Kako i gde ste upoznali svog decka/muza?

Broj postova: 1
Reg. datum: 12.07.2010
Datum unosa: Ponedeljak 12.07.2010, 22:35, Naslov:

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 150
Reg. datum: 11.07.2010
Datum unosa: Ponedeljak 12.07.2010, 22:58, Naslov:
Svog dečka sam upoznala preko fejsbuka... čim sam vidjela sliku rekla sam "on je taj" Vrlo srecna dopisivali se samo jedan dan, sutradan naveče izašli i odmah se počeli zabavljati... Wub Od tada sam u sretnoj vezi već godinu i 4 mjeseca Wub
____________________
Život je crtež bez gumice za brisanje...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Ponedeljak 12.07.2010, 23:13, Naslov:
Znači tako si ga zapikala. Wink
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 150
Reg. datum: 11.07.2010
Datum unosa: Ponedeljak 12.07.2010, 23:17, Naslov:
e tako ti to bi Vrlo srecna
____________________
Život je crtež bez gumice za brisanje...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Ponedeljak 12.07.2010, 23:19, Naslov:
I ja sam svog upoznala preko neta a uvijek sam bila skeptična što se toga tiče, mi smo preko msn-a, naš zajednički poznanik dao njemu moj mail. Iako sam ja protiv upoznavanja preko neta, baš me to snašlo. Osmeh
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 150
Reg. datum: 11.07.2010
Datum unosa: Ponedeljak 12.07.2010, 23:40, Naslov:
Izgleda da svaki drugi par upozna se preko neta Osmeh ma sve je to normalno... samo interesantno je to kako sada preko neta kad se dopisujemo nikako ne funkcionišemo, često ulazimo u neke raspravice i sl. a kad se vidimo toga nema, sasvim druga priča tako da i izbjegavamo komunikaciju preko neta.
____________________
Život je crtež bez gumice za brisanje...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Nis
Broj postova: 397
Reg. datum: 26.05.2010
Datum unosa: Ponedeljak 12.07.2010, 23:52, Naslov:
Ja sam mog upoznala preko MySpace-a Vrlo srecna
Dodala sam ga u prijatelje i razmenili smo par poruka totalno neobaveznih. On mi se u to vreme uopste nije ni najmanje svidjao. Ali je kao osoba privlacio moju paznju u velikoj meri.
Godinu dana kasnije smo se i zvanicno upoznali u jednom kaficu ... I to smo se slucajno sreli ... Pricali ... Drugarski . Otpratio me kuci posto zivim daleko , pa ga bilo strah da idem sama. I posle toga smo se nismo videli 3 meseca jer je on bio van grada . Kada je dosao na leto izasli smo par veceri zajedno sa drustvom , posto se ispostavilo da poznajemo par istih ljudi . Tada sam vec ukapirala da postoje neke varnice medju nama Wub
Ali on je te veceri opet morao da ode , a ja sam znala da se vraca tek za tri meseca... I bilo mi je bas bez veze ... Durilica
Otpratio me kuci , zagrlili smo se i otisao je .... Posto nismo mogli mobilnim da se cujemo , a ni preko neta , svaki kontakt bio nam je izbrisan . Bila sam tuzna , i neprekidno mi je bio u glavi.
Kada se vratio iste veceri smo se smivali , kod njega kuci ... I tako pocinje najlepsi deo mog zivota do sada....
____________________
Nisam ja luda! Vi ste samo ljubomorni što glasovi ne prièaju sa vama!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Utorak 13.07.2010, 08:35, Naslov:
I kod mene je ista situacija, zakačimo se preko neta i izbjegavamo da se dopisujemo a čim se vidimo čak i nakon toliko vremena nabacimo blesavi osmijeh na lice kojeg ne možemo da skinemo i jednostavno ne možemo biti ljuti jedo na drugo.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 710
Reg. datum: 17.01.2010
Datum unosa: Utorak 13.07.2010, 13:23, Naslov:
Ijaooo... Lud Lud
Ja sam Macu upoznala...preko zajednicikih prijatelja..sasvim slucajno..
Inace je maca..11 godina straiji od mene... sta ces..ali se ipak volimo... Wub
I kaze meni taj moj prijatelj..da izadjem jednom sa Macom..zato sto sam se ja Maci jako svidela..a ja kazem njemu "Gde bre da izlazim sa tim odrpanim dedom!" Vrlo srecna I nema veze..nekako ja pristanem..i dogovrim se ja sa njim u taj i taj kafic..ja dodjem u tolko i tolko..sati kad smo se dogovorili ( ali nisam mislila nista ozbiljno sa njim,vec ajd samo da ga ispostujem Bljak )...i kasnio je sat vremena..miSim..stvarno.. Oklagija I dodje on..pricaj..pricaj..pricaj..i jakoo mi se svidi i tu ti mi nekoliko puta izasli..i poceli se zabavljati..posle godinu dana me zaprosio...ja rekla da..imali svadbu...sad imamo i cerkicu Mimi..i divno nam je..ali stvarno nam je divno Wub Sreca
____________________
Bog je svim andjelima da krila samo tebi nije ,jer nije zeleo da mu nalepsi andjeo odleti! <3

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Utorak 13.07.2010, 13:30, Naslov:
Upoznala nas je moja najbolja drugarica koja ga poznaje vishe od 10 godina...Ona mu je prichala o meni,a meni o njemu... Oboje smo bili sveze izashli iz dugih veza... I ja licno nisam imala zelju da ga upoznam,nije mi bilo ni do chega... I tako,proshlo je nekoliko meseci i otishla sam kod drugarice na faks,da joj drzim fige na ispitu,a i on je bio tamo ... Upoznali smo se,a on je mislio da sam uobrazena i umishljena..
A poshto smo drugarica i ja imale obichaj da posle faxa odlazimo sa drushtvom na pice i na partiju karata,pozvale smo jednom i njega,i tako smo se druzili po kaficima i sa kartama jedno 2-3 nedelje...I pochela je neka hemoja medju nama da se stvara.. I tako,on mene pita:Mogli bi sutra sami na pice i malo da poshetamo..I ja pristanem..Otishli smo u kafic koji se zove "flert" Vrlo srecna Tamo smo se smuvali..Bila sam mnogo stidljiva Wub I eto,zajedno smo vec 3,5 god..Ali,to je neka druga pricha..
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Utorak 13.07.2010, 13:36, Naslov:
Interesantno, kafić flert, i baš tamo se skontate, super. Poljubac
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Utorak 13.07.2010, 13:37, Naslov:
Vrlo srecna daaaaa Vrlo srecna Poljubac
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Utorak 13.07.2010, 14:42, Naslov:
Gle sto se vecina ispronalazila na netu....Sokirana....pa zelim vam da uskoro cekate vase internet-bebe...Wub
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Utorak 13.07.2010, 14:47, Naslov:
Zvoka i ja smo kaficarke Vrlo srecna
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 710
Reg. datum: 17.01.2010
Datum unosa: Utorak 13.07.2010, 14:48, Naslov:
Jeko...haha...jes... Vrlo srecna Vrlo srecna
Ja nisam na netu..procitaj... Vrlo srecna
Stvarno je cudno..nisam ni mislila da cu se smuvati saS Macom.. Vrlo srecna
Ali eto jesamm Wub Poljubac
____________________
Bog je svim andjelima da krila samo tebi nije ,jer nije zeleo da mu nalepsi andjeo odleti! <3

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Utorak 13.07.2010, 14:50, Naslov:
Ma procitala sam.....vas dve ste kafanske cure...Poljubac....zato i ne izbijate iz kafane...Vrlo srecna
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 710
Reg. datum: 17.01.2010
Datum unosa: Utorak 13.07.2010, 14:52, Naslov:
Vrlo srecna Vrlo srecna
Sta ces..tako ti je to.. Vrlo srecna
Drogove i drugarice pod ruku..i u kafanu... Frendovi
Vrlo srecna Vrlo srecna
____________________
Bog je svim andjelima da krila samo tebi nije ,jer nije zeleo da mu nalepsi andjeo odleti! <3

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Vrsac
Broj postova: 742
Reg. datum: 25.01.2010
Datum unosa: Utorak 13.07.2010, 16:23, Naslov:
Hahahah ovde su se svi nekako preko interneta smandrljali Vrlo srecna
Jaooo moja prica je malo dugacka i pokusacu da je skratim sto vise.
Moj sadasnji decko je bio najbolji drug mog bivseg decka Vrlo srecna Verovatno se niko ne pita zasto je BIO a sada vise nije Vrlo srecna
Nije trebalo ovako da pocnem pricu, ali bilo mi simpaticno, jer je skoro pa istina.
Moj dragi i ja smo se upoznali jos u osnovnoj skoli ja sam bila sesti razred, jos ni sike nisu pocele da mi rastu, a on maturant na nekom rodjendanu. I tada se on meni nije svidjao ali je bio stariji i bilo mi je zanimljivo da pricam sa njim i malo ga i zevzecim.
Onda nakon toga znali smo za postojanje jedno drugog u nasem gradu ali nismo imali nekih susreta niti smo se druzili. U srednjoj skoli ja sam se zabavljala sa drugom iz razreda koji mi je pricao kako je poceo da se druzi sa mojim sadasnjim deckom i kako je on mnogo pametan, zreo i cool...na sta ja nisam obracala paznju jer me bolelo uvo za njegovog novoupoznatog fascinantnog prijatelja(da je bila drugarica, mozda bih se i zabrinula) Osmeh
Onda sam ja sa tim deckom iz srednje raskidala, mirila se, bila druga, varala ga i opsti haos, mada to tada nije bila ni ozbiljna veza tako da nije bilo strasno.
Nakon 3 godina ja sretnem Aleksandra(mog sadasnjeg decka) na festivalu vina u nasem gradu tj skupilo se neko drustvo pa se zadesilo nas dvoje i mi pocnemo da pricamo. On je tada imao devojku i znali smo da smo se upoznali kao mali ali kao da smo se opet upoznavali. Izgledao je drugacije, ozbiljnije, iako je popio malo govorio je pametno i duhovito, nije bio navalentan... bio mi je zanimljiv ali ne za vezu nego tako za pricu. Ali posle price samo je rekao "A ti si ona Jovanova koja petlja muskarce kako hoce" Sokirana
I hladno otisao od mene. Ostala sam zbunjena i zapitala sam se kakva prica to o meni kruzi zbog tog klipana iz srednje. Onda jos dve god nakon toga doda Aleksandar mene na facebook, vise nije imao devojku iii sada sledi mnogo zanimljiviji deo price kako je on mene smuvao da ja to nisam ni primetila Wub
Ali vec sam se raspisala, a moram da idem, tako da cu to nekom drugom prilikom.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Utorak 13.07.2010, 18:00, Naslov:
Zanimljiva priča passiflora, drago mi je da si upoznala svoju srodnu dušu i da si još uvijek s njim. Želim vam da ostanete skupa i da ste puunoo volite. Poljubac
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Vrsac
Broj postova: 742
Reg. datum: 25.01.2010
Datum unosa: Utorak 13.07.2010, 22:19, Naslov:
Hvala Bambi. Ja tebi i tvom dragom zelim isto sve najlepse. Poljubac

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 134
Koliko clanova ima idealna porodica?