jedan bolni i nejasni raskid..

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Utorak 07.10.2008, 17:23, Naslov:
Ako hoces pravu ljubav, kao sto je moja, dodji kod mene da te udam Sreca Sreca Sreca Sreca je kod mene Zdravo .
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 17
Reg. datum: 17.10.2007
Datum unosa: Utorak 07.10.2008, 22:00, Naslov:
ja uvek hocu pravu ljubav! samo mi se jednom ucinilo da jeste.. valjda sam nesto naucila ; )
____________________
carpe diem

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Sreda 08.10.2008, 19:34, Naslov:
Sreca ti uvek iznenada zakuca na vrata,veruj mi.Kazem ti to jer,Vera i Nada uvek umiru poslednje!!!
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 19
Reg. datum: 04.07.2008
Datum unosa: Utorak 14.10.2008, 23:53, Naslov:
Onaj tip o kojem sam pricala se ozenio... :-(

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 17
Reg. datum: 17.10.2007
Datum unosa: Sreda 15.10.2008, 01:01, Naslov:
ohh, pa to je bilo za ocekivati.. ne obaziri se na to, ne zanima te. nemoj se osecati iskoriscenom, to ti je najgora opcija! imala si sjajnih mesec dana i uzivaj u toj uspomeni. niste bili jedno za drugo, ipak, kako god ti se cinilo tada i dobro da je otisao! ne zelis da budes u necijoj senci, zar ne? jedna smesna stvar koju mi je rekao jednom drug povodom sedenja u klupi ; ) " ko ne zeli da sedi sa tobom i nije za tebe". primeni to na veze, i sve ti je jasno. pozeli mu svu srecu u zivotu i sebi pozeli da ti se mnogostruko vrati i idi dalje! negde tebe ceka tvoja sreca, nemoj je propustiti zbog ocito pogresnih ljudi!
____________________
carpe diem

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Petak 17.10.2008, 16:38, Naslov:
Samo zapevaj-Ma boolii me uvo za sve,ja imam svoje sne...
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 19
Reg. datum: 04.07.2008
Datum unosa: Nedelja 19.10.2008, 20:48, Naslov:
Da, da pjevacu... mora se dalje...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Nedelja 19.10.2008, 21:06, Naslov:
Naravno duso....SAMO NAPRED...
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 7
Reg. datum: 19.09.2008
Datum unosa: Sreda 22.10.2008, 00:53, Naslov:
Citam ove vase postove i vidim svasta se desava Osmeh...

Kod mene se od poslednjeg svasta i desavalo ali i dalje moje emocije prema majmunu ne opadaju... mozda zato sto povremeno imamo kontakt u vezi sa stvarima koje treba da vratimo jedno srugom i sto je bio moj rodjendan..

Ja se u tim momentima maximalno trudim da budem hladna i izgleda to tako, ali mene srce i dalje boli kad ostanem sama, i dalje nisam u stanju da se opustim kad izadjem uvece u neki ''provod'' ako se to tako moze nazvati...vec samo shvatam kako meni ne treba to vec sigurnost i normalna veza kakvu smo mi imali pre raskida Tuzna...

Saznajem da se cuje sa kojekavim klinkama sto je i bilo za ocekivati.. i onda ne znam ni sta da mislim ... Najgore mi ocigledno pada i buni me to sto kada imamo kontakt, on je jako fin i zainteresovan sta se sa mojim zivotom zbiva na sta ja necu nista da mu odgovorim...mislim cemu...sta sad kao raduju ga moji napredci i novosti u zivotu a ostavio me kada sam bila u najgorim momentima..

Ne znam...samo se nadam da ce ovo moje stanje brze da prodje jer ovako bas nije pohvalno :S...

Pozz svima..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 821
Reg. datum: 15.09.2008
Datum unosa: Cetvrtak 23.10.2008, 22:46, Naslov:
Glorija normalno je da nesto osjecas prema njemu.Voljela si ga bili ste zajedno.Glorija vi ste bili vise od 4 godine zajedno.Neke stvari ne mogu preko noci da prodju.Vrati njemu njegove stvari i stavi tacku na to.Povrijedjena si,sve je to jos uvijek rano.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 17
Reg. datum: 17.10.2007
Datum unosa: Subota 25.10.2008, 14:43, Naslov:
glorija, draga.. znam te, hvala netu na tome, i tek cu te upoznavati, cemu se radujem.. ali.. pokusacu isto sto i pre neki dan, samo se nadam da te necu povrediti.. vidi.. ti imas jedan zivot, zar ne? tvoje vreme je dragoceno, upamti to. dragocena su i tvoja osecanja, ne rasipaj ih! to sto ti zelis je sasvim normalna stvar, samo zapitaj se jel tebi nedostaje on kao on ili ti treba stabilna veza, da li je urusen tvoj san ili si njega do te mere idealizovala (a jesi, to je sigurno, jer ides sad zatvorenih ociju i srca u te tzv. provode) da ce ti biti jako tesko da se vratis. svako ima prava da trazi svoju srecu, imas ga i ti. on je smislio da su to klinke, kao i onaj moj ex.. covek se, ocigledno, uplasio ozbiljne veze i neminovne konacnosti iste, u smislu, to je to, nema drugih, ti do kraja zivota. to meni kaze da se vasa veza razvijala neocekivano brzo i jako, bas kao moja, ali on nije mogao to da iznese do kraja. zato i ulice u bzvz kombinacije, da pokaze sebi da nije za bacanje. tako nesto. nadam se da me razumes kako treba. draga, ti si divna osoba i sjajno izgledas, skolovana si i ambiciozna, sve je na tvojoj strani.. mislim, lako je meni da pametujem, mene je moje proslo jos davno, ja sam sad jos i srecna da je tako ispalo.. nije me bio vredan, dosta sam razmisljala i ako sam se klonila tog zakljucka sve ukazuje na to. covek je hteo da me menja, nikad mu nisam bila good enough iako je povremeno govorio neke lepe stvari. prosto, gledaj postupke i kloni ga se. i, ima toliko sjajnih ljudi, ja prosto ne mogu da verujem koliko. ja bih te ljude propustila zbog zaslepljenosti njime. moras da budes svesna novih vrata koja se neocekivano otvaraju i da dopustis sebi da ides dalje. nema stada cekas , shvati to. ili idi kod njega i reci mu da ga zelis nazad. nema trece opcije. nemoj da unistavas sebe. bice ti zao posle izgubljenog vremena. cula sam jos neke price, ako treba napisacu ti ih. jedino sto ostane je zal za izgubljenim vremenom na pogresne emocije prema pogresnim ljudima.
____________________
carpe diem

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Subota 25.10.2008, 18:10, Naslov:
Glorija draga,svi mi kad tad prodjemo kroz neke teske trenutke i da nije pravih prijatelja da nam pokazu ispravan put i daju dobar i iskren savet ko zna sta bi uradile.Ili bi isle iz veze u vezu ili bi se udale za prvog koji naleti ili ....Ne zaboravi da svako zasto? ima svoje zato!Ko zna zasto je to dobro za tebe,time si samo uvidela da te on nije dostojan,a ti glavu gore i samo napred!!!
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 10
Reg. datum: 30.10.2008
Datum unosa: Cetvrtak 30.10.2008, 17:19, Naslov:
Meni se desila slicna stvar. Cetri godine super kvalitetne veze se zavrsila bez nekog posebnog razloga.Poslednje sto mi je rekla kad smo se videli je: volim te ali si mi takodje i stranac, imam viziju da zivimo zajedno ali trenutno ne osecam to, imam zelju da mi se to osecanje vrati,nemogu protiv svojih osecanja itd...
Nije mi jos uvek vratila kljuc od stana a proslo je vec 6 meseci od raskida , kad sam joj poslao poruku da mi vrati kljuc ona se naljutila. Svaki put kad smo se videli posle raskida daje mi neku nadu a ima drugog decka.Sta da radim?
____________________
Ljuba

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 10
Reg. datum: 30.10.2008
Datum unosa: Cetvrtak 30.10.2008, 17:24, Naslov:
Sta da radim?
Cetri godine super veze je zavrsena bez nekog posebnog razloga.
Super smo se slagali, stalno smo bili zajedno, ja zivim sam tako da smo skoro ziveli zajedno ima i kljuc od mog stana, nikad nam nije dosadno kad smo zajedno,ona ima tesku zivotnu pricu a i ja je takodje imam i zna da sam joj mnogo znacio da sam joj bio oslonac i podrska. Niko nam se od roditelja nije mesao u vezu , moja mama je obozava kao cerka joj je, njena mama mene obozava. Imamo podrsku porodice sto mislim da je bitno.
Prosle godine sam ja nju ostavio jer nisam bio siguran sta zelim i da li je to ono sto zelim a i imao sam presiju na poslu i sa svih strana , posle 4 meseca smo se pomirili i sve je bilo super.U Aprilu sam otisao u Grcku i nisam znao da li cu ostati tamo ili ne, a inace otisao sam tamo da bih stvorio nesto za nas dvoje,treci dan mog boravka u grckoj sam greskom poslao poruku njoj umesto drugu "da vidis sto ima studentkinja dobicu isijas" ona zna mog druga i zna da bih to rekao njemu i pred njom ali njoj je u tad bilo jako tesko mama joj je bila u bolnici imala je vazan ispit...
od tad je pocela da me kulira a kad sam se vratio raskinula je.
U poslednjih 6 meseci veze mozda nam je veza bila rutinska zbog dosta obaveza koje smo imali oboje.
Pre mesec dana sam je i pored toga sto nismo zajedno i sto ona ima drugod decka pitao da zivimo zajedno kupio sam i verenicki prsten, kad sam joj ga dao mislio sam da ce sve biti ok medjutim ona me sutra uvece zvala da izadjem ispred zgrade i vratila mi prsten i rekla ono sto sam vec napisao, jos mi je rekla da nije jos spremna za to i da za godinu dana dok ja skratim prsten da se vidimo kao tad ce biti spremna.......
____________________
Ljuba

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Cetvrtak 30.10.2008, 17:30, Naslov:
Mislim da trebas tu stranicu zivota zatvoriti i dignute glave krenuti dalje
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Cetvrtak 30.10.2008, 17:43, Naslov:
Zakazi joj sastanak povodom kljuca.Ako ti vrati zavrsili ste,ako ne onda popricajte sta dalje...
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 10
Reg. datum: 30.10.2008
Datum unosa: Cetvrtak 30.10.2008, 17:52, Naslov:
Zvao sam je da mi vrati kljuc i bio sam odlucan da to uradim ali ona se naljutila sto sam joj trazio i ostalo je na tome da kljuc ostaje kod nje, uopste mi nije jasno.

____________________
Ljuba

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Cetvrtak 30.10.2008, 18:00, Naslov:
Znaci da te jos voli,budi strpljiva osoba i sve ce biti u redu.
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 821
Reg. datum: 15.09.2008
Datum unosa: Petak 31.10.2008, 08:13, Naslov:
Ljubo iz ovog sto sam procitala moj ti je odgovor.

Ako je mogla odma naci drugog momka,a kazes da te voljela ja mislim da nije.
Jer posle duge veze koja je bila ok,naci odma drugog? Tu se ne bi borila za nju.
Nece da ti vrati kljuc a drzi ga kod sebe,zasto?Izgleda da voli da sjedi na dvije stolice.I kod tebe i kod drugoga.
Za kljuc nemoj vise ni da je zoves,promijeni bravu.
Citat:
jos mi je rekla da nije jos spremna za to i da za godinu dana dok ja skratim prsten da se vidimo kao tad ce biti spremna.......


Vidis da te po ovoj recenici,zajebava.Sa drugim je i kaze ti za godinu dana.....Nekoga dobro vuce za nos.Ja bi je fino pozdravila i pozeljela joj srecan put u zivotu i sve to kroz osmijeh.
Wink

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 10
Reg. datum: 30.10.2008
Datum unosa: Petak 31.10.2008, 10:52, Naslov:
Da li je moguce da je zaljubljena u njega ali da voli mene, da joj treba vremena da shvati sta zeli?
____________________
Ljuba

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 140
Koliko clanova ima idealna porodica?