Pokloni se i pocni...

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Utorak 28.08.2007, 17:34, Naslov:
A, ne znamo se svi lično, Mida. Tek poneki, mada možda takav utisak odajemo...Osmeh
He, ima nas još iz ravničarskih krajeva...
Dobrodošla, i naravno da ćemo se družiti, koliko god ti mališa dopusti! Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Utorak 28.08.2007, 17:44, Naslov:
Ćao Mida...dobrodošla! Novi Sad kažeš? :-D :-D prelijep grad...simpa su vam one silne šarene kravice po gradu...imam par slikica...ja padam na one žute krave :-D
hehe... nadam se da će ti ovdje biti ugodno i neopterećeno...meni je tako ... :-D
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 27
Reg. datum: 28.08.2007
Datum unosa: Utorak 28.08.2007, 19:24, Naslov:
A da, sarene kravice..umetnicka sloboda!!!

Samo da se malo uhodam oko tema i caskanja i bice nam super!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Utorak 28.08.2007, 20:25, Naslov:
Prosle godine su nam bili konjici, sada kravice. Navijam za ovcice u 2008. Vrlo srecna
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Utorak 28.08.2007, 23:49, Naslov:
Da li si spremna da statiraš Vuni na velikim temperaturama? :-D Bojim se da te ni Avon neće održati svježom...dobro,uz pomoć Vichy-a možda i hoće :-D :-D
Čuvaj vunu za 2008. :-D
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Utorak 28.08.2007, 23:59, Naslov:
Ne brini, redovno se prskam termalnom vodom i mogu da izdrzim sve vremenske uslove Vrlo srecna
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 6
Reg. datum: 06.09.2007
Datum unosa: Petak 07.09.2007, 17:59, Naslov:
Cao svima! Slucajno sam naletila na ovu stranicu i praaaaaaaavo mi se svidjela..sve u 1... svaka cast cure!

Zivim u Sarajevu, udata, majka, ne radim, ugrabim vremena za sebe dok mrvica pajki...

Nadam se lijepom durzenju s vama Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Pazar
Broj postova: 139
Reg. datum: 07.08.2007
Datum unosa: Petak 07.09.2007, 18:05, Naslov:
Ja sam Emir i proveravam da li sve radi

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Petak 07.09.2007, 21:31, Naslov:
Sad tek vidim da se ja nisam predstavila a vec me ima poduze na ovom forumu!
Ko nije skontao do sad-radim u skoli u malom gradicu u Vojvodini.Obozavam klince! Volim zivotinje i prirodu.Godine necu da kazem jer sam previse neozbiljna i detinjasta za njih ,to je valda zbog posla. Samo da kazem da mi starije dete studira u BG na filoloskom a mladje je u matematickoj gimnaziji.Sad smo kao sestre-cak i menjamo odecu!
Trenirala plivanje, sad sam trener kosarkaske muske ekipe skole a rekreativno igram odbojku-sta kazete na miks sportova?
Nekada sam se mnogo bavila pisanjem a sad samo kad imam vremena.Volim da slikam i volela bih jednog dana da imam svoj atelje gde bih radila.Bice, bice i to jednog dana!Slusam rok muziku ali i svaku dobru koja me podize, samo ne novokomponovane narodnjake!
Ne volim face koji smaraju pa se druzim samo s drustvom gde se neprekidno smejemo i zezamo.Tako sam i dospela ovde jer sam osetila dobre vibracije!!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 373
Reg. datum: 05.07.2007
Datum unosa: Cetvrtak 13.09.2007, 05:50, Naslov:
Ja imam 30 godina, od Djurdjevdana sam udata i isto toliko, otprilike, trudna. Vodolija sam, ako je to uopste bitno? Ne radim, uzivam u blagoslovenom stanju!
Obozavam da kuvam, mrzim da peglam i brisem prasinu! - to je sto se tice kucnih poslova.
Volim da pogledam dobar film, ali je pozoriste moja prva i velika ljubav i jedva cekam da pocne sezona! Volim da citam, da slusam muziku, lako i zapevam, mada me je tesko slusati!
Brbljiva sam, cesto brzopleta, uvek vesela i dobro raspolozena ("ko zna zasto je to dobro" i " ne dozvoli svakoj budali da te iznervira"- moj moto).
Volim slatkise, posebno cokoladu, mada od kad sam trudna bolje mi idu snicle!
Imam milion prijatelja, poznanika , komsija... sa kojima sam redovno u kontaktu!
Operisana sam od sporta ali sam pratila Novaka Djokovica! Ma pogledam i neke vaznije utakmice, najmanje fudbalske!
Ovo je jedini i prvi sajt na koji sam ulogovana!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Cetvrtak 13.09.2007, 14:45, Naslov:
Maculi, Tamarrishka, već ste izvesno vreme ovde sa nama, i može se reći da smo se već do sada lepo upoznale. Ovo vaše predstavljanje je prilika da se to još jednom potvrdi.
U svakom slučaju, dobrodošle, i nadam se da da nas očekuje još mnogo dobrih priča i druženja! Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 824
Reg. datum: 10.09.2007
Datum unosa: Cetvrtak 13.09.2007, 19:35, Naslov:
I ja sam se ulogovala neki dan i bas mi se svidja... Inace, da se predstavim: Udata sam i imam dvoje skolske dece. Trideset i koja mi je, ali stvarno se ne osecam tako...bez foliranja. Radim u jednoj privatnoj firmi dosta dugo a od skoro imam celodnevnu konekciju pa sam tako i naisla na ovaj sajt. Bas mi se dopada i jedva cekam da dodjem na posao da vidim ko je on line.
Pored dece ni ne mozes da dodjes na red, tako da mi je ovo na poslu idealna varijanta.
Puno vas sve pozdravljam i ocekujem jedno lepo druzenje i cavrljanje...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Cetvrtak 13.09.2007, 19:39, Naslov:
Takođe Ciwil...:-D dobrodošla:-D i bolje nas našla...:-D hehe...
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Cetvrtak 13.09.2007, 19:50, Naslov:
Dobrodosle Vrlo srecna Drago nam je sto ste sa nama!
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Nedelja 23.09.2007, 02:05, Naslov:
ciwil
Citat:
Trideset i koja mi je, ali stvarno se ne osecam tako..


Ju, ciwil, a što se ne bi osećala baš tako? Kažu da žene tek posle tridesete dostižu životne maksimume, što će reći da smo na vrhuncu, a najbolje nas tek čeka...Osmeh Dobra smo mi berba. Osmeh
Pusti ti ove mlađe, one tek treba da nas stignu, pa da vide šta je dobro...Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Nedelja 23.09.2007, 17:51, Naslov:
Tako je , Darst! Pa to su ženske najbolje godine!I ceo život i bezbroj mogućnosti pred nama! Sestra mog muza je u 47. upisala fakultet...I završila ga!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Subotica
Broj postova: 8
Reg. datum: 12.02.2008
Datum unosa: Sreda 13.02.2008, 11:47, Naslov:
caoste.....evo i ja se juche prikljuchila ovom vasem,a nadam se uskoro i mom,forumu...Vrlo srecna
zovem se Karmen....iz Subotice sam....
volim glumu,pozoriste,film,muziku,putovanja,knjizevnost,provod......
drago mi je sto sam vas upoznala ;D veliki smok od mene :*
____________________
***3 metra iznad neba***

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 5
Reg. datum: 14.02.2008
Datum unosa: Cetvrtak 14.02.2008, 12:22, Naslov:
da se onda i ja predstavim
svi me zovu Perka, ali se ne zovem tako Vrlo srecna
dakle, 37 godina, bez dece, srecno razvedena Oklagija , u vezi Posramljena
ne volim da Mete jos manje da Pletem Vrlo srecna
ovih dana se Smrz

hehe odlicni su smajlici nisam mogla da odolim da ih ne zaredjam HaHahahaha

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 45
Reg. datum: 13.02.2008
Datum unosa: Cetvrtak 14.02.2008, 18:16, Naslov:
Bebica Zdravo svima moje tajno ime je Flora Noktici ,imam dve cerkice,jedna 6godina,a druga 4meseca.Zadovoljna sam svojim brakom samo imam manjak slobodnog vremana.Iz Beograda sam.
____________________
FLORA

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 8
Reg. datum: 07.01.2009
Datum unosa: Ponedeljak 12.01.2009, 01:08, Naslov:
Zdravo ..pa cao devojcice!!!!!Imam 31 god. tj. sledeceg meseca cu napuniti cak 32.Mama sam i imam dve devojcice,starija ima 8 god.,a mladja 6god.Suprug mi je trenutno mnoooogoooo daleko...zbog posla..tako da se duuuuugoooo nismo videli...i zbog toga sam tuzna!Trenutno nemam neki posao,osim sto honorarno radim na radiu samo subotom i nedeljom.Volim mnogo stosta....,volim ljude,volim zezanje,volim umetnost uglavnom u svim oblicima...,volim knjige,volim dooobar film,volim prolece....U sustini sam vrlo tolerantna osoba,nekada mnogo tvrdoglava,preterano emotivna..i tako....I iz Vojvodine sam...iz jednog lepog gradica koji ima prelepu fontanu u centru!!!!Nadam se da cemo biti Frendovi Osmeh
____________________
Ja verujem u vile!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 130
Koliko clanova ima idealna porodica?