Sex?

Broj postova: 140
Reg. datum: 14.09.2009
Datum unosa: Ponedeljak 28.06.2010, 00:31, Naslov:
Cure, zene... Zanima me, da li svaki put u vodjenju ljubavi ili sexu dodjete do svrsetka? Da li svaki put, ili koliko puta u odnosu na vaseg partnera? Mozda je pitanje malo predirektno, ali volela bi kad bi mi neko odgovorio. Hvala! Sramni
____________________
"Neka me mrze..., samo neka me se Plase!"

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 28.06.2010, 10:04, Naslov:
Da,ja bash svaki put,deshavlo se naravno i da se ne dogodi,ali to je samo kada je bio neki "sex na brzaka",pa jednostavno ne stignem ..I mrzim kad mi se to dogodi... Inache,uglavnom jednom,u toku odnosa,najvishe 2..To pricham za dechka sa kojim sam vec 3 i po godine,mada desilo mi se bivshim da sam za jedno veche svrshila 7 puta,ali to mi retko ko poveruje Vrlo srecna A on uvek jednom za jedan odnos,pa ako nastvaimo drugi put(shto je redak sluchaj) onda taj drugi put malo potraje...
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Nis
Broj postova: 397
Reg. datum: 26.05.2010
Datum unosa: Ponedeljak 28.06.2010, 11:37, Naslov:
Ja ne svaki put. Desi se da od 5 puta , jedan ne svrsim , recimo . Ali to mi je skroooz normalno , i tako je bilo od uvek , ne pridajem tome nekog velikog znacaja.
____________________
Nisam ja luda! Vi ste samo ljubomorni što glasovi ne prièaju sa vama!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 28.06.2010, 12:00, Naslov:
Ja tome pridajem znachaj,jer ako ne svrshim,onda to nije to...Za mene sex nema poentu ako ne dozivm orgazam.. Onda bude ono "dzabe ste krechili" Vrlo srecna
Inache,jedna moja drugarica je za svojih 10 godina sexualno aktivnog zivota,mozda svrshila svega par puta i to joj uopshte ne predstavlja problem Sokirana Meni to bash nije jasno Mislim A tek shto mi nisu jasne devojke koje glume orgazam?????!!!To nikako ne mogu da shvatim!Koja je poenta odglumiti ga,kada samim tim laganjem partnera lazu i sebe?Uskracuju sebi dobar sex! Heheheh
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Vrsac
Broj postova: 742
Reg. datum: 25.01.2010
Datum unosa: Ponedeljak 28.06.2010, 14:11, Naslov:
Pre sadasnjeg decka imala sam samo dva seksualna partnera i sa njima nikada nisam stigla do kraja. Za prvog sam mislila, hajde prvi mi je dosta me je bolelo u pocetku, treba mi vremena da se opustim. Za drugog sam se vec zabrinula ali posto imam puno drugarica koje nikada nisu dozivele orgazam a imaju duzi staz u seksualnim odnosima, bila sam u fazonu to je izgleda kod nas devojaka normalno i vecina se folira, tako da ja nisam cudna.
Sa sadasnjim deckom mi se to dogodilo jako brzo mozda drugi ili treci put i bila sam jako izgubljena, smesno mi je kada se setim tog momenta u fazonu prvo sam bila “sta me je snaslo?”, pa zatim “da li je to to?”, “ da li je moguce da mi se to desilo?” .
Pridajem tome znacaj jer znam razliku, takodje znam i dalje devojke koje nikada nisu stigle do kraja a starije su od mene. Ne stizem uvek ali cesto, nekada vise puta ali nekada jednom ali jacine kao da sam 5 puta. Ali i kada ne stignem uglavnom sam blizu i uzivam u odnosu, tako da se ne zalim. Takodje mi je decko rekao da njegova bivsa nije nikada u zivotu mogla da stigne a bili su tri godine u vezi, pa je i on zbog toga pri kraju veze nije imao volje tj libido mu se smanjio. Sto znaci da nikako nije samo do partnera nego i do partnerke, veoma je bitno da par lepo funkcionise i to ako jednoj ne valja sa drugom ce biti fenomenalno i obrnuto.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 28.06.2010, 14:30, Naslov:
Verovatno da orgazam zavisi od toga koliko vam neko lezi,zapravo,koliko lezite jedan drugom i da li ima hemije medju vama..Takodje,i partnerova tehnika je jako bitna..Mada,shto se mene lichno tiche,smatram da je sve u glavi...Ja ako hocu da dozivim orgazam,dozivecu ga...Sve je do mene same.. Ja sam ga dozivela sa prvim dechkom,prvi put nakon 2-3 odnosa,i od tada nikad nisam imala problema ni sa jednim partnerom,osim kada je bio neki "brzi sex" pa nisam imala vremena ni da se skoncentrishem.. Vrlo srecna Inache,da kucnem u drvo,nemam problema i nadam se da ih necu imati...Stvarno neznam kako devojke funkcionishu bez orgazma Sramni
Zapamtite samo da je sve u vashoj glavi Wink
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Lausanne
Broj postova: 2556
Reg. datum: 04.06.2008
Datum unosa: Ponedeljak 28.06.2010, 21:45, Naslov:
A sta vam je to sex?? Orgazam ????

Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna
____________________
mala...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Vrsac
Broj postova: 742
Reg. datum: 25.01.2010
Datum unosa: Ponedeljak 28.06.2010, 23:44, Naslov:
Mina ovo je 5 strana na ovoj temi i ne smatramo da je sex orgazam to se vidi u nasim ranijim komentarisanjima samo smo odgovarale na LIlino postavljeno pitanje. Uostalom toliko smeha sa tvoje strane a nigde iskusnog odgovora!?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Sarajevo
Broj postova: 695
Reg. datum: 18.04.2010
Datum unosa: Ponedeljak 28.06.2010, 23:46, Naslov:
Slazem se s tobom passiforaOsmeh
____________________
Don't find love,let love find You.That's why it's called falling in love,because You don't force yourself to fall,You just fall!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Lausanne
Broj postova: 2556
Reg. datum: 04.06.2008
Datum unosa: Utorak 29.06.2010, 13:04, Naslov:
Inace nevolim da pricam o sexu,ipak mislim da je to intimno...
Naravno da sex nije ni blizu dobar ako nedozivis orgazam...
Eto toliko od mene.... Wub
____________________
mala...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Utorak 29.06.2010, 13:17, Naslov:
Ma Mina Zurka
Ja cu da nam opet veceras stavim nesto tamo u kafance Vrlo srecna
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Lausanne
Broj postova: 2556
Reg. datum: 04.06.2008
Datum unosa: Utorak 29.06.2010, 13:18, Naslov:
Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna

Ma nista bez tebe...A znam sve je Amandica kriva Vrlo srecna Vrlo srecna
____________________
mala...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 268
Koliko clanova ima idealna porodica?