Kako i gde ste upoznali svog decka/muza?

Vršac
Broj postova: 436
Reg. datum: 07.08.2009
Datum unosa: Cetvrtak 10.09.2009, 12:32, Naslov:
Devojke priče su vam extra....ne znam koja mi je lepša...bitno da je ljubav pobedila i da traje još uvek...ja sam svog sadašnjeg muža upoznala...verovali ili ne...na netu...iz istog smo mesta ali se nismo znali od ranije....počela je priča, naravno drugarski jer je on tada bio još uvek oženjen...pred raspadom braka ali ipak oženjen....i tako smo se mi jedno par nedelja kuckali preko neta a da se nismo ni videli, tj lično upoznali...e, onda je prošle godine bio koncert Zdravka Čolića u Vršcu a on, pandur, bio na obezbedjenju, ja otišla sa sestrom kad, on tamo na vratima...ja stojim i gledam ga pravo u oči...pa jedno dugih 3 minuta dok Gosn nije ukapirao da ga gledam...pa je i skontao da sam to ja...ništa..klasika upoznavanje...i dalje je bio oženjen...razmenili smo i br telefona...tu i tamo po koja poruka....a znao je mog tatu, jer je kod njega u srednjoj radio praksu..( inače mašinac)
Bio je sa kolegom i dva puta kod mene na kafi, uz izgovor da poseti mog ćaleta da vidi kako je i tako to...ali...svaki put kad bi ga pitala za ženu, uvek je davao namršten odgovor.." ne pitaj"...
septembra i oktobra prošle godine sam bila u nekoj idi mi - dodji mi vezi sa jednim likom iz Bg...i spremala se da okončam vezu kad uveče oko 11 meni zvoni tel...ON...Ćao kako je šta se radi...bla bla...Šta ti? pa evo mota se po kući i tako...Gde ti je žena...Rasturili se...ona je otišla ...ima jedno dve nedelje....
OPAAA.....i tako smo mi pokušavali da se nadjemo jedno dve nedelje negde na kafi ali ili ja ili on imali posla pa nikako...najzad se našli, popili kafu...uveče sam otišla do njega...a on...ništa...smotao se kao...ne znam ni ja šta....da me nije poljubio na moje insistiranje...hm...mislim da i ne bi uopšte...i eto tako posle mesec dana zabavljanja dobih ja prsten i od februara ove godine živimo zajedno...kod mojih u kući..na spratu smo i imamo ceo stan koji smo do pre dve nedelje sredjivali.....sad možemo da uživamo....a dokle će trajati...videćemo
____________________
...moj je život igra bez granica....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Cetvrtak 10.09.2009, 12:59, Naslov:
Kiki pa ti si moj slucaj....i ja sam mog muza upoznala na netu.Posle raskida sa bivsim bila sam u groznom stanju....i tako se obrela na facebook-u,a inace nemam obicaj da caskam sa nepoznatim muskarcima na netu.I tako njemu bilo zanimljivo sto znam grcki...krenulo je od glupih poruka tipa "gde si naucila jezik..." i tako to.Onda je krenulo komentarisanje fotografija,slanje pesama sa youtub-a...a onda i neki dublji razgovori.Totalno smo se slozili sto se tice pogleda na svet,karaktera...ma svega.I tako on meni posalje broj mobilnog i fixnog...ja se zaprepastim.Sedim i razmisljam sta da radim...zvala bi ga,a sa druge strane sam razmisljala da nije neki ludak,posto ih ima tona na netu.Posaljem ja poruku i od tada krecu maratonski razgovori preko telefona...da ne spominjem koliki su mu racuni dolazili.I malo po malo...covek kupi kartu i dodje za Beograd.Pozove me i ja se oduzmem.Nisam mogla da verujem da je dosao...I tako 10 dana se nismo razdvajali.Dolazio jos hiljadu puta na po dva-tri dana...dugi telefonski razgovori....po ceo dan na netu sa kamerom....i dodje covek poslednji put za uskrs i zaprosi me na Kalemegdanu...onako regularno...na kolenima!Tra la laaaa....i evo ja sam sad srecno udata vec treci mesec.Pu pu...da ne ureknem. Wub Wub Wub
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Vršac
Broj postova: 436
Reg. datum: 07.08.2009
Datum unosa: Cetvrtak 10.09.2009, 13:05, Naslov:
jooo naježih se sva...stravaaaaaa......želim Vam da do kraja života ostanete zajedno da se volite i poštujete i za 100 god kao i sad....i naravno puno dece zdrave i vesele!!!
____________________
...moj je život igra bez granica....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Cetvrtak 10.09.2009, 13:08, Naslov:
I ja tebi zelim da traje vecno......i naravno Bebica najmanje dvoje!!!
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Vršac
Broj postova: 436
Reg. datum: 07.08.2009
Datum unosa: Cetvrtak 10.09.2009, 13:09, Naslov:
Uh ja već imam dva sina i to velika iz prvog braka....15 i 11 Vrlo srecna
____________________
...moj je život igra bez granica....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Cetvrtak 10.09.2009, 13:11, Naslov:
Od viska glava ne boli....
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 839
Reg. datum: 26.07.2009
Datum unosa: Cetvrtak 10.09.2009, 13:16, Naslov:
Amnezija! Zid

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Cetvrtak 10.09.2009, 13:22, Naslov:
Sanja prica ti je extraaaaaaa
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Cetvrtak 10.09.2009, 13:26, Naslov:
Da li mi verujete da se ja jos nisam opasuljila sta se i kako desilo...nisam ocekivala tako nesto u svom zivotu,ali eto dokaz da se od sudbine ne moze pobeci i da ti se lepe stvari desavaju onda kada se najmanje nadas!!!
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2220
Reg. datum: 08.08.2009
Datum unosa: Cetvrtak 10.09.2009, 13:29, Naslov:
Upravo tako draga, samo ne veruju svi u sudbinu...
____________________
Nije siromah onaj ko malo ima, vec onaj ko mnogo zeli...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 839
Reg. datum: 26.07.2009
Datum unosa: Cetvrtak 10.09.2009, 13:30, Naslov:
Drago mi je Sanja da si srecna,i kako si vec rekla"od sudbine se ne moze pobeci"!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2676
Reg. datum: 02.09.2009
Datum unosa: Cetvrtak 10.09.2009, 19:30, Naslov:
jao Sanja prica ti je stravaa, odusevila sam se, kao da citam neki roman Osmeh hehe, zelim vasm jos puuuuuno godina u braku i da uvek budes tako srecna Osmeh
____________________
"Sve je kao i pre, ništa se ne menja, i dalje ja sam ista, al nekom drugom potrebna..."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Cetvrtak 18.02.2010, 13:47, Naslov:
Sanjakis,prelepa je pricha i jako hrabro i sa tvoje i njegove strane!Svaka chast!Zelim vam da se zauvek volite! Poljubac

Ja nemam tako romantichnu prichu,pa cu ukratko...
Upoznala nas je zajednichka drugarica par meseci nakon mog bolnog raskida i izlaska iz duge i teshke veze... Nije me mnogo privukao fizichki koliko psihichki,a on je za mene mislio da sam uobrazena i prepotentna,pa ga je to zaintrigirao i rekao je:"e ova mala ce biti moja" Vrlo srecna Vidjali smo se tako 10-ak dana sa drushtvom,a jedan dan su nas svi namerno ispalili za vidjanje jer vihe nisu mogli da chekaju da se smuvamo(kako to smesno i glupo zvuchi),i onda smo izashli sami i prvi put se poljubili u kaficu koji se zove ni manje ni vishe nego "Flert" Vrlo srecna Bash je bilo smesno,ja sam se sva postidela...
I tako...Josh uvek smo zajedno,to je bilo pre 3 godine,bilo je puno uspona i padova,ali se nadam da ce biti sve ok... Josh uvek mi nije puz,ali radimo na tome da bude dogodine ;D
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3
Reg. datum: 12.02.2010
Datum unosa: Cetvrtak 18.02.2010, 15:49, Naslov:
Sanja prica je vrh Osmeh Zelim ti svu srecu Osmeh Nisam mozda najbolje razumela, jel tvoj muz Grk? Ako jeste wooow ja obozavam grke mljac Osmeh))) Ja sam mog decka takodje upoznala preko neta. U to vreme nije bio tako popularan facebook nego neki bzv sajt i tako, krenemo da se dopisujemo, danima, nocima, radili oboje i po ceo dan na poslu i uvcece od kuce. I jedno vece i sale price krenula da mi duguje neku cokoladu, jer zbog dopisivanja s njim nisam spavala prethodnu noc, i on kaze da je sad donesem? I ja kazem hajde, bez trunke razmisljanja, ajde kao dodji. Tek kasnije sam ja shvatila da je mogao da bude neki manijak bre. Tu noc sam radila pa je on dosao na poao i odoneo mi veliku cokoladu. I od trenutka kad sam ga videla pocela sam da osecam nesto lepo za njega iako ni najmanje nije tip muskarca kakav sam ja do tad volela. I tako gledali smo neke fore na netu, zezali se. I poljubili se prvo vece. Nisam bila sigurna sta ce biti dalje. A onda je ostao sa mnom do 6h ujutru jer je grmelo a ja se strasno plasim kad grni, a radio je od 8. Od tad smo nerazdvojni. 3 godine smo zajedno, i nadam se da cemo biti jos duuuugooo Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Cetvrtak 18.02.2010, 15:57, Naslov:
Hvala vam puno!Jeste Grk NanaBn...i ja tebi zelim da traje vecno.Osmeh...
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Opstina Plandiste
Broj postova: 5
Reg. datum: 15.01.2010
Datum unosa: Cetvrtak 18.02.2010, 20:14, Naslov:
moj slucaj je slican sanjikis. samo sto moj muz i ja nismo toliko bili razdvojeni... upoznali smo se preko BearShare-a 2 meseca nakon sto je on sebi namestio net. 13 februar pa jos i 5-ak (heheh nekima nesrecan a nama bas srecan dan ).. pocelo je ono standardno dopisivanje preko neta... svaki put sve duzi i dublji razgovori.. kada me je video po 1x preko kamere nije mogao da poveruje sam sebi kako je net dobar i kako funkcionise... (nije zaludjenik netom i ne razume se bas najbolje i sve mu je to bilo cudno i strano kako mozes da gledas i pricas s nekim uzivo)
nakon mesec dana smo odlucili da se vidimo i upoznamo... i eto mene u NS cekam da ga upoznam , a u meni sve govori sta ako je neki manijak, sta ako je sve to laz, mozda zeli samo da me iskoristi... i u tom momentu izlazi iz autobusa , od momenta kako sam ga videla znala sam da nema prevare... prisao mi je i pripio uz sebe i poceo da me ljubi.... bila sam izgubljena, ja 165 visoka tj niska a on 195 visok... manekenski gradjen i crne kose, ociju...a ja kao lane naspram njega... drhtala sam kao nikada u zivotu.. taj nas 1 susret odigrao se 7 marta.. zene sta da vam kazem moj dragi je uvek jedan dan ispred... heheh iako nije bio 8 mart kupio mi je ruzu i tako smo dugo setali ulicama NS.. nas 2 susret bio je 21 marta u mom rodnom gradu Subotici... setali smo gradom i gde god da smo bili na picu nije hteo daa skine jaknu, nije mi bio jasan..... i kada smo predvece otisli na jezero (Palic), uz zalazak sunca me je zaprosio.. naravno ostala sam zatecena , i samo sam izustila DA! 1 h nisam mogla da se povratim kaze da sam izmenjala boju lica svim bojama na planeti sto postoje koliko sam bila zatecena... Vrlo srecna heheh posle smo se smejali jer jedino sto je upropastilo taj trenutak prosidbe je pesma od BG sindikata...al opt nista nije savrseno Tralalalala zar ne? Tralalalala ewo nas god. dana posle , kod njega u stanu , jos uvek vereni i ludo zaljubljeni i u ljubavi... nadamo se bebi, i parama da vec jednom svadbu napravimo... Vrlo srecna
____________________
uz slast :D

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Petak 19.02.2010, 10:53, Naslov:
Jao Zdravkovo Zence bas sam se odusevila...i ja sam isto drhtala kao luda na aerodromu,noge mi se odsekle,ali cim sam ga videla sa kezom "oko glave" jednostavno sam znala da je on taj....i bili smo zbunjeni i jedno i drugo,oboje crveni kao rakovi,nismo mogle da verujemo da smo tu...jedno do drugog,a ne samo da cujemo jedno drugom glas....i samo smo se drzali za ruke,samo me je grlio...i posle sat vremena sam se osecala kao da smo zajedno godinama i da je on bio negde pa se vratio...ne mogu to da vam opisem!
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Opstina Plandiste
Broj postova: 5
Reg. datum: 15.01.2010
Datum unosa: Petak 19.02.2010, 15:49, Naslov:
sanjakis Vrlo srecna eto nije proslo ni 2 meseca vec me bio zaprosio... Vrlo srecna takodje... kao sto si ti rekla crveni kao rakovi hehehe to je bilo isto tako i u mom slucaju hehehhehe Vrlo srecna samo sam se molila bogu da nije neki manijak sa neta, i eto kako sam ga ugledala znala sam da je sve istina sto mi je pricao... Vrlo srecna jednostavno sam osetila... i eto na 2 susretu me veri Vrlo srecna jos uvek ne mogu da verujem Vrlo srecna kao da je juce bilo Osmeh
____________________
uz slast :D

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Ponedeljak 22.02.2010, 10:38, Naslov:
Vas dve ste prave srecnice!!! Wub Divnooooooo Wub
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2676
Reg. datum: 02.09.2009
Datum unosa: Nedelja 28.02.2010, 16:34, Naslov:
Joj sto je romanticno... Wub Wub Wub
____________________
"Sve je kao i pre, ništa se ne menja, i dalje ja sam ista, al nekom drugom potrebna..."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 267
Koliko clanova ima idealna porodica?