Celulit

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Petak 27.07.2007, 00:35, Naslov:
Pa jeftinije ne moze sigurno Osmeh
Cula sam i ja da je kafa dobra, uostalom vecina gelova protiv celulita sadrzi kofein.
Nawel, koliko si dugo koristila taj preparat do vidljivih rezultata?
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 49
Reg. datum: 01.10.1973
Datum unosa: Petak 27.07.2007, 00:54, Naslov:
ZAVISI od slucaja 60 do 90dana, svaki drugi dan

cao

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 482
Reg. datum: 15.06.2007
Datum unosa: Petak 27.07.2007, 19:35, Naslov:
Nije da nemam celulit, ali nije upecatljiv kao sto je bio pre godinu dana. primetila sam da moj celuli reaguje na hranu i masazu. Skoro da ne jedem masnu hranu, ali i pijem puno tecnosti-vode i cajeve-nezasladene. Ne jedem previse slano i uz Vichy lipometric ne primecuje se. Dok se kupam dobro izridam delove gde se vidi celulit i to je to. Od tog ribanja ispadnem crvena ko rak, ali i rezultati su zadovoljavajuci.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Nedelja 19.08.2007, 02:29, Naslov:
Pravilo broj jedan je da sa ne unosi nista gazirano u organizam osim ponakad malo mineralne vode.Kole i ostala gazirana pica su zabranjena!Ne zavaravajte se sa niskokaloricnim dijet picima! Ona sadrze pored svega i aspartan-veoma opasan sastojak koji zamenjuje secer!
Samo zeleni caj s limunom i cajevi koji eliminisu celulit bez secera ,puno limunade i najmanje 2 litre tecnosti dnevno.
Probajte djumbir kao zacin jelima ,izbegavati masnu i zacinjenu hranu.
Dobro je uzeti kasicicu meda pre spavanja-ubrzava metabolizam i razgradnju masti koje se ne taloze na kriticnim mestima!
U toku tusiranja dobro istrljati grubim sundjerom kriticna mesta(ali ne tako da popucaju kapilari).Tako se poboljsava cirkulacija i polako se oslobadja celulit kroz limfotok.
Sokirana

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Nedelja 19.08.2007, 02:41, Naslov:
Odlicni saveti, maculi! Osmeh sigurna sam da se uz ovo ne moze promasiti Osmeh
ne treba da se navikavamo na celulit, kao da je to nesto normalno, sto se dobija s godinama i mora da se trpi i gleda, vec da budemo aktivne i da se resimo svega sto ugrozava nas izgled i zdravlje.
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Nedelja 19.08.2007, 02:44, Naslov:
Naravno potrebno je ukljuciti i neke vezbice koje ce ubrzati stvar ,vazmo je samo da se aktivirate ako puno sedite na poslu.Brzo hodanje do prodavnice ,pola sata igranja uz omiljenu rok-disko ili sl muziku umesto popodnevne dremke, energicno usisavanje stana ili premestanje namestaja...sve to moze da zameni dosadne vezbe.Pre nego sto nesto od toga pocnete da radite-moj savet je da se istusirate ,uradite piling kriticnih mesta i namazete anticelulit ulje (moj savet je Hemelovo anticelulit ulje)i zamotate se plastificiranom folijom ili obucete neke nepropusne biciklisticke pantalonice ili trenerku.Posle pij puuuuno zelenog caja .Rezultati vidljivi ubrzo!!!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Nedelja 19.08.2007, 02:55, Naslov:
Neka ste mi lepe i zategnute!A uz to i zdrave!Celulit je oblik oboljenja limfnog sistema i njegovim gomilanjem ne samo da ruzno izgledamo vec rizikujemo da se ozbiljno razbolimo!
O limfi bi trebali dosta znati jer je ona deo krvotoka ,odbrana organizma i tecnost koja sakuplja i izbacuje toksine iz organizma!



Celulit je skladiste lose masnoce plus toksini iz organizma!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
tini - Zenski forum
Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Cetvrtak 02.10.2008, 18:48, Naslov:
Imam 36 godina i dvoje dece.Imala sam posle porodaja problema sa kilazom i celulitom.Uz zdravu ishranu,trcanje svaki dan i vezbe sam to resila.A takodje mi je pomogao gel protiv celulita na bazi kofeina iz kozmetike Artistry.Odlican je za celulit i zategne kozu a dosta se izgubi u obimu.Srecno dame Cvijece
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Petak 03.10.2008, 08:56, Naslov:
Ja sam koristila Oriflajmov gel,nesto malo mi je kao pomogao.Jos uvek imam celulita na vanjskom delu butina.Ne mnogo,ali ga ima.Moram probati neki drugi zato sto volim usku garderobu.Srecno svima koji skidaju celulit.
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 10
Reg. datum: 13.01.2009
Datum unosa: Utorak 13.01.2009, 21:03, Naslov:
Meni ni masaza nije nikad bila potpuno uspesna , ishrana mi je uvek zdrava ( ne pijem gazirano, ne jedem masno i zaprzeno i pohovano, samo integralno brasno , crnu cokoladu i dosta tecnosti ) i uvek mi ostane malo cak i kad odradim dve serije masaze jednu za drugom... jbg... moje iskustvo kaze da su GUAM proizvodi jako dobri , pogotovo oni sa termo efektom i moja maserka ih koristi a i ja ih kuci mazem.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

BG
Broj postova: 255
Reg. datum: 01.01.2009
Datum unosa: Subota 17.01.2009, 15:04, Naslov:
Devojke, sta mislite o aparatu "Celluless"? Reklamiraju ga i rekla bih da treba da taje rezultate, prosto radi na vakum-sistemu... Nije da imam ne znam kakve probleme sa celulitom, vodim ja racuna i o ishrani, ali razmisljam da ustedim parice, pa da kupim i ovo cudo i da ga kombinujem sa nekim gelom...
Sta vi mislite? Poznajete li nekog ko je koristio? Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 855
Reg. datum: 14.01.2009
Datum unosa: Subota 17.01.2009, 16:29, Naslov:
Heti ja sam juce dobila Celluless isprobala sam ga super je,toliko me na jednom delu noge usisa da me zabolelo.Nadam se da cu da vidim rezultate za nedelju dana pa cu javiti.Ja ga koristim sa ampulama za celulit iz oriflame.Videcu da li deluje.Danas je prvi dan mada mi je koza lepa posle tretmana,prija miOsmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

BG
Broj postova: 255
Reg. datum: 01.01.2009
Datum unosa: Nedelja 18.01.2009, 14:05, Naslov:
Super! Obavezno javi kako si zadovoljna, meni se cini da je to dobro. Narucicu ga, samo jos malo da razmislim Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 821
Reg. datum: 15.09.2008
Datum unosa: Nedelja 18.01.2009, 17:36, Naslov:
ja ne vjerujem u to sto se reklamira,moguce da je dobro ,cucemo rezultate od ane.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1045
Reg. datum: 31.10.2008
Datum unosa: Nedelja 18.01.2009, 17:48, Naslov:
ana,samo pazi da ti se ne pojave modrice....
i javi kakvi su rezultati
____________________
Jedan klik,molim vas http://www.e-castig.com/index.php?r=q164w

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2337
Reg. datum: 11.12.2008
Datum unosa: Nedelja 18.01.2009, 18:01, Naslov:
Ni ja isto neverujem u te stvari.Vise sam za neki sport ili Vjezba i korekciju ishrane.
____________________
Life is a moment in space when the dream is gone...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 855
Reg. datum: 14.01.2009
Datum unosa: Utorak 20.01.2009, 11:56, Naslov:
Evo javljam za Cellules verovale ima rezultata,masirala sam ovu stariju jer se malo ugojila i pojavio joj se celulit malo ispod guze povukao se za samo tri dana koriscenja
cellulesa i masiranja.Do duse ona je mlada i nema neki celulit ali joj se video sada ga nema: Mir Dobra je ovo spravica

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Tuzla
Broj postova: 2
Reg. datum: 19.01.2009
Datum unosa: Utorak 20.01.2009, 12:28, Naslov:
mozel se znati koji je u pitanju preparat za skidanje Celulita????

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2337
Reg. datum: 11.12.2008
Datum unosa: Utorak 20.01.2009, 13:11, Naslov:
ima verovatno toga sto je ona mlada i to je verovatno bio samo povrsinski celulit pa je uspelo...ja sam veliki skeptik i neverni Tome sto se toga tice.
____________________
Life is a moment in space when the dream is gone...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1045
Reg. datum: 31.10.2008
Datum unosa: Utorak 20.01.2009, 14:59, Naslov:
Citat:
mozel se znati koji je u pitanju preparat za skidanje Celulita????


ovde mozes da pogledas nesto o ovom aparatu:
http://www.e-topshop.tv/celluless_anticelulit_masazer-63889-p.html
____________________
Jedan klik,molim vas http://www.e-castig.com/index.php?r=q164w

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 145
Koliko clanova ima idealna porodica?