jedan bolni i nejasni raskid..

Beograd
Broj postova: 17
Reg. datum: 17.10.2007
Datum unosa: Petak 29.08.2008, 21:39, Naslov: jedan bolni i nejasni raskid..
zdravo svima! pricala sa poznatima i nepoznatima, najvise sa samom sobom.. razmisljala, trazila razloge, pitala se..
da pokusam da objasnim..
pre tri godine i dva meseca sam upoznala jednog momka.. i bilo je nestvarno.. zeleo me je u svakom trenutku svog zivota.. rekao mi da me voli posle samo par dana.. pitao da zajedno provedemo zivot.. i naravno bilo je brdo problema.. sa njegovom mamom koja nikako nije mogla da me prihvati..i neki prijatelji su se mesali.. zasto on toliko vremena provodi samnom..i sam je imao probleme sa faxom.. koji poodavno stoji u mestu.. i to sam istrpela, podnela, bila tu, savetovala, razumela i prevazisla.. svaki njegov pad i uzdizanje i prvi dan na poslu i otkaz i nove posleove i price o kolegama.. i razne trzavice i slusala i pomagala.. moj dan je posto njegov.. nisam ni imala neke potrebe da se vidjam sa prijateljima cesto, tek ponekad.. postao je ceo moj svet.. i ja njegov.. tako se cinilo..svakog dana smo se vidjali i nekako poceli i da se budimo zajedno.. i to je bilo sjajno.. ali jedna jako posesivna veza.. sa svime sto posesivnost nosi.. i onda sam ja upisala doktorske i krenula da radim u laboratoriji i ucim.. i naravno bila umorna i cesto neraspolozena.. i on je zvao i zvao.. neko krace vreme.. ali ja nisam mogla glavu da dignem od obaveza.. mislila sam, razumece.. radim to da bi nam bilo bolje jednog dana.. zarad boljeg statusa i novca.. i pocela je prica o zajednickom zivotu.. ali nema se sredstava.. i polako je on jacao na svom poslu i kupio sjajan auto i rastao je ego.. a ja sam tonula u obavezama.. ipak, to je moj prvi posao, naravno da je tesko.. i onda je pozelep da ide u teretanu i sredjuje se maksimalno.. i dolazio sve kasnije.. inace, bitan detalj je da smo se upoznali na netu.. ja sam neke prijatelje tako nasla.. sjajni ljudi.. net zaista moze da donese dobre stvari.. i pojavio se facebook i ja sam krenula sve cesce da visim tu.. pronasla davno izgubljene prijatelje rasute po svetu.. ispunjavala me prica sa njima.. nekako on nije umeo da ucini da problemi sa poslom i obavezama isceznu kad se on pojavi.. i volela sam da pravim taj mali virtuelni svet u kome nema kritike i sve je sjajno.. samo da prevazidjem tezak period, nista drugo.. dug je period od tri godine.. da se vratim u nedavne dogadjaje.. pre nedelju dana me ostavio.. sa pricom da sam nesamostalna, da vrsim pritisak na njega, da sam depresivna i da je pogresio sto smo toliko bili zajedno..da me voli ali ne zeli, da raskida ali zvace..svemu je prethodilo zajednicki odmor na planini i puno izjava ljubavi tamo i price o zajednickom zivotu i planovi za zimovanje i ostatak zivota.. i jedne veceri sam samo bila tuzna i dozvolila sebi da se rasplacem pred njim.. bilo mi je tesko, trebao mi je zagrlja.. a dobila sam nadmeni pogled i distanciranje.. nikad pre nisam pokazala slabost tako ocito pred njim.. nisam smela.. voleo je da sve izgleda savrseno.. uvek me je kritikovao a navodno je mislio sve najbolje ali se to podrazumevalo i retko kad je izgovoreno.. osecala sam se cesto sama.. on my own.. sama resavala mnoge stvari.. i uvek uvek se cinio dalek i kao da izmice..nedelju dana se nismo culi ni videli.. vidim ga katkad da je online.. ne smem da pozovem, rekao je da smem, ali ne smem iako zelim.. isuvise boli i isuvise je tesko.. sada mi i skolovanje izmice zbog skolarine.. i sve pada u vodu..znam da je sve nabacano,..treba mi neko objektivan da me malo trgne.. sama ne umem.. uprkos svemu, moja najveca ljubav..
____________________
carpe diem

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 5
Reg. datum: 27.02.2008
Datum unosa: Subota 30.08.2008, 12:57, Naslov:
Draga moja, pamet u glavu!!! Mlada si, uspešna (doktorske studije, zaposlena), pametna (predpostavljam).

Ne lupaj glavu razlozima za raskid koje je on naveo. Moguće je i da ih je izmislio (previše mi zvuče otrcano i kao iz jevtine sapunice) samo da bi otišao. Što ne znači da je problem u tebi. Ne znači da si ti bilo šta pogrešno uradila niti da bi trebao da se menjaš.

Čitajući tvoj post, izgleda mi da si živela svoj život nekim normalnim tokom, kako si želela, a da on tu nije umeo, nije mogao iil nije hteo da se uklopi. Šta god bilo od navedenog, to više nije tvoj problem i sada treba da se posvetiš samo sebi i preputiš kojim god užicima koji te čine srećnom. Treba da se oporaviš i preboliš na način koji tebi najviše prija- izlasci, ludovajna, flertovanja, ili osamljivanje, duge šetnje, kafenisanja sa bliski prijateljima, šta god.

Samo, ni u ludilu se ne prepuštaj mislima 'šta bi bilo kad bi bilo'. Bilo je, desilo se- dakle, prošlo vreme!!! Gledaj u napred i reorganizuj svoju budućnost bez njega.

Bolje da se desilo SAD- dakle posle 3 god veze, nego posle 3 god braka i 3je dece.

Ovako je ipak bezbolnije i manje tragova ostavlja.

Svaki prekid je bolan, to je normalno. To što te boli je s jedne strane i dobro jer pokazuje da ti je bilo stalo do te osobe.

Njegova tvrdnja da nije trebalo da bude s tobom ovako dugo- njegov problem!!! Posmatraj to ovako- tebi je bilo lepo i bila si s njim dokle si uživala. To što on smatra da se 'žrtvovao' da bi bio s tobom- njegov problem!!!

Nadam se da nisam bila previše hladna i gruba?

Samo hrabro napred!!! Nikad se ne zna koga ćeš, možda već sutra upoznati!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 5
Reg. datum: 27.02.2008
Datum unosa: Subota 30.08.2008, 13:04, Naslov:
Sad obratih pažnju na tvoju poslednju rečenicu '...moja najveća ljubav...'

Draga moja, ne preteruj!!! Jeste bolno, nedostaje ti, tu je i činjenica da si navikla skoro sve da deliš s njim i da ti zato još više ne dostaje, ali zaista... ne preteruj!!!

Da ti je on najveća ljubav do sada - to je ok i razumljivo. Ali, zaboga, pa ne možeš ti da vidiš sopstvenu budućnost pa da odgovorno tvrdiš da ti je on najveća ljubav!!!

Pamet u glavu i okupiraj se nečim da se ne bi bavila beskorisnim razmišlajnjima koja nigde ne vode!!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Subota 30.08.2008, 23:58, Naslov:
Meni deluje kao da je on taj raskid planirao i pre i samo trazio razlog da prekine. Nije mi jasno zasto te je povredio toliko prilikom raskida, valjda je pokusavao da te natera da se osecas krivom. A nikako ne treba da se osecas krivom. Moras da budes svesna svojih vrednosti, moras da znas da zasluzujes bolje i vise. Ko zna zasto je dobro to sto ti se desilo...
Mozda te vec sutra ceka lepa buducnost sa nekim ko ce stvarno umeti da te ceni i razume...
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 433
Reg. datum: 13.01.2008
Datum unosa: Nedelja 31.08.2008, 15:30, Naslov:
Nije on vredan tvoje patnje,ali polako doci ce vreme kada ce da shvati sta je imao i sta je izgubio...vreme je najbolji pokazatelj i uvek pokaze ko je bio u pravu...
Glavu gore i uzivaj u zivotu.Nemoj da dozvolis da patis jer te ocigledno nije vredan.
____________________
kad nekog ludo zavolis i sve ti potone....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Nedelja 31.08.2008, 17:54, Naslov:
Sad je vreme da izgradis svoj zivot sto je bolje moguce i to i zavrsi negledaj u njega jer te ocigledno ne zasluzuje.....nemoj ni ti njega proganjati nego se zabavi sa sobom a on ako te voli vratice se ako ne jos bolje jer ocigledno nije ljubav u pitanju sa njegove strane!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 137
Reg. datum: 28.07.2008
Datum unosa: Nedelja 31.08.2008, 22:52, Naslov:
Draga moja,koliko ja mogu da zakljucim ti si njemu bila uvek ''desna ruka''ali ta ''ruka'' kao da mu vise netreba.
On nije stabilna licnost, i nije znao da ceni tako divnu osobu t.j tebe.
Sada ti je tesko jer je to sve sveze ali veruj mi vreme leci sve.
Ako ti je potrebno rame za plakanje tu sam,slobodno pisi.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Novi Sad
Broj postova: 392
Reg. datum: 10.07.2008
Datum unosa: Utorak 02.09.2008, 13:40, Naslov:
Draga...Samo sedi i razmisli.Prihvati činjenicu da je hteo kraj i tu priče više nema.Ej bre ,pa ti si doktorske upisala,ima sa čime da se dičiš,imaš razloga da ideš dignute glave napred i samo napred.Naravno nije sve na svetu škola,ali očigledno si sposobna i za školu i za ljubav,i za puno toga.On definitivno tebe nije umeo da ceni,moje je mišljenje takvo.Ne mora,ima ko hoće samo polako.Evo ti moj slucaj,ne radi se o raskidu ali imam osnovu da mislim da će doći do toga.Imam samo srednju školu,radim u firmi gde imam malu platu,kao nešto studiram al mi baš ne ide,al se trudim.A moj dragi sa kojim i živim ima fakultet,već je i direktor postao sa njegovih samo 29 godina.Imam ponekad osećaj da ne želi samnom uopšte da razgovara jer možda misli šta ti znaš.Verovatno grešim,ali svi mi ponekad razmišljamo kako ne bi trebalo.Može da ima bukvalno svaku,samo jednog dana da dođe kući i da objavi da je našao kako bi mi rekli sebi ravnu.Pa i da se desi,to ce biti njegov minus a ne moj,jer ta neka koja će možda biti njemu ravna takozvana intelektualka,mu možda neće pružati nikad ono što sam mu ja pružala.Prihvati u životu sve i crno i belo,jer to je u stvari smisao života.Gore glavu i ne osvrći se za njim i za prošlosti.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 7
Reg. datum: 19.09.2008
Datum unosa: Subota 20.09.2008, 00:19, Naslov:
Sad citam ove sve poruke i shvatam da nisam jedina koja prolazi kroz isti problem..nazalost...

Moj momak i ja smo se zabavljali malo vise od 4 godine, i on je raskinuo sa mnom pre nekih dve nedelje, sa pricom da ne zna vise da li je to navika ili sta li je... da je shvatio da moze da zivi i bez mene, i da ipak ne zna da li je doneo pravu odluku...jer sam ja osoba koja mu je uvek u glavi i za lepo i za lose kada se desi da podeli sa mnom.. ali i da zna da ovako vise ne ide..

Ja se izvinjavam ako pisem malo nepovezano ali valjda stavljam sve svoje misli i patnje na papir jer vise ne mogu ni porodicu ni prijatelje da opterecujem svojim stanjima ... a jako lose sve prezivljavam....

Nego, da se vratim unayad... poceli smo da se zabavljamo kao studenti u nepunih 22 godine, i sve je bilo bajno i slatko, od prvog dana kao da se poznajemo ceo zivot, uvek zanimljivi razgovori, humor, zabava, podrska, ma sve je islo idealno... prosto da nisam verovala kako je moguce da smo toliko isti.... da bi kako je vreme odmicalo i kako smo zavrsavali fakultete sve pocelo da se menja.. tj. stvarni zivot poceo...bio je uz mene i kada sam isla na usavrsavanja preko i bila odsutna iz zemlje po dva meseca, veza je uspevala..

Medjutim, kako sam ja zavrsila fax i nisam mogla da ostanem u gradu sa njim jer nisam imala posao i trazim ga jos uvek Tuzna... morala sam da se vratim kod mojih.. da bi nam veza poslednjih bukvalno pola godine tako funkcionisala, ne vidimo se 2 nedelje pa budem kod njega nedelju dana... a moram da napomenem da smo prakticno ziveli zajedno godinu dana.. da bih u momentima kada sam imala brojne poraze u zivotu i na poslovnom i porodicnom planu on uspeo jos jedan poraz da napravi ali upravo onaj koji me je totalno izbacio iz koloseka Tuzna...

Ja kada sam mu rekla pa zasto sad je nasao da raskida sa mnom, sada kad mi je najpotrebniji i odkud sad odjednom...dobila sam odgovor da mu je sve to vec jako dugo u glavi i da ne moze vise da se pravi da je srecan i zaljubljen a nije i sv emu je to teret... i da momenat ne moze d abira, jer sta bi znacilo sad da glumi jos neko vreme dok se ja ne izvucem iz bedaka.. na sta ja stvaaarno nisam imala odgovor jer sam u tom momentu dozivela neverovatno veliko razocaranje...

I sada kada je proteklo dve nedelje od tada i kada se uopste ne cujemo Tuzna... sto je jos ruznije, mada ne znam da li bi i bilo pametno cuti se.. ja u momentima prolazim kroz razlicite faze, od faze osecanja besa, do ljutnje, mrznje, ljubomore na potencijalne njegove buduce devojke, do momenta da bih mu i oprostila i ponovo bila sa njim....... ne znam... mada posle svega svesna sam da pomirenje je nemoguce i ne bi bila pametna stvar...ali ni ovako ne ide...

Ja sam osoba koja je inace jaaako druzeljubiva i voli da se provodi i sklapa nova poznanstva i avanture ... sada sam se bukvalno zatvorila u 4 zida i kompjuter mi je najbolji prijatelj... ne znam samu sebe ne prepoznajem a najveci strah mi je kada cu se iz ovoga izvuci i da ne docekam zimu ovako Tuzna(... potpuni ocaj,,,,

Eto nadam se da bar neko ima nesto da mi kaze i da ima neko resenje za mene Osmeh...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 821
Reg. datum: 15.09.2008
Datum unosa: Subota 20.09.2008, 08:34, Naslov:
Posle svega ovoga procitanog od tebe i od Glorije vidim da ste obije ostavljene bez razloga.

Moje je misljenje da vas dvije ste bile sa muskarcima koji nisu bili stabilni,i u vama su trzili oslonac.Koji su se bojali sta sjutra uraditi i kako?
Doktorice ti si svome "dragom" bila sve:majka,drug,drugarica....kao zvijezda vodilja.

Samo jedno svati zasto te nije vrijedan ti si tu bila kad je njemu uvijek trebalo,a on kad je tebe trebao jedan zagrljaj on je bio pravi "Muskarac sa svojim egom".

Posto vidim da vam se njegova majka mijesala u vezu,znaj da sve zavisi kako ga je ona vaspitavala.Sta mu je pricala kakav treba da bude sa curama.
Kakav je ona zivot imala sa svojim suprugom,ili je posesivna majka.

Glorija ja mislim da uopste ne treba da ga zoves,zasto?Da vidi da trcis za njim,mozda ti odma nebi ni odgovorio.

Glorija ima isti problem kao ti i mislim da bi trebale malo da se druzite,idite zajedno u grad,wellness,kupujte(mene to opusta),ispijajte kafu sa drugaricama.Radujte se slobodi. Oriental

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 17
Reg. datum: 17.10.2007
Datum unosa: Subota 20.09.2008, 18:11, Naslov:
glorija.. ja imam odgovor.. i neces verovati! ja sam slutila da je tako i uspela sam da dodjem to toga posle mesec dana i uz mnogo patnje, suza i ..

dakle, ja sam dosta visila na netu i inace.. nisam trazila nista posebno, cisto mi je bilo lepo i napravila sam neki krug ljudi sa kojima sam se dopisivala i zezala.. i dobijala sve ono sto mi je u vezi krenulo da nedostaje.. ne mogu da krivim sebe, osecala sam se lose i morala sam to da resavam.. kako je on jako posesivan i ljubomoran bio i susret sa nekim mojim prijateljima nije mogao da prodje bez komentara, mada je na kraju sve to negirao.. u svakom slucaju, prekorevao me je par puta zbog neta i kao ja to radim da bi on bio ljubomoran, te cu ja njega da ostavim zbog nekog sa facebook-a.. islo je dotle da ja smem da se vidjam sa ljudima koje tamo upoznajem ali ako neko krene da me poljubi ili slicno da ga odmah zovem.. bolesno, zar ne? i on i ja smo se dopisivali preko sms-a sa tim nekim virtuelnim ljudima, samo je meni to bilo dobro za ubijanje vremena a njemu.. elem, prebacivao mi je da ne zelim da zivim sa njim sto zaista nije bilo moguce sa novcem koji smo imali.. i prica da ne zeli jos dugo da zivi sa svojima i sl.. i sta je on uradio zapravo? sada je sa devojkom sa neta, koja ima 20-21 godinu, o kojoj mi je pricao (zamislite to! na zajednickom odmoru!!) kao i jos o nekima sa kojima se dopisuje, opisujuci je kao napucanu klinku koja misli da je extra riba.. covek koji je planirao nas zajednicki zivot i kako ce nam se zvati deca!!! da nekim ko tek treba da zavrsava fax i tesko da je za udaju i planiranje porodice.. da, ja punim uskoro 26 godina, isto smo godiste i zabavljali smo se od nase 22. godine. po ponasanju prema jos nekim ljudima koje sam i sama videla i cula od nekih ljudi sa strane mogu da zakljucim da on ne zna ni sam sta radi jer to sto radi toliko nije lepo i povredjuje i jos neke ljude kojima je drag.. mene naravno nije zvao, ove nedelje saljemo poruke ko kome sta treba da vrati. on i ne zna da ja znam ali mene i te poruke jako povredjuju a taman sam se bila sredila. o tome da me je ostavio u najgorem periodu mog dosadasnjeg zivota i nema potrebe da pricam, jako slicna prica glorijinoj, i da, srela sam Mamu koja me je toliko nahvalila i prenela sta kao on kaze i ona njemu, i kao.. nije to konacno, mozda je kriza.. znam da joj ne prica puno, ali, molim vas, pa kakav je to nacin! da mi prica da se strpim i sacekam, ako me voli vratice se!!! aman! srce me boli, bukvalno, od juce.. na poslu kad mi stigne sms cesto istrcim napolje jer krenem da se gusim, placem i drhtim.. pa ko je vredan toga!
____________________
carpe diem

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 7
Reg. datum: 19.09.2008
Datum unosa: Subota 20.09.2008, 19:59, Naslov:
Znaci ja ne verujem sta si ti sada napisala... meni se iste stvari desavaju, i isto punim 26 za nekoliko dana, i poceli smo da se zabavljamo sa nepunih 22, i isto me je ostavio u periodu kada mi je jako tesko i kada se suocavim sa nekim pravim problemima i nalazim se na nekoj valjda vaznoj prekretnici....

E sad mi smo prakticno ziveli zajedno, jer sam ja imala sobu u domu a on zivi sam pa smo stalno bili kod njega u stanu, tj. bukvalo godinu dana smo ziveli zajedno, ja nisam dom ni posecivala Osmeh....ali...sad kada smo zavrsili fakultete, on radi, ja cu se valjda uskoro zaposliti, i bilo bi logican sled da pocnemo i zvanicno da zivimo zajedno.. ali ne.... on je menicak uspeo i da kaze da on nije spreman za takav korak, a opet bi mu bilo suludo da zivimo u isto gradu a u razlicitim stanovima a do juce rpakticno ziveli zajedno....COVEK NE ZNA STA HOCE USTVARI...... nece sa mnom a opet mu glupo da budemo odvojeno, pa je onda odlucio da raskine......strasno...

A da kada je iznosio sve to i kada sam mu direktno postavljala pitanja, da li me vise ne voli, da li ga vise ne privlacim i slicno uvek je bilo da ne zna...ni sa cim vise nije siguran.. i tada je meni pukao film i sve svoje stvari sam spakovala i odlucila da odnesem kuci kod svojih, koji su u drugom gradu...i kada sam se pakovala on je grizao usne i odjednom odlucio da treba da vrati film u dvd klub i izasao i vratio se za nekih sat vremena... tu noc sam ostala da spavam kod njega jer sam tek sutradan imala bus za kuci, ali sam ga pitala da li mu smeta jer cu onda otici taxijem kod drugarice... i celu noc me je grlio i znam da je i on patio i da mu je bilo isto kao meni ali nista nije rekao....i sutradan me je ispratio na stanici i poljubio i to znam da je bio kraj... onda se nismo culi nekoliko dana i opet je meni pukao film i nazvala sam ga da vidim o cemu se sad radi ...ovamo me grli i ljubi na stanici a onda se ne javlja i da je to jako ruzno posle svega sto smo zajedno proziveli..... da bih dobila odgovor da je tada definitivno odlucio i shvatio da moze da zivi bez mene.. ja sam se tada derala i svasta mu rekla.... cak sam mu rekla da moj jastuk i posteljinu koji su mi jedini ostali kod njega baci jer ne zelim da neka druga sutra spava na tome Tuzna((....

I onda 10 dana tugovanja, i ignorisanja na svim portalima, facebooku Osmeh, i ostalim chatovima.....i tada je on odlucio prvi da stavi na svom profilu da vise nije u vezi nego ni manje ni vise razveden Osmeh...ja popizdim i stavim zvanisno SINGLE opet na facebooku cuvenom Osmeh....i onda smo razmenili nekoliko poruka tj. to je bilo juce...u fazonu on radi, nista novo, ja isto tako i skroz bezveze.... ne znam ni sta nam je trebalo da se dopisujemo...

ne znam...izgleda da je balerina u pravu da nas dve treba da se upoznamo Osmeh...izgleda da nas slicna sudbina zadesila u istom trenutku Osmeh...

ja se trudim da ne mislim na njega, ali mi ne ide, cak ga i sanjam...i tako...ne znam koliko ce to jos trajati Tuzna....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 17
Reg. datum: 17.10.2007
Datum unosa: Nedelja 21.09.2008, 00:45, Naslov:
gloria.. i mene je grlio i govorio kako ne želi ponovo da uleće u novu vezu.. kako me voli ali ne zna da li želi opet da bude samnom.. ma..
____________________
carpe diem

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 17
Reg. datum: 17.10.2007
Datum unosa: Nedelja 21.09.2008, 00:49, Naslov:
šalje mi sad te poruke. koje stvari da mu vratim.. i kako! naravno, ne lično! ne sme ni da pozove.. da, čuveni facebook, držao me listi prijatelj,a čim me je ostavio odmah je stavio SINGLE i obrisao sve zajedničke slike.. nedavno me je skinuo ali sam nekako saznala sa kim je in relationship.. da znam bar šta je! da se ne preispitujem više!
____________________
carpe diem

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 17
Reg. datum: 17.10.2007
Datum unosa: Nedelja 21.09.2008, 04:38, Naslov:
hehehe, Balerina, u danasnje vreme uznapredovale tehnologije ; ) nadjosmo se nas dve pa cemo se medjusobno podrzavati a vama svima hvala na slusanju & savetima!! kojih nikad dosta..
____________________
carpe diem

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 19
Reg. datum: 04.07.2008
Datum unosa: Utorak 23.09.2008, 06:55, Naslov:
Cao, moram i ja da ispricam moju pricu... slicnu vasim
Momak kojeg do prije dva mjeseca nisam primecivala (zato sto je mladji 4 godine) je postao moja ljubav... od juce bivsa...
Samo 10 tak dana mu je trebalo da me osvoji jer sam se ''neckala'' zato sto je mladji. A onda kad smo se poceli zabavljati poludeli smo jedno za drugim.Posto je jako ljubomoran zvao me je non stop, vidjali smo se po nekoliko puta dnevno ili po cijeli dan bili zajedno...poceli smo odmah da se volimo.Uzivala sam...sve dok prije 5 dana nije promijenio ponasanje...poceo je da se manje javlja, razgovori su bili sve kraci, a predosecaj u srcu da se nesto s njim desava sve jaci. Ovih zadnjih cuvenih par dana telefon mu je bio cesto zauzet pogotovu poslije ponoci...i morao je da mi prizna da ipak ne moze da zaboravi svoju bivsu sa kojom je bio prije mene u dvogodisnjoj vezi...Ustvari zaboravio je dok je mjesec dana bio zaljubljen u mene a onda kad su nam se malo slegle emocije tj kad smo se malo spustili na zemlju on se sjetio nje...i sada su zajedno ...a sta je sa mnom...Ma ko me j...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 19
Reg. datum: 04.07.2008
Datum unosa: Utorak 23.09.2008, 06:56, Naslov:
A bas sam ga zavolela i opet bih bila sa njim... samo kad bi mi se javio, a mislim da hoce...nije valjda ni on od kamena...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 17
Reg. datum: 17.10.2007
Datum unosa: Utorak 23.09.2008, 22:55, Naslov:
hm..iskreno, meni izgleda da je tebe iskoristio da pokusa da zaboravi nju.. ali mu nije uspelo.. znas ono, jedna zavisnost se leci drugom.. to ljudi cesto rade i cesto i prenesu emocije iz visegodisnje veze u novu. ali ta ljubav nije bila za tebe, to je ljubav koju je on imao u sebi. zao mi je sto ti to tako kazem, nadam se da gresim i da ce se javiti ali.. godine nisu vazne.. sto se ljubomore tice, ne mogu a da ne pomislim da je to imalo veze sa tim da je polazio od sebe i da ako je on u stanju da i dalje voli tu bivsu devojku onda ni za sta vise nije siguran. i na kraju, nije bio tvoj i nemas za cim da zalis!!
____________________
carpe diem

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Sreda 01.10.2008, 08:49, Naslov:
srecja,mnogo mi je zao kad cujem tvoju,glorijinu i pricu od iguana,zasto postoje prijateljice vec da podele bol sa vama,zato smo mi ostale tu.Nisu oni pravi,vi ste im bile odskocna daska u zivotu,pravi ce tek da se pojavi!!!Kako ono kazu: Jedan se otego-drugi se protego,ili,jedan pao drugi se digao(ustao).A sta mislite da budete u braku 15-20god. i da ne znate sta vas ceka,jer nista nije sigurno sem smrti. Nova prijateljica.
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 19
Reg. datum: 04.07.2008
Datum unosa: Petak 03.10.2008, 16:54, Naslov:
Srecja, hvala ti sto si iznijela tvoje misljenje. Mislim da si potpuno u pravu kad kazes da je njegovu ljubav prema njoj neko vrijeme bio prenio na mene.. A moj bivsi dragi je opet sa njom, mada me zvao 3 puta ali nisam se javljala... Ko zna sta je htio... Ali to je sada zavrsena prica...Sada zelim da odmaram od muskih lazi.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 113
Koliko clanova ima idealna porodica?