Tetovaze i pirsing

nis
Broj postova: 2368
Reg. datum: 25.03.2009
Datum unosa: Nedelja 03.05.2009, 13:44, Naslov:
Vrlo srecna pokazacu ti ako te bas interesuje Vrlo srecna Lud Poljubac
____________________
Ljubav je totalni trijunf maste nad realnoscu

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Cetvrtak 28.05.2009, 15:17, Naslov:
Imam piercing na pupku. Uradila sam u vreme dok nije svaka javna licnost i svaka druga devojka na ulici nosila to isto.
Nikada ne nosim neke kratke majice i slicno da bi to svi videli. Uradila sam zbog sebe, mnogi poznanici i ne znaju za to.
Uradila sam iz bunta. I to prema samoj sebi. Posto sam uvek bila "dobrica" i svi su samo nesto OCEKIVALI od mene, bilo mi je toga preko glave. Htela sam da uradim nesto sto niko od mene nije ocekivao. I niko nije znao za moju nameru sve dok je nisam sprovela u delo.
Ako se izuzme izbor fakulteta, to je bila moja 2 samostalna odluka u zivotu. (prilicno sam zasticenja ceo zivot od strane roditelja i starijeg brata)
Nisam se pokajala. Po meni, prilicno je zenstveno. Volim sto imam slatku mindjusicu, a vidim i da "oni" vole Osmeh
Nisam za to da devojcice od 12-13 godina to rade, ipak mislim da neko mora biti zreliji i svesniji svojih odluka.
Ipak piercing se uvek moze skinuti, tako da je bezbolnije varijanta.
Tetovazu ne verujem da cu ikada uraditi. Iz samo jednog razloga. Ne znam sta je to sto cu voleti, sto ce mi biti lepo i vazno i kad budem imala 35, 50 ili 70 godina.
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 63
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Cetvrtak 28.05.2009, 15:50, Naslov:
Hm.. Imam pirsing na nosu, to je dovoljno...
Sto se tice tetovaza, planiram da uradim na ramenu ruke koje se mole, tj. drze brojanicu... To jos nije sigurno, ali cu kad-tad da uradim tatoo...
Smatram da je potrebno dosta dugo razmisliti koju tetovazu, na koje mesto i sl, da se ne bi desilo kajanje... Toliko od mene...
____________________
Volim te...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1045
Reg. datum: 31.10.2008
Datum unosa: Sreda 03.06.2009, 21:51, Naslov:
imam zelju da uradim tetovazu na vratu,ali moram jos dosta da razmislim pre nego sto se upustim u tako nesto....nije laka odluka
a pirs-ne
____________________
Jedan klik,molim vas http://www.e-castig.com/index.php?r=q164w

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1045
Reg. datum: 31.10.2008
Datum unosa: Sreda 03.06.2009, 21:52, Naslov:
imam zelju da uradim tetovazu na vratu,ali moram jos dosta da razmislim pre nego sto se upustim u tako nesto....nije laka odluka
a pirs-ne
____________________
Jedan klik,molim vas http://www.e-castig.com/index.php?r=q164w

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1045
Reg. datum: 31.10.2008
Datum unosa: Sreda 03.06.2009, 21:52, Naslov:
imam zelju da uradim tetovazu na vratu,ali moram jos dosta da razmislim pre nego sto se upustim u tako nesto....nije laka odluka
a pirs-ne
____________________
Jedan klik,molim vas http://www.e-castig.com/index.php?r=q164w

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 10
Reg. datum: 16.05.2009
Datum unosa: Petak 05.06.2009, 16:19, Naslov:
Ja sam prvo uradila pirsing na stomaku, mama mi e jako bila protiv toga pa sam ja namerno otisla i probusila stomak to e bilo pre 7 godine i dan danas ga imam, mama kada e videla poludila je i rekla mi e da izvadim to, ali ja sam rekla da nesmem jer ce da se infikcira i tako i dan danas ga nosim, onda sam stavila pirsing na nos, sama sam izbuzila nos jer mi mama nije dala novac, pa sam se snasla Lud isto e rekla da odma to skinem ja nisam zelela jer mi se dopada, isto e bila protiv tetovaze hahahaha pa sam cekala da porastem i tetovazu sam stavila u 21 godinu na kicmu i stvarno lepo izgleda... Zelim samo reci ako branite deci da urade takvo nesto, verujte mi da ce oni da urade bez vase odobrenje (ok cas izuzetcima) ali ja mislim da e bolje da idete sa svojim detetom kada ono resi da to radi, poradi higenski uslovi,jer vi mozete bolje da odaberete salon sa super higienom nego li vase dete njemu e bitno samo da ima pirsing ili tetovazu...a ako branite ono ce samo da otide i da uradi i to ko zna gde .... isto cas izuzetcima ja polazim po sebe Zlocica

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

niš
Broj postova: 130
Reg. datum: 13.02.2009
Datum unosa: Petak 05.06.2009, 23:51, Naslov:
Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna JAOJ jedva cekam, da vidim to mesto, mislim tatoo
Sreca
____________________
ana

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Ponedeljak 24.08.2009, 08:48, Naslov:
Ja sam ranjije imala sitan pirsing na nosu, to mi je bila davnasnja zelja i lepo mi je stajali. Nosila sam par godina dok se nisam zasitila, sada bih zelela da probisim jos koju mindjusu na usima (mene pubertet jos izgleda nije prosao). Terala sam muza da izbusi usi imao bi onda (po meni) kompletan bad boy look, ali on nece, boji se sta bi mu tata rekao, dok ja za to mnogo ne marim sta bi ko rekao.
Sto se tetovaza volim da vidim ali na drugome. Ja bih najradje one koje vremenom nestaju. Svidjaju mi se kineska slova.
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Tuzla
Broj postova: 110
Reg. datum: 04.08.2009
Datum unosa: Ponedeljak 24.08.2009, 09:08, Naslov:
za tetovaze sam uvijek imam dvije vec i jos bi koju meni je tetovaza umjetnost,nema nista protiv pirsinga al nemam ni jednog,vise sam tip za tetovaze
____________________
Buljiti u sunce......

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 839
Reg. datum: 26.07.2009
Datum unosa: Sreda 26.08.2009, 16:51, Naslov:
Neka mala tetovaza moze da prodje.Sve vise od toga i jos pirsing,to mi je varvarizam.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Sreda 26.08.2009, 17:23, Naslov:
Ovako...svako ima svoje misljenje,i pravo na njega,tako da cu reci svoje...Nisam ni za sta od ovoga,pogotovo ne za tetovazu...Bar ja nikada ne bih nista istetovirala,ono sto volim to mi je u srcu...Pirsing je nesto jako blaze,i vrlo mi je sexy na pupcicu,ali tu je tacka.Na obrvama,jeziku,usni,sve je to previse...Ovde svakoga dana vidjam mlade mame,pune tetovaza i pirsinga i jako mi je ruzan prizor,jaaako!Svako radi ono sto voli,i dizem kapu,ja nisam jednostavno taj tip.
Ps.Mozda nema veze sa ovom temom,ali podseca me na "teranje sile" ono sto sam skoro videlaVrlo srecnave bake,istetovirane,u jako dobrom kabriu,sa sledecim tablicama-SEX 666 ?! Mislim,sta reci,ali svako zivi svoj zivot...
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Vršac
Broj postova: 436
Reg. datum: 07.08.2009
Datum unosa: Ponedeljak 14.09.2009, 15:56, Naslov:
Imam dve zvezde istetovirane ispod vrata pored kičme sa svake strane sa inicijalima mojih sinova....nisam za preterivanje ni u tatoo ni u pirsingu ali ako je mala i slatka što da ne, samo bi trebala da ima i neko značenje jer je to ipak za uvek...a uradila sam ih prošle godine jer mi je tako "dunulo" sad ili nikad....jedan od mojih hirova...ali nisam se pokajala....
____________________
...moj je život igra bez granica....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 70
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Utorak 20.10.2009, 03:52, Naslov:
Hmm ... Ja to volim .. Pirsing imam ,, nos sam busila... Osmeh sestra mi ima na pupku.. tetovirat se planiram ,, i to ili lijevu ruku ,, vrat jos nisam odlucila ali bit ce Osmeh)
____________________
..Lako cu ja ako je do mene..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Utorak 20.10.2009, 10:43, Naslov:
nemam ni tetovaze ni pirsing na sebi i jednostavno to mi se ne svidja i kao sto rece tini osobe koje volim nosim ih u srcu i dovoljno mi je da one znaju da ih volim
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Utorak 20.10.2009, 18:53, Naslov:
Ja planiram da se istetoviram Osmeh i to na vrat bi istetovirala tri kineska znaka (mala naravno) ali nikako da resim Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 07.12.2009, 10:24, Naslov:
Ja imam pirsing na jeziku,a tetovazu tek planiram da uradim...Kada budem smislila shta cu,javicu vam....Moram dobro da razmislim,necu da brzam jer to je ipak neshto shto ostaje ceo zivot i neshto shto opisuje mene ili neki dogadjaj iz mog zivota...
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1
Reg. datum: 23.03.2010
Datum unosa: Utorak 23.03.2010, 13:16, Naslov:
Spisak tatu i pirsing salona u Beogradu http://www.beogradskiadresar.com/tattoo-saloni-beograd.html

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Utorak 23.03.2010, 13:21, Naslov:
E,ja tek sad videla da se nisam oglasila na ovoj temi za tetovazu..Ali videli ste slike vec...Vuk je u pitanju Vrlo srecna
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Utorak 23.03.2010, 13:50, Naslov:


tako neshto,samo shto je crno belo i ima plavo oko i jedna zvezdica pored meseca..

____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 112
Koliko clanova ima idealna porodica?