Poljubac!

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Utorak 04.09.2007, 18:56, Naslov:
O da,gledala sam to silno ljubljenje:-D...bio je prijenos na jednom kanalu...
Nadam se da će uspjeti u tome...najjači momenat je bio kada su proglasili da ljubljenje može početi...i odjednom MUK...svi se ljubeOsmeh samo sam par nekih žena vidjela kako stoje same...pitam se kako li je njima bilo:-(
Drago mi je da se neki takav poduhvat desio u BiH...da se nešto dešava osim politike i s**nja :-(
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Subota 08.09.2007, 21:18, Naslov:
Pa zato i govorim.... Ne zaboravljajte na poljupce! Nemojte ih samo gledati Wink
Recimo, meni je uvek posle pola noci zao da dan prije nisam dao jos jednog vise...
Ako vec moramo ziveti brzo, onda neka bude u tom nasem zivotu sto vise poljubaca!
Da li je vec pao poljubac danas? Osmeh

U pravu si, Darst, onaj iz maste je stvarno najslobodniji... Slobodan u slobodi maste... Kasnije ga je ipak potrebno izboriti inace ostaje samo masta i neispunjeni snovi...

Tara, nije bitna Guinessova knjiga rekorda i poljupci za nju... Poruka poljupca je mnogo bitnija... Zalosno je kada do poljupca dodje na komandu... Pravi poljupci traju dok ih se secamo... Da li se secamo onih ispred nekoliko dana i zasto?

____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Subota 08.09.2007, 21:44, Naslov:
Ja se secam dosta poljubaca... jednog ispred crkve, jednog u centru NS-a... onog prvog prvog... prvog sa sadasnjim deckom... jednog u moru...
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Nedelja 09.09.2007, 00:04, Naslov:
.".........dao bih milijardu dolara za jedan sekund prvog poljupca!!!"
Pevao je nekad Jura Stublic i "Film" i ja mislim da je u pravu.Taj prvi je nesto sto se ne zaboravlja ,ma koliko god te godine kasnije dotukle!
Drugo je vec pitanje koji poljubac je bio najlepsi....hmmm....

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 51
Reg. datum: 01.09.2007
Datum unosa: Nedelja 09.09.2007, 00:51, Naslov:
Da, oboren je rekord! uspjeli smo.
Svi imate cmok

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Nedelja 09.09.2007, 01:08, Naslov:
Kada vec govorimo o onima kojih se secamo. Svakako sve sto je prvo nekako ne zaboravimo. Meni je uspomena na prvi, ali o tome sam vec pricao, pomalo smesna kada se setim... Nekako nisam bio spreman mada sam je hteo poljubiti, ali nisam nasao dovoljno hrabrosti... Cak nisam ni siguran da li je to bilo u petom ili sestom razredu osnovne, svejedno je bila ona hrabrija... Mozda to jace secanje napravi upravo nase neznanje u konkretnoj situaciji, u stvari svega sto je prvi put se setimo...
Eh, sad najlepsi... tu sam malo skeptican... ne mogu reci koji je bio najlepsi, nekako si mislim da su najlepsi tek u buducnosti, da jos cekaju... u stvari svaki prvi je secanje na nesto... a sigurno ne mogu reci da je bio bilo koji od onih kojih se secam losh. A situacije su bile ponekad jako komicne, isto tako razlozi za poljupce Wink Sve ovisi od iskustva, mada to ne znaci da oni, dok smo bili jos neiskusni, nisu bili pravi. Isto imaju svoj charm, bash u neiskusnosti, neduznosti... Hmmm, mozda su bili oni neduzni cak najposteniji, ko zna... Svakako su kasnije sa istim partnerom josh lepsi, sto je i logicno ako sve ostalo stima.
Svaki prvi poljubac moramo na neki nacin izboriti, i to je lepo secanje, kako smo postupili da je do njega uopce doslo, na koji nacin smo ga izborili... i to bi bila tema za "pricam ti pricu" o (svakom) prvom poljupcu Wink
Ne zaboravljaju se takve stvari, od onog prvog i neduznog poljupca je vec 30 godina pa se ga svejedno secam ko da je bio jucer. I jos nesto je zanimljivo, godinama se promeni samo nasa slika u ogledalu, ne menjaju se osecaji i ceznje. Suprotno, dobivaju na snazi.
Prihvacanje bilo kakvih kalupa ili sablona u smislu sta ide ili sta je/nije prihvatljivo, dopadljivo, primerno nasim godinama, je smrt za poljupce i time si u stvari sami ukrademo svoju mladost, a time i ziv i zdrav ljubavni zivot... Tako da na poljupce ne bi smeli zaboraviti ni u vezicama, vezama, braku, ni starosti... nikada.
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Petak 28.09.2007, 16:32, Naslov:
Citat:
DaRkDuDe: Pravi poljupci traju dok ih se secamo... Da li se secamo onih ispred nekoliko dana i zasto?


"Zvuk poljupca nije tako glasan kao topovski, ali njegov eho traje mnogo duze."

Holmes

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 482
Reg. datum: 15.06.2007
Datum unosa: Petak 28.09.2007, 20:46, Naslov:
Mene nesto u zadnje vreme mrzi da se ljubim, osim sto poljubim svoju decicu, to se i ne racuna...
A kad se samo setim svadbe, jaoj pa sve te tetke, bake, strine, komsinice, ljube te, ljube, ljube, a ti sebi kazes, kad ce ovo mucenje zavrsiti, pa se pogledas u ogledalo i cudis se sto ti je usta nekako vizuelno razvucena od obraza do obraza. Pa sve ti po obrazima nekako vlazno.A ruz za obraze?-ne vidi se!
Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna LJUUUBIIIM VAS, hi, hi, hi

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Petak 28.09.2007, 20:51, Naslov:
Ih, Kalina, pa pusti ti tetke i komšinice...Dohvati ti muža, pa zaleči te svatovske traume. Osmeh Ipak je najbolje kad je jedan na jedan... Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1043
Reg. datum: 06.06.2007
Datum unosa: Subota 29.09.2007, 01:23, Naslov:
CMOK! ---

I (j)opet je jedan pao na pravo mesto u pravo vreme Osmeh Otisla mi je komsinica danas na putovanje... pa sam joj "rekao" da jedva cekam da se vrati... i poljupcem izgubio nekoliko kalorija Wink

Nego, jeste li znale da svi koji se puno ljube nemaju problema sa kilazom? Istina je to! A jedan od razloga za neocekivano debljanje je i nestasica poljubaca...

Eto Osmeh
____________________
O Ana, o Ana, tugo mojih dana...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Subota 29.09.2007, 01:39, Naslov:
Poljubac je mnogo ličniji i intimniji od seksa.To je i razlog što se prostitutke nikada ne ljube "u usta" već samo ....Možda poljube onog ko im se dopadne?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Utorak 16.10.2007, 05:40, Naslov:
Poljubac je ipak pre uvod u ljubav, i u vođenje ljubavi. Prostitutke rade nešto drugo...

Cmokići mogu biti bezazleni, ali retko..Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 82
Reg. datum: 26.09.2007
Datum unosa: Utorak 16.10.2007, 06:08, Naslov:
kada smo kod poljubca...
Nedelja, 2. septembar 2007. 11:59

Više od 7.000 parova poljubilo se u subotu uveče u Tuzli radi postavljanja svetskog rekorda u grupnom poljupcu, u pokušaju ulaska u Ginisovu knjigu rekorda.

"Poljubilo se tačno 6.980 parova. Osim što će Tuzla ući u slavnu knjigu rekorda, poslala je i poruku ljubavi celom svetu", rekao je gradonačelnik Tuzle Jasmin Imamović koji je presedavao žirijem.

Manifestacija pod nazivom "Ne propustite poljubac" organizovala je lokalna radio stanica "Kameleon" koja obeležava 15 godina postojanja. Na celodnevnom slavlju nastupili su poznati muzičari iz BiH, Srbije i Hrvatske.

Od 10. avgusta, na nekoliko lokacija u Tuzli, bili su postavljeni punktovi za registraciju onih koji žele da postanu deo istorije, i da njihovo ime zauvek ostane zapisano u Ginisovoj knjizi.

Inače, rekord u najmnogobrojnijem poljupcu donedavno su držali Filipinci koji su uspeli da okupe 6.124 para, a nadmašili su ih Madjari početkom jula, koji su okupili 6.400 parova. Vrlo srecna Vrlo srecna Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 30
Reg. datum: 19.08.2007
Datum unosa: Utorak 16.10.2007, 06:16, Naslov:
Volim poljupce ali mnogo mi vise znace zagrljaji. Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Utorak 16.10.2007, 06:19, Naslov:
He, maslacak, sad ja pokušavam da zamislim kako izgleda poljubac bez zagrljaja i dodira... Možda kroz prozor Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1214
Reg. datum: 13.08.2007
Datum unosa: Utorak 16.10.2007, 22:30, Naslov:
Postoje i dobri zagrljaji bez poljupca.dodir, nežan ili čvrst stisak kad se iskaže snaga emocija i bez poljupca. Zagrljaj rastanka, utehe ,ponovnog susreta...
I ja volim zagrljaje.Treperenje tela uz telo može mi reći i više od poljupca!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 348
Reg. datum: 04.06.2007
Datum unosa: Sreda 17.10.2007, 22:06, Naslov:
I Ja glasam za ZARLJAJ
____________________
Oboji me!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Subota 20.10.2007, 18:53, Naslov:
Zagrljeni, zagrljeni
kamen gori, val se pjeni
govorili nismo nista
zagrljeni, zagrljeni

Nakon zagrljaja ipak ocekujem poljubac i vise akcije Wink

Zenama ipak poljubac znaci vise, nego muskarcima. Poljupcem ocjenjuju status njihovog odnosa ili mogucnost nastanka nove veze. Muskarci su u tome opet drugaciji, za njih ima poljubac mnogo manji znacaj. Njima je poljubac samo adut da dodju do eventualnog sexa.
Statistika kaze da se muskarci mnogo cesce odlucuju za sex bez poljubaca i to sa osobom koja im je privlacna ili sa osobom za koju smatraju da se lose ljubi. Nisam znala da postoje i takve osobe Osmeh
Analiticari musko zenskih odnosa dosli su do zakljucka da je zenama ljubljenje vazno tokom citave veze, dok muskarci nakon odredjenog vremena gube interes za tom vrstom iskazivanja njeznosti.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Subota 20.10.2007, 19:03, Naslov:
Joj, Tara, ima i takvih koji nemaju osećaj za poljubac, ili baš ne znaju da se ljube. I za to valja biti talentovan izgleda. Ranije sam poznavala dečka koji je baš bio fantastičan, ma sjajan, ali posle prvog poljupca sam samo gledala kako da pobegnem glavom bez obzira. Da ne opisujem sad, ali bilo je strašno. Doduše, možda je bio premlad, a ja nisam bila voljna da se postavim pedagoški...
A ovo drugo što kažeš, pa ne znam, nisam do sad osetila tu rodnu neravnopravnost u poljupcima. Ili sam samo naivna pa sam uvek, dok traje poljubac, bila ubeđena da mislimo isto... 8)

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Sreda 07.11.2007, 18:49, Naslov:
Ima svakakvih poljubaca, a i svakakvih slucajeva. Ljubimo se uglavnom zbog ljubavi, srece, da bi nekoga utjesili ili da bi se pomirili. Nekada ljubimo stvari, krizeve i pokale.
Inace je poljubac jedan od najstarijih drustvenih obreda. Neki su ubjedjeni da je poljubac nastao vec u vremenu kad su majke ustima hranile svoju djecu, kao sto to jos danas rade neke zivotinjske vrste.
Drugi su ubjedjeni da je poljubac neka vrsta "mirisanja" potencionalnog partnera, a Frojd je uvjeren da je poljubac uspomena na romanticna vremena kad smo se udobno scucurili na majcinim grudima.
Meni izvor uopce nije toliko vazan, vaznije je da se kod poljupca izgube kalorije Wink i da se pri tome akter dobro ljubi.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 181
Koliko clanova ima idealna porodica?