Poljubac!

Novi Beograd
Broj postova: 425
Reg. datum: 29.05.2007
Datum unosa: Sreda 18.07.2007, 21:37, Naslov:
Naravno.Bez nje nema smisla.Ni tegla.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Dubai
Broj postova: 1
Reg. datum: 26.05.2007
Datum unosa: Sreda 18.07.2007, 21:41, Naslov:

Ziva meta je laksa i zahvalnija Suncice HaHahahaha a ti znas da ne treba biti nezahvalan HaHahahaha HaHahahaha

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Sreda 18.07.2007, 21:44, Naslov:
ja sam zahvalna kada me sunce ogrije a di ne bi na neku "živu metu" još ako je visoka i preplanula...ma idiii bwee :-D Ali sve u svrhu vježbanja,ništa drugo! Biznis...ne pleasure ;-)
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 3
Reg. datum: 22.05.2007
Datum unosa: Subota 21.07.2007, 23:08, Naslov:
Ja sam stvarno odusevljena vasim odgovorima na moju temu...neki su me izuzetno nasmejali,neki su me raznezili....ali najbolji odgowor na moje pitanje je dao DaRkDuDe( ne znam da li se ostali slazu ali njegov odgovor je izuzetno opsiran...istina pomalo neshvatljiv, ali sve u svemu potrudio se maximalno....) Ovim putem zelim da mu se zaxvalim Wink WinkI njemu i ostalima koji su ucestvovali u diskusiji.....vidi se da je ljubav i poljubac, pre svega, neiscrpna tema Osmeh ;-)

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Subota 21.07.2007, 23:14, Naslov:
Opaaa znaci Darkic je pobednik Vrlo srecna
E ako je tako cestitam mu i ja i predlazem da ga mi,clanice ovog sajta, kao nagradu sve odreda IZLJUBIMO!
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Nedelja 22.07.2007, 00:30, Naslov:
Evo prave teme i prilike da vas sve redom izljubim! Baš sam vas se uželela...Osmeh

Da, Dark je kao i uvek u formi, i dosta polaže na teoriju, sa naučne strane mora mu se priznati pobeda! Pridružujem se izljubljivanju! Osmeh
Mada se ne sme ispustiti iz vida i da je Nerv od onih koji se nikad ne foliraju, pa mu eto ja na reč verujem da je ekspert, baš kao i Stefa, koliko se čini... Osmeh
Ali ljudi, ovo vakumiranje mi se dopalo, Vuni, moram to probati, pa gde puklo, da puklo... Osmeh

A što se tiče prvog poljupca, ja sam imala dečka koji me je danima strpljivo pratio do kuće, ali kako bi se približili kući, tako bih ja redovno dobijala napad glavobolje. Bojala sam se da ću se izblamirati, pa bih uvek zbrisala pod istim izgovorom, sve dok me jednom ipak nije sahvatao malo podalje od kuće, pa nisam imala kud. Srce mi je bilo u grlu i tresla sam se kao prut, ali malo po malo, shvatila sam o čemu se radi, i moram priznati da mi je poljubac od onda ostao jako važan, jedan od najboljih načina za razmenu emocija, koji može reći mnogo više od reči...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Nedelja 22.07.2007, 08:16, Naslov:
Poljupci nas prate citav zivot i za njih je svaki razlog pravi :grin:

____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Nedelja 22.07.2007, 16:34, Naslov:
Probaj Darsti, mnogo je slatko Osmeh
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Nedelja 22.07.2007, 17:23, Naslov:
Slatko, nego šta! Evo pišem preporuke...Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Beograd
Broj postova: 5
Reg. datum: 10.07.2007
Datum unosa: Ponedeljak 30.07.2007, 06:54, Naslov:
U usta, ili? Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Ponedeljak 30.07.2007, 06:59, Naslov:
De, Makac nemoj samo da pitaš nego se izjasni...Osmeh
Bilo je više pitanja, te kako vam se dopada francuski poljubac, te kakav je bio prvi... Kaži i ti nešto...Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 30.07.2007, 07:23, Naslov:
Da stvarno... Osmeh Otvori nam se! Malo ovo ono.... hehe
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Cetvrtak 02.08.2007, 21:08, Naslov:
Ljudi, ljubite li se vi uopšte? Kakav je ovo štrajk sa jednim od najlepših ljubavnih fenomena?Osmeh
Dark je dao pozamašnu klasifikaciju poljubaca, iako nemam pojma kakav je ono Kafkijanski poljubac. Imate li vi predstavu šta bi to moglo biti? Neko isterivanje pravde, neki robijaški pod okovima, ili neko nepravedno optužen pokušava tako da se izvuče od kazne... Razbih glavu dok nam Dark ne objasni...
Inače, hajde da vidimo kakvih sve poljubaca ima, ne krećemo svi (baš uvek) u poljubac samo sa jednom namerom...Wink
Meni se dopada kada mi muški zadigne...kosu... i poljubi me u potiljak... OsmehEvo, i sad sam se naježila...
A lepo je i kad se taman uputite u neko brbljanje, a poljubac vas ućutka. To je jedan od najboljih načina se žena spreči u trtljanju, a da se ne naljuti...Osmeh
Cmokići su za one trenutke u toku dana, koji bi inače protekli neprimećeno, lepo je ukrasiti život tim malim cvetićima...
Poljubac u uho? Naravno, ali volim kad se nešto usput i šapne, treba iskoristiti to čulo u potpunosti...Osmeh
Strastveni poljubac, najbolji je kad se krene nežnim dodirom usana, zadrži se tu do okršaja, a kasnije se raspe svuda po telu...
Poljubac upoznavanja, onaj lagani, istraživački...
Poljubac za rastanak, traje dugo, on je više emotivan, njime razgovor vode dve duše, i spoj usana je u stvari pečat koji ostavljamo da ne bi bili zaboravljeni...
Ajd' sad...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 91
Reg. datum: 03.05.2007
Datum unosa: Cetvrtak 09.08.2007, 08:22, Naslov:
Naravno da mi se dopada.Kako je moj omiljeni pesnik lepo rekao"Poljubac je susret najlepsi na svetu".Mada bi moja malenkost dodala da je i susret dve duse lep.Mislim ono kad nadjes nekoga da se bas kapirate i to.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Cetvrtak 09.08.2007, 18:31, Naslov:
Pa, u pravu si Lena, u poljupcu svakako ima i razgovora, i odlično je kad nam je taj jezik razumljiv, pa kapiramo....Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Utorak 21.08.2007, 01:35, Naslov:
Dvije zaljubljene osobe vrlo brzo nadju zajednicki jezik.

Isto kao sto je poljubac dio predigre ili ljubavnog akta, ni zagrljaj ne mozemo zaobici. Cak i kad se partneri isprepletenim prstima drze za ruke, smatra se da se njihove ruke grle i miluju. Kama sutra i medjusobno pranje kose ubraja u zagrljaj. Upravo zagrljaji dovode do osjecaja sigurnosti i licnog razvoja.
Zagrljaje uvijek kombiniramo uz razlicite vrste poljubaca. Indijci navode sedam mjesta koja su kod zena posebno osjetljiva: donja usna, oci, obraz, glava, usta, grudi i ramena. Posebnu paznju kod milovanja i ljubljenja Indijci posvecuju vratu, rukama, bedrima, ledjima, grudima, rukama... Jedna od posebnosti hindujskog ljubavnog cina je njezno grickanje vrha nosa ili medjusobno mazenje nosevima, zatim ruku, pupka, pa do kud se stigne.
E jos i to: po starodavnom hindujskom vjerovanju je najbolje vrijeme za njeznosti, grljenje i ljubljenje nocu izmedju sedam sati i pola noci, te izmedju pola noci i dva sata ujutro. Posebnu paznju treba pokloniti punom mjesecu i osmom ili petnajstom danu nakon mjesecevog mlaja.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Cetvrtak 23.08.2007, 07:48, Naslov:
Mesečina je svakako fenomenalan dodatak za romantičnu obojenost trenutka ispunjenog poljupcima i zagrljajima...
U slavu poljupca ozvaničen je i poseban datum, kao međunarodni dan ljubljenja, 5. februar.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Nedelja 26.08.2007, 11:20, Naslov:
Oooooja, postoji jos jedan poljubac, devojke. Svi znamo za njega i svi smo ga vec probali. Najlepsi je zbog toga jer ga ne moze nista pokvariti i niko i nista spreciti. Uvek smo ga sposobni dati i nema partnera na svetu koji ne bi na njega jos zesce uzvratio. Njegova carobnost je u tome da je uvek pravi, uvek u pravom trenutku, uvek na pravom mestu i uvek mu je sve dozvoljeno...
Ima i svoje ime, taj poljubac :grin:
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Utorak 04.09.2007, 15:54, Naslov:
Aha, takav je obično sakriven u nasoj masti, i kao takvom dozvoljeno mu je sve. He, istina je da taj poljubac ne može imati mane...Osmeh
Nije možda čudo što uživamo u poljupcu, jer on ima pozitivan učinak na mnoge stvari u organizmu, ubrzava rad srca (i do 150 otkucaja u minutu), podstiče lučenje hormona (adrenalin je svakako podsticajan, a ne moramo baš uvek skakati iz aviona da bi ga izazvali Osmeh), a kažu da mozak tada luči i neku supstancu koja umanjuje bolove, pa je tako možda poljubac jedan od najboljih lekova za glavobolju i dizanje pritiska, što su veoma česte ženske tegobe...Wink
Ako sebi prepišete dugotrajno ljubljenje izvesno je da možete i oslabiti, jer se bogami i troše kalorije, kažu oko 26 tokom jednog minuta. Pretpostavka je da za to vreme ništa i ne jedete. Osmeh No, čak i upotreba nekih namirnica tokom poljupca može izazvati motivaciju za dodatno ljubljenje, što mu ipak dođe na dobro...Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Utorak 04.09.2007, 16:22, Naslov:
U Tuzli je odrzano takmicenje u ljubljenju na kojem je 6.980 parova moralo ljubiti svog partnera 10 sekundi.
Za rekord u ljubljenju se vec neko vrijeme bore Madjarska i Filipini. Na Filipinima su svetski rekord postigli 2004. godine kad se je istovremeno ljubilo 5.327 parova.

Vidjet cemo da li ce parovi iz Tuzle postici novi svjetski rekord, jer su im pri tom podvigu nesebicno pomagali Crnogorci, Hrvati i Slovenci. Zajedno smo nepobjedivi cmokaci Wink

Profil

Posaljite privatnu poruku

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 123
Koliko clanova ima idealna porodica?