Tetovaze i pirsing

Beograd
Broj postova: 15
Reg. datum: 03.04.2011
Datum unosa: Ponedeljak 11.04.2011, 21:49, Naslov:
Obooozavam tetovaze i imam zmiju na ruci.Uradila bih jos koju,ali ova je vec dovoljno primetna,pa ne bih da preterujem.Osmeh I nije da se opterecujem time kakva ce mi biti koza za 50god (bice ruzna i naborana), a unuci ce bar reci da im je baba BILA cool. Salim se malo. Sto se tice pirsinga, to nemam,ali mi je super na pupku ili obrvi.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Utorak 12.04.2011, 19:19, Naslov:
Hahahahaha, sigurno ce se ponositi cool babom Osmeh i sigurna sam da nece reci kako je baba bila cool, vec da je jos uvek veoma, veoma COOL Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Varaždin
Broj postova: 1
Reg. datum: 12.11.2011
Datum unosa: Subota 12.11.2011, 15:20, Naslov:
imam pitanje...htela bi si staviti pirs na jezik ali moji starci mi ne dozvoljavaju...pa me zanima ako ima ko da ima pirs na jeziku dali se to jako uoči prvih par tjedni i dali se teže govori prvo vrijeme? hvala unaprijed. Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Petak 08.06.2012, 20:52, Naslov:
Ovo leto planiram da istetoviram sedam zvezdica u nizu na ledjima, koje simbolizuju osobe u mom zivotu koje mi puno znace Vrlo srecna
nego nikako da skupim petlju Bljak
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 6
Reg. datum: 01.08.2012
Datum unosa: Petak 03.08.2012, 20:41, Naslov:
Imam jedan pirs u nosu i bozavam ga Osmeh Volim vidjeti pursing na pupku,usni i obrvi ali ipak bi mi bilo previse sve to tako da mi je dovoljan ovaj jedan.Isto tako protiv tetovaza nemam nista,volim vidjetu dobro uradjenu tetovazu,mada vise volim manje tetovaze.Mozda nekad i uradim jednu manju Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 77
Koliko clanova ima idealna porodica?