Kakve ste bile kao deca?

Vrsac
Broj postova: 742
Reg. datum: 25.01.2010
Datum unosa: Subota 26.06.2010, 22:52, Naslov:
O bila sam svakakva samo ne dobro dete Osmeh
Ja sam ono dete koje ima pundravce i kada je bolesno i neraspolozeno.
Jako sam vredna i pametna pa sam u skoli moje nevladanje opravdavala time sto sam uvek i sve znala. U jaslicama sam gadjala drugu decu stvarima, u obdanistu sam bila jedino dete koje ne moze da spava pa zadirkuje druge koji su tek zaspali i jedina koja je znala da odgovori i vaspitacicama kada se dernjaju bez imalo straha. U obdanistu sam jos ukrala od vaspitacice cigare i zapalila i tada jos shvatila da je to mnogo fuj. Naravno mama me tako zatekla ali nisam ja dobila po njonji nego naravno vaspitacica koja nije vodila racuna. Stalno su me prebacivali u starije grupe kako bih bila mirnija pa sam tako cak i u zabaviste krenula sa 5 godina. Tamo sam ja uvek bila najbolja u crtanju, racunanju, prva da recitujem, vodim program na priredbama, vodim kolo, ali zato sam sa druge strane uvek pravila sranja. Decaci nisu smeli da me pipnu niti da me zadirkuju jer sam im uvek vracala duplo, nekim spletkarenjima, posto jelte nisam bila jaca od njih. Imala sam i udvarace jos kao mala, cak mi je u drugom razredu mama od jednog donosila poklone i cestitke za 8.mart i dan zaljubljenih meni u skolu jer se on stideo.Bila sam veliki vragolan i jako svojeglava. Nastavnici iz osnovne su uvek mislili da od mene takve nista nece dobro ispasti i da dzabe meni ta pamet kada ja "ne znam da se ponasam". Sada kada me vide kada dolazim po sestru u skolu ili kada cuju da studiram medicinu samo ustuknu ili pocnu da kenjaju da su oni uvek verovali u mene. Takodje kada je moja mama trebala da se porodi svi su pricali kako sam ja sebicna i kako cu ja biti problem i zavidna na moju sestru... mislim debilizam ja sam tada vec imala 14 godina i jedva sam cekala da dobijem nekog i volim svoju sestru najvise na svetu Wub .
Pa bilo je tu svacega: padala sam sa drveca, udarila su me kola, prosla sam kroz stakleni sto, jela sam biljke pa se zamalo od jedne koja izgleda kao psenica nisam ugusila, izgubila se par puta, jednom na moru i jednom u skoplju ali to je bila moja krivica jer se nisam javila mojima, tada sam dobila bas po turi.
Ali pored svega toga ja sam bila dete koje je jako puno citalo, koje je jos sa 5 godina islo na razne treninge i znalo uvek sta zeli, koje je cistilo kucu i ostajala sama kuci jos sa 6 godina. I dete vukovac sa smanjenom ocenom iz vladanja koja se uvek prepravi na kraju godine Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Subota 26.06.2010, 22:57, Naslov:
Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna Lud
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Lausanne
Broj postova: 2556
Reg. datum: 04.06.2008
Datum unosa: Nedelja 27.06.2010, 10:47, Naslov:
E svaka cast passiflora,mislim da sam nasla mog sina u svemu ovome...
Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna
____________________
mala...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Novi Sad
Broj postova: 710
Reg. datum: 17.01.2010
Datum unosa: Nedelja 27.06.2010, 11:54, Naslov:
Hmm..ja koa dete...haha.. Lud
Bila sam bas veliki vragolan..znala sam da pravi smicalice...svima zivima...nisu me nesto preterano voleli... Vrlo srecna U skoli sam odlicno znala...ali sam zato bila "bezobrazna,pokvarena.."..i sta mi sve jos nisu govorili.. Bljak Evo naprimer..kad sam imala 10-etak godina..jedan klinac u komsiluku je imao motor..i ja sam vam se tu lepo pohvalila kako ja znam a vozim motor ( a nemam pojma,naravno Vrlo srecna )...i oni meni kazu da probam i nesto mi malo objasne...ja sednem...za ono cudo...i posto smo bili u dvoristu ( oni su imali fontanu i stepeniste...pa vrata od kuce )...i ja sednem..i pritisnem gas ( ni sama ne znam kako )..i idem picim...a ne znam gde je kocnica..i zaletim se na stepeniste a oni tamo sede ( zamalo sve da ih pogazim Vrlo srecna )...i uletim u kucu i slupam se...o zid... Zid Vrlo srecna ..To je nesto sto cu uvek pamtiti...
____________________
Bog je svim andjelima da krila samo tebi nije ,jer nije zeleo da mu nalepsi andjeo odleti! <3

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 28.06.2010, 10:28, Naslov:
Pa mislim da sam bila neko prosecho dete,ni previshe dobro,ni previshe loshe... Svako dete je radoznalo,pa mislim da mi je to bila najveca mana,a i sada je Vrlo srecna Uvek sam sve volela da vidim,da znam,da pipnem.. Tako sam se jednom i izgubila u prodavnici,pa sam sela na pod i pochela da plachem.. U vrticu nikad nisam volela da spavam popodne,pa sam bila glavna koja je budila decu i terala ih da pravimo razne ludorije kao shto mi je npr ostalo u secanju kako sam sa nekim drugaricama ustala da bi jele voshtane bojice da vidimo kakvog su ukusa Vrlo srecna Secam se i da sam volela da kradem tudje igrachke,ali kada sam dobila batine jer su me "provalili",onda sam prestalo to da radim..Mada,nisam bila sebichno dete,umela sam da delim sa drugom decom igrachke i slatkishe,ali uvek mi je bilo u glavi ono "tudje sladje".. Bila sam i prilichno stidljiva za neke stvari,pa sam se tako jednom ukakila u gace i nisam htela nikome da kazem,pa kada je mama doshla po mene, dovela kuci i osetila da "neshto smrdi",a to neshto sam bila ja,skinula me i imala shta da vidi,pune gace Vrlo srecna Bila sam zaljubljive prirode,pa sam chak i jednom doshla kuci sa prichom kako imam u vrticu muza Marka Vrlo srecna Kasnije smo ishli zajedno i na more sa porodicom...Ih,kako smo se samo druzili i igrali u pesku...Jako sam volela zivotinje pa sam ih skupljala po ulici i gurala u svoju sobu...Ali,ne samo kuce i mace,vec i gushtere,golubove,puzeve,misheve,bube..Ma sve shto mi je palo pod ruku... U osnovnoj shkoli sam bila shtreber i plakala sam kada dobijem 4,uvek je moralo da bude 5 inache haos nastane!Kada sam malo porasla shvatila sam kako biti "shtreber" nije cool,pa sam bila glavna na nagovaranje za bezanje sa chasova Vrlo srecna I tako...To je sve chega sam se trenutno setila...
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Ponedeljak 28.06.2010, 16:02, Naslov:
Kao malo dijete ali baš malo bila sam onako umjereno mirna. U osnovnoj školi sam bila stidljiva, čini mi se da me neko poprijeko pogleda ja bih zaplakala. Bila sam prava mamina princeza. Jedino dijete, svi me držali kao malo vode na dlanu. Razmazili su me ne jedan pozitivan način. Ne da sam bilo razmaženo derle koje je dobivala sve plačom, vriskom i nekim negativim ponasanjem u bilo kojem kontekstu nego kao nagradu za ono što jesam. Komšije i rodbina su mene navodili kao primjer odgoja i uspijeha u školi. Čak sam i nervirala neke curice iz komšiluka jer su im njihove roditelji govorili:; A kako ti ne možeš a Emina može, vidiš kako Emina sluša mamu... Više i ta Emina, pomislile bi. Ja sam imala drugačiju sliku o sebi, nervirala sam samu sebe, jer nisam malte ne znala da se branim, nikad nisam bila alapačica, niti sam se svađala i nisam znala da se borim za sebe. To se promijenilo tek u srednjoj školi i to negdje u 2-3 razredu kad sam postala dosta jača, komunikativnija i borbenija u psihičkom smislu. Sad se fino borim za ono što želim i nikome ne ostajem dužna. Branim se ali ne volim da se svađam jer nisam taj neki svađalački tip.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Nis
Broj postova: 397
Reg. datum: 26.05.2010
Datum unosa: Ponedeljak 28.06.2010, 19:33, Naslov:
Uh...I vise nego povucena u sebe . Nekomunikativna. Nisam volela da se druzim ni da razgovaram sa ljudima i najbolje sam se osecala kada sam sama u svojoj sobi. Bila sam takodje jako razmazena. Svojeglava. Nisam volela da slusam. Ali mi se sve to osvetilo.
____________________
Nisam ja luda! Vi ste samo ljubomorni što glasovi ne prièaju sa vama!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 295
Reg. datum: 13.08.2009
Datum unosa: Ponedeljak 28.06.2010, 21:26, Naslov:
Veoma dobra Vrlo srecna
Veoma nestasna Vrlo srecna
prelepo dete Mir
pricljiva Vrlo srecna
mala dama Noktici
................................... Lud

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Lausanne
Broj postova: 2556
Reg. datum: 04.06.2008
Datum unosa: Ponedeljak 28.06.2010, 21:31, Naslov:
Kao mala sam bila bas nestasna,kad sam imala 4 godine srusila sam
moju sestricnu sa balkona u pesak i jako se smejala...Bilo mi jako smesno...
a sad kad se setim,uzas...
U osnovnoj skoli sam bila mnogo kreativna,volela sam ples...
Bila sam odlican djak,al uvek sam volela neke avanture,nesto novo...
srednja skola me nekako promenila...Ostala sam odlican djak,al sam u drugom
srednje imala prvog decka pa me to nekako dosta uozbiljilo...
Sve u svemu jedno malo nestasno detence koje je volelo sve da vidi i sve da zna...
____________________
mala...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 1426
Reg. datum: 09.07.2008
Datum unosa: Utorak 29.06.2010, 13:04, Naslov:
Razdoznala i nemirna ali sam uvek slusala roditelje. Uvek sam bila u nekom svom svetu nisam bila kao druga deca, malo mi je bilo dosadno igrati se sa lutkama. Obozavala sam ici na balet i crtati, dok su mi se neki smejali. Bila sam posebna, to mi svi danas kazu. Kako sam odrastala sve sam se vise prilagodjavala ljudima, i uklapala.
____________________
Voy a pensar en ti, es todo lo que necesito para sobrevivir...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Utorak 29.06.2010, 13:30, Naslov:
Bila sam bas poslusno i dobro dete. I veselo. Tata kaze da sam stalno nesto pevusila. I obozavala sam lutke, satima sam mogla da se igram.
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Utorak 29.06.2010, 13:34, Naslov:
I ja sam imala gomilu nekih lutaka,pa ih sve poredjam jednu do druge,pa su one kao to u vrticu,spavaju,i ako se neka "probudi" onda dobije po guzi Vrlo srecna
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 163
Koliko clanova ima idealna porodica?