Sex?

Broj postova: 9
Reg. datum: 07.11.2009
Datum unosa: Subota 07.11.2009, 16:54, Naslov:
ja sam nova na forumu tako da ne mi zamerajte ako sam promasila temu i izabrala pogresni forum ali moram da vas pistam nestoOsmeh) ja i moj decko smo imale nezasticen odnos 6ti dan u ciklusu, ali on nije svrsio trgnuo se 10 min nakon svrsavanje-znaci uradio je to van mene. dal je mogukje da sam trudna jako sam uplasna treba mi doci cak 26tog ali neizvesnost me ubija imam samo 18 godina. pisite plssss love ya

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Subota 07.11.2009, 17:13, Naslov:
Nisi izabrala pogresnu forum, mi ovde pricamo svemu, sad neka je manje, neka vise otvorena...
Po tvom pitanju ja ne razumem zasto mislis da si trudna, ima jos dosta do periode... a sesti dan ti nje plodan, po mom znanju....
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 9
Reg. datum: 07.11.2009
Datum unosa: Subota 07.11.2009, 17:28, Naslov:
pa zato so na drugi forumi su me izgrdili jer sam postavila "jako vulgarno" pitanje i su mi rekli da je mogukje da sam trudna od presemeni tecnosti al to so smo mi imali nije bilo sex u pravoj smisli nego samo kratka penentacija nekoliko puta. zato sam uzasno ocajna nemozgu ni da ucim ni nisto da radim od kako su mi rekli to..znam da je moja krivica i da cu paziti sledeci put, nadam se ako bude sve dobro. vi kad vekj pricate o ovim stvarim na forumu pisite sta mislite , jer stvarno nemam sa kim da pricam o ovome..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Subota 07.11.2009, 17:57, Naslov:
Hajde cure dajte malo raspisite se... a ti malena malo samo lepse formulisi pitanje sledeci put...
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Subota 07.11.2009, 18:18, Naslov:
srawberry,nisi omasila ni temu,ni forum draga....po mome nestrucnom misljenju,jer se zna ko je strucnjak za to, nebi trebalo da si ostala kako si napisala...u poruci ti saljem gde da postavis to pitanje i dobices strucan odgovor...a u buduce vodi racuna o zastiti Osmeh
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 9
Reg. datum: 07.11.2009
Datum unosa: Subota 07.11.2009, 19:38, Naslov:
imam gresku u pitanje-nije se trgnuo 10 min nakon , nego prije srsavanje- greska****

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 411
Reg. datum: 03.10.2009
Datum unosa: Subota 07.11.2009, 20:42, Naslov:
Mislim da nemaš baš veeelikog razloga za brigu, ali ipak...Najpametnije je da što prije uradiš test da bi bila mirna. Ne bih da te prepadam, vidim da si mlada i uplašena ali iz ličnog iskustva znam da je svašta moguće, ostaje ti samo da se nadaš dobrom rezultatu i da ti ovo bude opomena a sledeći put, pamet u glavu. Srećno!
____________________
...ali je najbolje kadu životu imaš nekog s kim možeš ovako da æutiš...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 9
Reg. datum: 07.11.2009
Datum unosa: Subota 07.11.2009, 20:57, Naslov:
hvala vam, a sta to znate iz licnog iskustva? jako ste me uplasili ne znam kako da to protumacim. dal to znaci da je mogukje da sam trudna iako nije svrsio u mene :'(

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 411
Reg. datum: 03.10.2009
Datum unosa: Subota 07.11.2009, 21:10, Naslov:
pisala sam ti u pp, pa provjeri odgovor
____________________
...ali je najbolje kadu životu imaš nekog s kim možeš ovako da æutiš...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Nedelja 08.11.2009, 08:51, Naslov:
Ako nisi sigurna i sumnjas najbolje je proveriti ili sa testom ili kod lekara.....mislim da je to najmerodavnije nego se nervirati i nagadjati da li jeste ili nije
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 9
Reg. datum: 07.11.2009
Datum unosa: Nedelja 08.11.2009, 10:24, Naslov:
ja sam sigurna da on nije svrsio u mene, a juce mi je bio plodni dan osetila sam jaki bol u levom jajniku i imala sam onaj rastegljiv sekret kao u plodnim danima, a taj odnos se desio prije 8 dana tako da se nadam da nijde nisto necu da mislim na to i da panicim nadam se da ce biti ok..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Nedelja 08.11.2009, 11:51, Naslov:
Joj devojko opusti se malo...
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Nedelja 08.11.2009, 18:35, Naslov:
Draga Strawberry,ko sto kaze Andemona,polako,smiri se malo Osmeh Sedni,opusti se...Iz tvoje price moje misljenje je da ne bi trebalo da si zatrudnela,ali opet ima to ALI.Za trudnocu je potrebno toliko stvari da se poklope,ali to moze biti u toj jednoj sekundi,a nekad je potrebno mnogo mnogo vise vremena...Kao sto ti sve ovde predlazu,kupi test,uradi to,da ne bi bezveze sebi kidala zivce,i da bi znala na cemu si.Zelim ti samo najbolje,i polako,strpljivo,a za drugi put znas i sama-pazi ukoliko jos uvek nisi spremna na to Osmeh I najvaznije,i decko mora da pazi Osmeh
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 9
Reg. datum: 07.11.2009
Datum unosa: Nedelja 08.11.2009, 18:42, Naslov:
hcala vam na savetu uradicu to Wink necu se nervirati vise nadam se da ce biti dobro, razgovarala sam i sa ginekologom rekao mi je da je normalno u petignu pre sexu da ima kratka penentracija pa onda da se navuce kondom, to sto smo mi imali je bilo nesto tako..samo sto nismo produzili kondomom, nego on je uradio to napolje...jos jedno piranje-dali to sto me boli stomak, grudi, to sto sam malaksana i mi se muti u glavi su normalni simptomi ovulacije?? ja do sad nisam imala, sve je pocelo od proslji mesec kad u ovom periodu sam imala takvi simptomi, evo sada opet...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Nedelja 08.11.2009, 18:44, Naslov:
Joj,ja ti to pojma nemam,nadam se da ce neka clanica znati da odgovori...mozda si isuvise izmucena pitanjima i brigom?
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 9
Reg. datum: 07.11.2009
Datum unosa: Nedelja 08.11.2009, 18:54, Naslov:
mozda..ako zna neka clanica neka odgovori Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Utorak 09.02.2010, 15:51, Naslov:
Proshlo je dosta od problema nashe jagodice,ali ja moram da odgovorim za ubuduce... Vrlo srecna
Vecina zena ni ne zna kada ima ovulaciju,ali isto tako mnoge zene je i osecaju...
Simptomi su slichni kao i kod PMS-a..Muchnina,bolovi u donjem delu stomaka,sekret koji podseca na belance(po izgledu i gustini),i bolne grudi...
Ovakvi simptomi se javljaju i kod PMS-a i kod trudnoce..Zato i postoji tema simptomi trudnoca vs pms Osmeh Ali,ipak ima razlike,a svakako cesh biti mirnija ako uradish test ili josh bolje posetish svog ginekologa koji ce ti dati najbolji savet.Po mom mishljenu shanse u ovom sluchaju za trudnocu su minimalne...Vrlo je moguce da od tolike zabrinutosti tvoja podsvest tvom telu shalje pogreshne signale i sada imash lazne simptome...Zato se opusti i uzivaj...
Volela bih da znam shta se desilo na kraju?Predpostavljam da je sve ispalo ok HaHahahaha

P.S.Skrenuli smo svi sa teme skroz......Pa da odgovorim...Sex je i zelja i strast,ali nije isto shto i vodjenje ljubavi,dve skroz razlichite stvari...
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Peæinci
Broj postova: 342
Reg. datum: 11.02.2010
Datum unosa: Subota 15.05.2010, 15:15, Naslov:
Joooj sve odredea devojke su odgovorile slično,ali to ne znači da ću ja kao muškarac da se složim sa tim.Sex mi je bitan jaaako.Mogu da ga imam i bez ljubavi.Ako se desi emocija još je bolji ali ponavljam i bez emocija može da mi bude dobar.
____________________
"Velièina èoveka nije u tome da nikad ne padne,veæ da se uvek digne kad padne"

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Subota 15.05.2010, 15:17, Naslov:
Ja nikada nisam imala sex bez emocija..Da bi sa nekim spavala,moram bar neshto da osetim,bar neku privlachnost i da ima malo hemije medju nama..
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Peæinci
Broj postova: 342
Reg. datum: 11.02.2010
Datum unosa: Nedelja 16.05.2010, 00:02, Naslov:
Nadjoh ovu staru poslovicu pa ti prosudi suštinu Osmeh
"Muškarac koristi ljubav da bi dobio sex,žena koristi sex da bi dobila ljubav2"
O sličnoj tematici sam pisao na nekoj drugoj temi.To je biloška razlika izmedju muškarca i žene.
____________________
"Velièina èoveka nije u tome da nikad ne padne,veæ da se uvek digne kad padne"

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 64
Koliko clanova ima idealna porodica?