Ogrlice za bebe?

  • 1
Beograd
Broj postova: 373
Reg. datum: 05.07.2007
Datum unosa: Petak 23.05.2008, 16:21, Naslov: Ogrlice za bebe?
Nedavno sam imala prilike da sretnem jednu bebu koja nosi ogrlicu koja olaksava tegobe pri nicanju zuba, a kazu dobra je i za imunitet. U poslednjem broju casopisa MAMA dobijem letak koji reklamira takvu ogrlicu, od sintetickog cilibara, koju mozete kupiti i u nekim apotekama. Zainteresujem se i nadjem na netu od prirodnog cilibara, sto mi deluje jos delotvornije, jer prirodno je prirodno!
Mom malom izgleda pocinju da nicu, pitanje je kad ce, ali ima simptome nicanja zubica, koje bih volela da mu olaksam. Jel ste culi za ove ogrlice, i ima li neko nekakvo iskustvo?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 8
Reg. datum: 19.06.2008
Datum unosa: Cetvrtak 19.06.2008, 13:26, Naslov: Ogrlice za bebe u junu popusti iznenađenja
Oriental

Dragi roditelji tokom Juna imaćemo dnevne popuste iznenađenja za ogrlice od ćilibara. Pratite redovno lnik http://ogrlicezabebe.blogspot.com

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

brig
Broj postova: 11
Reg. datum: 05.06.2008
Datum unosa: Petak 20.06.2008, 09:54, Naslov:
Ma to su gluposti po meni.Mojoj deci su zubi izasli bez nikakvih ogrlica.Svi moraju da prodju taj period.Moja prijateljica je cerkici do godinu dana nosila ogrlicu,i sta onda??Mogu da kazem da je mala imala mnogo vece probleme od moje dece,ne zato sto nosi ogrlicu,nego zato sto je svaki organizam drugaciji.Ne kazem da to ne pomaze,ali ja ne verujem u to.To je samo reklama za one naivne koji imaju novac da bacaju na takve gluposti. Tuzna Po meni treba pustiti da priroda odradi svoje jer ona najbolje zna,a mi smo tu da joj izadjemo u susret.I zato nikakve ogrlice i decu u ruke i tako ce biti najbolje Tralalalala

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 8
Reg. datum: 19.06.2008
Datum unosa: Utorak 24.06.2008, 13:03, Naslov: Decu u ruke
Draga Caco,
pristup je vrlo zanimljiv obzirom da se radi o zvaničnoj medicini.Problem je nepoznavanja zvanične medicine a ne verovanja u gluposti!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Sreda 25.06.2008, 15:41, Naslov:
Ok doktore, zasto nas ne upoznas malo bolje sa ogrlicama za bebe? Kako one zapravo funkcionisu, od cega se sve prave, kako pomazu bebama itd?
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 8
Reg. datum: 19.06.2008
Datum unosa: Cetvrtak 26.06.2008, 23:11, Naslov: Just for teacher
evo ovde sve lepo piše http://ogrlicezabebe.blogspot.com

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2
Reg. datum: 29.06.2008
Datum unosa: Cetvrtak 21.08.2008, 12:47, Naslov:
Pogledajte sajt http://www.ogrlicezabebe.com i procitajte:

- preporuke roditelja cija deca nose ogrlice od cilibara
- sve informacije o cilibarskim ogrlicama
____________________
www.ogrlicezabebe.com - Ogrlice za bezbolno izbijanje zubica i jaci imunitet

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 06.10.2008, 23:48, Naslov:
Sto se tice ogrlica nije glupost.Moj dever je nabavio za sina kad je imao problema sa nicanjem zubica,pre 3god.je tu ogrlicu odneo u Nemacku mladjem bratu za njegovog sina,a ovog leta kada su dosli iz Nemacke (moj dever sa porodicom) tu ogrlicu je nosio njegov ml. sin(moja jetrva se u medjuvr. porodila) i kazu da zaista pomaze.Ja tako nesto nisam koristila za decu pa ne mogu da vam garantujem ali verujem deverima.
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

  • 1

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 174
Koliko clanova ima idealna porodica?