smo u najboljim godinama hvala na savetu kiss
____________________
Ljubav je totalni trijunf maste nad realnoscu

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

novi sad
Broj postova: 45
Reg. datum: 06.08.2008
Datum unosa: Subota 30.05.2009, 20:28, Naslov:
Naravno Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2030
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Subota 30.05.2009, 20:29, Naslov:
E probacu u ja Vrlo srecna
____________________
" Dani bez tebe su mi kao crno bele fotografije sa izlozbe cveca "

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2030
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Petak 17.07.2009, 11:38, Naslov:
Probala sam vichy lipometrich. Mogu reci da je ok. Nije mi skroz nestao celulit, ali se dosta smanjio. Samo, ja kad sam ga kupila, nije bilo nikakvog masazera.
____________________
" Dani bez tebe su mi kao crno bele fotografije sa izlozbe cveca "

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 3
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Subota 08.08.2009, 01:10, Naslov:
imala sam unutrasnji celulit koji se nije video posle kratkog koriscenja brsljen gela (misleci da cu da skinem u obimu Tuzna a ne celulit)izbio je na povrsinu katastrofalno i nisam mogla da ga se resim 2-3 godine skoro sam pocela da koristim -My silhouette NIVEA-i posle 2 meseca ostalo mi je jako malo za svaku preporuku svaki dan ujutru i uvece Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1
Reg. datum: 21.08.2014
Datum unosa: Cetvrtak 21.08.2014, 12:06, Naslov:
nisam nikada koristila nista za celulit, bila sam samo par puta na anticelulitnoj masazi, ali nisam isla redovito pa od toga nije bilo neke velike koristi. noge su mi bile kao malo lakse i ok sam se osjecala, ali nije to za mene, više volim opuštajuće masaže Wink ( http://www.galleria-center.com/sr/masaza.html )da li netko moze preporuciti dobar proizvod protiv celulita da se moze kupiti u apotekama?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Ponedeljak 25.08.2014, 21:13, Naslov:
aha, iskljucivo sport. dopadalo ti se to, ili ne. i da pazis na ishranu. i da se kreces, da se kreces i da se jos vise kreces. pa ce celulit nestati sam. nema krema, ni masaza ni carobnog stapica. to je prosto tako. naravno, uvek mozes da se odlucis da das pare za neki od preparata ili tretmana, nekome, ko to nudi. pa da on lepo zaradi. a da ti onda konstatujes da ipak nisi zadovoljna sa tim. tretmani daju samo trenutni efekat, nema tu trajnog resenja. ja uvek kazem iskreno ono sto mislim i sto bih i sebe posavetovala. veruj mi, meni isto nekada tesko padne da krenem u trcanje ili u duzu setnju. ali se nateram i osecam se posle mnogo bolje. za bilo koje kreme uvek mozes da placas i da placas, ali videces i sama rezultate. eto, probaj sama na sebi i odgovor ce ti sa pokazati sam. zelim ti svako dobro Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Subota 11.10.2014, 23:18, Naslov:
Meni najvise pomaze kretanje i kad izgubim na tezini nestane sasvim. Kad god se ugojim malo eto ga Tuzna
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 64
Koliko clanova ima idealna porodica?