Vi pitate,lekari odgovaraju!

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Utorak 30.03.2010, 13:10, Naslov:
E EJSMO I MI ONDA, bolje da se ne peremo, amnje bi bakterija imale Vrlo srecna Poljubac
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Utorak 30.03.2010, 13:18, Naslov:
Vrlo srecna samo jedi krompir i sve je sredjeno Vrlo srecna
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Utorak 30.03.2010, 16:38, Naslov:
Evo shta mene trenutno muchi:

Juche sam prichala sa vama o tome da me bole jajnici,ali sinoc,negde oko 12h uveche sam osetila takve grcheve i bolove da ne znam kako da vam opishem!Ako neko zna shta bi moglo biti???
E ovako:

Pre mesec dana sam bila kod ginekologa,i svi rezultati su bili u redu i treba da idem tek za 6 meseci...Poslednja 3 dana osecam bolove u predelu jajnika i prilikom mokrenja(a pishkim na otprilike 2-2,5h) osetim kao da me neshto u donjem delu steze... Treba da dobijem 02.03. u petak.. Imam klasichne simptome PMS-a kao i uvek,otekle su mi grudi,ali me bradavice jako bole.. Nije mi muka,ne povracam,nemam temeraturu(krece se od 36,6 do 37).Sinoc smo imali odnos i tada sam osetila takve grcheve u donjem desnom delu koji su se shirili ka ledjima..
Mene inache boli stomak samo prvi dan kada dobijem..Puz je hteo da me vodi kod lekara,ali sam popila chaj i utoplila se sad ujutru,nishta me ne boli..
Ne verujem da je trudnoca,jer smo odnos pre ovoga imali pre 12-13 dana otprilike i nije ejakulirao u mene.. Bojim se da nije upala jajnika...
Da li da odem da uradim UZ ili mislite da je problem sa bubrezima?
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Petak 02.04.2010, 20:05, Naslov:
E,uradila sam urin i urinokulturu,sve je ok ....Chudno...
A puz ima mali broj e.coli Sokirana Tripujem da nisu pobrkali rezultate ?
I dalje me boli levi jajnik,danas je trebalo da dobijem,ali nema veshtice josh uvek..
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Petak 02.04.2010, 23:20, Naslov:
Drago mi je da je sve ok Jekalina
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Subota 03.04.2010, 01:17, Naslov:
Jeko, vjerovatno ti je poremecana flora creva koja je pracena jakim abdominalnim bolovima(ponekada bez gasova) pa si posumnjala na janike.
Mozes uzeti Probiotic forte koji ce ti pomoci oko bola, a nece stetiti ako nisu u pitanju ipak crijeva. Ako se bol nastavi onda su jajnici. Poljubac
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Subota 03.04.2010, 09:33, Naslov:
Bambi nemam pojma,imam uredne stolice... Sachekacu do utorka,jer sad nishta ne radi zbog uskrsa...
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Subota 03.04.2010, 13:18, Naslov:
E Jeko ja ti zelim da ne dobijes....Vrlo srecna...i da bude mala Bebica
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 4192
Reg. datum: 02.10.2008
Datum unosa: Subota 03.04.2010, 16:18, Naslov:
slazem se sa Sanjom
____________________
Ne cini drugima ono sto ne zelis da tebi drugi cine

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3811
Reg. datum: 27.11.2009
Datum unosa: Nedelja 04.04.2010, 08:24, Naslov:
Vrlo srecna pa nisam josh uvek Vrlo srecna za sad kasni 2 dana
____________________
mozda su mushkarci inteligentniji od zena,ali,ja nisam videla nijednu zenu koja juri za glupim mushkarcem i divi se njegovim lepim nogama..

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1
Reg. datum: 12.10.2010
Datum unosa: Utorak 12.10.2010, 16:46, Naslov:
Ja bix samo da pitam nesto vezano za pililu za dan posle...popila sam Postinor,mislim da je to tacan naziv,i bilo mi je jako lose,tacnije,imala sam tako odvratnu mucninu da je to nesto strasno.Tri dana posle toga sam prokrvarila.Da li je to normalno?Da li je to ustvari propratni efekaf uzimanja te pilule?!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Nis
Broj postova: 397
Reg. datum: 26.05.2010
Datum unosa: Utorak 12.10.2010, 17:21, Naslov:
Normalno je . Za mucninu ne znam , ali znam da je najnormalnije sto si dobila posle tri dana .
____________________
Nisam ja luda! Vi ste samo ljubomorni što glasovi ne prièaju sa vama!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Vrsac
Broj postova: 742
Reg. datum: 25.01.2010
Datum unosa: Utorak 12.10.2010, 19:48, Naslov:
Da kazemo da je to normalna reakcija tj uobicajena. Mucnina je od velike doze hormona na koju nisi navikla a krvarenje je tu samo u slucaju kada je neceg bilo, da li vec zaceca ili mogucnosti da se zacne, pa je hormon to izbacio. Vec sam pisala to na temi pilule i hormoni ali da ne trazis evo copy-paste mog posta:
"Zove se postinor i uzima se iskljucivo u roku od 24 casa nakon rizicnog seksualnog odnosa, moze i nakon 48h ali dejstvoj e slabije. To su u stvari dve pilule, hormonski veoma jake tako da je dozvoljeno da se uzme jednom do dva puta godisnje i nikako dva puta u roku od 5 meseci. Prvu pilulu pijes odmah cim kupis tablete a drugu 12 sati potom. Pise ti sve u uputstvu. Ukoliko se javi vaginalno krvavljenje nakon to znaci da je do oplodnje doslo i da je oplodjena jajna celija pobacena, to krvavljanje je malo i kratkotrajno. Ukoliko bude obilno podhitno se obrati lekaru. Ukoliko ti ne bude nista sve je proteklo u najboljem redu ili rizika nije ni bilo ili je spreceno pre oplodnje. U apoteci pre prodaje ce dodatno da te informise farmaceut."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Bijeljina
Broj postova: 1
Reg. datum: 24.12.2011
Datum unosa: Subota 24.12.2011, 15:01, Naslov:
lepe moje,nisam sigurna da moj problem pripada ovoj temi...al eto u pitanju je urinarni problem,nije bakterija,upala...i sl..u pitanju je samo nepotpuno izmokravanje tj...u jednom mokrenju ne mogu da izmokrim svu kolicinu urina i veoma je mucan problem...dal je neka imala slicna iskustva..bila sam na ultrazvuku,ustanovili su zadebljao zid mokracne besike(6-7) mm i rezidualnu mokracu....imate li iskustva sa tim?.. :dong:

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Vrsac
Broj postova: 742
Reg. datum: 25.01.2010
Datum unosa: Subota 24.12.2011, 20:57, Naslov:
Nisam imala iskustva sa tim, bar ne sopstvena, vec iskustva pacijenata. Ne znam koji je uzrok tvog zadebljanja mokrcne besike, da li je urodjeni ili posledica neke ranije infekcije, ili si jos od detinjstva imala naviku da cesto trpis odlazak u wc ili prekidala ranije mokrenje...bez obzira na uzrok svaki ostatak rezidualnog urina koji je veci od 20ml je jako dobra podloga za buduce infekcije urinarnog trakta, pogotovo kod zena kod koje je uretra kraca i postoji bliskost genitalne regije i anusa odakle uzrocnik upale moze da dospe. Zato ces morati da vodis racuna o tome i da ne uzimas antibiotike raznorazne kako te bakterije koje mogu da inficiraju mokracnu besiku ne postanu rezistentne. Takodje bih ti preporucila da uradis genitalni bris na hlamidiju, mikoplazmu i ureaplazmu koji mogu biti tihi izazivac infekcija urinarnog trakta a da ne izazivaju bolove i peckanje pri mokrenju kao drugi izazivaci. Za njih su potrebne posebne podloge i testovi i oni se svuda pa i u drzavnim ustanovama placaju za svaki uzrocnik po 1000din, moze negde da se nadje i za jeftinije. Oni se ne rade rutinskom kontrolom. Hlamidija je seksualno prenosiva, ali mikoplazma i ureaplazma mogu same da se jave i namnoze, zbog pada imuniteta ili upotrebom antibiotika zbog sasvim neke druge bolesti i uglavnom su asimptomatske upale tako da se oboleli ne zale i nemaju tegobe.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Wien
Broj postova: 4001
Reg. datum: 21.07.2009
Datum unosa: Subota 24.12.2011, 21:00, Naslov:
Nasa Dr.Passiflora Poljubac
____________________
"Pre nego što krenete da tražite sreæu, proverite-možda ste veæ sreæni. Sreæa je mala, obièna i neupadljiva i mnogi ne umeju da je vide."

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Athens
Broj postova: 2208
Reg. datum: 09.09.2009
Datum unosa: Ponedeljak 26.12.2011, 08:09, Naslov:
E Tince uze mi rec iz usta....
____________________
Tuga gleda unatrag, briga gleda okolo, a samo vera, gleda gore.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sarajevo - Banja Luka
Broj postova: 2
Reg. datum: 01.06.2014
Datum unosa: Nedelja 01.06.2014, 23:48, Naslov: Dermatolog
Treba mi savjet dermatologa ?
____________________
www.facebook.linkedin.instagram.com/djgl2014gldj

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 100
Koliko clanova ima idealna porodica?