Odredjivanje pola deteta

Broj postova: 684
Reg. datum: 22.02.2009
Datum unosa: Cetvrtak 28.05.2009, 21:38, Naslov:
JAKO MI JE DRAGO ZBOG TEBE TRINITY,ZNAJUCI DA JAKO ZELIS DEVOJCICU,BAS SI ME LEPO OBRADOVALA!Super,uzivaj,dok iscekujes malu lepoticu Poljubac
____________________
Lelica

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 19
Reg. datum: 28.05.2009
Datum unosa: Petak 29.05.2009, 20:49, Naslov:
Čestitaaaamo Bebica

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 684
Reg. datum: 22.02.2009
Datum unosa: Petak 29.05.2009, 21:05, Naslov:
Evo drage moje i ja da se pohvalim,danas sam bila kod lekara i rekla mi je da nosim jos jednu lepu malu devojcicu Oriental ,nisam izdrzala da ne pitam,sta cu,brbljiva sam Wink .Jako sam ponosna sto cu imati dve cerke da sam morala da vam ispricam.Moja mala devojcica ima trenutno 650 gr i smislila sam joj ime,zvace se PETRA. Sreca
____________________
Lelica

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2030
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Petak 29.05.2009, 21:26, Naslov:
Super! Znala sam da je devojcica! Vrlo srecna
____________________
" Dani bez tebe su mi kao crno bele fotografije sa izlozbe cveca "

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 32
Reg. datum: 16.04.2009
Datum unosa: Nedelja 31.05.2009, 14:05, Naslov:
Hvaaala puno!! Leki!! Znaci i kod tebe jos jedna curetina??? Hi hi, neka su nam zive i zdrave nase princezice:-D
Moja curka trenutno ima oko 1kg a jos se dvoumimo izmedju dva imena - Tara i Lana.
Ljubi PUNO svoje dvije curice!! Super, sad cemo moci da razmjenjujemo iskustva, bas mi je drago:-D

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 684
Reg. datum: 22.02.2009
Datum unosa: Nedelja 31.05.2009, 15:15, Naslov:
Nego sta,razmenjivacemo iskustva,bas lepo!Ja ne mogu da skinem osmeh s lica od kad sam saznala da je devojcica Vrlo srecna ,jedva cekam da se rodi!a sto se tice imena lepo ti je i jeddno i drugo,bices u nedoumici Wink
____________________
Lelica

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 684
Reg. datum: 22.02.2009
Datum unosa: Nedelja 31.05.2009, 21:15, Naslov:
Ja moram da pohvalim nasu" prorocicu" biksi jer mi je tacna dijagnoza u oba slucaja za odredjivanje pola deteta HaHahahaha Poljubac
____________________
Lelica

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 01.06.2009, 09:23, Naslov:
Cestitam leki to je bas lepa vest
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 684
Reg. datum: 22.02.2009
Datum unosa: Ponedeljak 01.06.2009, 09:46, Naslov:
hvala tini Poljubac
____________________
Lelica

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 01.06.2009, 11:26, Naslov:
Leki bas mi jedrago,cestitam i tebi i Trinity Sreca
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 32
Reg. datum: 16.04.2009
Datum unosa: Utorak 02.06.2009, 15:05, Naslov:
Hvala Danka Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 3
Reg. datum: 04.06.2009
Datum unosa: Cetvrtak 04.06.2009, 23:52, Naslov:
Dobra noć...
Da li ima nekoga?
Nova sam ovde, ali vidim da se slabo piše.
Možda grešim...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 3
Reg. datum: 04.06.2009
Datum unosa: Petak 05.06.2009, 00:04, Naslov:
Dobro, nema nikoga...
Ove metode ya odredjivanje pola su smesne!
A, Ylatna roda radi po principuČ dok je ovaca, bice i sisanja!
Pametno, nema sta!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 684
Reg. datum: 22.02.2009
Datum unosa: Petak 05.06.2009, 10:56, Naslov:
neznam za zlatnu rodu,jer njen sajt ne postoji vise.
____________________
Lelica

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 3
Reg. datum: 04.06.2009
Datum unosa: Subota 06.06.2009, 12:29, Naslov:
Postoji sajt! Ja sam pre neko vece ''svratila'' tamo. Treba da joj na e-mail posdaljes podatke, a ona ce ti poslati uputstvo kako da joj uplatis ''simbolican iznos od 700 din'' Mozda je to nekome simbolicno... Nema veze, ali za gledanje u pasulj i u karte je smesno!
Ali, svako kako misli da treba.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 12
Reg. datum: 26.08.2008
Datum unosa: Subota 06.06.2009, 13:40, Naslov:
Postovane dame,
sajt www.odredjivanjepoladeteta.net postoji.

Kao sto znate ja sam ovu temu i pokrenula kako bih pomogla svima onima kojima je to potrebno(parovima koji imaju vise dece istog pola, a zele sledece suprotnog) i isto tako, ko prati ovu temu, zna da sam odredjivala pol deteta besplatno svima koji su se javili, ali kad su poceli problemi koje sam objasnila na stranici "Info" nije mi bilo druge nego da nekako razdvojim ozbiljne zahteve od necije razbribrige, jer je ovo ozbiljna metoda koja zahteva puno vremena i truda ni nalik onima koji su objsnjeni u ovoj istoj temi.

Naravno svako ima pravo na svoje misljenje i ja to postujem, a onaj kome je potrebna pomoc neka se javi - ja sam tu.

I evo na primer, znam i metodu za odredjivanje moguce visine dece( starije od 4 godine, koja je postavljena na sajtu) i ona ne zahteva toliko vremena i s obzirom na to ja tim ljudima nista ne naplacujem.



Pozdrav svima

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 19
Reg. datum: 28.05.2009
Datum unosa: Cetvrtak 25.06.2009, 09:33, Naslov:
ja licno verujem da je u životu sve matematika i da su brojke čudo, naravno ako nije nikakva magija u pitanju!

Ko voli voli, ko želi želi, a koga ne zanima ne mora da to pljuje!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 19
Reg. datum: 28.05.2009
Datum unosa: Cetvrtak 25.06.2009, 09:44, Naslov:
i jos nešto,

jedino mi u celoj priči nije jasno kako da Rodini korisnici se osiguraju, pošto je ona našla način, da je metoda tačna i da je to to?

eto to je pitanje za Rodu? Noktici

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Cetvrtak 25.06.2009, 13:16, Naslov:
Necu "pljuvati" po ovom metodu, kao sto rece Bamby, i mozda ce neko reci da nemam moralno pravo da diskutujem na ovu temu, jer jos uvek nemam svoju decu, ali misljenje cu svakako izneti, jer me je ova tema zainteresovala.
Bez namere da se bilo ko uvredi ili nadje prozvan, ali... Moje misljenje...
OVO JE TAKVA BUDALASTINA!!!
Mislim na sam nacin utvrdjivanja pola deteta i na moralnost i savest onih koji se time bave i na zdravorazumsko razmisljanje onih koji kalkulisu kad u zivotu treba da im se dogodi najlepsa moguca situacija - da postanu roditelji.
Ne znam kako drugi zive, ni kako su vaspitani, ali mogu da govorim u svoje ime i ime ljudi iz mog okruzenja. Ako Bog da jednog dana cu postati majka i jedino sto ce biti vazno je da ta deca budu ziva rodjena i da budu zdrava. I rodicu ih, ako Bog da, onoliko koliko covek kojeg volim i ja budemo zeleli, bez obzira kog pola da su i bez obzira da li ce biti "prvo, pa musko" ili ne.
Razumem da su ljudi razlicitih verovanja, obrazovanja, da zive u razlicitim sredinama i da su izlozeni razlicitim uticajima. Ali, kakav je to otac koji je u zacecu ucestvovao podjednako kao i majka i koji ce "kriviti" (dize mi se kosa na glavi od ove reci) majku sto je rodila "pogresno dete"? Po mom misljenju, takav covek nije ni zasluzio da ga neko zove ocem. A, jos su mi cudnije i same zene koje prihvataju takvo nasledje i same se postave u ulogu "krivca".
Ne mogu sa ovim da se pomirim i ne mogu ovo da prihvatim kao pametno i razumno razmisljanje.
I sto je bitno - ne poznajem nikoga ko razmislja na ovaj nacin!!!
Necu ni da spominjem to da smo svi ucili, barem u skoli, kako dolazi do zaceca, kako se fetus razvija i formira ljudsko bice.
Da li Zlatna Roda misli da je Bog? Da li je na sebe preuzela ulogu stvoritelja?
Da li zaista veruje u to sto radi?
Kako je nije sramota? Iako to nije moj manir, bicu toliko drska da i to pitam.
Trenutno ne komentarisem nacin, formulu ili sta god da je ovo (jer mi, obicni smrtnici, nismo dostojni znati drevnu jevrejsku tajnu) nego govorim o tome da se na ovaj nacin nikome ne pomaze. U rangu je onoga sto rade vracare, gatare i slicni.
Gde je na sajtu adresa, telefon, ime odgovornog lica i svi ostali podaci koje MORA objaviti? Zasto je jedino u funkciji E-mail adresa? Da li postoji neki razlog sto svi zainteresovani ustvari ne mogu da je nadju?
Slucajno imam privatnu firmu. Svoje usluge reklamiramo u novinama, na radiju, imali smo reklamu na TV, imamo i website. U svakoj reklami sadrzani su podaci koje sam navela. Da nisu delovali bi kao prevaranti, a ne kao ozbiljna firma.
A, tek uticaj na visinu deteta?! Ne verujem sta citam. Sta tu dete treba da pije, jede ili radi?
Sa tudjom mukom se ne valja igrati!!! Moji prijatelji, cije je dete imalo problem sa visinom, dobro znaju sta je muka. Kao i svi mi koji smo im pomagali godinama na sve moguce nacine i iz inostranstva donosili hormon rasta koji je dete moralo da prima. Ne pomazu tu nikakve vradzbine.
Ne zelim nikoga da vredjam. Ni Zlatnu Rodu, ni ljude koji veruju u ovo. Samo iznosim svoje misljenje, kao sto to svi ovde imaju pravo. Izvinjavam se na preopsirnosti, ali kao sto ste naslutili citajuci ove redove, prilicno sam izrevoltirana.
Ako ovo nekome sluzi za razbribrigu, kao sto i horoskop procitamo u dnevnim novinama, onda nemam nista protiv. Ali, problem je sto se ovo shvata ozbiljno.
Ako se neko nasao uvredjen, izvinjavam se. Nije mi to bila namera.
Podrzavam slobodu misljenja i govora. Podrzavam slobodu razlicitosti.
Imala sam potrebu da ovo napisem.
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 3217
Reg. datum: 07.05.2009
Datum unosa: Cetvrtak 25.06.2009, 13:53, Naslov:
Složila bih se sa tobom Marijana.
Gledam ovu temu i odgovore povremeno i nije mi najjasnije o čemu je riječ. Da li će se roditi dječak ili djevojčica? Računanje pola djeteta?...Da li je to neka vrsta zabave?

Rodiće se ono "što je posijano" kako je govorija moja baka. Biće dječak ili djevojčica, treće mogućnosti i nema. I šta sad računati?

Valjda je najvažnija stvar da dijete bude zdravo i ispravno kad se rodi, da je željeno, voljeno, da se pazi i njeguje, a to kojeg je pola, zar je to uopšte bitno? Voli se se podjednako i muško i žensko dijete.

Danas, kad sve veći broj mladih parova sve teže dolazi do potomstva, kad se rađa sve više djece sa raličitim anomalijama, raspravljti i računati kojeg pola će se roditi potomak u najmanju ruku je nerazumno i glupo.

Posebna glupost je određivanje visine djeteta, bez obzira na "naučne" metode ako se zna da na to utiče niz faktora počevši od genetskog nasljeđa, načina ishrane -unošenje velikih količina proteina, bavljenje određenim vrstama sporta...

Tolliko i od mene!
____________________
pulsate et operietur vobis

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 160
Koliko clanova ima idealna porodica?