Kako i gde ste upoznali svog decka/muza?

Broj postova: 36
Reg. datum: 16.12.2011
Datum unosa: Petak 16.12.2011, 19:54, Naslov: pusa

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 36
Reg. datum: 16.12.2011
Datum unosa: Petak 16.12.2011, 20:04, Naslov: pusa
Nasa prica mozda i nije toliko romanticna koliko je neobicna...Dragi i ja smo se upoznali u njegovom rodnom gradu gdje je on ljetovao sa obitelji i ja sam tad bila u posjeti kod svoje seke koje studira..Sreli smo se slucajno u jednom kaficu i ja sam znala da taj decko nije iz tog grada..vidjela sam mu zbunjenost na licu kao istu koju sam i ja osjecala..Drugu vece upoznali smo se preko zajednickog poznanika...Razgovarali smo par minuta i ja sam bila spremna krenut za njim na kraj svijeta..Isti dan ja sam se vracala za Hrvatsku a on za Austriju..Znala sam da cu ga opet vidjeti.Nakon dvije sedmice nasli smo se i proveli najljepsih mjesec dana zajedno (njegov godisnji) i nakon toga svaki vikend nakon dezurstva u bolnici u kojoj radi (po 12 sati na dan) vozio je 400 kilometara da me vidi Sreca SHVATILI SMO DA SMO STVORENI JEDNO ZA DRUGO..vjencali se i sad pokusavamo svoju malu familiju stvoriti Wink Stvarno ga volim svakim danom sve vise..a grad koji nam je stran bio,sad je nas drugi dom Tralalalala

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
Sanjakis - Zenski forum
Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Ponedeljak 19.12.2011, 19:20, Naslov:
Wub
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 244
Koliko clanova ima idealna porodica?