Da li Vam je i koliko bitna markirana garderoba?

Novi Sad
Broj postova: 392
Reg. datum: 10.07.2008
Datum unosa: Utorak 06.01.2009, 22:49, Naslov:
Nije mi bitno.Nekom je bitno i pati od toga al ne zna da se obuče.Džabe mu je onda markirano.Džabe mu je svejedno, bilo markirano ili ne. Bljak

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

BG
Broj postova: 255
Reg. datum: 01.01.2009
Datum unosa: Sreda 07.01.2009, 01:02, Naslov:
Uvek pratim snizenja... I mislim da imam dovoljno stvari, ne preterujem sa stalnom kupovinom novih niti sa obnovom garderobe...
Ima nekih delova garderobe koji su mi jako vazni i ne zalim da dam vise novca, kao na primer na:
- obucu (ona prosto mora da mi bude udobna i kvalitetna)
- ves nikada ne kupujem na pijaci, uvek u radnjama vesa i uvek pamucni,
- kupaci mi je takodje vazan, jos uvek nosim jedan koji je kupljen u Benetonu pre tri godine i obozavam ga (platila sam ga jako mnogo, ali zato ne patim od toga da ga promenim svake godine).
- Nisam stedela ni na naocarima za sunce, jer zelim da se zastitim od zracenja, a jeftine naocare nemaju nikakvu zastitu i cak stete ocima.

Buzuteriju kupijem na ulici, ogrlice, narukvice i mindjuse- to mi nije vazno...
Imam dosta sivenih suknji, pantalona, haljina i haljinica koje mi sije mamina prijateljica, sve su to jako lepi sasiveni modeli koji nemaju ama bas nikakvu marku Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

svugdje pomalo
Broj postova: 1414
Reg. datum: 23.10.2008
Datum unosa: Sreda 07.01.2009, 10:36, Naslov:
markirano,i to najvise esprit sam pocela nosit prosle godine,
kad sam otisla kod zaove u Holandiju,i vidjela snizenja,koja budu bas
luda(a i ona kao njihov radnik ima jos 20 posto),tako da su nas
stvari izlazile prejeftino,neke cak jeftinije nego da sam ih uzela dole
na pijaci!
neki dan sam espritove patike koje su bile 70 eura,uzela za 20 eura,
i ko bi to propustio!?
a inace i ovdje odem i u one najjeftinije prodavnice,i ako mi se nesto svidi
uzmeme,prosle godine sam u nekom jeftinom butiku uzela majicu
za 2.5 eura,koju jos uvijek nosim!
____________________
MOJ MALI LEON JE STIGO 19.9.2009 U 10.25

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Österreich
Broj postova: 2084
Reg. datum: 20.02.2008
Datum unosa: Sreda 07.01.2009, 10:46, Naslov:
Meni je to nebitno.....ako mi se dopadne neka stvar ja je i kupim......ali mora da mi se svidi to mi je najvaznije!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Petak 14.08.2009, 17:13, Naslov:
Jako mi je drago sto nam se u vecini slucajeva poklapaju misljenja, ja inace ne obracam paznju na markirane stvari. Kupujem ono sto mi se dopadne pod uslovom da nije skupo. Poznajem par osoba iz mog okruzenja koje samo o tome pricaju. Kao samo skupo je kvalitetno, bla bla. Kupuju i deci, pa kad dodju kod nas izginu sa decom, zato sto hoce da nose stvari moje dece. Kako ne podnosim prenemaganja....
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Petak 14.08.2009, 17:24, Naslov:
Ma, sta ce deci toliko markiranih stvari... Deca brzo rastu i prerastu garderobu. A, o prljanju i da ne govorimo.
Imam sasvim obicne stvari bez bilo cijeg potpisa koje obozavam, imam i neke koje zovemo markirane, ali te stvari obicno kupim negde u inostranstvu. Ne prestiza radi, nego snizenja kod nas nisu ni nalik snizenjima u inostranstvu. Oko Bozica u USA je sve jeftinije oko 70%. Nervira me kad vidim da nesto sto je npr. Armani kosta vise u Beogradu nego u Barseloni ili Sidneju. A, kakav je nas standard u odnosu na njihov?! Valjda misle da smo mi glup narod.
I dalje imam mnogo vise "obicnih" stvari i sasvim sam srecna sa tim.
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Ponedeljak 19.04.2010, 17:54, Naslov:
Ne patim od toga da li je moja odjeca markirana ili ne, bitno je da je kvalitetna, da se dobro sojecam u njoj i naravno da mi dobro stoji, skuplje stvari su uglavnom kvalitetnije mada ne mora da znaci. postoje prodavnice u kojima je ista odjeca kao na pijaci samo zobg lokacije dupolo ili troduplo veca cijena.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 695
Reg. datum: 18.04.2010
Datum unosa: Ponedeljak 19.04.2010, 22:51, Naslov:
Najbitnije je da se u toj odjeci osjecam fino i ugodno,da ne budem sav ukocen i nije bitno gdje je kupljeno..
____________________
Don't find love,let love find You.That's why it's called falling in love,because You don't force yourself to fall,You just fall!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Utorak 20.04.2010, 10:47, Naslov:
To mi je totalno ne bitno... Kupujem sve shto mi se dopadne,bilo da je markirano ili ne.. Tako da u mom ormaru mozete pronaci od svega po malo Vrlo srecna Mada,moje mishljenje je da u nashoj zemlji i inostranstvu ista marka ne znachi i isti kvalitet.Meni 300 puta duze traju stvari kupljene na "buvljaku" nego ove markirane..A i kad malo bolje pogledate na vecini "markiranih" stvari videcete natpis "made in china"
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 471
Reg. datum: 01.11.2008
Datum unosa: Utorak 20.04.2010, 12:59, Naslov:
Slazem se sa vama devojke.
Bitna mi je udobnost odece.
Dzaba nekome markirana garderoba ako u njoj izgleda smesno.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Utorak 20.04.2010, 16:39, Naslov:
Kad bolje razmislim, uvek imam dobre patike, vazno mi je da se ne klizaju i da mogu dobro da trcim, sto znaci, patike moraju da budu jaaako dobre, mada svaki sledeci put kad ih kupujem, kupim od nekog drugog proizvodjaca...Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Utorak 20.04.2010, 18:30, Naslov:
slazem se zveko,i ja sam uvek imala dobre patike Osmeh a cipele i chizmice,na kakve naletim Vrlo srecna Mislim da obuca mora biti kvalitetna jer veci deo dana provodimo u njoj..
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 27
Reg. datum: 01.02.2011
Datum unosa: Sreda 02.02.2011, 17:14, Naslov:
Apsolutno mi nije bitno ko je proizvodjac ni kako se zove radnja, kupim ono sto mi se svidja i sto mi stoji, normalno ako mi cena odgovara.
____________________
\\\"Ako mogu da biram sta cu da radim onda je to igra, a ako mi drugi govore sta da radim onda je to posao\\\"

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

becej
Broj postova: 1363
Reg. datum: 22.07.2008
Datum unosa: Petak 04.02.2011, 19:12, Naslov:
Samo za sport, a mislim na patike Osmeh To obavezno mora da bude kvalitetno.....Ne kupujem ih cesto, ali uvek odaberem neke koje su bas lagane...Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 3
Reg. datum: 31.08.2012
Datum unosa: Petak 07.09.2012, 16:35, Naslov:
Naravno da je bitna markirana garderoba, da je malo bolji standard sumnjam da bi neko kupovao odeću i obuću od nekih x proizvođača. Jest' da nije više neki izbor kvalitetnije robe, ali u Ušću se uvek nadje nešto što iskače od Tursko/Kineske robe.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Petak 07.09.2012, 21:39, Naslov:
Ni najmanje nije bitna.
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Subota 08.09.2012, 17:11, Naslov:
Slazem sa Zvekom. Patike MORAJU da budu markirane i to ne zato sto bolujem za markiranom obucom nego jer je kvalitet stvarno provjeren. Ja sam npr. svoje nikad prezeljene crne tene marke Nike nosala 4,5 godine. Nikad nista udobnije nisam imala. Bile su poprilicno sminkerske. Klasicne bijele nisu moj stil. Te sam obuvala jedino na tjelesnom i na izlete.
Od odjece volim Orsay, H&M, Pimky, Azel France -pratim snizenja i dobro prodjem. Dodje jeftinije nego na pijaci. Nisam od onih kompleksasica koje boluju od markirane odjece i kupim nesto sto mi se svidja bilo markirano ili ne. Nikada ne bih kupila nesto samo zato sto je skupo i neki poznati brend ako mi se ne svidja. Cijena danas ne znaci kvalitet. Samo treba imati stila i dobre zivce za hodanje po radnjama, uporedjivanje cijena i to je dobitna kombinacija.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Ponedeljak 10.09.2012, 23:26, Naslov:
Meni nije ni najmanje bitna....ne mislim da bi me neka markirana stvar ucinila boljom,lepsom i sl...Postoji tona markiranih stvari koje su apsolutno istog kvaliteta i uradjene od istog materijala kao i neka stvar koju mozete kupiti u "Ateks"-u....ali nema etiketu sa nazivom "nike","adidas" ili nesto slicno.Ako bolje razmislite svaka je roba markirana....tj ona koja ima etiketu,zastitno ime...pa moze biti i turska i kineska i madjarska.
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Utorak 11.09.2012, 06:53, Naslov:
Sanja u potpunosti delim tvoje misljenje Osmeh
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 7
Reg. datum: 04.08.2014
Datum unosa: Petak 15.08.2014, 13:41, Naslov:
Meni je najbitnije da mi se nešto svidi, a marka mi je nevažna. Ipak, ne znam kako se uvek zalepim za najskuplje. Oriental
____________________
Joka

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 62
Koliko clanova ima idealna porodica?