Romantika

beograd
Broj postova: 433
Reg. datum: 13.01.2008
Datum unosa: Sreda 25.06.2008, 17:51, Naslov: Romantika
Pre par veceri na tv-u sam gledala emisiju Kljuc cija je tema bila romantika....
Pricalo se i o zavodjenju i o sponzorusama,o prvom poljupcu,o novcu.
Na kraju zakljucak cele price je da se ovo drustvo ponovo pokusava da vrati u normalu.
Vrsena je anketa za zenski deo populacije na fakultetima i na pitanje da li bi bile pre sa poznatim glumcem ili sa prosecnim momkom koji je vec formirana licnost odgovor je bio da bi bile sa prosecnim momkom.Medjutim kroz celu emisiju prozimala se prica da je romantika izbledela usled mobilnih telefona,interneta i ostalih vidova komunikacije.
Da li i vi mislite da romantika bledi ili pokusavate da je negujete sa vasim partnerima???
Frendovi
____________________
kad nekog ludo zavolis i sve ti potone....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Petak 27.06.2008, 16:54, Naslov:
Mislim da romantika ipak ne bledi, vec uzima neki drugi oblik. Tako i treba da bude, sa promenama vremena i uslova zivota treba i da se unese promena u pojam romantike Vrlo srecna sustina je posvetiti se partneru, iznenaditi ga necim, pokazati mu da je on/ona nesto najvrednije za vas. I poruke na telefonu mogu biti jako romanticne, e-mail, video zapisi i sl.
I moj muz i ja se trudimo da negujemo romantiku jer je to jako vazno da bi veza ostala cvrsta. Uz romantiku se vise voli Osmeh
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pancevo
Broj postova: 21
Reg. datum: 14.04.2008
Datum unosa: Utorak 01.07.2008, 10:56, Naslov:
.....Mislim da romantika zavisi pomalo i od ljubavi i medjusobnog odnosa partnera.
Naravno da je ona vrsta motiva,koji pomaze da se ocuva ljubav.Vazno je da pokusamo da ocuvamo neznost,paznju i konverzaciju u vezi,a romantika je tu vazan propratni momenat.Ne mislim da je izbledela,mislim da se javlja u vezama gde postoji iskrena ljubav. Frendovi
Nije na odmet da se obrati paznja na lepe reci,komplimente,poljubac u obraz,poneki buketic cveca .......duge setnje parkom ili pored reke..... Cvijece
Sve su ovo znaci paznje i motiv nama i partneru da se jos vise volimo i cuvamo nasu ljubav. Wub
____________________
zivot je zakon!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

rijeka
Broj postova: 1
Reg. datum: 01.07.2008
Datum unosa: Utorak 01.07.2008, 15:46, Naslov:
ja ne volim romantiku jer ni sama nisam takva...
____________________
na koljenima vlastite duše..tašto pritom ne bit koristan ioribati pod..?!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4
Reg. datum: 25.06.2008
Datum unosa: Sreda 02.07.2008, 10:41, Naslov:
navijam za romantiku, i slazem se sa spavalicom! Licno mislim da su nam ljubav, paznja,i romantika , jedino sto nam je ostalo u ovom surovom svetu. Zamislite kakva ce nam deca biti debili. Verovatno ce im i prvi poljubac i prvi sex biti virtuelni, preko mobilnog ili interneta. Bice "mama kupi mi spejs naocare, da mogu da se mazim sa deckom". Ja cu se boriti da ne bude tako... Citaj

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Lausanne
Broj postova: 2556
Reg. datum: 04.06.2008
Datum unosa: Cetvrtak 03.07.2008, 23:45, Naslov:
obozavam romantiku,i kako kaze MISEL navijam za nju!!!!
mnogo je bitno da postoji,jer ona podstice da se voli jos
vise!!!!
____________________
mala...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 19
Reg. datum: 04.07.2008
Datum unosa: Subota 05.07.2008, 00:21, Naslov:
Po mom misljenju svaka zaljubljenost podrazumijeva romantiku...a tek ljubav...ne mogu je zamisliti bez romanticnih trenutaka Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2
Reg. datum: 07.07.2008
Datum unosa: Ponedeljak 07.07.2008, 17:35, Naslov:
Ja sam ipak za romantiku.......Mozda je istina da je pocela da bledi pored interneta,mobilnih telefona....ali ipak u svakoj mojoj vezi ima romantike ......Volim zamisljati sebe sa deckom kako sedimo na obali mora drzimo se za ruke i gledamo zalazak sunca i zato ZIVELA ROMANTIKA..... Wub

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

harderwijk
Broj postova: 521
Reg. datum: 17.01.2008
Datum unosa: Petak 17.10.2008, 14:30, Naslov:
Mislim da je svakaa zena puno romanticna, muskarcii znatno slabije.
Moj suprug..onakoo, ne bas...Dodusee, ovog leta me je jednoom izveo uvecee u setnju pored jezeraa...biloo je prelijepoo, mesec u vodi...3-4 labudaa...Divno sam se provela tu noc..

Nedavno mi je drugarica pricala da je njen decko posuo trotoar u njenom dvoristu laticama ruza...i ona kad je posla na fax ujutruu...onakoo pospanaaa sokirala se divnim prizorom...
____________________
Ako nemas iskustvo prevarice te, ako imas - onda vec jesu...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Subota 18.10.2008, 22:29, Naslov:
Slazem se da danas ima malo romantike i da je sve nekako izvestaceno....Ja sam veliki romanticar,volim paznju,volim kada me suprug necim lepim iznenadi ili ja njega......
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Subota 18.10.2008, 22:35, Naslov:
Volim da citam knjige (romanticne)da gledam filmove a volim i malo paznje i neznosti u zimske dane Bljak

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Subota 18.10.2008, 22:36, Naslov:
U svemu trazim bar zrno romantike.
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 821
Reg. datum: 15.09.2008
Datum unosa: Nedelja 19.10.2008, 10:02, Naslov:
Moj decko je dosta romantican,i ne bih ga mijenjala.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Utorak 01.06.2010, 08:55, Naslov:
Ja sam nepopravljivi romantik....obozavam romantiku i romanticne momke....Osmeh
Ovaj moj puz je romantican ali je uzasno tvrdoglav pa nece to stalno da pokazuje....secam se na pocetku kako me je odusevio jednom glupom sitnicom....sedeli smo na Adi na jednoj klupi kad je pustio nasu pesmu na mobilnom....pa onda za njom i ostale,one nezne....jao sva sam se raspilavila....
Voli da odemo predvece na plazu na pice i da gledamo zalazak sunca....i ne pricamo nista,samo se divimo tako....meni je to romanticno!!!
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Utorak 01.06.2010, 11:40, Naslov:
Ja sam okoreli romantik,ali moj puz nije uopshte Tuzna Mislim,jeste on,ali u dubini duhse Vrlo srecna Shalim se,ali stvarno ne ume to da pokaze...Ali,trudi se mukica ponekad,jer zna da se ja raspilavim...Jednom je otishao na posao i ostavio mi papiric na krevetu na kome je pisalo "volim te najvishe..."(i taj papiric chuvam jer ko zna kad cu dobiti sledeci) Vrlo srecna i jednom je pravio palachinke pa je sa chokoladom nacrtao srce na palachinki Wub
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Utorak 01.06.2010, 13:39, Naslov:
Bas lepo.......ja sam veliki romantik a suprug kao i vecina muskaraca malo to teze ispoljava ali je ok
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Utorak 01.06.2010, 13:41, Naslov:
Mislim da ne postoji zena koja nije bar malo romantichna,a mushkarci...
Srecne su one chiji mushkarci umeju to da pokazu Wink
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Vrsac
Broj postova: 742
Reg. datum: 25.01.2010
Datum unosa: Utorak 01.06.2010, 16:20, Naslov:
Meni je to sve bilo pateticno i uvek sam bila operisana od romantike, dok....dok se nisam zatreskala u mog sadasnjeg decka (bila sam ja i pre njega zaljuljena ali izgleda da te ljubavi me nisu promenile) koji je romanticniji od mene i sada mi nista nije bljutavo i sve mi je divno i slatko...ah ne ne Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Utorak 01.06.2010, 16:26, Naslov:
Ja sam jako romantična i inače jao osjećajna osoba. Moj dragi i nije bas nesto extra romantican, moze on bolje ali ne smijem da se zalim jer ima toliko osobina koje imaju samo 0,1 % muskaraca, ali eto ja sam zensko, opet bih vise... Vrlo srecna
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Graèanica
Broj postova: 6
Reg. datum: 19.05.2010
Datum unosa: Utorak 01.06.2010, 20:11, Naslov:
Jaooo...ja obozavam romantiku i sama sam takva Wink
kao i moj momak...zato nam je mnogo lijepo...Wink
mada on to slabije pokazuje ali ne moze ni da krije Wink
____________________
Tajno Moja

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 199
Koliko clanova ima idealna porodica?