Kako do ravnog stomaka?

Broj postova: 22
Reg. datum: 04.06.2007
Datum unosa: Sreda 13.06.2007, 03:02, Naslov: Kako do ravnog stomaka?
evo me ja sa još jednim pitanjem Wink

naime imama malo salca tj. malo više na stomaku,
pa me interesuje kako to da maknem..
znam da su aerobne vježbe zakon..trudim se da sprovodim ..al sporo ide..
trbušnjaci su mi dosta čvrsti al se ne vide ispod tih naslaga
imate neki savjet, predlog, dal pomažu kreme, čajevi ili neka dijeta?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Sreda 13.06.2007, 05:59, Naslov:
Po mom misljenju a Boga mi i iskustvu (nije da sam imala bas sala, ali sam htela da malo smanjim stomakOsmeh) najbolje je biti na dijeti i trcati. Nisam se podvrgla nijednoj dijeti posebno, samo sam prestala da jedem hleb i slatkise Osmeh i naravno, nema jela posle 7 uvece Osmeh
rezultati se mogu videti posle otprilike mesec dana ili nesto vise. Za to trba strpljenja...i nemoj da se preforsiras i da radis 'na brzinu'. To vec nije zdravo.
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Subota 16.06.2007, 21:02, Naslov:
@ maza
Pokusaj sa celofanom. Jedna moja kolegica je bila u slicnoj situaciji, pa je problem tih nekoliko kila i svog izgleda resila tako da je omotala oko stomaka kuhinjski celofan i ucvrstila sve skupa selotejpom. Izabrala je iskljucivo aerobne vezbe za ucvrscivanje stomaka i posto joj je sada taj deo tela bio "hermeticki zatvoren" na tom mestu je gubila mnogo vise vode. Rezultat je bio brz i efikasan, a ona zadovoljna svojim izgledom.
Ako je u pitanju samo nekoliko kilograma to ce ti sigurno pomoci. :grin:
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Subota 16.06.2007, 23:09, Naslov:
Tako je, Dark, to je dobar način, još ako se pri tom stomak namaže gelom od bršljana, koji se može naći u svakoj apoteci ili parfimeriji, rezultati su sigurni... Tako se mogu tretirati i butine, i nadlaktice.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 482
Reg. datum: 15.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 18.06.2007, 20:05, Naslov:
Pomaze garantovano proteinska dijeta: meso posnije sa salatom ili belance jaja, riba, pilece belo meso,samo ne skrob i ugljeni hidrati. Nisam pristalica te dijete na duze vreme jer nije zdravo, ali ponekad u trajanju od 3-4 dana je ubacim i rezultati su vidljivi. :?
Konsultiraj med.osobu i napravi ispitivaje krvi pre bilo koje dijete.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sombor
Broj postova: 24
Reg. datum: 20.06.2007
Datum unosa: Sreda 20.06.2007, 21:23, Naslov:
Puno je teže organizovati se sam, ja sam pokušavala pošto stalno sedim na poslu i nemam kondicije ali uvek sam odustajala. Sad idem već jedno 3 meseca i super se osećam.Kakvo pražnjenje kad si nervozna ili ti je jednostavno bio loš dan!Posle aerobika, kad se dobro umorim, uglavnom mi sve izgleda manje bitno. ;-)

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 22
Reg. datum: 04.06.2007
Datum unosa: Cetvrtak 21.06.2007, 07:23, Naslov:
ja ne mogu sad ljeti na aerobik
više je to šetnja plivanje i kucne vježbe
al probat cu sa zamatanjem

nego recite dal ima efekta recimo uveče nakon masaže pod tušem
tako se izmasiraš i umotaš do ujutru???

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Cetvrtak 21.06.2007, 08:14, Naslov:
Možda ima, ali je sigurno efektnije ako se namažeš, staviš foliju, i tako umotana radiš vežbe.
U salonima rade to "topljenje" pomoću nekih algi i blata, zaboravila sam kako se to tačno zove, tako premazano telo uvija se u foliju i miruje se oko sat vremena. Ne znam da li bi bršljan gel imao takav učinak. Mada u salonima, i uz taj tretman, savetuju fizičke vežbe, uzimanje tečnosti, izbegavanje šećera i gaziranih pića.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 22
Reg. datum: 04.06.2007
Datum unosa: Petak 22.06.2007, 17:22, Naslov:
HVALA DARSTELINA DRAGA!!! ja sam pročitala da je takodje dobro zamatat se po 45 min. stavljat Geomar blato..
al ajd probat cu nešto od toga!!! Javim rezultate svakako

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Petak 22.06.2007, 18:12, Naslov:
Ima u svemu jos nesto maza :grin: Okreni se prema porodici. Pogledaj kakvi su oni. I ako su nesto jace gradje onda nemoj sebe samu silovati nekim drugim izgledom. Po nesto je jednostavno zapisano u nasim genima i to uopste nije nikakva tragedija.
Rodila se tamo negde jedna Jane Fonda i napisala knjigu o aerobiki. Pisala je o vezbama koje su bile svima nama dobro poznate, jedino da nismo o tome napisali knjigu. Onda su se nasli mnogi koji su je kopirali pa su i do nas dosli raznorazni f. centri u kojima opet ima mnogo onih koji puno pricaju... Ipak tamo kod one Jane zive malo drugacije od nas i nije potrebno bash sve pokupiti od njih :grin:
Mozda ti se to cini cudnim, svejedno, samo malo mi veruj :cool:
Spremne ste puno toga napraviti, ponekad iskljucivo zbog nas. Ipak treba malo razmisliti i o tome. Mozda vam puno znaci Vas izgled u teenejdzerskim godinama ali na kraju ipak odlucuje ono sto nosite u sebi i pri tome ne mislim na buducu decu. I ne na poslednjem mestu, ipak se u vama dogadjaju neke promene koje su tipicne za svaku zenu... i mi sve to znamo razumeti :grin:
Jednostavno manje se zamarajte svojim fizickim izgledom, jer posle teen godina dodje dan kada mnogo vise vredi sve drugo. I vama i nama.
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Sombor
Broj postova: 24
Reg. datum: 20.06.2007
Datum unosa: Petak 22.06.2007, 19:45, Naslov:
Lepo si ovo sročio!Svaka čast!Verujem da lepota dolazi sa unutrašnjim mirom i zadovoljstvom!A i treba se umeti nositi.Nekome lepo stoji da je puniji. Ja sam više za aerobik iz drugih razloga kao što su kondicija,i zdravlje gledano na duži period, i onaj prijatan fizički umor koji osetim kad se dobro iskačem, a verujem i da psihički pozitivno deluje.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Beograd
Broj postova: 19
Reg. datum: 05.06.2007
Datum unosa: Petak 22.06.2007, 20:14, Naslov: Mazo,
meni je pomogla joga,isla sam par meseci redovno na jogu i stomak mi se zategao jer u jogi radis vezbe za istezanje misica i prvi put sam bila zadovoljna izgledom stomaka...sad sam malo popustila ali posle odmora krecem opet...a i dobra je za opustanje Vrlo srecna Imate u hali Pionir odlicnu instruktoricu Dijanu
____________________
I nikad ne zamisljaj zivot kao uplasen oprostaj vec kao stalni docek i stalni pocetak budjenja:-)

Profil

Posaljite privatnu poruku

Bg-Mo
Broj postova: 2
Reg. datum: 26.07.2007
Datum unosa: Subota 11.08.2007, 01:18, Naslov:
Moj recept,
obavezno vruce pantalone obuci (one koje prekrivaju i stomak)
10 min vezbe istezanja, ja radim "pet tibetanaca"
20 min tracanje u mestu posto ne bih izasla van u onim pantalonama HaHahahaha
i posle tusiranja namazem anticelulit gel (rasire se pore posle preznojavanja pa to koza tad najbolje upije) nije mi logicno mazati kreme pre vezbe jer se znojenjem ne mgu upiti.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Subota 11.08.2007, 19:58, Naslov:
Dobre su te vruce pantalone. Jednostavno se upada ali prilicno tesko ispada iz njih Osmeh Dobila sam jedan promocijski primjerak. Napravljene su iz materijala koji ne propusta znoj ali ga zato odlicno ostvaruje. Posto je unutrasnji dio iz neke spuzvaste mase, tesko ih je kasnije svuci. Cini mi se da bi redovitom upotrebom moglo doci do odlicnih rezultata.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 482
Reg. datum: 15.06.2007
Datum unosa: Sreda 26.09.2007, 15:52, Naslov:
Greska, Pantalone od neoprena ili cak i one od nekog najlona samo ubrzavaju znojenje, jer rade na principu saune. Sve je OK, ali koza ne dise. Zato je bolje, kad se vec znojite da se znojite u pamucnoj odeci, a ne u vrucim pantalonama.Pravi efekat cete postici ako oznojite jednu pamucnu majicu, pa se presvucete, pa zatim oznojite i tu drugu majicu- to je pravi odgovor i pravo resenje. Sve ostalo je samo zavaravanje sa minimalnim rezultatima. Kad idete u saunu, ne sedite 30 minuta, vec kombinujete sa tusiranjem, da bi taj znoj otstranili. Malo duze zadrzavanje u tim pantalonama moze prouzrokovati i jace prehlade.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 18
Reg. datum: 24.01.2008
Datum unosa: Petak 25.01.2008, 16:37, Naslov:
Ja stalno imam stomak mali...........muka mi je od njega Ljut sam i uvek je isti.......od osnovne.......pa i sad posle porodjaja Ljut sam nista se ne menja......sve sam probala...al ajd mozda nije na odmet opet sve iznova Lud

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 5
Reg. datum: 28.01.2008
Datum unosa: Ponedeljak 28.01.2008, 22:22, Naslov:
Ja imam pojas koji isto ima efekat saune, ali kao sto rece Kalina, nosim ga preko pamucne majice i tad se postize neki rezultat.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 2
Reg. datum: 27.02.2008
Datum unosa: Cetvrtak 28.02.2008, 08:50, Naslov:
Kad je stomak u pitanju,najvaznija je ishrana.Ne vredi imati cvrste trbusnjake prekrivene salom.Znaci,samo redukovana ishrana (sa puno proteina a minimumom skroba) i sve ce biti ok...A ti pojasevi izbacuju vodu,ne tope masti....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

beograd
Broj postova: 45
Reg. datum: 13.02.2008
Datum unosa: Cetvrtak 28.02.2008, 18:04, Naslov:
Tuzna Tuzna Pih bre ti kilogrami...Ja sam posle svog drugog porođaja dobila stomačić,butine malo jače..ali toliko se u toku dana zamorim svakodnevnim obaveza da mi vezbe nepadaju napamet.Moraću nešto da preduzmem hitno...
____________________
FLORA

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 6
Reg. datum: 02.06.2008
Datum unosa: Utorak 08.07.2008, 13:24, Naslov:
Pozdrav svima na forumu!!! Imam jednu molbu! Rado bih vezbala kod kuce-da li neko zna na kojoj web stranici mogu da nadjem i vidim vezbe? Hvala i pozdrav!!!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 114
Koliko clanova ima idealna porodica?