Sex?

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Nedelja 16.05.2010, 11:16, Naslov:
Ne slazem se sa tim...
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Nedelja 16.05.2010, 12:37, Naslov:
Slazem se da smo svi telesni ljudi sa potrebama ali zaboravljamo da smo i duhovni ljudi samo zavisi da li radimo na sebi i uzdizanju svoje duhovnosti na visi nivo.....da li ljubav smatramo kao stvarno nesto uzviseno sto podrazumeva da za sex treba da postoje osecanja i emocije ili ga smatramo kao obicnu biolosku potrebu koju imaju i zivotinje u svojoj vrsti......svako bira za sebe a i snosi posle posledice emotivnog karaktera.......za mene je sex nesto sto proizlazi iz osecanja,emocija i mnogo vise povezanosti dva bica od obicnog poznanstva gde ipak treba da prodje neko vreme,vreme bliskosti razvijanja ljubavi korak po korak.......
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Peæinci
Broj postova: 342
Reg. datum: 11.02.2010
Datum unosa: Nedelja 16.05.2010, 12:53, Naslov:
Slažem se ali i kažem da je moguće da u sexu uživam i kad nema emocija..Ali naglašavam kad ima emocije izmedju mene i devojke onda mi je taj sex lepši,tj. osećam se jako vezanim za tu devojku.
____________________
"Velièina èoveka nije u tome da nikad ne padne,veæ da se uvek digne kad padne"

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Sarajevo
Broj postova: 695
Reg. datum: 18.04.2010
Datum unosa: Nedelja 16.05.2010, 18:03, Naslov:
Svacije potrebe su razlicite,ali sex bez emocija nije sex u pravom smislu..Ne praktikujem to nikad...
____________________
Don't find love,let love find You.That's why it's called falling in love,because You don't force yourself to fall,You just fall!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Vrsac
Broj postova: 742
Reg. datum: 25.01.2010
Datum unosa: Ponedeljak 17.05.2010, 18:33, Naslov:
Sex je ili dobar ili los. Svi se slazemo da je bolji kada postoje emocije i tada se naziva vodjenje ljubavi, ali takodje moze biti dobar i bez njih (mada ja nikada nisam imala ovu opciju), a moze da bude i los iako ima emocija, jednostavno par se voli ali u krevetu ne stimaju (ovo sam nazalost imala, ne mogu da kazem katastrofa ali moglo je puno bolje).
Covekovo glediste ka sexu i opredeljenja ne delim na polove, i tu se ne slazem sa aleksandrom (salencetom Tralalalala), vec ona zavisi od same licnosti, vaspitanja, potreba i osecanja ma kakvog pola ta osoba bila.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Graèanica
Broj postova: 6
Reg. datum: 19.05.2010
Datum unosa: Sreda 26.05.2010, 14:09, Naslov:
Sex bez ljubavi ne ide nikako...fuj ne volim one sto kazu ma moze to i bez ljubavi... al to nije too...Vrlo srecna ovako sve osjetis Vrlo srecna upsssssss
____________________
Tajno Moja

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Nis
Broj postova: 397
Reg. datum: 26.05.2010
Datum unosa: Cetvrtak 27.05.2010, 20:43, Naslov:
Bez ljubavi ne bi ni trebalo , ali ljudi su cudni ...
____________________
Nisam ja luda! Vi ste samo ljubomorni što glasovi ne prièaju sa vama!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Peæinci
Broj postova: 342
Reg. datum: 11.02.2010
Datum unosa: Cetvrtak 27.05.2010, 20:59, Naslov:
"Bez ljubavi ne bi ni trebalo , ali ljudi su cudni ..." ne slažem se sa tim.Da priroda i ljudski rod tako funkcionišu onda ljudi ne bi ni bilo.Ljubav je ljudska tvorevina a ne tvorevina prirode.Ljubav je možda više način da se lakše muškarac i žena vežu jedan za drugog ali nije neophodna da bi se vrsta produžila.Da li ima ljubavi kod ostalih vrsta na planeti?Odgovor je tipično ženski i za očekivati od žene.Ljubav više i odgovara ženi nego muškarcu.
____________________
"Velièina èoveka nije u tome da nikad ne padne,veæ da se uvek digne kad padne"

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Nis
Broj postova: 397
Reg. datum: 26.05.2010
Datum unosa: Cetvrtak 27.05.2010, 21:10, Naslov:
hahahahahahahahahahaaaaaaaaa.... HaHahahaha Eh...
____________________
Nisam ja luda! Vi ste samo ljubomorni što glasovi ne prièaju sa vama!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Nis
Broj postova: 397
Reg. datum: 26.05.2010
Datum unosa: Cetvrtak 27.05.2010, 21:16, Naslov:
Kako je jednostavno gledati na ljubav tako... Prosto ne verujem da to nije prevazidjeno .
____________________
Nisam ja luda! Vi ste samo ljubomorni što glasovi ne prièaju sa vama!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Peæinci
Broj postova: 342
Reg. datum: 11.02.2010
Datum unosa: Cetvrtak 27.05.2010, 21:17, Naslov:
moje mišljenje.. Osmeh Osmeh
____________________
"Velièina èoveka nije u tome da nikad ne padne,veæ da se uvek digne kad padne"

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Peæinci
Broj postova: 342
Reg. datum: 11.02.2010
Datum unosa: Cetvrtak 27.05.2010, 21:18, Naslov:
Baš sam zato i napisao ovo,jer sam mišljenja da bi mnogo lakše bilo u nekoj vezi (bilo koje vrste) da se na ljubav i gleda tako jednostavno jer je u prirodi izgleda sve i jednostavno Osmeh
____________________
"Velièina èoveka nije u tome da nikad ne padne,veæ da se uvek digne kad padne"

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Nis
Broj postova: 397
Reg. datum: 26.05.2010
Datum unosa: Cetvrtak 27.05.2010, 21:25, Naslov:
Ok . Postujem ja tvoje misljenje . Ali ljubav je i te kako i muska stvar . Ne samo zenska . Licno mislim da je muskarcima ljubav potrebna , potrebno im je da dobijaju ljubav a zenama da je daju ... Bar je meni tako (naravno potrebno mi je i da je dobijam , ali volim vise da dam) Ljubav prema zivotu ! Ljubav prema postojanju ! Svi mi imamo tu ljubav . Inace bi se poubijali na prvoj prepreci . Povredjeni ljudi se plase ljubavi , i dozivljavaju je kao "zensku stvar" Nadam se da ne spadas u povredjene Wink
Sex nije dobar ako se ne prozima ljubavlju . Sex bez ljubavi je bludnicenje . A na kraju od toga svega ostane samo prazno srce. A od praznog srca nema nista korisno.
____________________
Nisam ja luda! Vi ste samo ljubomorni što glasovi ne prièaju sa vama!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Peæinci
Broj postova: 342
Reg. datum: 11.02.2010
Datum unosa: Cetvrtak 27.05.2010, 21:42, Naslov:
Ne nisam povredjen.Shvata da ima više ljubavi.Po meni najača je ljubav prema detetu i ljubav monaha,verujućih ljudi prema Bogu.
Za mene je ljubav (sad govorim o muško-ženskom odnosu) medjusobno poštovanje,požrtvovanje jednog i drugog na održavanju odnosa,na odgajanju dece,medjusobno razumevanje,konstantan rad na održavanju strasti.I da,razlikujem zaljubčljivanje od ljubavi.
A hteo sam da kažem da je ljubav kako je danas ljudska civilizacija shvata malo nerealna.A pod tim mislim na ono što se učimo o ljubavi od malih nogu iz romantičnih ili drugih romana,"ljubavnih" filmova,televizioje ,štampe itd. To su bajke,realan život je nešto sasvim drugo. Osmeh
I da,verujem da je ljubav u tom smilsu i shvatanju (koje sam u gornjoj rečenici naveo) mnogo korisnija za devojke. Osmeh
____________________
"Velièina èoveka nije u tome da nikad ne padne,veæ da se uvek digne kad padne"

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Nis
Broj postova: 397
Reg. datum: 26.05.2010
Datum unosa: Cetvrtak 27.05.2010, 21:52, Naslov:
Pazi , lose je ziveti u oblacima . To nije ni za devojke ni za muskarce .Ja se potpuno sa tim slazem... Ljubav je razumevanje , osecaj naklonosti prema nekome , potreba za nekim . Voleti nekoga znaci voleti i sebe kroz tog nekog . A princezice i njihovi princevi su davno umrli . Ne verujem ja u to .. Nisam nikada . Ja verujem u postovanje i iskrenost medju partnerima . Kada toga ima , ljubav je predivna ! Ljubavna veza je nesto na cemu stalno moramo raditi kako bi uvek bilo sveze . Ne znam zasto te je moj prvi komentar izazvao . Uopste nije bio bajkovit ... Zivot i praxa su mnogo drugaciji od Pepeljuge . Ja to znam . Vjezba
____________________
Nisam ja luda! Vi ste samo ljubomorni što glasovi ne prièaju sa vama!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Peæinci
Broj postova: 342
Reg. datum: 11.02.2010
Datum unosa: Cetvrtak 27.05.2010, 22:37, Naslov:
Osetih da si dala objašnjenje koje ja nikako ne prihvatam pa sam morao da reagujem Osmeh
____________________
"Velièina èoveka nije u tome da nikad ne padne,veæ da se uvek digne kad padne"

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Nis
Broj postova: 397
Reg. datum: 26.05.2010
Datum unosa: Cetvrtak 27.05.2010, 22:39, Naslov:
Ma uopste na to nisam mislila Wink
____________________
Nisam ja luda! Vi ste samo ljubomorni što glasovi ne prièaju sa vama!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Petak 28.05.2010, 13:33, Naslov:
Ljudi kada cete da shvatite da vodjenje ljubavi i sex nisu dve iste stvari?
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Graèanica
Broj postova: 6
Reg. datum: 19.05.2010
Datum unosa: Utorak 01.06.2010, 20:16, Naslov:
ja sam to vec shvatila...naravno da nije ista stvar Vrlo srecna
____________________
Tajno Moja

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 695
Reg. datum: 18.04.2010
Datum unosa: Utorak 01.06.2010, 21:20, Naslov:
Nije ista stvar,samo sto dosta njih podrazumijeva vodjenje ljubavi pod pojmom sex..
____________________
Don't find love,let love find You.That's why it's called falling in love,because You don't force yourself to fall,You just fall!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 58
Koliko clanova ima idealna porodica?