Pokloni se i pocni...

Wiena(Bec)
Broj postova: 65
Reg. datum: 05.06.2007
Datum unosa: Nedelja 17.06.2007, 19:52, Naslov:
Samo nesto da izmenim! Vise ne zivim u Beogradu vec u Becu (Wiena, Austrija)!
Zamolila bih i ostale moderatore i clanove da se predstave....Kao naprimer: Zlatokosa, Baladi, Dartelerina, Ayulichak...
Darst, hvala na komplimentu!
____________________
MY LIFE IS VERY INTERSTING AND NICE...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 482
Reg. datum: 15.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 18.06.2007, 18:45, Naslov:
Zdravo, da se i ja pretstavim, ja sam Kalina, u stvari nisam Kalina ali se krijem iza tog nicka posto sam vrlo poznata osoba u mojoj kuci i na poslu. imam 36 godina u cvetu mladosti i ludosti. Imam dvoje dece, a kad ce trece ne zna se.
Volim sve sto vole mladi, druzenje zabavu, film, muziku. Od omiljenih pevaca najpoznatiji mi je Tose Proeski i Dastin Timberlejk, a od pevacica......hm, kako se zvase ona ..... ma ona sa plavom kosom sto lepo peva....
Volim da se salim i ovaj zadnji pasus je dokaz tome. Sta niste skontali vic? Ko vam je kriv?
Interesuje me sve sto ima veze sa dizajnom enterijera, umetnost, arhitektura, zdrav zivot, volim prirodu, iskrene ljude, pozitivne ljude a posebno volim bogate ljude, pardon intelektualno bogate, ne parajlije.
Sta jos volim, ? Da citam, i da pisem. Ali najvise volim kad napravim nesto svojim sopstvenim rukama.
Na avataru je A. Joli, obozavam imidž koji gaji, ma zanosim se...

:razz:

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 482
Reg. datum: 15.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 18.06.2007, 19:20, Naslov:
Ups, Nerv.dis. nemoj da se precenjujes, nisi bog zna sta, mislila sam da ne mozes kroz vrata po opisu, a ti na slici malo punacak. Pa i nisi me nesto impresionirao. Videla sam i krupnije muskarce, zao mi je sto cu da te razocaram, Osmeh Osmeh Osmeh
Ako tebi tvoja telesna gradja ne prouzrokuje zdravstvene probleme, zasto onda pridajes toliki znacaj svojoj velicini?

Bljak

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

...
Broj postova: 201
Reg. datum: 31.05.2007
Datum unosa: Ponedeljak 18.06.2007, 19:45, Naslov:
Nemojte tako, Nervozni disident je samo ,elegantno popunjen!! :grin:
____________________
Iskoristi danasnji dan maksimalno,jer ne znas sta te ceka sutra...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

...
Broj postova: 201
Reg. datum: 31.05.2007
Datum unosa: Ponedeljak 18.06.2007, 20:08, Naslov:
Uz moj opis jos fali i moja slika, ali mozete me videti Ispod mog nika Cherry!
____________________
Iskoristi danasnji dan maksimalno,jer ne znas sta te ceka sutra...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Broj postova: 482
Reg. datum: 15.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 18.06.2007, 20:14, Naslov:
Gde si, ne vidim te, jel iza one slatke cure ili iza drveta, ne mogu te videti?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Wiena(Bec)
Broj postova: 65
Reg. datum: 05.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 18.06.2007, 20:35, Naslov:
Visnjice, bas si slatka devojka!
Ajde nek i ostali postave svoje slike, da ih bolje upoznamo!
____________________
MY LIFE IS VERY INTERSTING AND NICE...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Ponedeljak 18.06.2007, 21:34, Naslov:
Lepo je da se svi međusobno upoznajemo... Pozdravljam hrabrost i dobru volju svih onih koji su se ovde predstavili svojim slikama, pa i punim imenima. Takođe, bilo bi lepo da svi ispoštujemo pravo onih koji žele da ostanu anonimni. Znači, postavljanje slika nikako ne bi trebalo doživaljavati kao neku obavezu. Otvara se ko koliko želi. Važno je samo da svi prihvatimo jedni druge onakvim kakvi smo. Postavljanje slike ne bi trebalo da se tumači kao poziv na komentare, nego samo kao gest pojedinca da nam se bliže predstavi.
Iz priloženog se da videti da smo jedno veselo i šareno društvo. Svi izgledamo kako izgledamo, bavimo se različitim stvarima, imamo razna interesovanja. I bilo bi divno kada bi smo iskoristili prednosti te različitosti i uživali u razmeni iskustava, znanja i umenja, a na prvom mestu, razmeni pozitivnog duha...Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Dubai
Broj postova: 1
Reg. datum: 26.05.2007
Datum unosa: Ponedeljak 18.06.2007, 21:38, Naslov:
Nerv, ja licno ne bih skidala tvoju fotku. Ti si to sto jesi i vrlo dobro znas da te kao takvog prihvatamo. Prema tome, budi i dalje to sto jesi-Osmeh

Dalida, cilj postavljanja fotografija nije promocija licnih, vizuelnih kvaliteta, vec manir. Meni nije stalo da znam kakvu boju kose ima neka clanica niti koji kozmeticki brend koristi, ali je lepo vizuelno upoznati nekog cije postove duze vreme citas. Pri tomje je licni izbor bilo koga od nas da li ce postaviti svoju sliku.

Svima nam je jasno da Nervu nije bila namera da skrece paznju na svoj izgled da bi kukao, a i zasto bi. Svi smo mi nesavrseni na svoj nacin, e sad koliko se ko trudi da svoju nesavrsenot prevazidje je diskutabilno.
O tome i nije bila rec. Ali je sigurno da se na ovom forumu zalazemo za toleranciju, i sirinu duha, znaci vazno je da prihvatimo jedni druge takve kakvi smo. A postovi poput tvoga ne idu u tom pravcu...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Ponedeljak 18.06.2007, 21:51, Naslov:
To je samo jos jedan dokaz da covijek ne mora biti idealan da bi se znao nositi s tim. Uzalud fitnes i sve kremice ako si unutra prazan i nezadovoljan.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Ponedeljak 18.06.2007, 21:59, Naslov:
Samo da napomenem. Ova tema je nastala sasvim spontano i uopce nije obaveza ni jednog clana da se predstavlja u detalje. Ovo je kao neka sobica u kojoj novi clan moze procitati s kim se druzi kako bi se cim prije uklopio u drustvo i osjecao se ugodno na forumu. Zato, prevazidjite tremu i osjecajte se ugodno, druzite se i sirite krug prijatelja neta Heheheh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Ponedeljak 18.06.2007, 22:07, Naslov:
Dalida, meni stvarno nije jasno šta ti ovde očekuješ od ljudi... Čovek se predstavi i ti nađeš za shodno da ga komentarišeš na jedan vrlo neodmeren i neukusan način. Niko ovde ne postavlja sliku da bi se reklamirao (ili možda grešim), za udaju, ili zbog lične promocije. Predstavlja se ko želi i koliko želi. Daj malo i mašti na volju... Evo mene slobodno možeš zamisliti kao grbavu, krezubu, i sa kraćom nogom, ali sam zato nabildovala na fitnesu, koristim sve čuvene kremice i farbice za kosu...
Fizički izgled apsolutno nije presudan za to da neko na ovom forumu bude prihvaćen. Molila bih te da ne ostavljaš takav utisak u ime svih nas prisutnih.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 316
Reg. datum: 30.11.2006
Datum unosa: Ponedeljak 18.06.2007, 23:22, Naslov:
Vrlo me je iznenadio nacin pisanja u ovoj temi. Imam utisak kao da su ovde neki komentari pisani da ciljano iznerviraju odredjene clanove ili ih mozda oteraju sa foruma. Zamolila bih Dalidu da se okane iskrenosti koja vredja druge clanove foruma jer ce administracija morati da reaguje ostro ako se nastave. Ovo se ne odnosi na Disidenta ili bilo kog, ne branim ja ovdje odredjenu licnost vec je to princip koji se mora postovati. Ako nekom odgovara da bude na forumu niko to nece braniti sve dok bude funkcionisao u skladu sa forumom. Mislim da nebi trebali da se vracamo na istu pricu vec da nastavimo sa diskusijama.

P.S. Izbrisala sam postove koji su u sebi sadrzali uvredljive poruke.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Utorak 19.06.2007, 00:11, Naslov:
Ovo nije izbor za miss nego forum na kom razmenjujemo misljenja i iskustva. Ako je nekom jedino merilo slika i fizicki izgled mozda bi morao da porazmisli o nekom drugom tipu zabave Osmeh
A evo da ispunim zelju mojih mnogobrojnih obozavalaca (hahahahah Vrlo srecna) pa povlacim ono "babadevojka"! Reci cu "cura u najboljim godinama"!
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

...
Broj postova: 201
Reg. datum: 31.05.2007
Datum unosa: Utorak 19.06.2007, 01:26, Naslov:
Izgled nije ogledalo duse.
Jovane (nerv), ne obracaj paznju na komentare gde pisu kako si ovakav ili onakav, jer te ne znaju da bi pisali svasta o tebi, mislim da je Danijela (Dalida), malo preterala u svojoj iskrenosti...
Nervozni, nemoj da brines, ti si na ovom forumu uvek dobrodosao i bez noge i ruke, vazno je samo ono sto je u tebi...Dzabe lepota kad si unutra nikakav!!!
Samo da ti kazem, da si ti elegantno popunjen, i da ti kilogrami super stoje!!! Glavu gore, svako je lep na svoj nacin...
Hajdemo devojke, da nastavimo sa upoznavanjem, bez svadji...
Samo veselo...
____________________
Iskoristi danasnji dan maksimalno,jer ne znas sta te ceka sutra...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Utorak 19.06.2007, 01:31, Naslov:
E bravo,Vuni! Osmeh

Ja nisam postavila sliku...jer većina zna kako izgledam...tako da...a i ugojila sam se....hahaha...mogla bih Vuni onu svoju slim da postavim...hahaha...ali netjem... ;-)



____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 27
Reg. datum: 28.08.2007
Datum unosa: Utorak 28.08.2007, 06:56, Naslov:
Imam utisak da se svi (vecina) poznajete i licno, ali dobro ne menja stvar!
Veceras sam se registrovala i odmah da se predtavim, red je!
Imam 29 godina, mlada mama (hehe) jednog preslatkog decaka od 14 meseci.
Dosta vremena provodim u kuci i u pauzi izmedju pelena i rucka nadjem sebi vremena da kuckam i upoznajem nove ljude.
Nije bas inspirativno biti domacica ali uzivam u svakom trenu provedenom kuci sa svojom bebom.
Nadam se da cu ovde naici na dobre i pozitivne ljude i nadam se da cu ostati.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Utorak 28.08.2007, 07:36, Naslov:
Mida, smatraj da si i ti sad dio naseg drustva Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Utorak 28.08.2007, 14:43, Naslov:
Mida, dobro nam dosla! Sigurno cemo se lepo druziti Osmeh
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 27
Reg. datum: 28.08.2007
Datum unosa: Utorak 28.08.2007, 17:23, Naslov:
Hvala puno,jos da dodam da sam iz Novog Sada.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 226
Koliko clanova ima idealna porodica?