Romantika

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Utorak 01.06.2010, 20:29, Naslov:
Bogme,moj je veshto skriva Vrlo srecna
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 695
Reg. datum: 18.04.2010
Datum unosa: Utorak 22.06.2010, 23:54, Naslov:
Romantika je znati pokazati ljubav na takav nacin da tvoj voljeni/na vidi da je jedini/na za tebe,a pokazivanja preko TV-a ili preko nekih emisija mislim da uopste nisu potrebna..To je po meni samo napuhivanje i pretjerano previse...Ljubav je znati voljeti,a ne pokazivati drugima koliko ti mozes nesto uraditi...
____________________
Don't find love,let love find You.That's why it's called falling in love,because You don't force yourself to fall,You just fall!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Sreda 23.06.2010, 10:27, Naslov:
Bravo glisho Mir Slazem se u potpunosti sa tobom Wink
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

K.M.
Broj postova: 24
Reg. datum: 16.05.2010
Datum unosa: Sreda 23.06.2010, 10:44, Naslov:
Mmmm,obozavam romantiku....Ja sam dosta romanticna i sanjar u dusi,valjda je to zato sto sam riba u horoskopu....Dok sam bila u vezi sa mojim sadasnjim muzicem,cesto sam mu priredjivala romanticne trenutke kao na primer vecerice uz svece u obliku srca(naravno spremam ono sto on voli)...i sada se trudim da tako bude....a sto se nega tice,nije bas kao ja romantican,ali me bas cesto iznenadi buketom cveca,kaficom i doruckom u krevet i tako po nekim sitnicama koje zenama mnogo znace tako da se ne zalim... Cvijece Sreca

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Sreda 20.10.2010, 13:18, Naslov:
Romantike nikada nema na silu...i ne moze da se trazi od nekoga da bude romantican...Meni licno nije bitno da neko bude romantican, tj. ne volim one lazno ljubazne, koji se slihtaju, pa, usput probaju i da budu romanticni....paznja i postovanje, prijateljstvo, uteha kad je potrebno, da, ali eto, ja nisam zainteresovana za romantiku, HaHahahaha

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 22
Reg. datum: 04.12.2010
Datum unosa: Ponedeljak 20.12.2010, 19:28, Naslov:
Definitivno sam za romantiku Wub Slažem se sa izjavom da zavisi i od samog odnosa između partnera i njihove ljubavi... Ne mogu da se požalim na mog dragog, moram priznati da zna biti romantičan i da me iznenadi sa bombonjerom u obliku srca, cvećem, romantičnom večericom i slično tome....
Smatram da koliko je neko romantičan tj. koliko to ispoljava zavisi i od toga koliko je on zapravo pažljiv i brižan...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Utorak 21.12.2010, 20:02, Naslov:
Muskarca od malena moraju uciti kako se zena tretira. Ako je dijete nauceno da postuje zenu, navikavano na male znake paznje kao sto je npr. cvijet mami, crtez..on ce i biti romantican a ako to nije vidio u porodici ako je odgojen na drugaciji nacin treba truda da postane...
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 25
Reg. datum: 31.01.2011
Datum unosa: Petak 11.02.2011, 18:32, Naslov:
Ja sam nepopravljiv romantik,i obožavam sve što je vezano za romanitiku.U osnovnoj školi sam više volela da čitam ljubavne vikend romane,pročitala sam svaku knjigu od Mirjam,"Gordanu" i sve što se moglo naći u biblioteci a da je romantično.Obožavam šetnje uz zalazak sunca,ma sve što čini ROMANTIKU,ja VOLIM.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Subota 24.01.2015, 21:36, Naslov:
Kako iznenaditi nekog na romantican nacin? A da to nije spremanje torte u obliku srca (to sam vec uradila Osmeh )
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 77
Koliko clanova ima idealna porodica?