Pokloni se i pocni...

Beograd
Broj postova: 1426
Reg. datum: 09.07.2008
Datum unosa: Ponedeljak 12.01.2009, 13:14, Naslov:
luly nadam se da cemo se lepo druziti Osmehdobro dosla Poljubac
____________________
Voy a pensar en ti, es todo lo que necesito para sobrevivir...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 392
Reg. datum: 10.07.2008
Datum unosa: Ponedeljak 12.01.2009, 13:48, Naslov:
Šta da kažem o sebi?...Svašta bih mogla da kažem, mada više volim kad drugi govore.Uvek se trudim da ako treba nešto da popravim kod sebe, da to i učinim, mada sam uvek onakva kakva sam, ne pravim se i veoma sam iskrena.Drugarice me zezaju da sam ja u stvari samo surovo iskrena Pusi Opuštena sam, ali me veoma sitnice iznerviraju.I ako nešto naumim to mora odma da se odradi, ili u skorije vreme.Ne volim ništa da čekam posebno ako je nešto što stvarno ne mora da se čeka.Mrzim čekanje u redovima, ljute i nervozne žene što rade na šalterima.Ne volim kad me ljudi ponekad ne shvataju ozbiljno, ne volim kad neko puno filozofira, i upotrebljava neke fraze koje samo on razume.....Inače sam veoma tolerantna, nemam živce kao konj, umem da oprostim a da zaboravim nikako.Najviše od svega što mrzim to je nepravda!!!Korektna sam, spremna sam za razgovor u svako doba dana i noći, i to mog momka jako nervira Vrlo srecna , ne tražim uslugu za uslugu jer kad činim činim od srca, jer danas je tako vreme da ćete retko od koga dobiti neku uslugu ili pomoć.Imam 26 god do aprila, ovan i to dupli u horoskopu, veoma sam odana svim svojim prijateljima i porodici, verna maximalno....Dolazim iz prelepog grada Sombora, a živim u Novom Sadu.Kumovala sam 3x, a verovatno ću i 4-ti put, i mislim da to sve govori! Vruce

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 418
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Subota 07.02.2009, 15:20, Naslov:
Evo da se i ja poklonim i pocnem Vrlo srecna

Kao prvo zovem se Bojana,sto i sam moj nick govori, rodjena sam i zivim u Beogradu. Od prosle godine student sam visoke poslovne skole, usled neuspeha na prethodnom pravnom fakultetu.
Imam 21 godinu,i vidim da sam mladja od vecine vas, i to mi je super,jer sam oduvek tezila druzenju sa starijima od sebe.
Imam decka sa kojim sam skoro 2 godine, a koji ce mi ove godine nadam se postati i muz. Vrlo srecna
Jako sam emotivna, iskrena i istrajna u svemu sto pocnem da radim...Pritom jako tvrdoglava,impulsivna i svojeglava,sto mnogo puta zna da mi se obije o glavu,al sta je tu je Zid
Jako sam druzeljubiva i komunikativna osoba,i ovakvi forumi,a posebno ovaj,prava su stvar za mene HaHahahaha
Eto to sam ja u naj najkracim crticama ,nadam se da cemo se jos dugo dugo druziti,pozdrav za sve clanice Zdravo
____________________
Kad pripadam tebi, tad konacno potpuno pripadam i samoj sebi... Micelangelo Buonarotti

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Becej
Broj postova: 229
Reg. datum: 09.02.2009
Datum unosa: Ponedeljak 09.02.2009, 11:00, Naslov:
Ova tema mi se učinila kao pravo mesto da vam se predstavim pošto sam se danas registrovala.
Zovem se Marija, imam 21 godinu, zaposlena kao novinar u mestu gde živim.
Zasada samo sa srednjom školom, iako imam upisanu Višu poslovnu, ali nisam strudirala zbog trudnoće. I da, najbitnije, udata već 1,5 godinu, imam bebca od 8 i po meseci. To su moje dve najveće sreće.
Jako emotivna, dobar drug, prijatelj, uvek spremna da pomognem, da učinim, volim društvo i druženje, da pričam, od čeka moj muž ludi, vredna, dobra, poštena, ali vremenom ćete me i sami upoznati (da se ne hvalim puno Neugodno mi je )


Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 1045
Reg. datum: 31.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 09.02.2009, 11:02, Naslov:
bojanea,manana,dobrodosle Zdravo

nadam se da cemo se lepo druziti
____________________
Jedan klik,molim vas http://www.e-castig.com/index.php?r=q164w

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Becej
Broj postova: 229
Reg. datum: 09.02.2009
Datum unosa: Ponedeljak 09.02.2009, 11:06, Naslov:
hvala, potrudiću se Zdravo

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 738
Reg. datum: 24.03.2008
Datum unosa: Ponedeljak 09.02.2009, 11:19, Naslov:
Dobro dosla! Bice ti super sa nama!!!
____________________
Nezelim ni zbog koga i ni zbog cega da menjam svoj nacin zivota, jer ti kakva sam osoba sada, posledica je iskustava takvog zivota koji zivim!!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2337
Reg. datum: 11.12.2008
Datum unosa: Ponedeljak 09.02.2009, 12:03, Naslov:
Manana Poljubac za Bebica i
____________________
Life is a moment in space when the dream is gone...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Lausanne
Broj postova: 2556
Reg. datum: 04.06.2008
Datum unosa: Ponedeljak 09.02.2009, 12:06, Naslov:
Manana dobro dosla u nas najbolji sajt Zenski svet...
Poljubac za tebe i Bebica

Dobro dosla!!! Cvijece Cvijece Frendovi Zdravo
____________________
mala...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 855
Reg. datum: 14.01.2009
Datum unosa: Ponedeljak 09.02.2009, 12:12, Naslov:
Manana Cvijece Frendovi

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
anna_75 - Zenski forum
örebro
Broj postova: 150
Reg. datum: 11.11.2008
Datum unosa: Ponedeljak 09.02.2009, 12:33, Naslov:
Manana dobro nam dosla, nadam se da ce ti biti super sa nama Cvijece Cvijece Cvijece
____________________
Zivi dobrim i casnim zivotom. Kad ostaris moci ces se osvrnuti i jos jednom uzivati u zivotu.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Backo Petrovo Selo
Broj postova: 85
Reg. datum: 23.04.2008
Datum unosa: Ponedeljak 09.02.2009, 13:17, Naslov:
Dobro dosla Manana,brzo ces se uklopiti ,gde je poz.energija ljudi se brzo snadju.Ja imam jako malo slobodnog vremena ali barem jednom na dan dodjem na ovaj forum i veruj uvek nadjem nesto za sebe.Inace posebno se obradujem kada nadjem nekoga iz svoje okoline mozda se ponekad i sretnemo,a imam i sina priblizno tvojih godina pozdrav iz Backog Petrovog Sela. Zdravo

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
zveka - Zenski forum
becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Ponedeljak 09.02.2009, 13:28, Naslov:
pozdrav Manana, drago mi je sto si stigla, i sto si iz beceja( i ja sam), Frendovi

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Becej
Broj postova: 229
Reg. datum: 09.02.2009
Datum unosa: Ponedeljak 09.02.2009, 13:32, Naslov:
Baš ste me obradovale ovim lepim toplim rečima za dobrodošlicu.
Divne ste
Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Backo Petrovo Selo
Broj postova: 85
Reg. datum: 23.04.2008
Datum unosa: Ponedeljak 09.02.2009, 13:36, Naslov:
Evo i ja da se predstavim,pre neki dan sam napunila 40-tu banku!!!!!Imam tri sina 19,16,i 3,5 godina.Zivim u tipicno muskoj porodici u kojoj sam ja tiranin!!!Suprug ,ja, tri sina i moj otac a povremeno i ljudi koji su zaposleni kod nas to je tipicno moje dnevno okruzenje.Imam privatnu firmu,milion obaveza i svi mene nesto vuku za rukav i postavljaju pitanja i pod pitanja.Inace ne dam se ja,jos uvek sam neozbiljna i osecam se mlado. ZIvim dinamicno sa jako malo slobodnog vremena u pitomom vojvodjanskom selu.Imalo bi jos sta da se napise ali mislim da je ovo dovoljno. Vruce

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Becej
Broj postova: 229
Reg. datum: 09.02.2009
Datum unosa: Ponedeljak 09.02.2009, 13:41, Naslov:
Ljiljana, baš mi je drago što smo iz istog kraja. I ja sam inače sa muškarcima: sin, muž i moj mlađi brat, ali kad ja udarim šakom o astal, nema da zucne neko Ljut sam

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 550
Reg. datum: 10.08.2008
Datum unosa: Ponedeljak 09.02.2009, 14:15, Naslov:
Pa red je da se i ja predstavim.Mislim da sam najstarija na ovom forumu,dovoljno je da kazem da imam dve cerke,koje vec odavno nisu deca.Jedna od njih zivi blizu mene i takodje je clan ovog foruma,ponekada se javlja postovima.Ako neko zeli da pogodi koja je,moze,ali one koje znaju ne bi bilo fer.Takodje imam i jednog unuka i jednu unuku.Oni su mi ponos i najveca radost.
Inace radim sa cerkom ,imamo proizvodnju i prodaju predmeta od koze.Donedavno sam ja bila vlasnik,ali sam od prosle godine to prepustila cerki,pa se sada ona vodi kao vlasnik.Rodom sam iz primorja a zivim na severu Vojvodine.Serafina je ime moje macke a evo samo moji inicijali.Ja sam M.A. Zdravo
____________________
Dovoljna je bar jedna svetla tacka da covek nastavi put.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 09.02.2009, 15:33, Naslov:
Dobro dosla Manana i zelim ti da se lepo druzimo na ovom forumu!!!!!Ja sam Ljiljana iz Novog Sada,udata,imam dvoje dece,kcerku Kristinu 9god i Nikolu 6 godina,radim negu lica i sminkanje u salonima,na revijama......suprug je privatnik,volimo druzenje,pozitivne ljude i puno volimo knjige.....pozdrav svima
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 855
Reg. datum: 14.01.2009
Datum unosa: Cetvrtak 12.02.2009, 19:13, Naslov:
Zdravo clanice ukratko da se predstavim:
Imam 38.god.zivim u malom gradu,udata sam,imam dvoje dece,zavrsila sam srednju ekonomsku skolu, i frizerski kurs.Ne radim u invalidskoj sam penziji.Komunikativna sam osoba,volim da se druzim, iskrena, vesele sam prirode,veoma emotivna...toliko za sadaPoljubac.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

kragujevac
Broj postova: 1061
Reg. datum: 02.11.2008
Datum unosa: Petak 13.02.2009, 01:19, Naslov:
Evo i ja ukratko da se predstavim, zovem se Aleksandra ,rodjena sam u Subotici,zavrsila sam trgovacku skolu,imam 30god. udata majka 2 sina ,6 i 3,5god,a zivim u Kragujevcu,trenutno nezaposlena Vrlo srecna Zdravo

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 81
Koliko clanova ima idealna porodica?