Tetovaze i pirsing

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Cetvrtak 05.02.2009, 15:22, Naslov:
Za mene je to O.K ......ja kad sam bila devojka busila sam si usi na jednom uvetu imala sam 6 minjdjusa a na drugom 5 kom ...........to je tad bilo u modi ......moj brat je u to vreme isto izbusio usi mama i tata su to razumeli Mislim nisu bili odusevljeni ali sta ces mladost ludost........

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 855
Reg. datum: 14.01.2009
Datum unosa: Cetvrtak 05.02.2009, 15:32, Naslov:
hvala vam punoPoljubacda kao sto kazes madame mladost-ludost,kada bude starija procice je ta moda ...sta su ti srednjoskolci aaahhh te magarece godine su cudoLud

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 689
Reg. datum: 10.01.2009
Datum unosa: Cetvrtak 05.02.2009, 17:12, Naslov:
hm,ja na sebi ne volim ni jedno ni drugo.lepo mi je videdi na drugima lepu,malu tetovazu ili pirsing na nekom normalnom mestu.nemam nista protiv toga
____________________
ne,nemoj mi prici...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Cetvrtak 05.02.2009, 20:14, Naslov:
Ja jos nosim na svakoj strani po 2 minjdjuse ....meni se to dopada ......mnogi su mi rekli skin.....stace ti.... ti si udata...ti si majka....ti si ....bla bla bla.........ali ja na to ne obracam paznju to je nesto sto mene cini srecnom a ne druge Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2337
Reg. datum: 11.12.2008
Datum unosa: Cetvrtak 05.02.2009, 20:15, Naslov:
Slazem se sa cupkom.
____________________
Life is a moment in space when the dream is gone...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 418
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Petak 13.02.2009, 15:29, Naslov:
Ne volim kada vidim osobu svu istetoviranu i izbusenu a bez ikakvog stila i ukusa. Pristalica sam i jednog i drugog, ali u minimalnim kolicinama, i sa stilom. Licno, piercing imam, i to na obrvi, sa cirkonima srebrnim, tatoo jos nemam, ali planiram da uradim, otprilike onako nesto sto ima Natasa Bekvalac, znaci na ruci.
____________________
Kad pripadam tebi, tad konacno potpuno pripadam i samoj sebi... Micelangelo Buonarotti

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2337
Reg. datum: 11.12.2008
Datum unosa: Petak 20.03.2009, 01:19, Naslov:
Pre par dana sedi moja draga cerka (12g.) i pita me sta bih joj ja rekla kada bi me ona pitala da li sme da se istetovira?Prvo sam je onako Lud pogledala i kada sam videla da ona to ozbiljno misli pitala sam je a kada bi to ona da uradi,gde i sta?Nisam je mogla nesto posebno kritikovati jer i mm ima tetovazu na ramenu i to dosta veliku pa sam joj samo rekla da je to u redu ako ona zeli ali da je samo molim da to bude neka lepa slicica i na nekom normalnom mestu,da nebude nista napadno.Slozila se sa mnom i rekla mi da ce o tome razmisljati kada za to dodje vreme jer je ona ipak jos mala za to.Zanimalo je smo sta ja mislim o tome...Uh,dobro je rekla sam sebi u bradu...
____________________
Life is a moment in space when the dream is gone...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

nis
Broj postova: 2368
Reg. datum: 25.03.2009
Datum unosa: Utorak 31.03.2009, 12:23, Naslov:
Kao devojka imala sam malu mindjusicu u nosu pa sam je kasnije negde pred porodjaj sa prvim detetom skinula a sad se upravo spremam, cak sam bila i na konsultaciju da uradim jednu malu tetovazu. Nece se videti osim naravno onog ko treba da vidi i bas mi je to davnasnja zelja i jedva cekam da bude gotovo. Sreca
____________________
Ljubav je totalni trijunf maste nad realnoscu

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

niš
Broj postova: 130
Reg. datum: 13.02.2009
Datum unosa: Petak 03.04.2009, 23:47, Naslov:
ja imam dve tetovaze jednu takvu malu i jednu vecu na ledjima to sam radila sa 16 god. luda klinka i moj savet je dobro razmisli jer sam se ja za ovu veliku pokajala sad me je ponekad sramota kad sam sa decom na nekom mestu osecam se da svi bulje u mene i neprijatno mi je. a pirsing mi je super imala sam na pupku skinula sam u trudnoci
____________________
ana

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 9
Reg. datum: 02.04.2009
Datum unosa: Subota 04.04.2009, 00:07, Naslov:
Ana,dušo draga, mora da si joj dozvolila, ne vjerujem da bi to ona sama, bez pitanja. Ili si skroz liberalna. Ako ćeš iskreno, ja bi to namlatila, pa bi se poslije sita isplakala i sve joj oprostila, naravno ako je sve na svoju ruku uradila. Ako nije, ako si joj dozvolila onda ti naše suze ne pomažu. Na kraju krajeva, svi ćete to preživjeti, samo ne način upitan. Oklagija + Ljut sam = Place + Masem

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Ub
Broj postova: 84
Reg. datum: 23.03.2009
Datum unosa: Subota 04.04.2009, 11:59, Naslov:
Lepo je TatjanaK što otvoreno razgovaraš sa svojom kćerkom. Mislim da su tetovaže o.k. Ja nemam ni jednu, ali planiram da to uradim iako imam 38 godina.
Ne treba se stideti svojih postupaka niti sebe.Decu svakako ne treba tući jer to ničemu ne vodi.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

mkd
Broj postova: 356
Reg. datum: 11.03.2009
Datum unosa: Subota 04.04.2009, 14:25, Naslov:
ja sam protiv toga,mislim da to unakazuje prirodnu lepotu.
____________________
dan4e

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Novi Sad
Broj postova: 127
Reg. datum: 27.05.2008
Datum unosa: Subota 04.04.2009, 14:42, Naslov:
Ja sam imala pirsing ispod donje usne, i imam tetovazu na levoj lopatici.

Od pirsinga su mi se krenule desni povlaciti na jednom zubu nakon godinu i po nosenja, stalno sam ga nesto cackala, pa nije ni cudo. Lepo mi je stajao, ali drazi su mi zubi, nego ne znam kakav ukras, fazon, lepota ili sta vec- tako da sam ga skinula.

Sto se tice tetovaze, za mesto gde sam je stavila sam se lako odlucila- prelepo mesto, izazovno (po meni), ako ikad budem i zatrudnela, gojila se, mrsavila- nece mi se ledja ne znam kako deformisati pa da taj tattoo postane skaredan. O slici sam dobro razmislila. Jeste malo detinjasta, ali nece me je biti sramota ni kad budem bakuta, jer to sam ja i nesto sto odrazava mene. Osmeh

Mislim da niko od nas ne treba u nekim kasnijim godinama da se stidi tetovaze koju je napravio u mladosti, jer to obelezava jedan deo naseg zivota, razmisljanja/stava/ideje/osecanja koju smo imali u odredjenom periodu i ne posmatram to kao "zig" ili nesto slicno.

Takodje, imam izbusene usi, ukupno 9 mindjusa. Mislim da nije bitno koliko neko ima godina, da li je majka i supruga (posto Madame kaze da joj prebacuju za mindjusice Osmeh) ili tinejdzerka- sve je to odraz naseg ukusa, stava, neceg sto nam se dopada- a i najbitnije je da se NAMA dopada. Osmeh

Licno, tetovaze volim vise nego pirsinge, i sigurno cu napraviti jos koju, ali kad budem imala ideju, pa makar to bilo i sa 40 godina. Necu da se tetoviram samo da bih bila "in" i da bih imala bilo kakvu sliku na telu.

I jos nesto- ako ikad budem imala decu, ako budu hteli da se tetoviraju ili buse- posavetovacu ih da prvo dobro razmsle i odluce i licno odvesti u neki proveren salon, jer je bolje to, nego da sami nesto smuljaju pa da se necim inficiraju i ne znam ni ja sta. Uostalom, zar bih mogla da budem protiv toga kad su deca u pitanju, kad sam i sama ukrasena na ovaj nacin? Osmeh

Eto toliko, posteno sam vas udavila. Osmeh :*
____________________
I'm waiting for the night to fall, I know that it will save us all. When everything's dark, keeps us from the stark reality...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 855
Reg. datum: 14.01.2009
Datum unosa: Subota 04.04.2009, 20:34, Naslov:
Moja cerka ima pirsin na pupku.Nisam bila za pirsing ali ona je zelela i dobro.Mlada je lepo joj stoji.Mozda ce kasnije da ga sama skine.Razgovaramo otvoreno o svemu. Ja licno smatram da nije dobro da sve branim,jer dobijam kontra efekat.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

kragujevac
Broj postova: 1061
Reg. datum: 02.11.2008
Datum unosa: Subota 04.04.2009, 20:54, Naslov:
nisam nesto iskreno za to al ,moj muz ima isto tetovazu,ja na sebi ne bih nista od toga uradila

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 684
Reg. datum: 22.02.2009
Datum unosa: Subota 04.04.2009, 23:12, Naslov:
Da ali samo ako je sa merom uradjena,i da nije bas za svacije oci Oriental ,bilo mi je jako ruzno kad sam videla da je devojka ispisala ime momka,veeelikim slovima na veoma vidnom mestu Zid ,ali neka lepa i sa stilom uradjena slicica,sto da ne Wink
____________________
Lelica

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 150
Reg. datum: 28.02.2009
Datum unosa: Subota 04.04.2009, 23:14, Naslov:
DA ali da je to nesto simpaticno kao leptiric ili neki cvet i da je diskretno.pirsing jedino mi je simpatican na pupku

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

nis
Broj postova: 2368
Reg. datum: 25.03.2009
Datum unosa: Sreda 29.04.2009, 15:05, Naslov:
pre neki dan uradila sam malog leptirica a vidljiv je samo kad skinem ves tako da cu moci da ga sakrijem kad sa 50 godina budem resila da idem na more svidja mi se a i mm tako da sam bas hepi
____________________
Ljubav je totalni trijunf maste nad realnoscu

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Nedelja 03.05.2009, 00:01, Naslov:
Nisam ni za tetovaze ni za pirsinge ali nemam apsulutno nista protiv ljudi koji s eza to opredjele, ko voli nek' izvoli, ja nešto ne bih narušavala integritet svoga tijela.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

niš
Broj postova: 130
Reg. datum: 13.02.2009
Datum unosa: Nedelja 03.05.2009, 01:44, Naslov:
jaoj, gde je to mesto, gde si ga sakrila? Vrlo srecna Vrlo srecna Poljubac
____________________
ana

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 350
Koliko clanova ima idealna porodica?