Kakve ste bile kao deca?

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Petak 24.10.2008, 12:35, Naslov: Kakve???
Kakve ste bile kao deca?Pruzite "iskren" odgovor!!!
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Petak 24.10.2008, 12:44, Naslov:
Bila sam radoznala pre svega. Htela sam sve da znam, da vidim, da probam. Isla sam u vrtic od druge godine i cesto sam se tukla sa decacima, a jednom sam dobila po nosu od dve bliznakinje Vrlo srecna jako sam volela da se igram lutkama i znala bih satima da se igram 'uciteljice' sa njima Vrlo srecna nikad nisam dirala stvari po kuci, niti sam se ponasala nevaspitano na ulici. Uvek sam znala sta hocu Osmeh mama je od dve godine morala da me vodi sa sobom u kupovinu da mi kupi cipele jer ja sam kao tacna znala kakve hocu, a kakve necu Vrlo srecna uh, bila sam zahtevna Vrlo srecna
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Petak 24.10.2008, 12:53, Naslov:
Svaka cast,to je reci iskrenost.I ja sam ti nesto poput tebe.Volela sam vise da igram fudbal sa decacima,pa ih posle prebijem ako me ko pobedi ali sam uvek bila kulturna i vaspitana i u kuci i kada odemo negde.
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Petak 24.10.2008, 12:58, Naslov:
Odrasla sam bez roditelja,sestre ili brata......bila sam jako povucena,tiha i vec tako mala razocarana u sve.....
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Petak 24.10.2008, 13:02, Naslov:
Ja sam blizanac pa moram da pisem u mnozini....ja i moj brat smo bili uvek nerazdvojni ali smo uvek mami pravili probleme jer smo se samo koskali i svadjali....ja sam bila naprednija pa sam sa osam meseci prohodala i propricala Bljak cesto sam mami prevodila sta je bata trazio a ona nije znala sta je to Mislim posle kad sam porasla bila sam prava muskarica branila sam se od druge dece i rado tukla i svadjala kad je bilo potrebno ....nisam dala ni nasebe ni na brata......znala sam da budem dobra ali kao i kod vec vecina blizanaca uvek jedan bude dobar a jedan nevaljali tako je bilo i kod nas ......ja sam bila nevaljala Plez

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 373
Reg. datum: 05.07.2007
Datum unosa: Petak 24.10.2008, 13:12, Naslov:
Kazu da sam bila jako dobro dete. Mirna. Najvise sam volela da gledam TV, gledam slikovnice, bockam bockalice, igram se sa maminim perlicama... Volela sam obdaniste , krenula sam sa 4 godine.... Kasnije, kad sam bila starija, od 7 do 12 godina deo leta sam provodila u selu kod babe i dede sa sestrom od tetke, e tu smo vec zajednicki smisljale nestasluke! Sad iz ove perspektive kad pomislim na nase ideje nije cudo sto su baba i deda imali "glavobolje" a i desavalo se da dobijemo po guziOsmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Petak 24.10.2008, 13:29, Naslov:
Zao mi je tini,oprosti-nisam imala nameru da nekoga povredim,nisam trebala postaviti ovu temu Tuzna Tuzna Place
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Petak 24.10.2008, 13:30, Naslov:
Nema zasto da ti bude zao.....sve je to zivot Danka
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Petak 24.10.2008, 13:37, Naslov:
Hvala ti tini!!!
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 19
Reg. datum: 27.07.2008
Datum unosa: Subota 25.10.2008, 11:18, Naslov:
Bila sam mali djavolak.Svugde me je bilo,sve sam videla sve sam istrazivala sto me je interesovalo,lutke nisam volela,volela sam fudbal,automobile i kamione,da se pentram skacem i da se igram u blatu i prasini.Pravi decacic,al zbog toga sam naucila mnogo i jos uvek imam onu staru ekipu iz tih dana.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Nevesinje
Broj postova: 165
Reg. datum: 17.09.2008
Datum unosa: Subota 25.10.2008, 21:44, Naslov:
Nisam bila loša, koa i sva ostala djeca,nekad mirna a nekada i đavo. A sjećam se da sam voljela da se puno presvlačim i da stojim ispred ogledala.A nisam voljela da jedem.Lutke su mi bile prava razonoda.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1426
Reg. datum: 09.07.2008
Datum unosa: Nedelja 26.10.2008, 09:46, Naslov:
Uzasno nemirna i radoznala...
____________________
Voy a pensar en ti, es todo lo que necesito para sobrevivir...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Nis
Broj postova: 59
Reg. datum: 04.10.2008
Datum unosa: Nedelja 26.10.2008, 10:22, Naslov:
Pa uglavnom mirno dete, malo sam zavodila red i grizla decu Osmeh tako da imam po neku uspomenu iz te faze, volela sam da taraskam po maminom a narocito tetkinom ormanu... i da pevala sam sve pesme Lepe Brene Osmeh
____________________
Daj mi snage da prihvatim ono sto ne mogu da promenim!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 127
Reg. datum: 27.05.2008
Datum unosa: Nedelja 26.10.2008, 20:26, Naslov:
Bila sam pametna, bezobrazna, tvrdoglava i odlucna. Bilo me je jako tesko vaspitati, svaka cast mojoj mami. Osmeh
Sa malo sam se dece slagala, a jedna od retkih sa kojima sam se druzila kao takav mali zajebant- i danas mi je jako dobra drugarica.
Vise sam volela da se igram sama nego sa decom. Igrala sam se malim serpicama, lutkama, plastelinom. Obozavala sam "softy kocku" (ako se secate sta je to). Umela sam da budem jako drska i bolno iskrena (ali sva su deca bolno iskrena, ona nisu proracunata, i to je sjajno).
Kao malo vece dete (u osnovnoj skoli) sam se tukla sa decacima i svadjala sa devojcicama, imala sam jednu najbolju drugaricu i nekoliko onih sa kojima sam bila u ok odnosima.

Ni do sada se nije mnogo toga promenilo. Jedino sto sam komunikativnija, ali i dalje se sa malo kime "uklopim". Proracunatija sam i vise pazim sta pricam, sto i treba da dodje s godinama. I dalje sam tvrdoglava, odlucna i zajebana. Osmeh
____________________
I'm waiting for the night to fall, I know that it will save us all. When everything's dark, keeps us from the stark reality...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 821
Reg. datum: 15.09.2008
Datum unosa: Nedelja 26.10.2008, 21:31, Naslov:
Kakva moze da bude jedinica posle dugo godina braka?
Uzasna Zloca
Svi su trcali zamnom,sve sto sam trazila bilo mi je dato.Kad me mama spremi da idemo negdje i normalno cipelice ili sandalice su mi bile na nogama ja ih skinem i nosim u rukama a boroletice ili klompe na nogama.Gdje god da sam posla svi su mi davali sve,punu paznju su mene posvecivali,a ja sve koristila. Heheheh Sreca Srecna sam bila kao dijete. Sreca Sreca Sreca Sreca Sreca Sreca

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 550
Reg. datum: 10.08.2008
Datum unosa: Utorak 27.01.2009, 22:00, Naslov:
Moje detinjstvo je bilo vrlo zanimljivo.Rodjena sam i zivela u malom mestu na crnogorskom primorju.More mi je bilo svega dvadesteak metara od kuce.Kao peto dete u porodici i jedino zensko,bila sam najvise usmerena na druzenje sa mojom bracom.U svemu sam kopirala mog brata koji je bio samo dve godine stariji od mene.Tako nisu izostale mi igre koje su bile rezervisane samo za muskarce.Uceci me da igram trule kobile i probajuci na meni trik uspavljivanja,dva puta sam bila onesvescena.Ali sve se dobro zavrsilo pre nego je mama stigla kuci.Takodje sam imala i bliski susret sa morskim psom,ali i to se dobro zavrsilo,naravno cim sam ja ovde.Bilo je i tuce sa decacima,naravno na nagovor mog brata kako bi pokazao da je neki decak sonja,pa ga i devojcica moze istuci.Zbog takve jedne tuce me i dan danas sramota,pa kada odem tamo,samo se trudim da ne sretnem tog tadasnjeg decaka. Neugodno mi je Neugodno mi je Bilo je toga jos mnogo,ali nastavak drugi put Zdravo Frendovi Tjesi
____________________
Dovoljna je bar jedna svetla tacka da covek nastavi put.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 855
Reg. datum: 14.01.2009
Datum unosa: Utorak 27.01.2009, 22:41, Naslov:
Ja sam bila hiperaktivno deta,pavi andjelcic a nekada prava: Zlocica uglavnom kao i sva deca

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

örebro
Broj postova: 150
Reg. datum: 11.11.2008
Datum unosa: Utorak 27.01.2009, 22:44, Naslov:
ja sam bila jako mirna, pravi mali andjeo, ponekad pomislim kako ni jedno dete nije bar malo na mene Oklagija
____________________
Zivi dobrim i casnim zivotom. Kad ostaris moci ces se osvrnuti i jos jednom uzivati u zivotu.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

kragujevac
Broj postova: 1061
Reg. datum: 02.11.2008
Datum unosa: Utorak 27.01.2009, 22:48, Naslov:
jas jedinica,al bila sam mirno dete,naravno kao i svako dete u nekoj fazi odrastanja,bubice neke sam imala,al u sustini svega,dobra,mirna ,poslusna,i nisam bila zahtevno dete ,sto su mi pruzili roditelji sa tim sam bila zadovoljna Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 689
Reg. datum: 10.01.2009
Datum unosa: Sreda 28.01.2009, 00:01, Naslov:
Vrlo srecna uvek se nasmejem kad se setim kakva sam bila,prava muskaraca.valjda uticaj dva starija brata.uvek sam se sa njima igrala,retko sam se igrala sa lutkom,bila sam totalno nezainteresovana za zenske igre,radije sam igrala fudbal.izgledala sam kao decak,imala sam kratku kosu.tek kad sam malo porasla trudila sam se da budem kao ostele devojcice Noktici .inace sam bila mirna,stidljiva i nezahtevna.mogu i jos da pisem,ali ko ce to toliko da cita Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna
____________________
ne,nemoj mi prici...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 269
Koliko clanova ima idealna porodica?