jedan bolni i nejasni raskid..

Broj postova: 821
Reg. datum: 15.09.2008
Datum unosa: Petak 31.10.2008, 11:45, Naslov:
Nemoguce je!
Stavi sebe u toj poziciji,ne mozes da volis dvije osobe istovremeno.A da posle 4 godine bude sa drugim i da se pitas da je pustis da vidi sta zeli,iznini sto cu ti reci ali GLUP si!Svatam da si zaljubljen,ali da ovoliko pustas a ona sa drugim ne ide mi.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 821
Reg. datum: 15.09.2008
Datum unosa: Petak 31.10.2008, 12:39, Naslov:
IZVINI ako sam pregruba,ali tako je.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 10
Reg. datum: 30.10.2008
Datum unosa: Petak 31.10.2008, 14:02, Naslov:
Nisi gruba i hvala na iskrenosti. Nisam ja GLUP nego je mozda glupo sto ja jos uvek imam nadu da cemo ponovo imati sansu da budemo zajedno i da odstranimo sve ono sto je uticalo na to da dodje do ovoga.
Izreke poput: razbijena vaza nikad nemoze biti lepa kao pre, jednom pokidan lanac nemoze biti jak kao pre itd. mislim da su to izmislili nesrecni ljudi ja bi pre rekao ovako: Razbijena vaza kad se ponovo sklopi moze biti lepsa i zanimljivija nego pre, sastavljeni lanac je ojacan na mestima gde je bio slab i teze ce ponovo puci!!!
____________________
Ljuba

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 10
Reg. datum: 30.10.2008
Datum unosa: Petak 31.10.2008, 14:09, Naslov:
Balerina, ako si procitala sve sto sam napisao videla si da je kod nje jos uvek moj kljuc od stana a ujedno taj kljuc je i simbol nase ljubavi, da je ona tako sigurna da me nevoli zar nemislis da bi mi ga odmah vratila, cak me je ona zvala iako ima tog decka da joj pomazem oko farbanja kapije.
Da li mozes da mi objasnis zasto to radi ako neoseca vise nista prema meni?
____________________
Ljuba

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 821
Reg. datum: 15.09.2008
Datum unosa: Petak 31.10.2008, 14:27, Naslov:
Stari su znali zasto su to rekli.
Citat:
razbijena vaza nikad nemoze biti lepa kao pre

I ne moze vidjece se na njoj uvijek pukotine,i uvijek ce hvaliti mali dio da je sastavi.
Rekla sam ti prije,ona voli da sjedi na dvije stolice izgleda.Sto se tice kljuca mozda zeli da ima uspomenu.Izvini Ljubo,ali zar ne vidis da je tu nesto nelogicno.Imali ona uopste momka?
Da mogu drugacije da pisem rekla bih ti mnogo toga.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Krusevac
Broj postova: 805
Reg. datum: 26.10.2008
Datum unosa: Petak 31.10.2008, 21:14, Naslov:
Ljubo,izvini ali i ja cu biti gruba i reci ti da sada prevazilazis granice gluposti.Pa,da te voli-ne bi te ni ostavljala,a jos manje bi bila sa nekim drugim.O kakvim kljucevima pricas?!Drzi te na uzici da bi bio tu ako joj slucajno ikada zatrebas(npr.ako je ostavi taj drugi imala bi cime da se zanima dok ne nadje treceg).A sto se farbanja kapije tice-jos gore!Sta si ti uopste trazio tamo?Zasto nije zvala svog momka da joj pomaze?To ti je bio najocajniji potez!Zar ti visis na civiluku za svacije hirove?
Izvini na grubosti,molim te,ali mislim da trebas politi glavu hladnom vodom i nastaviti zivot dalje bez osvrtanja! Toliko divnih devojaka postoji!Zar od svih ti bas na licemera da naletis i sto je najgore ti to jos uvek nisi uvideo!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 821
Reg. datum: 15.09.2008
Datum unosa: Petak 31.10.2008, 21:24, Naslov:
Da i to 5 na jednog muskarca.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 10
Reg. datum: 30.10.2008
Datum unosa: Nedelja 02.11.2008, 21:27, Naslov:
ovi sto porede ljubav sa hlebom, krompirom i slicno.. Vidi se da nisu ni voleli! Jer da je ljubav tako nesto,ne bi se onda ljubavlju zvala! Kakvi oziljci, rane i slicno..?! Pa ljubav ce zaceliti sve, ne znam koliko boli da je bilo i koliko se krvi prolilo! Ako izmedju dvoje jos uvek postoji nesto.. Strpljenjem, angazovanoscu, trudom.. Moze se vratiti.. Ali samo ako je obostrano.. Ako ne.. Onda se potrudi da taj neko oseti sve tvoje pozitivne osobine, one duboke, ljudske.... i nek vidi da ti to cenis isto kod te osobe.. I uz mnogo, mnogo strpljenja.. Moze do neceg i doci.. Osim ako ta druga osoba nije kreten.. E-tu nema pomoci. Ali shvatice kad tad sta gubi.. Tako to ide!
____________________
Ljuba

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Krusevac
Broj postova: 805
Reg. datum: 26.10.2008
Datum unosa: Nedelja 02.11.2008, 21:29, Naslov:
Izvini,ti pricas o svojoj ili njenoj ljubavi?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 821
Reg. datum: 15.09.2008
Datum unosa: Nedelja 02.11.2008, 21:30, Naslov:
Ljubo sta bi sa vama?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 17
Reg. datum: 31.10.2008
Datum unosa: Nedelja 02.11.2008, 22:00, Naslov:
Dobro vece svima,ovo je moj prvi post i pozdravljam sve ucesnike.
Ljubo,potpuno te razumem i shvatam kako se osecas jer sam i ja pre nekoliko godina bila u slicnoj situaciji.Posle neobjasnjenog raskida jos godinu dana me je vukao za nos i obecavao da ce biti kao i pre ali je odmah nasao drugu i nikada vise nije bilo kao pre. To su samo puste price i nemoj da nasedas na njih.Ja sam se jedva iz toga iscupala i dan danas mi nije svejedno kada ga sretnem,ali zivot ide dalje,glavu gore,jer nije ona jedina!
____________________
Don't worry,be happy!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 10
Reg. datum: 30.10.2008
Datum unosa: Nedelja 02.11.2008, 23:08, Naslov:
Mislim da za ljubav treba sve pokusati , necu jos odustati od toga jer nezelim da posle nekog vremena ubijam sebe mislima kako nisam sve uradio i da sam je mozda mogao povratiti da sam uradio ovo ili ono...
Mnogo dobro je poznajem i znam da je ni ona nije sigurna sta zeli i da ce doci trenutak kad ce znati sta zeli , postoje dve opcije da shvati da me nevoli i da nevidi nas dvoje zajedno ili ce uvideti da sam ja ono sto ona zeli.
____________________
Ljuba

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 821
Reg. datum: 15.09.2008
Datum unosa: Nedelja 02.11.2008, 23:10, Naslov:
Ima drugoga tako da je Ljubo uvidela da te ne voli i da vas ne vidi zajedno.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Krusevac
Broj postova: 805
Reg. datum: 26.10.2008
Datum unosa: Nedelja 02.11.2008, 23:50, Naslov:
Stvarno mi je zao sto patis,ali ne razumem kako mozes da mislis da ona ne zna sta hoce,a ima drugog momka?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 17
Reg. datum: 17.10.2007
Datum unosa: Utorak 04.11.2008, 02:53, Naslov:
Ljubo, utopisto !: ) Volim i ja da verujem u ljubav i da je, ako je prava, jaca od svega i svih prepreka i da je upravo prevazilazenje tih prepreka dokazuje! Ali.. stavi prst na celo i zapitaj se.. ko je osoba koju si ti poznavaO i ko je osoba koju vidis sada.. Zapitaj se do koje mere si je idealizovao.. I da li se radi o njoj kao njoj ili o tvojoj ideji ljubavi i veze u koju se ona jednom uklopila.. Juris li san, a ne osobu..
____________________
carpe diem

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 433
Reg. datum: 13.01.2008
Datum unosa: Utorak 04.11.2008, 10:12, Naslov:
Da malo i ja procavrljam na ovu temu.
Naime bila sam sa deckom 6 meseci,veza kakvu samo covek moze da pozeli i onda je dosla mu drugarica iz inostranstava sa kojom me je prevario.
Naravno da sam provalila sta se desava i raskinuli smo.
On mi je jasno stavio do znanja da hoce da ostane sa njom,da mu mnogo znaci...bla,bla...
Sada me zove,salje poruke,cima,ni sama ne znam sta hoce od mene ali ce ipak da ode da se vidi sa svojom novom devojcicom za nekih 10-tak dana.Da li je moguce da jednomuskomoze da bude toliko podloi da hoce da sedi na dve stolice,ili jednostavno hoceda me drzi na pored sebe u slucaju da mu nova devojka otkaze ljubav pa da ima kome da se vrati???
____________________
kad nekog ludo zavolis i sve ti potone....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 821
Reg. datum: 15.09.2008
Datum unosa: Utorak 04.11.2008, 11:07, Naslov:
Spavalice ne bi mu se javljala poslala bih ga u .................
Ko zna mozda voli i na tri Vrlo srecna
Nacices ti drugog

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 433
Reg. datum: 13.01.2008
Datum unosa: Utorak 04.11.2008, 12:34, Naslov:
Ja ga saljem u tri i on se upono vraca....
Na kraju ce Lesi da pokusa da se vrati kuci a onda ce da bude svasta.
____________________
kad nekog ludo zavolis i sve ti potone....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Krusevac
Broj postova: 805
Reg. datum: 26.10.2008
Datum unosa: Utorak 04.11.2008, 12:37, Naslov:
Teraj ga i dalje... Oklagija

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

beograd
Broj postova: 433
Reg. datum: 13.01.2008
Datum unosa: Utorak 04.11.2008, 13:02, Naslov:
naravno,kod mene je sve po zasluzi.
____________________
kad nekog ludo zavolis i sve ti potone....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 126
Koliko clanova ima idealna porodica?