Da li imate i kako resavate menstrualne tegobe?

Broj postova: 69
Reg. datum: 05.03.2019
Datum unosa: Petak 08.03.2019, 22:35, Naslov:
Ja sam svoj problem resila, a bio je ogroman, tako sto sam pocela da uzimam MAKAMU. To ti je biljni preparat napravljen od mesavina zlatne make I camu camu biljne koja sadrzi visoku koncetraciju vitamina C. Probaj, nemas sta da izgubis, jer ne postoje kontraidikacije. Mesecima pijem i mogu reci da me spasava. Imas na netu kada ukucas MAKAMU sve o njemu detaljno pa istrazi Osmeh Srecno Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 35
Reg. datum: 02.03.2019
Datum unosa: Ponedeljak 15.04.2019, 23:06, Naslov:
Potpisujem Osmeh zaista je svaka rec na mestu kada je MAKAMU u pitanju. Ja sam takodje jedan od korisnika koji moze da stoji iza svake ove reci i da napise svoje iskustvo koje je slicno tvom. Zene probajte slobodno, ko god ima menstrualnih problema nece ih imati kada pocne da ga koristi.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 26
Reg. datum: 03.03.2019
Datum unosa: Petak 19.04.2019, 12:17, Naslov:
Srce prirode i svi problemi reseni, ja ne znam sta tu vise ima da se prica. Ko god je imao iskustva sa njihovim proizvodima, bilo kojim, zna o cemu pricam. Najkvalitetniji, najpouzdaniji, provereni, sa mnogo godina rada iza sebe. Profesionalci u svakom smislu te reci.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 69
Reg. datum: 05.03.2019
Datum unosa: Sreda 08.05.2019, 23:38, Naslov:
Makamu je proveren, nema kontraidikacije, niti poznajem jednu osobu da ga je pila a rekla ej nije mi pomoglo. Zaista je preparat za svaku preporuku. ja sam progledala od kada ga pijem, u svakom smislu te reci progledala Mir

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 6
Reg. datum: 25.04.2019
Datum unosa: Utorak 14.05.2019, 21:59, Naslov:
Hej a koliko je to pouzdano? Mislim svi mi mozemo da kazemo i napisemo da jeste, ali pitanje je koliko? Ja sam malo obazriva i dosta skepticna ali ocigledno ne dovoljno cim sam dosla ovde i ovde trazim pomoc hahahaha

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 6
Reg. datum: 25.04.2019
Datum unosa: Utorak 14.05.2019, 22:05, Naslov:
Da pojasnim Osmeh volela bih kada bi mi neko detaljno preneo svoja iskustva, ok ne mora ovde na forumu da ne gnjavimo druge ljude ali s obzirom da je tema menstrualne tegobe mislim da bi i ovde moglo malo vise o tegobama pa onda i o resenju istih.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 6
Reg. datum: 25.04.2019
Datum unosa: Utorak 14.05.2019, 22:07, Naslov:
E da da se unapred zahvalim svima na odgovorima Osmeh nadam se da cemo zajedno resiti sve ove nase zenske muke, nije lako biti zena, ali sreca pa imamo jedna drugu i uvek mozemo da se pomazemo hahaha Oriental Oriental Oriental

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 26
Reg. datum: 03.03.2019
Datum unosa: Utorak 21.05.2019, 22:58, Naslov:
Ne znam da li si detaljno iscitala ali bas sam ja par devojaka na forumu pisale o tome, detaljno Osmeh nisi bila bas jasna i konkretna sta te zanima i koji su to najveci problemi. Pitaj slobodno, ako te blam ovako pisi na mai Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 35
Reg. datum: 02.03.2019
Datum unosa: Petak 07.06.2019, 13:39, Naslov:
Ja sam iscitala sve o tome, mogu reci da je zaista sve tako kao sto se i pise o tome, ne bih verovala da nisam na svojoj kozi osetila. Nista lepse nego kada se usudis da probas na osnovu tudjeg iskustva i onda se na svom uveriis da pomaze.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 69
Reg. datum: 05.03.2019
Datum unosa: Cetvrtak 13.06.2019, 23:27, Naslov:
Makamu jednostavno dovodi ceo organizam u ravnotezu i normalizuje sve funkcije tela. A kada je organizam u balansu nema potrebe ni za nervozom i glavoboljama. Odlican preparat!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 79
Koliko clanova ima idealna porodica?