Sta radite kada ste tuzni?

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Ponedeljak 29.03.2010, 08:16, Naslov:
Bas nista. Retko kad sam stvarno tuzna, a to je onda nesto veliko i ne moze nista da mi skrene misli s toga. Nisam u stanju da pricam s bilo kim, samo sedim, cutim i cekam da prodje. Tad mi je tesko da radim sve ono sto moram da radim, ako moram da spremam nesto ili cistim, sva sam blokirana. Medjutim, kako dodje, tako i prodje, iznenada, kao da nista nije ni bilo...
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

bgd
Broj postova: 27
Reg. datum: 28.03.2010
Datum unosa: Ponedeljak 29.03.2010, 08:22, Naslov:
pa za neke manje stvari nista...ali ako je nesto veliko onda odem nedge sa drustvom i pijem...ipak je lakse kada covek nije sam kada je tuzan...uz drustvo se lakse zaboravlja

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Bambina - Zenski forum
Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Nedelja 06.06.2010, 23:11, Naslov:
Ja sam osoba od krajnosti, ili sam skrroooz happy ili sam skroooz u bedaku, sitnica može da mi popravi raspoloženje ali i da mi ga sroza, u sekundi. Kad sam tužna volim da sam sama i ne pričam puno, za divno čudo jer ja inače jako puno pričam. Moj momak me inače pitam ako šutim je li sve ok s tobom? Vrlo srecna
Slušam muziku najčešće kad sam tužna, ako sam malo tužna onda slušam pjesme koje će me oraspoložiti a ako sam malo više tužna eh onda pustim neku tužni pjesmu koja će mi pomoći da se isplačem.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 710
Reg. datum: 17.01.2010
Datum unosa: Nedelja 06.06.2010, 23:18, Naslov:
Pa placem..Vrlo srecna
I zovem drugaricu...da pricam sa njom o tome sto me je rastuzilo..
____________________
Bog je svim andjelima da krila samo tebi nije ,jer nije zeleo da mu nalepsi andjeo odleti! <3

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Nis
Broj postova: 397
Reg. datum: 26.05.2010
Datum unosa: Nedelja 06.06.2010, 23:46, Naslov:
Ja puno placem . I stalno placem , i stalno sam tuzna . Ali sam takodje imala velikih muka sa stitnom zlezdom tako da je to zbog toga najvise .
Nije me sramota toga sto placem , smatram da emocije ne treba potiskivati . Treba biti iskren po svaku cenu !
Tuzna sam cesto , placem cesto , ali uvek se vratim i isplivam na povrsinu . Taj predivan osecaj nista ne moze da zameni Osmeh
Ja sam depresivni tip osobe , nasledila sam to od mame . Takva sam i ko me voli , voli me takvu ! Mada idem iz krajnosti u krajnost . Nema sredine , ili potpuni bedak ili optimizam do ludila . Zivot je lep . Predivan , zaista ! Obozavam zivot ! Trudim se da sa svojim depresijama izadjem na kraj kako znam i umem ....
____________________
Nisam ja luda! Vi ste samo ljubomorni što glasovi ne prièaju sa vama!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Nedelja 06.06.2010, 23:47, Naslov:
Dobra knjiga i setnja me vrate u zivot
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Bambina - Zenski forum
Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Nedelja 06.06.2010, 23:50, Naslov:
I ja sam osoba od krajnosti, mrzim to, u sekundi znam svima popraviti raspoloženje i biti puna te neke pozitivne energije koju prosljeđujem a zato i zna da me uhvati crnjak, radi sitnice, i odjednom se sjetim svega negativnog Zid
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 07.06.2010, 00:01, Naslov:
Pre sam i ja bila takva ali dosta sada radim na sebi i dosta citam.....pokusavam se izgraditi u duhovno cvrstu i stabilnu osobu koja zna sta hoce a i posle rodjenja moje dece shvatila sam da zbog njih moram biti jaka u mnogim situacijama i optimista
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Bambina - Zenski forum
Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Ponedeljak 07.06.2010, 00:08, Naslov:
U tome i uspjevaš. Da me znaš ali u stvarnom ne ovako u virtuelnom životu o meni bi sigurno stekla mišljenje da nikad ali nikad ne lažem niti imam potrebu da se ulizujem ljudima, može zvučati narcisoidno ali mene vole i bez toga, iz nekog razloga mi tepaju svi koje upoznam i daju nadimke. Znači nije do toga. OsmehEh, sad poenta priče, mislim da si pozitivna osoba i veliki borac u životu i znam da možeš šta god hoćeš. Podržavam te u tome i čast mi je poznavati takvu ženu.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 07.06.2010, 00:10, Naslov:
Hvala draga i ja imam isto misljenje o tebi i znam kada budes imala decu i ti ces tada biti jos jaca.....
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Bar
Broj postova: 773
Reg. datum: 20.01.2009
Datum unosa: Nedelja 01.08.2010, 20:38, Naslov:
zavisi..placem,pricam s nekim jer mi mnogo pomaze kad nekom ispricam ono sto me muci..slusam muziku,jedem nesto slatko,odspavam...ali uglavnom se ne dam..kad sam tuzna,jako boli u meni,ali idem napred sa osmehom na licu i sa verom,nadom..
____________________
Ljudi govore, vreme pokazuje...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Nedelja 01.08.2010, 22:01, Naslov:
citam
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 50
Reg. datum: 09.02.2010
Datum unosa: Nedelja 01.08.2010, 22:52, Naslov:
Placem i razmisljam gde sam pogresila....ako sam pogresila.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Bambina - Zenski forum
Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Ponedeljak 02.08.2010, 08:45, Naslov:
Slušam muziku
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Bambina - Zenski forum
Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Sreda 04.08.2010, 16:53, Naslov:
Kad loše krene i ne ide, razvučem osmijeh i briga me Vrlo srecna
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 2
Reg. datum: 26.03.2011
Datum unosa: Subota 26.03.2011, 22:52, Naslov:
nejcesce odvrnem muziku do kraja...otplacem....i posle kao da nije nista bilo....sta god da je procice,kao i sve drugo u zivotu...dodje,bude malo i prodje

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 134
Koliko clanova ima idealna porodica?