Da li imate i kako resavate menstrualne tegobe?

Beograd
Broj postova: 1045
Reg. datum: 31.10.2008
Datum unosa: Utorak 25.11.2008, 13:29, Naslov:
Micana,probaj nimulid-postoje dve vrste-koji se pije,i koji se topi u ustima! I ja sam pila rapten k,pa je vremenom prestao da mi pomaze! Od kada pijem nimulid ne osecam bol!
____________________
Jedan klik,molim vas http://www.e-castig.com/index.php?r=q164w

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 392
Reg. datum: 10.07.2008
Datum unosa: Utorak 25.11.2008, 13:32, Naslov:
Hvala malabg probaću.Treba mi nešto drugo definitivno!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1045
Reg. datum: 31.10.2008
Datum unosa: Utorak 25.11.2008, 13:33, Naslov:
nema na cemu,nadam se da ce ti pomoci
____________________
Jedan klik,molim vas http://www.e-castig.com/index.php?r=q164w

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Utorak 25.11.2008, 13:35, Naslov:
Ako ti ne pomogne Nimulid,pokusaj da nabavis Voltaren,jako je dobar za bolove.
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Novi Sad
Broj postova: 392
Reg. datum: 10.07.2008
Datum unosa: Utorak 25.11.2008, 13:36, Naslov:
@mina@, nisi jedina koja ima nervozu.Ja kad treba da dobijem moj jadan momak samo što se ne odseli na tih par dana dok me ne prođe.Ja ne znam da smirim tu nervozu koliko god se trudila.Ne podnošljiva sam skroz.Sve me živo nervira,plače mi se,histerična sam ma sve živo...Tako da i ja imam problem i sa timTuzna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 392
Reg. datum: 10.07.2008
Datum unosa: Utorak 25.11.2008, 13:40, Naslov:
Zapisan Voltaren.Hvala vam ženske,kraljice ste!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1045
Reg. datum: 31.10.2008
Datum unosa: Utorak 25.11.2008, 13:43, Naslov:
I ja sam grozna pre nego sto trebam da dobijem,sve me toliko nervira da je to strasno,i ne znam kako me on trpi tih dana,e svaka mu cast,ja sama sebe ne mogu da podnesem!I samo mi se place Meni pomaze tusiranje,to me smiri ali ne potpuno!
____________________
Jedan klik,molim vas http://www.e-castig.com/index.php?r=q164w

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

PV
Broj postova: 29
Reg. datum: 26.11.2008
Datum unosa: Sreda 26.11.2008, 16:45, Naslov:
Po neobicnom bolu u stomaku koji mi se javi npr.ujutru,znam da cu taj dan da dobijem.Onako malo me zigne kroz nogu.Zatim,bol postaje sve jaci i jaci,ali ne cekam da me stomak pocne rasturati pa da popijem brufen,nego to uradim kad su bolovi podnosljivi.To mi mnogo pomaze jer da tako ne uradim bruka.
Kad prodje dejstvo brufena i stomak pocne opet boluckati popijem Rapten K i to je to.
Ovaj Rapten sam probala da pijem umjesto brufena ali mi uopste nije pomogao.
Takodje,prasak protiv bolova je odlican.
Mada,probacu i ove tabletice koje vi,clanice koristite. Osmeh
____________________
...da me nije ko bi te kao oci voleo...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Nedelja 03.05.2009, 17:31, Naslov:
e, bas sad su me sustigle ove tegobice,.....pa razmisljam da li da odem na odbojku, bar necu misliti da me boli, ili da ostanem da lezim i grejem stomak...Sokirana...muz mi se cudi sto hocu na trening, ali kad se krecem , manje me boli, a hocu da izbegnem da pijem nesto protiv bolova....Tuzna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 684
Reg. datum: 22.02.2009
Datum unosa: Nedelja 03.05.2009, 21:39, Naslov:
jake bolove sam imala dok nisam rodila prvu bebu,nisam mogla iz kreveta da ustanem,na posao po jedan dan nisam isla,pila sam brufen po nekad,posle porodjaja se bol prepolovila.
____________________
Lelica

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2337
Reg. datum: 11.12.2008
Datum unosa: Nedelja 03.05.2009, 21:51, Naslov:
Imala sam i ja velike tegobe pre prve trudnoce.Bolovi su bili praceni mucninom i stomacnim tegobama tako da taj prvi,a nekada i drugi dan nikada nisam isla u skolu (razredna mi je sve pravdala).
Sada ume da me muci stomak jedino ako se prehladim,a onda popijem Rapten K-a i on mi odmah pomogne...super je i moja cerka ga koristi.
____________________
Life is a moment in space when the dream is gone...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Nedelja 03.05.2009, 22:53, Naslov:
Imam nažalost, baš u ovom trenutku, nisam za lijekove za svaku sitnicu ali moram jer me boli. Pijem neofen
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Nedelja 03.05.2009, 22:58, Naslov:
Ujedam sve živo par dana prije nego što dobijem, nepodnošljiva sam, pogotovo dan pred, momak uvijek pita hoću li sutra dobiti, on me napomene uvijek da cu dobiti sutradan.Vrlo srecna
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

niš
Broj postova: 130
Reg. datum: 13.02.2009
Datum unosa: Ponedeljak 04.05.2009, 09:26, Naslov:
uzasne bolove imam od kako sam imala spontani posle drugog deteta. nesto su mi kiretazu i ogulil mi zid materice. od tada evo vec dve godine imam po dva tri dana ali bolovi su neizdrzljivi. u torbici nosim sa sobom rapten-k on mi pomaze
____________________
ana

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 85
Reg. datum: 21.02.2010
Datum unosa: Ponedeljak 22.02.2010, 01:29, Naslov:
celog zivota imam bolne menstruacije i zivot ne bih mogla da zamislim bez Raptena,koji mi u sustini super pomaze samo se plasim u kakvom li mi je stanju zeludac posle svih ovih godina.....
razmisljam da predjem na supozitorije...
a o PMS-u bolje da ne pricam,jedno vreme sam pila progesteron koji mi je ginekolog prepisao i tad sam se osecala preporodjeno...i par puta neke biljne tabletice koje su nekad delovale nekad ne...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 22.02.2010, 11:06, Naslov:
Meni rapten duo pomaze,tako da mogu lako da se izborim sa bolovima,ali psihichko stanje pred i za vreme menstruacije mi je katastrofa,i ide do totalne depresije i histerije...Vishe me zanima kako to da reshim????!!!! Tuzna(((
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 85
Reg. datum: 21.02.2010
Datum unosa: Ponedeljak 22.02.2010, 11:43, Naslov:
Jekalina,trebalo bi da porazgovaras sa ginekologom jer je PMS odraz disbalansa hormona i trebalo bi nesto da ti prepise.
u svakom slucaju ostaje ti da probas nesto od alternative,npr tabletice nocurka,konopljike-koja je jedno vreme na mene super delovala...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Ponedeljak 22.02.2010, 12:19, Naslov:
Mene ponekad zaboli stomak, naravno Rapten duo obavezno popijem cim osetim i mali bol, jer niti mogu da trpim taj bol, a i nekoliko puta mi se desilo da kad me jako zaboli padnem u nesvest.
Inace, to se desi 2,3 puta godisnje.
Inace, u tom periodu samo bih plakala i nervozna sam.
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Ponedeljak 22.02.2010, 12:36, Naslov:
Resenje za menstrualne bolove...napravite bebu!Osmeh....privremeno,ali je resenje!Vrlo srecna Ja sam bila uzasno nervozna i placljiva pre nego sto sam trebala da dobijem...nekad me uzasno boleo stomak,nekad malkice...kako kad.Pila sam lekic(kafetin obicno) ali kad me bas osvoji bol...ne voim da pijem nikakve tabletice generalno.Samo kad bas moram.Sad uzivam...nista me ne boli...do porodjaja...Vrlo srecna...a za posle cu vam javiti!
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 418
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Petak 26.02.2010, 00:42, Naslov:
trenutno sam u pms-u, koji me drma uzduz i popreko Place ne samo sto nerviram sve oko sebe, vec izludjujem prvenstveno samu sebe. Uzas! Samoj sebi sam nepodnosljiva, a kakva li sam tek dragom, jadnicak Tuzna kao sto rece jekalina, meni je on toliko izrazen da se zaista nekad iznenadim sopstvenim postupcima i recima Crveni karton sa druge strane, bolovi pa skoro i da ne postoje, sasvim izdrzljivi.
____________________
Kad pripadam tebi, tad konacno potpuno pripadam i samoj sebi... Micelangelo Buonarotti

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 126
Koliko clanova ima idealna porodica?