Poljubac!

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Cetvrtak 06.12.2007, 20:13, Naslov:
Ovo je pravo katapultiranje Osmeh i polumrtav bi se probudio, samo da jos jednom okusi sve slasti zivota koje su nam na dohvat ruke.

A koliko uzivate u novogodisnjim poljupcima, da li su vam uvijek dragi ili nekad samo improviziramo kako ne bi bezobrazno izbjegli tom drustvenom ritualu. Ajde ako je onako ovlaz u obraz, ali (srecom kod nas) izbjegnemo onog treceg, na usne. Nije obavezan.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Dubai
Broj postova: 1
Reg. datum: 26.05.2007
Datum unosa: Cetvrtak 06.12.2007, 20:32, Naslov:
Ne volim poljubce kao deo drustvenog rituala. Ali kad si ih vec pomenula Tara, vise puta sam citala da je nekada u carskoj Rusiji bio obicaj da ti takvi poljubci cesto budu, ne u obraz, nego "usne na usne". Cak su se i muskarci tako ljubili.
:eek:

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Cetvrtak 06.12.2007, 23:29, Naslov:
Nemamo ni mi taj u usne, srećom Osmeh Tri puta u vazduh tu negde kod obraza, tako i može da prođe, a to usta na usta je selektivno. Osmeh Mislim nije u pitanju običaj, od volje je...
A da, stvarno ne mogu da razumem kad me neka žena izljubi, i znajući da ima ruž, prilepi mi tri komada na obraz. Poludim... Navežbala sam zato da se pozdravljam u širokom luku. Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 322
Reg. datum: 30.10.2007
Datum unosa: Petak 07.12.2007, 12:15, Naslov:
Ja se s muskarcima samo rukujem, a zene ljubim. Neke i vise od tri puta Osmeh Da, da, selektivno je i to, a onda mi ne smeta ako pojedem i malo ruza ili ako sam i umazan malo. Sve one danas imaju te male vlazne maramice, pa malo protrljaju, pa kao trude se da skinu, ih...Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Nedelja 09.12.2007, 20:43, Naslov:
Moramo vjezbati te poljupce, jer vrijeme za cmakanje tek dolazi. E sad, ako napravimo pravi ugodjaj, nece im biti kraja.
Vjerovatno znate za obicaj da se nad ulazna vrata objesi bijela imela. Ako se pod njom sretnu mladic i djevojka, moraju se poljubiti. Zbog toga cu ja ove godine ukrasiti sva vrata u stanu i preplesti crvenom trakom da bude jos vidljivija Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 322
Reg. datum: 30.10.2007
Datum unosa: Nedelja 09.12.2007, 21:39, Naslov:
Mogli bi da zamolimo Emira, da nam jednu okaci na ova forumska vratanca za caskanje! Osmeh
Tek da se malo okitimo Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Petak 14.12.2007, 18:56, Naslov:
Naučni naziv za poljubac je oskulacija, ako niste znali! Osmeh Oskulirajmo onda dalje...Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Petak 14.12.2007, 19:02, Naslov:
Citat:
Dejan: Tek da se malo okitimo

Ee, dobra ideja, a ovi novi clanovi neka nas malo oskuliraju, da ih lakse prihvatimo Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 322
Reg. datum: 30.10.2007
Datum unosa: Subota 15.12.2007, 13:08, Naslov:
Samo da nam forum ne zaigra od oskulatornih produkata... Hehehe, slika bi nam malo pulsirala, malo podrhtavala Osmeh
Predlazem cmokice Osmeh Usput moze i da se cita, i da se pise... Sve za forumsku dobrobit Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Subota 15.12.2007, 13:35, Naslov:
Uh, sad kad mi decko dodje reci cu mu s vrata "Deder me malo oskuliraj" Tralalalala
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Nedelja 16.12.2007, 12:18, Naslov:
Evo malo filozofije u službi oskulacije...
Najpoznatiji filozofski poljubac je platonski. Ali postoje još vrsta, s obzirom na različite filozofe i pravce. Imam zanimljivo štivo u rukama... Osmeh
Pitagorejski: Onaj kojeg dobijamo od osobe koja je izumela neku novu i posebnu tehniku, ali neće da primeni to znanje jer se plaši gubitka autorskih prava, kopiranja i podražavanja Osmeh
Epimenidov: Kad nas poljubi neko ko se inače uopšte ne ljubi;
Zenonski: Usne se približavaju sve više, ali se nikada ne dodirnu;
Sokratski: To je platonski poljubac koji podrazumeva i tehniku Osmeh
Aristotelovski: Onaj koji polazi isključivo iz teorije, nezavisno od svih iskustava, eksperimenata, i ranijih praktičnih dostignuća;
Dekartovski: Mora biti izveden dovoljno snažno, kako bi se otklonila svaka sumnja da je poljupca bilo;
Kantovski: Kada smo bez obzira na logiku ubeđeni da je to najbolji poljubac ikada primljen ili dat;
Hegelovski: Posebna tehnika kada svaki poljubac sadrži i anti-poljubac;
Ničeovski:: Kada našu žudnju uvećava to što nas on ili ona neće;
Kafkijanski: Kada u poljubac ulazite s nadom da će vas on preobraziti, a završi se neslavno;
Rasel_vajthedovski: Potpuno isplaniran, ispoštovana sva tehnika, ali ipak nešto fali;
Gručovski: Kad se neko trudi da dobije poljubac samo od nekog ko to nikako ne želi.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 322
Reg. datum: 30.10.2007
Datum unosa: Nedelja 16.12.2007, 13:32, Naslov:
Postoje i sasvim nova filozofska kretanja, u smislu promisljanja jedne savremene vrste poljupca, a to je virtuelni poljubac. Tu se spore trijumfalisti, koji tvrde da je to pomak u percepciji ljudskih odnosa, sa tradicionalistima, tj. kataklizmicarima koji smatraju da je tehnologija pogubna za prirodne ljudske afinitete i potrebe...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Nedelja 16.12.2007, 18:30, Naslov:
Pa dobro, i te nove teorije se izgleda oslanjaju na stare pravce. Virtuelni poljubac bi po tome mogao biti sličan platonskom ili sokratovskom, jer za njih realno prisustvo partnera nije potrebno. Ne sporim da je realni poljubac i najbolji, ali je dobro i misli ukrasiti razmišljanjem o njemu, zar ne? Tako da možemo oskulirati i spolja, a i iznutra...Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 322
Reg. datum: 30.10.2007
Datum unosa: Ponedeljak 17.12.2007, 00:33, Naslov:
Tu si u pravu, ali realno - platonski mozemo ljubiti (zavoleti) neku osobu, a to podrazumeva nekako da smo je i videli, da smo je bar u nekom smislu "fizicki" doziveli. Net uskracuje tu mogucnost. Fotografije, snimci i kucana slova su sve sto mozes da dobijes, a ostalo je fikcija. To ganjaju tradicionalisti, fali odnos prema realnoj osobi u prirodi, na koju reagujemo prirodno. Nekako je to onda "sam svoj majstor", najvise iznutra Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 348
Reg. datum: 04.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 17.12.2007, 11:02, Naslov:
Ja sam pomalo u oskudaciji sa oskulacijom. Vrlo srecna
A kad bi me neko virtuelno oskulirao, ja bih momentalno iskulirala................
____________________
Oboji me!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Ponedeljak 17.12.2007, 18:03, Naslov:
Citat:
Dejan: fali odnos prema realnoj osobi u prirodi, na koju reagujemo prirodno.

Sve je to istina, ali i u životu ima primera za koje ne tvrdim da su pravilo, ali mogu biti dovoljno jaki da nam skrenu pažjnu. Branka MIljkovića su ponela osećanja kada je ugledao sliku umrle devojke, sestre svog komšije iz Niša. Fikcija ili ne, ali iz tih osećanja nastala je i njegova čuvena pesma "Uzalud je budim". Ako se iza tih reči ne kriju prava osećanja, ja onda ne znam šta drugo može biti emotivna pesma...
Malo skretanje s poljupca, ali eto Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 17.12.2007, 21:58, Naslov:
E, da vam nesto u vezi s tim kazem...
Nesto sam o tome vec napisao, nisam siguran da li na tom forumu ili ne.
Govorim o virtuelnom poljupcu, sexu...
Na Discoveryju sam gledao emisiju kako ce biti sa tim u buducnosti i u samoj emisiji su bili ispostavljeni neki podaci. Vec danas rade na tome da bi virtuelni sex bio sto vise slican originalu. Posredi je opet biznis i osecaj da bi se na tom podrucju moglo mnogo zaraditi. U izradi je posebna oprema, naocare za 3D, senzori koje cemo prikljuciti na svoje telo i biti povezani sa kompjuterom. Sledeca faza je izbor partnera. Dovoljno ce biti da u kompjuter umetnemo njegovu sliku, ostalo ce napraviti kompjuter. S jednostavnim funkcijama nas partner ce oziveti, oprema koju cemo nositi stimulirati ce nase erogene zone i ostale delove tela, tako da cemo osetiti dodir virtuelnog partnera.
Najvaznije od svega je to, da ako zelimo u buducnosti u tom obliku vurtuelne zabave uzivati, jedan savet: Sacuvajte svoje najbolje fotografije (po mogucnosti aktove), kako bi se svom virtuelnom partneru prikazali u najboljem izdanju. Isto vazi i za suprotni pol.
Uveren sam da ce u buducnosti biti manje kuckanja, u korist stipkanja Wink

:grin: :grin: :grin:

P.S.: Ovaj projekt trebao bi biti zavrsen do 2025 godine.
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Moderator
The Teacher - Zenski forum
Broj postova: 588
Reg. datum: 01.12.2006
Datum unosa: Ponedeljak 17.12.2007, 22:08, Naslov:
Uh, meni se to ne dopada. To samo ide u prilog sve vecem udaljavanju ljudi od ljudi, a to je strasno. Pomeranje ovih granica je rizicno... ideja da ne trebamo jedni drugima u stvarnosti... Tuzna
____________________
The journey may be long, but the end is the beginning

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 17.12.2007, 22:23, Naslov:
Slazem se The Teacher.
Mladi su itetako skloni bezanju u imaginarni svet. Sve cesce su pred televizorima, komuniciraju preko kompjutera, telefona... sve manje se druze. Upravo oni biti ce uskraceni za pravi fizicki dozivljaj ljubavi. Nastat ce generacije koje ce imati iskrivljenu sliku o pravim emocijama.
Mozda ce starija generacija na taj nacin moci okusiti ponovnu mladost i preko stimulatora doziveti ono sto im je staranjem na neki nacin oduzeto. Nigdje ne pise da bi takav odnos mogli doziveti sa svojim stalnim partnerom. Ko zna, mozda je to jedan nov vid terapije za njih Wink
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Sreda 19.12.2007, 18:31, Naslov:
Kad smo vec kod terapije i novih dostignuca, mozda je ipak bolje da se ljubimo samo preko ekrana Osmeh jer je na pohodu novi virus koji se prenosi poljupcima, kihanjem i konzumiranjem pica iz tudje flase Osmeh
Infekcija mononukleoza je oblik virusne infekcije koju jos zovu "bolest poljupca".
Prvi znakovi te bolesti su slicni gripi: temperatura, glavobolja, bol u grlu i opca slabost. Nakon dva dana dolazi do oticanja zljezda na vratu, pod rukama i u preponama. Moze doci i do osipa kao kod rubeole. Pri toj bolesti antibiotik ne pomaze, a bolest traje i do mjesec dana.
Ipak pripazite s kim se ljubite, da vas slucajna avantura ne bi bacila u depresiju i prikovala za krevet.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 544
Koliko clanova ima idealna porodica?