Poljubac!

Broj postova: 322
Reg. datum: 30.10.2007
Datum unosa: Sreda 21.11.2007, 15:07, Naslov:
Tara:
Citat:
Zenama ipak poljubac znaci vise, nego muskarcima. Poljupcem ocjenjuju status njihovog odnosa ili mogucnost nastanka nove veze. Muskarci su u tome opet drugaciji, za njih ima poljubac mnogo manji znacaj. Njima je poljubac samo adut da dodju do eventualnog sexa.

Ovo je jedna pausalna ocena, ili frizirana statistika. Osmeh
Dobro, mozda sam u manjini, ali poljubac mi znaci mnogo vise od dolaska do seksa. Ne iskljucujem tu opciju, i svakako joj stremim (hehe, stremim), ali poljubac je zasebna institucija jednog odnosa. I kao takva, vazno je da funkcionise i samostalno, i u skladu sa seksualnom politikom Osmeh
A to sto kazes, Tara, da se muskarci nekad i ne ljube tokom seksa, pa pretpostavljam da je to bas zato što je za nas poljubac veca intima nego seks. To opet pobija prvu tezu da nam je poljubac samo uvod...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Sreda 21.11.2007, 17:26, Naslov:
Poljubac je često sam po sebi dovoljan i nije ni potreban seks da bi osetili veliko emotivno i fizičko ispunjenje i uzbudjenje.Zavisi ko te ljubi i kako ljubi....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Sreda 21.11.2007, 21:49, Naslov:
Citat:
Zenama ipak poljubac znaci vise, nego muskarcima. Poljupcem ocjenjuju status njihovog odnosa ili mogucnost nastanka nove veze. Muskarci su u tome opet drugaciji, za njih ima poljubac mnogo manji znacaj. Njima je poljubac samo adut da dodju do eventualnog sexa.


Spomenuti tekst pripada sturoj statistici, nije moja pausalna ocjena. Namjerno sam napisala taj tekst, jer je i mene nekako iznenadila hladnoca kojom se prica o tako vaznim momentima, kao sto je poljubac. Ipak sam ostavila mogucnost da su muskarci u tim momentima proracunljiviji od zena, pa da ih mozda dovoljno ne poznajem, izostavila sam komentar.
Mogu pricati samo kroz zensku prizmu, a ta nikako nije "mirisanje" eventualnog partnera. Mozda se ta faza tako zove tek dok vjezbamo i dok ne dodjemo do svog vlastitog ukusa. Kasnije se zna ko je zasluzio poljubac i kome se daje vise od toga.

Citat:
Dejan: A to sto kazes, Tara, da se muskarci nekad i ne ljube tokom seksa

Ni to nije moja tvrdnja, vec dio statistickih podataka koje sam u spomenutom tekstu navela. Mozda se ne ljube ako imaju los zadah Osmeh
I tu vjerovatno ima razlicitih varijanti. O razlicitim ukusima smo vec pricali, isto tako i o razlicitim ekstremnostima ali jos uvijek ne mogu zamisliti da u svim tim kombinacijama nema poljubaca. Mozda se radi o sexu na exs, gdje je vazan samo konacni uzitak, bez bilo kakve predigre i ostalih zapleta da bi doslo do vrhunca.

Jos uvijek se skromno nadam da izuzeci nece postati pravilo.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Petak 23.11.2007, 00:49, Naslov:
Postoji razlika izmedju ljubavnog polnog odnosa i sexa. I o tome smo vec pisali...
Izgleda da ce vecite romanticare statistika strpati uz bok ljubitelja one night stand varijanti i nekih drugih polnih ekskurzija Wink


____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Petak 23.11.2007, 01:32, Naslov:
Statistika trpa sve u isti koš . Dok je romantičara-statistika može da se slika!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 322
Reg. datum: 30.10.2007
Datum unosa: Petak 23.11.2007, 01:33, Naslov:
Tara, zasluzila si poljubac za ovaj lican komentar! Cmokic! Osmeh
Statistike su tu samo da nas raspricaju, je li? Wink

A sto se tice romanticara i ovih drugih, a pa nema tu bas tako ostrih granica. Ono, nekad su ekskurzije edukativne... Upoznaj svet da bi ga vise voleo, hehe...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Petak 23.11.2007, 02:07, Naslov:
Da li ti to Dejane odlazis na ekskurziju, pa me zato ljubis Osmeh
Hehe jedna od takvih ekskurzija imala je naslov "Po sumama i gorama". Ne znam da li se taj program jos uvijek prakticira, mada su sume vec malo ogolisale, a gore su poprimile sve vece dimenzije.
Opet ja o statistici ali ne mogu si pomoci Wink Jutros su na radiju rekli da ova mladja populacija ima sve veci obim grudi, a ja utvrdjujem da sam opet rodjena u pogresno vrijeme Heheheh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 322
Reg. datum: 30.10.2007
Datum unosa: Petak 23.11.2007, 03:22, Naslov:
No, no, Tara... Taj poljubac je bio zato sto si ti napravila malu ekskurziju izvan statistike! Osmeh Dopalo mi se kad se licno zauzmes Wink
(Hit je bio "drugarice posadimo cvece", hehehe...)
Eto, sad ti saljem jos jedan zbog komentara o obimu! Znas, ove mladje generacije imaju i mnogo veca stopala, i krivlju kicmu... Valjda im pretezu ti obimi pa se poviju, a moraju dobro i da se uzemlje... Glasam za one iz pogresnog vremena Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Petak 23.11.2007, 03:25, Naslov:
Hehehehehe, na kraju ce vam stvarno ostati samo vreme, prijatelji i nesto love Osmeh Koliko znam Taru ona ce i tu lovu potrositi na pivo, napiti prijatelje i zaboraviti na vreme. Wink
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 322
Reg. datum: 30.10.2007
Datum unosa: Petak 23.11.2007, 03:31, Naslov:
Hehehe, a sta mislis zasto ja ovoliko radim? I zasto se zalazem za odvojene novcanike? Osmeh
Ali naslo bi se vremena i za gubljenje vremena Osmeh, i za Taru, i za pivo... Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Petak 23.11.2007, 07:36, Naslov:
Vidim ja da se i vi polako primate na moje vrednosti-novac da se potroši na zadovoljstvo i prijatelje, vreme da ga uvek imaš dovoljno da radiš ono što voliš i prijatelji svuda oko nas....Živeli!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 322
Reg. datum: 30.10.2007
Datum unosa: Petak 23.11.2007, 15:29, Naslov:
Vidi, maculi, svi smo mi primljeni na te vrednosti, samo ne mrstimo nosic na pare...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Petak 23.11.2007, 17:04, Naslov:
Nisam ja toliko gadljiva na pare već ne dozvoljavam da mi novac bude prioritet i najviši cilj!!! Ne dam mu da dominira nad mojim vrednostima!Nikako da objasnim tu razliku! Zar misliš da bih pljunula na hiljadarku koju bih našla da leži na trotoaru ? Naravno , onu s novčanikom i dokumentima bih vratila vlasniku kao što sam već dva puta učinila...Interesantno je da moj izgubljen novčanik s dokumentima i polovinom plate niko nije vratio....I nije mi bilo tako žao zbog para...koliko je bilo teško ponovo praviti ličnu, vozačku, kartice...a i zbog nekih sitnica koje su bile u novčaniku koje nemaju nikakvu materijalnu ali za mene imaju emotivnu vrednost...E, to me je razbesnelo. Zbog para ne vratiti nekom uspomene!
Dejane, sad si me naterao da o ovom pišem na pogrešnoj temi!

Da se ispravim:

Da li znate da poljubac može biti i opasan. Postoji i bolest poljupca koja se tako i zove ili mononukleoza. Prenosi se najčešće pljuvačkom . Simptomi su visoka temperatura, otok limfnih žlezda, pljuvačnih žlezda, upala grla....Može imati posledice na slezinu...
Jednom dobijen virus, zauvek ostaje u organizmu.Najčešće od mononukleoze obolevaju mladi.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 322
Reg. datum: 30.10.2007
Datum unosa: Utorak 04.12.2007, 14:17, Naslov:
Juu, ja hteo da se malo pozabavim poljupcima, nesto sam romantican danas, a doceka me mononukleoza! Osmeh
Sad je l' da se brinem za slezinu, ili da ljubim? Osmeh
Ma, nek ide zivot, maculi, ipak je bolje ginuti od poljubaca nego bez njih...
Pisem to i mislim na jedan koji cini mi se niste pomenuli. To je onaj kojim nekog budimo. Zar nije fenomenalan osecaj probuditi se sa usnama na usnama? Uci u dan kao u poljubac?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Dubai
Broj postova: 1
Reg. datum: 26.05.2007
Datum unosa: Utorak 04.12.2007, 14:36, Naslov:
Ma toooo Deki! HaHahahaha

Nema nista lepse od budjenja poljubcima...pa jos ako je poljubac u stomak Posramljena

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Utorak 04.12.2007, 14:46, Naslov:
Uh, samo kako prije upotrebiti cetku za zube? Zamisli u vece si recimo jeo pljeskavicu, pa puno luka, pa popio bacvu piva... pa... i onda se probudis ovako raspolozen usta na usta... Bljak
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 348
Reg. datum: 04.06.2007
Datum unosa: Utorak 04.12.2007, 14:57, Naslov:
E sto si ti danas Darkicu raspolozen da kvaris fantazije drugima, pa covece u kom veku zivis Wink, jesi li cuo za Orbit zvake i bombone..... Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna
____________________
Oboji me!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Utorak 04.12.2007, 15:02, Naslov:
A to nije dobro, mozes se ugusiti dok spavas. Nemoj da ucis decu pogresne stvari, Divan :cool:
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 348
Reg. datum: 04.06.2007
Datum unosa: Utorak 04.12.2007, 15:06, Naslov:
Pa pivo i pljeskavicu isto ne bih preporucila za veceru Wink
Neznas sta ces dobiti za dorucak?
____________________
Oboji me!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Utorak 04.12.2007, 17:55, Naslov:
Poljubac na uvce...pa niz vrat...krug oko ramena ...sklizne do unutrašnje strane nadlaktice...i završi se na vrhovima prstiju....Ko se ne bi probudio uz osmeh? Vrlo srecna HaHahahaha :-P

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 361
Koliko clanova ima idealna porodica?