Pokloni se i pocni...

kragujevac
Broj postova: 490
Reg. datum: 20.10.2008
Datum unosa: Petak 13.02.2009, 09:36, Naslov:
Ja sam isto iz Kragujevca, imam 27 god. radim kao med. sestra u skoli sa decom sa posebnim potrebama... zivim sa momkom ( koji sebe naziva muzem) i mojom bakom.. obozavam zivotinje imam psa i macku...... slusam rok, mada mogu sve sam narodnjaka sem kada sam prinudjena.. i zavisnik sam od cokolade Lud Lud
____________________
radi i ljubi sve ostalo nema smisla !

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2337
Reg. datum: 11.12.2008
Datum unosa: Petak 13.02.2009, 09:46, Naslov:
Moje ime je Tatjana,sto vec znate.Udata sam i imam tri devojcice,zivim u Novom Sadu gde sam i rodjena.Sad u aprilu punim 32. godine.Neradim nigde,po zanimanju sam domacica.Inace zavrsila sam srednju hemijsku skolu i kurs za frizera sto sam i radila.
____________________
Life is a moment in space when the dream is gone...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

harderwijk
Broj postova: 521
Reg. datum: 17.01.2008
Datum unosa: Petak 13.02.2009, 11:59, Naslov:
Tri devojcice...Aaaj, blago tebii...Zivotna zelja mi je da imam 3 devojcice
____________________
Ako nemas iskustvo prevarice te, ako imas - onda vec jesu...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 738
Reg. datum: 24.03.2008
Datum unosa: Petak 13.02.2009, 13:18, Naslov:
Moje ime je Aleks, imam dve cerke, Milica ima 11god a Tijana 9.
Mir
Ja imam 29god. Srecno sam razvedena vec 3 god.HaHahahaha
imam jos srecniju vezu 2god koja super funkcionise.
Zivim sa decom,mamom i tatom Lud.
Zivela sam u Beogradu od 1997, sad zivim u Pirotu.
Radim kao administrator u privatnoj firmi i zadovoljna sam.
Emotivna sam, dobrodusna .............da ne preterujem i da se nehvalimZlocica
Volim ovaj forum samo, nemam dovoljno vremena, da se druzim sa vama
Zivim za dan kad cu kupiti stan i ziveti Vrlo srecna sa svojim devojcicama
Nisam stroga majka, druzimo se kao drugarice, mnogo su mi dobre i lepo vaspitane tako da mozemo zajedno i na kraj sveta. Divne su.
Ima moja slika na forumu, samo se nesecam u koju temu Sramni
eto neznam sta jos!!!! Pitajte ako vas nesto interesuje mozda sam nesto propustila!! Wub Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna
____________________
Nezelim ni zbog koga i ni zbog cega da menjam svoj nacin zivota, jer ti kakva sam osoba sada, posledica je iskustava takvog zivota koji zivim!!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Lausanne
Broj postova: 2556
Reg. datum: 04.06.2008
Datum unosa: Cetvrtak 27.05.2010, 15:04, Naslov:
Evo Cobra ovde nam se lepo predstavi.... Poljubac Frendovi
____________________
mala...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

sjovegan
Broj postova: 1
Reg. datum: 27.05.2010
Datum unosa: Cetvrtak 27.05.2010, 15:15, Naslov:
ovde
____________________
d marinkovic

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Lausanne
Broj postova: 2556
Reg. datum: 04.06.2008
Datum unosa: Cetvrtak 27.05.2010, 15:18, Naslov:
Da ovde draga....Ovo je prva tema o predstavljanju i treba da se pridrzavamo pravila...
Citaj Citaj Citaj Citaj Citaj Citaj Citaj Citaj
____________________
mala...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Cetvrtak 27.05.2010, 15:20, Naslov:
Znachi,tema "O nama" se brishe?? Pitam da bih znala gde da pishem Vrlo srecna
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Lausanne
Broj postova: 2556
Reg. datum: 04.06.2008
Datum unosa: Cetvrtak 27.05.2010, 15:22, Naslov:
da verujem da ce biti obrisana,jer je zadnja otvorena,,,,Stare teme nece biti
obrisane jer nebih bilo fer prema nama starim clanicama...koje smo ovde po dve godine i vise....
____________________
mala...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Cetvrtak 27.05.2010, 15:26, Naslov:
Da,da..Glupo je..Ipak je vishe chlanova ovde upisano.. Znachi svi koji su pisali na temi "o nama" neka samo odu na opciju copy/paste i prebace svoj txt,da bi tema bila obrsana..
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Cetvrtak 27.05.2010, 15:33, Naslov:
Ja sam Emina iz Sarajeva. Imam za 3 dana 24 god. Osmeh Jako sam druzeljubiva, komunikativna, hipersenzitivna, uvijek i po svaku cijenu iskrena, znam da je nekad bolje slagati ali ja ipak biram istinu jer laž ne podnosim. Koristim samo bijele lazi koje su dozvoljene to tu tzv. "lazi iz pristojnosti". Ja sam sve nesto previse. Previse iskrena, previse osjetljiva, previse dajem sebe i očekujem isato toliko. Sa svima sam ok, mogu slobodno reci da sam kulturna i korektna prema svima pa bilo da ih volim ili da sam ravnodusna prema njima. Kod sebe ne volim sto me lako povrijediti i što očekujem toliko koliko pružim. Najvise volim da pomažem ljudima i da ih obradujem nekim sitnicama. Vrlo cesto dajem savjete posebno u vezama i drago mi je sto moji prijatelji cijene moje misljenje i sto mi vjeruju. Perfekcionista sam, ako nešto neću uraditi kako treba, neću nikako. Nervira me površnost. Najviše volim ljude slične sebi (sličan se sličnom raduje) a najviše mrzim ljude koji provociraju. To su iskopleksirani ljudi koji nemaju kvaliteta, ne ističu se ni po čemu, vape za pažnjom pa "popularnost" stiču na jedan veoma pogrešan način kao što su npr. bockanja i šale na tuđi račun da bi na neki način bili cool. Volim biti u društvu osoba koje su pozitivne i koje imaju slično mom razmiljanju. Ne volim d ase svađam i izbjegavam svađalaćki nastrojene ljude kao i negativne ljude. Trudim se razmisljati pozitivno da bi mi zivot bio pozitivan. Uspjevam u tome.
Volim prirodu, setnje...volim provoditi vrijeme sa meni dragim ljudima na bilo kojem mjestu.
Imam najboljeg zaručnika na svijetu i svaki dan zahvaljujem Bogu na tome. Uvjerila sam se da postoje srodne duše i ponosna sam sto cu jednog dana postati njegova zena.
Wub
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Cetvrtak 27.05.2010, 15:36, Naslov:
'Ajde da i ja kazem nesto...Ja sam Sanja...zvana Gdja Sanjakis......imam 31 "godinicu" i iz Beograda sam,ali zivim u Atini,udata sam i trenutno sam prava kengurica,ali mi se to bas svidja...
Mnogo volim da se druzim,volim da ucim strane jezike,volim leto,volim i sneg ali da gledam samo kako pada... ...volim malko da filozofiram...ne volim insekte...uh... ...mrzim nepravdu,mrzim kad me neko ubedjuje u nesto a ja znam da sam u pravu,osvetoljubiva sam(mrzim to kod sebe).... ...tvrdoglava...i tako svasta jos po nesto!
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 330
Reg. datum: 23.04.2010
Datum unosa: Cetvrtak 27.05.2010, 18:19, Naslov:
Hm....Aj prvo pa musko ! Vrlo srecna

Ime: Nemanja
Prezime: Ilic
Godina rodjenja: Nije bitna. Imam 23 godine ! Wink
Zivim: 18000 Nis, Srbija
Mane: Brz, ne razmislja, tvrdoglav, voli da se svadja i ubedjuje, ne ume da kontrolise sta ce reci u afektu, zaboravan, itd...
Vreline: Dobar, pametan( ponekad Tralalalala ), druzeljubiv, smesan, zabavan, ludi lik iz price, posten, iskren, moralan, romantican, itd...
Voli: Prirodu, filmove, muziku, zabave, avanture, setnju i jos brdo toga...
Mrzi: Laz, nepravdu, mucenja, nepostovanje, dvolicnost, licemernost itd...

Toliko od mene. Sve ostalo sto vas zanima mozete slobodno pitati ! Osmeh
Znam da zvuci prosto nemoguce i da sam savrsen, ali nisam ! Tralalalala Tralalalala Wink xD
____________________
Najvece uživanju u životu je da uradite ono za šta ljudi kažu da ne možete da uradite

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Vrsac
Broj postova: 742
Reg. datum: 25.01.2010
Datum unosa: Cetvrtak 27.05.2010, 20:00, Naslov:
Hm Sanja vec kada smo kod nagadjanja horoskopskih znakova ti si isti moj dragi, tj mora da si ovan ili eventualno nesto rogato Osmeh
On je osvetoljubiv(znaci uvek i za sitnicu ce da vrati), tvrdoglav do te mere da je uvek na kraju u pravu, i naravno iako u raspravama on uvek pobedjuje i tada me to jako nervira, ja volim takav njegov cvrst karakter, posto ja smatram da msukarac treba da "nosi pantalone" u vezi a ne samo prividno nego zaista, a i jedini je do sada od mojih momaka koji uspeva da me poklopi i nadmasi u mnogo cemu, a malo dosade oni likovi koje se vrte oko prsta... Osmeh

Ali ja skrenuh sa teme pa da se predstavim:
Zovem se Vanja, imam 21 godinu. 1.septembra punim 22. Dolazim iz Vrsca.
Studiram medicinu. 8 godina sam se bavila latino plesom i ples je pored medicine moj zivot a sada i neostvareni san. Deca su mi slaba tacka i privatno a i u buducoj struci, sto ce biti lose mislim na struku, jer kod njih ne mogu ostati hladne glave kao kod odraslih ljudi o cemu god se radilo.
Cepidlaka sam, tesko mi je udovoljiti, tesko je meni samoj sebi udovoljiti, malo sam sebicna posto sam 14 godina bila jedinica ali takodje cesto volim i dobro se snalazim kada sam sama, tj imam osecaj da cu se snaci gde god me bacili bez igde ikoga. Stekara sam, tj stedisa da se bolje izrazim, ali za meni drage osobe ne stedim se ni materjalno ni emotivno. Takvih osoba ima jako malo i lako sklapam nova poznanstva ali tesko nova prijateljstva. Jednom recju...nista ne valjam Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Novi Sad
Broj postova: 710
Reg. datum: 17.01.2010
Datum unosa: Subota 05.06.2010, 13:40, Naslov:
Evo da si i ja poklonim i kazem nesto o sebi Osmeh
Ja sam Marina...imam 30 godina..Osmeh
Imam muza i cerkicu od 3 godine Vrlo srecna
Na ovaj forum sam naisla slucajno..i svi ste mi vrlo brzo priraslim za srce...Poljubac
Zivim u Novom Sadu...radim kao knjigovodja....
____________________
Bog je svim andjelima da krila samo tebi nije ,jer nije zeleo da mu nalepsi andjeo odleti! <3

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Subota 05.06.2010, 15:30, Naslov:
Jos jedna clanica iz Novog Sada.....super i dobro nam dosla
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 710
Reg. datum: 17.01.2010
Datum unosa: Subota 05.06.2010, 20:23, Naslov:
Tini..Poljubac Zdravo
Hvala na dobrodoslici Vrlo srecna
____________________
Bog je svim andjelima da krila samo tebi nije ,jer nije zeleo da mu nalepsi andjeo odleti! <3

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 131
Koliko clanova ima idealna porodica?