Da li Vam je i koliko bitna markirana garderoba?

beograd
Broj postova: 433
Reg. datum: 13.01.2008
Datum unosa: Sreda 14.05.2008, 19:34, Naslov:
Uopste ne patim od markirane garderobe,ne smeta mi sto nosim pantalone od 1500 din. bitno mi je to da se ja lepo osecam u njima i da su udobne......Jedino sto imam original su patike jer dosta vremena provodim na nogama i bitno mi je da su one ok.
____________________
kad nekog ludo zavolis i sve ti potone....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Cetvrtak 15.05.2008, 12:25, Naslov:
obicno negledam na marku vec na model i materijal nekad se neka skupa stvar treba kupiti a nekad je to samo bacanje para ili nacin isticanja.ja sebi kupujem samo ono sto mi treba nisam zavisna od kupovine. Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 45
Reg. datum: 13.02.2008
Datum unosa: Cetvrtak 15.05.2008, 22:48, Naslov:
Takođe i ja ne patim da mi je firmirana odeća,ali toliko puta se zeznem kada me privuče cena i onda ispadne da sam kupila krš i da sam samo bacila pare.Povremeno treba kupiti i nešto markirano pod uslovom da je stvarno original,ali baš svaku stvar...nema se para...
____________________
FLORA

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 213
Reg. datum: 03.05.2008
Datum unosa: Petak 16.05.2008, 11:55, Naslov:
Jako volim šoping i uživam u njemu,ali ne patim od markiranih stvari.Najčešće kupujem na sniženjima i rasprodajama.. tada sam se i spremna potuči za neku dobru krpicu. Oklagija I svakako, bitno je da se dobro osječam u stvarima koje nosim. Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 13
Reg. datum: 21.05.2008
Datum unosa: Cetvrtak 22.05.2008, 19:45, Naslov:
Ja zaista obozavam soping,inajbitnije je da se meni svidja stvar koju kupim,ali vecinom mi se vise svidjaju markirane stvari,ali najbitnije je da kupujem one stvari koje se meni dopadaju,i da uzivam u tome!!!Pozz

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 13
Reg. datum: 21.05.2008
Datum unosa: Cetvrtak 22.05.2008, 19:51, Naslov: TO JE IPAK BITNO...
Slazem se sa tobom Cherry,mada ako mi se nekada bas bas svidi nesto sto je malo jeftinije ja cu uzeti i to naravno(mada se retko dogadja da mi se vise svidi ne markirana gardaroba od markirane)!!!Osmeh
Oriental

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Pancevo
Broj postova: 21
Reg. datum: 14.04.2008
Datum unosa: Petak 23.05.2008, 10:38, Naslov:
Trudim se da uvek kupujem garderobu, u kojoj se osecam prijatno,i ako mi lepo stoji, a ako nije markirana ne smeta mi.Markirana garderoba je u svakom slucaju bolja i kvalitetnija,ali nisam bas uvek pri novcu,da je sebi priustim.Takodje se trudim, da mi decica, budu lepo i kvalitetno obucena.
Obozavam soping .....u stanju sam satima, da setam i razgledam i kupujem.
____________________
zivot je zakon!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

harderwijk
Broj postova: 521
Reg. datum: 17.01.2008
Datum unosa: Petak 23.05.2008, 14:38, Naslov:
Poticem iz kraja gde je trgovina osnovna delatnost, ( Novi Pazar ) zivela sam tamo 20 godina, i potpuno sam se navikla na to da nosim lepo, udobno, jeftino, sa pijace.
Za one koji su htjeli markirano uvek su postojale dobro odradjene kopije farmerki, dukseva i sl.

Dok u ormaru mog supruga ne postoji ni jedna krpica koja nije marke EDC ( esprit ), lerros, for fellows. I potpuno sam se navikla na to.

Jer dolje kod nas u Srbiji, posebno kod nas u Pazaru, farmerke kostaju prosecno 20 eura, i to nemarkirane, dok ovamo, u Holandiji, budu snizenja i do 75% tako da original kupis po ceni obicnih kod nas, stvari.


Obuca koja je normalne cene 120 eura, na snizenju dodje do 35 eura tako da kupis puma, addidas, rebook po ceni obicnih patika koje se kod nas prodaju za istu cenu ( npr. 35 eura ).

Zbog toga sam za Original i Markirano ( naravno, sa snizenjem ) Vrlo srecna

____________________
Ako nemas iskustvo prevarice te, ako imas - onda vec jesu...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Novi Sad
Broj postova: 127
Reg. datum: 27.05.2008
Datum unosa: Subota 31.05.2008, 23:26, Naslov:
Citat:
Tacno, i u eksluzivnim svetskim buticima markirane garderobe moze se na etiketama procitati "Made in China", zato sto se ti odevni predmeti siju u Kini a sto opet ima ekonomsku racunicu.


Jednom su u Mago-u zaboravili da skinu "Made in China" etiketu sa bluze. Rekla mi mamina drugarica koja tamo kupuje. Umrla sam od smeha. Osmeh
Meni marka nije uopste bitna. Gledam da odeca i obuca koju kupujem bude udobna, da mi se dopada, i da bude od prijatnog materijala. Vazno je da me ne zulja, da se u njoj ne preznojavam i da mi lepo stoji. Najvise volim neke stare mamine i bakine stvari, jer su kvalitetne, prelepe i "retro". Osmeh


Oriental
____________________
I'm waiting for the night to fall, I know that it will save us all. When everything's dark, keeps us from the stark reality...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 821
Reg. datum: 15.09.2008
Datum unosa: Ponedeljak 06.10.2008, 01:32, Naslov:
Meni marka uopste nije bitna.....Bitno mi je to da je pamuk,dobro da stoji,i meni da odgovara.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 06.10.2008, 15:52, Naslov:
Slazem se sa Balerinom,ne mora sve biti markirano,vazno je da mi je udobno.
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 06.10.2008, 17:34, Naslov:
nIKADA NISAM PATILA OD MARKIRANE GARDEROBE JER JE TO UGLAVNOM PLACANJE NECIJEG IMENA.KUPUJEM ONO U CEMU SE JA DOBRO OSECAM I NE MORA SVE STO JE MARKIRANO BITI DOBRO.SVOJU DECU UCIM DA NE BUDU OVISNICI O REKLAMAMA,DA CENE KVALITET A NE IME I DA LJUDE NE GLEDAJU KROZ MARKIRANE STVARI JER JE TO NA ZALOST U SKOLI SVE VISE PRISUTNO
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Nis
Broj postova: 59
Reg. datum: 04.10.2008
Datum unosa: Nedelja 12.10.2008, 17:55, Naslov:
Ne patim od marki,ali ipak volim da imam neki komad koji ne dozvoljava gresku. Znam da ime ne garantuje kvalitet. Mozda imam par stvari koje su neciji potpis..ostale su brend.
Naravno da u brend radnjama mozes svakakvo smece da nadjes, ali opet proberem i izaberem ono sto meni odgovara.
Marka nije bitna,(skroz ti je nebitna ako ti nemas stila i ne umes to da nosis) ali se ljudi osecaju mozda lepse u njoj i daje im samopouzdanje.
Ja sam za kombinaciju, samo da mi je komotno i prijatno u tome sto nosim.
____________________
Daj mi snage da prihvatim ono sto ne mogu da promenim!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 4584
Reg. datum: 01.10.2008
Datum unosa: Nedelja 12.10.2008, 22:04, Naslov:
Nije zlato sve sto sija,......ni sva markirana garderoba nije najbolja,najbolje je ono sto lepo izgleda na tebi i ono u cemu ti je udobno,bar ja tako mislim.
____________________
Nikad se ne moze reci toliko mudrosti,koliko se moze precutati gluposti !!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Sarajevo
Broj postova: 275
Reg. datum: 13.10.2008
Datum unosa: Ponedeljak 13.10.2008, 21:36, Naslov:
Bitno je nositi ono što stoji,što ti se sviđa i u čemu se dobro osjećaš.Šta znači marka?Ne bolujem od toga.Vazno je imati stila tako da možeš kupiti i jeftiniju stvar a da na tebi izglada dobro,da znaš kako treba kombinirati stvari,boje i naravno nositi ih.
____________________
Bilo da misliš da možeš ili da ne možeš u oba sluèaja si u pravu ...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 821
Reg. datum: 15.09.2008
Datum unosa: Nedelja 19.10.2008, 23:14, Naslov:
Bilo markirano ili ne treba ga znati nositi.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

kragujevac
Broj postova: 1061
Reg. datum: 02.11.2008
Datum unosa: Utorak 06.01.2009, 22:22, Naslov:
nije mi stalo da nosim markiranu garderobu,ima toliko skupih bluzica,a nekvalitetnih,tako ,da bitno mi je da je materijal kvalitetan Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2030
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Utorak 06.01.2009, 22:27, Naslov:
Ne gledam marku, već šta mi se sviđa i šta mi stoji!
____________________
" Dani bez tebe su mi kao crno bele fotografije sa izlozbe cveca "

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Utorak 06.01.2009, 22:31, Naslov:
meni je prvo bitno da je zelene boje, jos bolje, da je svetlozelene boje ili maslinasto zeleno, ili zeleno kao trava...imam puno zelenih stvari, neke sa markom, neke bez, cak mi je i posteljina i jastuci i stona lampa i deo radnog stola na poslu svetlozeleno....Vrlo srecna marka uopste nije bitna.cak mi je i veci deo bizuterije svetlozelene ili maslinastozelene boje.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 2030
Reg. datum: 27.12.2008
Datum unosa: Utorak 06.01.2009, 22:35, Naslov:
hehehe, meni je sve žuto i plavo! Vrlo srecna
____________________
" Dani bez tebe su mi kao crno bele fotografije sa izlozbe cveca "

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 61
Koliko clanova ima idealna porodica?