Da li Vam je i koliko bitna markirana garderoba?

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Petak 15.08.2014, 20:38, Naslov:
...i dalje samo patike...za odbojku..to mora da bude kvalitetno i mora da mi bude udobno Vrlo srecna

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Subota 11.10.2014, 23:13, Naslov:
Bitna mi je ako je na rasprodaji Vrlo srecna
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Užice
Broj postova: 7
Reg. datum: 10.01.2015
Datum unosa: Nedelja 11.01.2015, 18:15, Naslov:
Ekonomisti će me najbolje razumeti kad istaknem granična korisnost u odnosu na cenu.Prostim rečima poredim razliku u kvalitu u odnosu sa cenom.Ako je kvalitetniji malo skuplji ,kupi ću markirano.Po svim ekonomskim parametrima brend podrazumeva i odredjeni kvalitet tj. funkcionalnost proizvoda .Malo sam zbunjena u vezi toga u našoj zemji,jer smo istočno tržište i kineske etikete haraju svuda.Dešava se da zvučno ime prodaje samo sebe,ali ne i kvalitet proizvoda.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 52
Reg. datum: 14.12.2014
Datum unosa: Utorak 20.01.2015, 13:31, Naslov:
Kvalitetne stvari su uglavnom markirane. Ne jurim sad neke skupe brendove vec mi je kvalitet vazan. Na rasprodajama se markirane stvari mogu naci po veoma pristupacnim cenama. Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 7
Reg. datum: 26.12.2014
Datum unosa: Utorak 31.03.2015, 07:47, Naslov:
Slažem se s tobom The happiest girl. Osobno nemam problem s tim markama, ne patim na to. Jednostavno nemogu dat 500-600kn (a kamoli više) za jedne hlače, ma kako one izgledale i ko ih napravio.

Čak nemam problema ni s tim da kupim nšto na pijaci (placu, kako ko kaže?!), ako mi se nešto stvarno svidi.
____________________
Love, love, just love.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 16
Reg. datum: 02.01.2016
Datum unosa: Nedelja 03.01.2016, 23:12, Naslov:
Nije mi brend toliko bitan zato jer sam svesna da ne mogu da kupujem stvari koji koštaju po 100 i više eura po komadu.Dugo nisam imala ništa original ili da je brend neki.Kad sam i počela kupovati bili su to ti jeftiniji brendovi na sniženju.Par godina unazad kupujem polovnu garderobu sad imam gomilu odeće za malo para sam kupila i imam stvari koji su brendirani. Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 111
Koliko clanova ima idealna porodica?