Kakve ste bile kao deca?

Novi Sad
Broj postova: 2337
Reg. datum: 11.12.2008
Datum unosa: Sreda 28.01.2009, 00:02, Naslov:
Rodjena sam u Novom Sadu (najlepsem gradu na svetu) i imam starijeg brata...tako da mozete predpostaviti bila sam jedno jako razmazeno deriste ( Durilica i Zloca )
Ali kada mi se brat ozenio,imala sam samo jedanaest godina ostala sam sama sa svojom majkom koja je po ceo dan bila na poslu i na koje kakvim putovanjima (moji su razvedeni).Tako da sam morala Zid i malo se dozvati pameti...Jos uvek umem da se Durilica ali drugacije je to...ipak sam sada starija...
Ovo je bilo skroz iskreno Sramni
____________________
Life is a moment in space when the dream is gone...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

harderwijk
Broj postova: 521
Reg. datum: 17.01.2008
Datum unosa: Cetvrtak 29.01.2009, 19:50, Naslov:
Perioda prije 5. godine skoro da se i ne secam. Bila sam bucka, uvek u suknjicama, bordo ofarbane koe, govore da bih redovito vezala maramu na bok i popela se da igram na sto i da pevam...
Kasnije sam za sobom uvek vukla brata. Mladji je od mene 5 god. i ja sam se igrala sa decacima iz ulice ili razreda klikera i sve sto bih im ucarila nosila bih bratu kuci.
Sto sam vise rasla sve sam vise bila povucenija i stidljivija...
____________________
Ako nemas iskustvo prevarice te, ako imas - onda vec jesu...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Moderator
zveka - Zenski forum
becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Cetvrtak 29.01.2009, 21:16, Naslov:
Ja sam zvanicno bila dete za primer, dok me ne uhvate u nekom poradjivanju...Organizovala sam tajne druzine i isla u arheoloska ispitivanja(po terenu, Vrlo srecna, stvarno kopala i kopala i nadala se da ce biti bar neceg)...Cista uzivancija, Sreca

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2337
Reg. datum: 11.12.2008
Datum unosa: Cetvrtak 29.01.2009, 21:29, Naslov:
A mi smo zveka iskopavali kisne gliste,ubijali ih i onda im pravili sahranu...uzas...
I to sa sve cvecem...zamisli to?
____________________
Life is a moment in space when the dream is gone...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
zveka - Zenski forum
becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Cetvrtak 29.01.2009, 21:39, Naslov:
Ja ne smem dalje ni da prepricavam,Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2337
Reg. datum: 11.12.2008
Datum unosa: Cetvrtak 29.01.2009, 22:02, Naslov:
Sramni Sramni Sramni
____________________
Life is a moment in space when the dream is gone...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

BG
Broj postova: 255
Reg. datum: 01.01.2009
Datum unosa: Petak 30.01.2009, 00:55, Naslov:
Bila sam jedinica do svoje 10-e godine, obozavala sam igre u pesku, svoju bebu-lutku i svog psa sa kojim sam se najvise igrala... Eee... To su bili dani...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Petak 30.01.2009, 14:20, Naslov:
Bila sam zivahna.......volela sam da istrazujem okolinu .......mama me je uvek trazila po ulici........nemirna.......moje najlepse doba.....bez brige i bez pameti Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1045
Reg. datum: 31.10.2008
Datum unosa: Petak 30.01.2009, 14:24, Naslov:
mislim da sam bila mirna,a sigurna sam da sam bila srecna i bezbrizna


e,lepa vremena
____________________
Jedan klik,molim vas http://www.e-castig.com/index.php?r=q164w

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Petak 30.01.2009, 14:56, Naslov:
Nemirna,ali sam znala biti i strasno dobra,pre svega sam bila kulturna i bezbrizna kao i svako dete u to vreme Osmeh
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

svugdje pomalo
Broj postova: 1414
Reg. datum: 23.10.2008
Datum unosa: Petak 30.01.2009, 18:54, Naslov:
bila sam super mirna i poslusna,mama kaze da bi
uvijek pozelila takvo dijete!
sa 4 godine su me ostavljali samu sat dva izmedju maminog
i tatinog posla,nikad nikakvu glupost nisam napravila!
a igrala sam se s vecinom mladjim od sebe,godinu-dvije
____________________
MOJ MALI LEON JE STIGO 19.9.2009 U 10.25

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 1426
Reg. datum: 09.07.2008
Datum unosa: Petak 30.01.2009, 18:57, Naslov:
Hehe i ja sam bila kulturna ali jaako radoznala...ali nikada nisam nisam smela da se inatim roditeljima.Njihova rec je za mene bila zakon.
____________________
Voy a pensar en ti, es todo lo que necesito para sobrevivir...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 114
Reg. datum: 10.12.2008
Datum unosa: Petak 30.01.2009, 22:02, Naslov:
Kao dete"navodno" sam bila mirna i poslusna,sa godinu dana sam slomila ruku,a sa pet sam rasekla jezik i bila na ušivanju,moji su strahovali da ce biti nekih posledica,ali sve se dobro zavrsilo....
____________________
M.a.B.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

kragujevac
Broj postova: 490
Reg. datum: 20.10.2008
Datum unosa: Petak 30.01.2009, 22:02, Naslov:
jedna baka kaze da sam bila kao denis napast (strasno)
dok druga baka lepo vaspitana devojcica, za primer (dok ne napravim glupost)
Vrlo srecna Vrlo srecna
____________________
radi i ljubi sve ostalo nema smisla !

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 418
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Petak 13.02.2009, 12:52, Naslov:
Ja sam oduvek bila prava ona mamina i tatina princezica... bas sam bila mirno dete, i retko kada su moji dolazili u situaciju da me izgrde ili udare. Obozavala sam da se igram lutkama, najvise barbikama i mogla sam satima da se sklupcam u nekom cosku i sama sa sobom da se igram. Ali zato sad kad sam odrasla situacija se maaalo promenila Osmeh
____________________
Kad pripadam tebi, tad konacno potpuno pripadam i samoj sebi... Micelangelo Buonarotti

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Subota 12.09.2009, 21:35, Naslov:
Eh kad sam ja bila mala... Wub ...Bila sam jako dobra i poslusna devojcica.Takodje su me ostavljali samu u 4 godine,mama bi mi leti rasprostrla veliki tepih u dvoristu i ja bih se sama igrala dok ona ne dodje sa posla.Nisam imala puno igracaka,pa sam se igrala svim i svacim.Jednom sam se sa drugaricama igrala sahrana,pa smo ubijale mrave (kao Tatjana gliste) i sahranjivale svim pocastima.Sledeci dan toliko me je to bolelo,da od tada hranim mrave,i ozivljavam bubice.Bila sam jako lakoverna,bas su me varali,tako sam jednu noc kradom izasla iz kuce i sedala u mraku,gledala u nebo,jer drug Braca mi je rekao da ima tih dana vanzemaljaca,pa ja da posmatram i zapisujem sta sam uocila,naravno,mama me vratila u krevet galamivsi kako mogu dako da me varaju.Imala sam lepo detinjstvo,malo bolno jer je tata cesto voleo da popije,ali mama se trudila da nam uvek bude lepo i da se lepo obucemo...Nisam pravila probleme,bila sam dobar djak,imala sam ja i decka,to je bio orah u nasem dvoristu,medjutim tata me vidi kako se ljubim sa njim pa sam morala da raskinem tu vezu Osmeh Pricala sam jako puno sa sobom,a i dan danas popricam ponekad sa mojom ludom glavom Osmeh Imala sam dobar komsiluk,a i sva deca su danas dobri ljudi iz tog komsiluka.A nisam bwe ja losa osoba! Osmeh Na hleb da me mazete Osmeh
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 689
Reg. datum: 10.01.2009
Datum unosa: Subota 12.09.2009, 21:55, Naslov:
ha ha Tini.ti imala si dobrog decka,bar ste neku korist imali od njega Osmeh
____________________
ne,nemoj mi prici...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Subota 12.09.2009, 23:21, Naslov:
Ha ha ha,to je bilo ovako...jedno vreme sam se zarazila sa tim orahom,u pocetku smo se samo grlili,toga se secam kao da je juce bilo! I to je trajalo danima,odnesem stolicu kraj oraha,sedim pricam igram se...on me kao samo gleda,i kao mi kaze kako se zaljubio u mene...Jednog dana,leto bilo,iskoristim ja priliku dok tata spavao da se smuvam sa njim,zagrlim ga ja i pocnemo da se ljubimo,kad tata na terasi! "Sta radis to?To ti treba,sram te bilo",par puta po guzi,i puce veza! Posle tata napravio tu ljuljasku,pa sam ga zacas prebolela!
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Nedelja 13.09.2009, 00:33, Naslov:
tini.ti Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna
Sto se mene tice moje detinjstvo je zapocelo u jednom planinskom seocetu izmedju Goca i Zeljina. Mama kaze da sam kao beba bila prilicno dobra i mirna (takva su i moja deca) za razliku od srednje sestre koja je bila djavo i po. Posto je medju nama bila razlika samo 14 meseci ona me je bukvalno isterala iz krila, dugo vremena posle mi je trebalo da prebolim to. Posto je bila zahtevnija svi su jurili za njom, a ja kao siroce uvek po strani, bas sam malo mazena (mama kaze da jako zali zbog toga). To je u meni napravilo bunt koji sam izrazila svojim bubicama. Nikad necu zaboraviti kada sam nesto pomogla babi, a ona se malo kasnije hvalila komsinici kako je to Suza njena bila vredna. Danas jos nisam zaboravila taj bol. Sa tom sestrom sam cesto ginula. Treca sestra se rodila kada sam imala 7 godina i od tada je volim kao svoje oci u glavi, ne mogu je odvojiti od svoje dece(volim ja i srednju, ali ovo je posebna ljubav). Secam se kada je mamo prvi put osisala skoro na celavo i to makazama, pa je ispalo na stepenice, dosla sam iz skole i kad sam je videla onako sanjivu stegla je i plakala kao kisa...Imali smo dosta problema u porodici zbog tate i babe, ali je uvek Velika Majka gledala da nas zastiti, skloni koliko je moguce. Hvala Bogu sto se bar sestre mnogo cega ne secaju, puno puta me pitaju svi sta ce mi to da se secam nekih stvari ali ja sam jednostavno takva. Bila sam jako drustvena i sa 10 godina kada smo se preselili u blizu okolinu Vrnjacke Banje neke stvari su se promenile. Postala sam povucena, sramezljiva, tiha, verovatno zato sto su se svi oni medjusobno znali, a ja kao da sam pala sa Marsa. U srednjoj skoli u Kraljevu takodje ali samo u prvoj godini, tu mi se desio BUM,. Od ruznog paceta nastao je labud i odjednom su poceli da se stvaraju ljudi oko mene. Postala sam komunikativna, otvorena i druzeljubljiva. Kao da su se otvorili neki novi vidici. Secam se kada prodjem kroz Kraljevo, okrecu se za mnom na sve strane, ne zato sto sam bila neka lepotica,nego (mnogi kazu) sto je lako zapadala za oko moja leprsavost, ljupkost, sarm. Nekoliko godina kasnije zamislite moja mala sestra prolazi tim ulicama i par nekih ljudi je pitalo da li me zna ili je pomislilo da sam to ja... Vrlo srecna
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Subota 26.06.2010, 21:08, Naslov:
Jooooj...Sramni...ja sam bila bas nestasna...odrasla sam sa bratom od tetke koji je godinu dana mladji od mene,bukvalno se nismo razdvajali....ziveli smo u istoj kuci,zajedno provodili raspuste u selu....jednom prilikom nas je baka cuvala kod mene kuci,i ostavila nas je same na dva minuta da sidje sprat nize i promesa tetki rucak....mi smo za ta dva minuta seli na prozor,noge napolje da vise i prepirali smo se ko ce prvi da skoci...Lud.....gurali smo se niz stepenice da vidimo ko se bolje kotrlja...Lud....joj jednom smo se docepali lekova bakinih za srce...tad sam jedva ziva ostala....moj dragi bata zagrizao jednu tabletu i osetio da je gorko,pljunuo i nije vise jeo...a ja,alava,samo gutala ko guska....Sramni...posle pola sata sam samo izvrnula beonjace....uuu kaze moj tata da su me jedva spasili...Lud...ne smem vise ni da pisem kakve sam gluposti pravila....ali bila sam vaspitana i kulturna kada se negde islo ili kad smo imali goste....mama mi je stalno govorila da nikada nije sklanjala heklane stvari sa stola jer nikada nisam svlacila to kao vecina dece....ma bas mi je bilo lepo detinjstvo!!!!Bila sam djavolak skroz...Oklagija
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 351
Koliko clanova ima idealna porodica?