Odredjivanje pola deteta

Broj postova: 12
Reg. datum: 26.08.2008
Datum unosa: Utorak 26.08.2008, 15:04, Naslov: Odredjivanje pola deteta
Zlatna Roda vam predlaže da pokrenemo temu odredjivanja pola deteta pošto od muškog sveta nemožemo očekivati da učine to oni.Tema je dosta interesantna jer je usko povezana sa realnim životom u kojem mi kao žene uvek ispadamo krive kada rodimo dve devojčice a svi oni hoće naslednika .Da bi pomogle same sebi kao sto sam i ja učinila u svom slučaju predlažen da otvorimo ovu temu o kojoj se osnovne informacije mogu dobiti a kasnije i detaljna uputstva na sajtu http://www.odredjivanjepoladeteta.net/
Ja sam svoj problem rešila posle mnogo truda i muke pa sam spremna i vama da pomognem
Pozdrav

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Sreda 27.08.2008, 18:48, Naslov:
Kako je meni to samo bljutavo! Kako mogu zene biti krive ako rode dete ovog ili onog pola?! Pa ne odredjuje ni muskarac ni zena kojeg ce pola biti beba. Neprijatni abortusi posle saznanje da nosite devojcicu, a hteli ste decaka su najmanje zlo koje moze da vam se desi. Licno poznajem nekoliko zena koje su radile abortuse da bi ponovo zatrudnele sa muskim detetom i koje su kasnije i dobile musko dete - obicno sa nekim trajnim deformitetom ili bolescu. Sa tim se ne igra. Deca su najvece blago koje mozemo da imamo i nije ni malo bitno da li je musko ili zensko... bitno je da bude zdravo i da se lepo razvija
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 137
Reg. datum: 28.07.2008
Datum unosa: Sreda 27.08.2008, 23:05, Naslov:
Uglavnom je ta buka oko muskog deteta.
Moje licno misljenje je da dete bude zdravo i da sve bude kako treba a ostalo nije bitno.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 12
Reg. datum: 26.08.2008
Datum unosa: Ponedeljak 01.09.2008, 00:20, Naslov:
Nije vazno ko je kriv muskarci ili zene vazno je da sada mozete precizno odrediti pol svog deteta

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 15
Reg. datum: 01.09.2008
Datum unosa: Ponedeljak 01.09.2008, 14:06, Naslov:
Zlatna rodo, ajde malo detaljnije objasni kako je moguce to izracunati. Znam za razne metode odredjivanja pola vec zacetog deteta i ni u njih bas ne verujem (osim naravno UZ i sl), a tek ovo...?
____________________
moj zivot - moja stvar

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Novi Sad
Broj postova: 392
Reg. datum: 10.07.2008
Datum unosa: Utorak 02.09.2008, 14:58, Naslov:
Ono što mi napravi to će i dobitiOsmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 12
Reg. datum: 26.08.2008
Datum unosa: Nedelja 07.09.2008, 15:16, Naslov:
Jogi, ova metoda je mnogo komplikovana i slozena i ne moze se objasniti prosto u ostalom to je znanje koje sam ja stekla posle mnogo godine napora i truda sto sam u i sajtu opisala ali sam zato ponudila svima mogucnost da dobiju zeljeni odgovor.Htela bih jos da naglasim da sto se tice ovih metoda vec zacetog deteta, tacno je ima ih vise, ali su dosta ne precizne npr. kineska koja obradjuje podatke majke naravno da je polovicna jer na pol deteta uticu oba roditelja.
Uostalom, na primerima trudnih zena koje su mi se obracale sto da me provere sto da me pitaju, sam dokazala ispravnost svog metoda i pokazao se tacnijim od bilo kojeg sa kojim sam se sustela jer za moj metod ja obradjujem podatke oba roditelja, sto je sasvim i logicno, a ne kao neke tabele i sl.
Ne zelim da ovo izgleda kao neka prepirka, ja samo branim svoj stav i spremna sam da pomognem ljudima koji to zele.
Pozdrav Oriental

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Uzice
Broj postova: 1
Reg. datum: 17.09.2008
Datum unosa: Sreda 17.09.2008, 10:08, Naslov:
hejj ja sam cula da postoji ''recepat'' sa sodom bikarbonom za musku decu i da funkcionise...u to su se uverile i neke moje rodjake,a zanima me da li postoji ''recepat'' za zensku decu??

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Nevesinje
Broj postova: 165
Reg. datum: 17.09.2008
Datum unosa: Sreda 17.09.2008, 14:12, Naslov: određivanje pola djeteta
Zurka Ja sam se danas registrovala.Zainteresovala me je ova tema.
Zlatna Rodo poslala sam datume rođenja mog muža i mene.
Ja mislim kao i ti. Cvijece

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Subotica
Broj postova: 1
Reg. datum: 19.09.2008
Datum unosa: Sreda 24.09.2008, 09:48, Naslov:
____________________
Marina Francuski

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 06.10.2008, 18:39, Naslov:
Suvise smo mali i smrtni da se igramo sa Bogom ili prirodom.Dete je dete bez obzira na pol i vazno je da je zdravo rodjeno,zar to nije pravo bogatstvo????
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 06.10.2008, 19:20, Naslov:
Sta poseje to ce i poznjeti,nije mi bitno sta je vec sta ce postati.
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 3
Reg. datum: 30.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 03.11.2008, 19:01, Naslov:
Sta je?Pa zar se vise niko ne javlja na ovu temu? Ljuta

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 637
Reg. datum: 14.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 03.11.2008, 19:19, Naslov:
Cula sam za jednu metodu za racunanje pola deteta! Proverila sam za vec rodjenu decu i uvek se poklopilo! Krv nam se obnavlja svakih sedam godina i cija je krv "mladja" bice taj pol. Primer, ako mama u trenutku zaceca ima npr 25 god, 25 delimo sa 7 i dobije se 3 cela (21) i ostatak je 4, ako otac npr u trenutku zaceca ima 29, onda 29 se deli sa 7, to je 4 (28) i ostatak 1, gleda se taj ostatak i znaci po ovom primeru bice musko, jer je od oca krv mladja!
Nadam se da ste razumele! Naravno da je bitno da je dete zdravo, ali ako je nekom vazan pol moze tako da racuna!
____________________
" Dani bez tebe su mi kao crno bele fotografije sa izlozbe cveca "

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Lausanne
Broj postova: 2556
Reg. datum: 04.06.2008
Datum unosa: Ponedeljak 03.11.2008, 21:03, Naslov:
moje misljenje je da je najbitnije da bude normalno i zdravo,nije bitno jeli musko ili zensko ...naravno da svi vole i decaka i devojcicu ali ono sto bog odredi tako neka bude.....
____________________
mala...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 637
Reg. datum: 14.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 03.11.2008, 21:04, Naslov:
Slazem se!
____________________
" Dani bez tebe su mi kao crno bele fotografije sa izlozbe cveca "

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 3
Reg. datum: 30.10.2008
Datum unosa: Utorak 04.11.2008, 14:29, Naslov:
Ma dobre su i ove kineske tabele,nego ih ima više...pa ne znaš koja je najtačnija?
Ali, i koja je mogućnost da se pogodi 50:50???
U stvari i nije toliko važno kog su pola bebe koje ćemo da rodimo,samo smo malo radoznale...
Bebica

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Utorak 04.11.2008, 16:09, Naslov:
Samo neka se radjaju Bebica Bebica Bebica Bebica ,nije vazan pol,sve Bebica se podjednako vole Poljubac Poljubac Poljubac
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Backo Petrovo Selo
Broj postova: 85
Reg. datum: 23.04.2008
Datum unosa: Utorak 04.11.2008, 19:31, Naslov:
Zanimljivi su komentari, mada ja mislim da u svemu tome o bebama ima i Vise sile i ko zna jos cega osim prirode,genetike, naslednog faktora. . . Prvo sam rodila decaka,posle tri godine sam zaratovala sa svojom lekarkom jer me je druga trudnoca navodila da budem ubedjena da ce druga beba biti devojcica.Posle porodjaja kada su mi saopstili da sam rodila zdravog decaka nisam se bas obradovala,medjutim na susednom krevetu u sali za porodjaje lezala je zena u suzama.Dovezena je kao hitan slucaj,rodila sedmo zensko ,na porodjaju je prosla kao na frontu lekari su je jedva iskrpili.Tada me je dezurni lekar popreko pogledao i dao mi moju bebu. Moji decaci su porasli ,napunili su 16 i 13 godina a ja saznajem da sam u drugom stanju.Potajno se nadam da je treca sreca jer vremena za prekid trudnoce nemam a i ne zelim to.Kupujem opremu za bebe sa rezervom sve zuto i svetlo zeleno.I opet se rodi decak.Sada on ima tri godine prava je maza.Ja se druzim sa mladim mamama,prenosim im iskustva,savetujem ih, bas nam je lepo. A u svemu tome ima Boga jer najstariji sin ima curu sa kojom se divno slazem pa cu jednog dana ipak imati sa kime da popricam na miru .Pozdrav ,nadam se da ne zamaram,ovo je moje zivotno iskustvo pa mozda neko iz ovoga izvuce pouku.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Krusevac
Broj postova: 805
Reg. datum: 26.10.2008
Datum unosa: Utorak 04.11.2008, 20:03, Naslov:
Jao,Ljiljana,bas divna prica.Raznezila si me strasno.
Moj suprug ima musko dete iz prvog braka i on zivi sa nama.Ima 11 godina. Ja ga prosto obozavam i nadam se da ce deca koju ja budem rodila biti kao on,bez obzira na pol!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 259
Koliko clanova ima idealna porodica?