Operacije

Sarajevo
Broj postova: 3954
Reg. datum: 26.04.2009
Datum unosa: Sreda 09.06.2010, 13:32, Naslov:
Ma polako, najvažnije je da rana liejpo zaraste i da je problem riješen.
____________________
''NEMOGUÆE''-reèe ponos,''OPASNO'' -reèe iskustvo,''BESKOSRISNO''-reèe razum..''PROBAJ'' -šapnu srce! :))

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Sad
Broj postova: 710
Reg. datum: 17.01.2010
Datum unosa: Sreda 09.06.2010, 15:04, Naslov:
Joj Jovanovicko... Place
Bas strasno....mogu misliti kako ti je bilo...Place
Ja sam imala operaciju slepog creva...Tuzna
I nisam nista osetila tokom operacije..i bila sam uspavana ...toga sam se najvise plasila..uspavljivanja..mislila sam da se vise nikad necu probuditi...ja i moje loode ideje.... Vrlo srecna Hvala bogu sve je proslo kako treba...kad samse ustala...malo me je bolelo...lezala sam u krevetu jos 3,4 dana...i onda se vratila kuci kao da nista nije bilo...
____________________
Bog je svim andjelima da krila samo tebi nije ,jer nije zeleo da mu nalepsi andjeo odleti! <3

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Nis
Broj postova: 397
Reg. datum: 26.05.2010
Datum unosa: Sreda 09.06.2010, 15:17, Naslov:
Anestezija je stvarno grozna stvar .
____________________
Nisam ja luda! Vi ste samo ljubomorni što glasovi ne prièaju sa vama!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2015
Reg. datum: 14.05.2009
Datum unosa: Sreda 09.06.2010, 15:31, Naslov:
Jovanovicka... treba ti cestitati na hrabrosti... Nadam se da ces se brzo oporaviti i da ce bolovi biti proslost.
Brat je imao operaciju slepog creva koja se iz rutinse pretvorila u vrlo komplikovanu.. toliko da nam je hirurg rekao da imamo srece sto se uopste probudio iz anestezije. Ne ponovilo se.
Upravo mi je brat pricao koliko je anestezija tj. budjenje iz iste tesko i grozno.
A, njegov oziljak? Preko celog stomaka, uspravno.
____________________
Pazi sta zelis, mozda ti se i ostvari.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Nis
Broj postova: 397
Reg. datum: 26.05.2010
Datum unosa: Sreda 09.06.2010, 17:54, Naslov:
Budjenje iz anestezije je najveca moguca malaksalost na svetu , kad otvoris oci ne cujes nista ne vidis nista , nemas pojma gde si a ni ko si ... Narocito nemas pojma sta ti se desilo... Mnogo je tesko. Ja sam sada bolesna i malaksala i mnogo sam se uplasila jer deo tog osecaja anestezije mi se vratio , samo sto je on 15 puta jaci... Mnogo tesko pomeras ruke i noge , i naravno moras da lezis a od infuzije ti se digne pritisak pa poludis nacisto ! Ne ponovilo se !
____________________
Nisam ja luda! Vi ste samo ljubomorni što glasovi ne prièaju sa vama!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Nis
Broj postova: 397
Reg. datum: 26.05.2010
Datum unosa: Sreda 09.06.2010, 18:02, Naslov:
Ma i dani posle toga , da se naviknes da zivis drugacije .. Jer uvek se nesto promeni , uvek te boli neko mesto gde je rana ... Pa i na sam oziljak dok se naviknes narocito ako je veliki ... Pa posle kad peres ranu auuuuu kako to boli ljudi moji . Strasno . Al zivot je to - svasta te snadje , a ti ne mozes da ne ucestvujes Osmeh
____________________
Nisam ja luda! Vi ste samo ljubomorni što glasovi ne prièaju sa vama!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

leskovac
Broj postova: 9
Reg. datum: 23.11.2011
Datum unosa: Utorak 24.01.2012, 19:39, Naslov:
Imala sam operaciju grlica materice, tzv. konizaciju. Jako sam tesko to podnela bilo mi je tako stresno i sve ono cekanje rezultata posle zahvata.....i moj sincic je sa godinu i po dana imao operaciju mokracnog kanala puna 4 satau sali , ja nisam bila ziva tada nisam bila pri sebi od straha brige strepnje........jedva sam to podnela...ali hvala Bogu sada smo oboje dobro....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 177
Koliko clanova ima idealna porodica?