Redizajn sajta

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 27.08.2007, 16:44, Naslov:
Uuuuu EXTRA!!! Sve mi se dopada! I boje i chat box... super je!
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Ponedeljak 27.08.2007, 17:06, Naslov:
I meni se sviđa!!! :-D Odličan mix boja....da se malo riješimo ove pink varijante....imam traume od nje....:-D

____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Ponedeljak 27.08.2007, 23:04, Naslov:
Ja imam jedan amandman. Bez namere da kritizerski zanovetam, meni se svet oko nas čini malo jednostranim. Odnosi se na ono što je oko nas, a isključuje ono što je u nama, a itekako su zastupljeni saveti u vezi za tim kako se iznutra osećamo. Prefiks ženski nije zbog toga tu da bi odagnao muškarce, nego da bi sveukupnu ljudsku populaciju stavio u poziciju da svet vidi sa ženske strane gledišta, ali svima u korist. I mislim da su svi naši muški na forumu to shvatili, i to pokazali već tim što su sa nama. Pa zar nisu u pitanju vesti koje se pretežno baziraju na ženskim potrebama, iskustvima, savetima? Ako ćemo to pomerati onda možemo menjati i ime foruma i nazvati ga samo svet, ili ga krstiti muško-ženskim. Mislim da to i nije bitno. Predlozi već postoje, i sa Tarinim se slažem, a ako neko razume o čemu pričam, a ima još neku ideju, neka se pridruži. Mislim da je Emir već dobrano odmakao u poslu, pa da mu to što pre dostavimo.
Ja navijam za kontraste...Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Utorak 28.08.2007, 05:24, Naslov:
Meni boje novog sajta na prvi pogled djeluju nekako tamno, u kontrastu sa zenskim svijetom ali kad bolje pogledam, crna je elegantna, a izgled novog boxa i ostalih rubrika pravo je osvjezenje. Kako vam se cini naziv "Moj mali svet" ? (kompromis) Wink

Profil

Posaljite privatnu poruku

Novi Beograd
Broj postova: 425
Reg. datum: 29.05.2007
Datum unosa: Utorak 28.08.2007, 05:35, Naslov:
Ja samo molim, malo krupnija slova kao na www.srbijauzivo.co.yu ( nije što je moj, nego ga volim ), a boja je Ok.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Utorak 28.08.2007, 14:55, Naslov:
I nove smajlice hocemo!! Neke sa srcima i cveticima Osmeh
I kad saljemo poruku da imamo opciju "Pregledaj".
I da se malo sredi lista clanova, da mozemo da trazimo po imenu, datumu i sl.
Ali pre svega NOVE SMAJLICE! Bljak
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Utorak 28.08.2007, 17:47, Naslov:
E to Vuni...smajliiiiićiiii :-D nije da ne mogu bez njih (koga lažem) samo....ovaj....onako zbog drugih članova hahaha
A je li mnogo tražiti i da se može mijenjati boja slova?
I da izmjena posta traje i poslije 24 h? :-(


____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Utorak 28.08.2007, 17:56, Naslov:
Joj, Emire, stavi im smajliće, ovisnici su i ruke im se tresu...Osmeh Ali, molim te da im ne produžavaš ove izmene postova, nek misle na vreme šta će da napišu. To je čisto iz pedagoških razloga, da na vreme moraju odlučiti šta hoće, a ne da se posle kaju...Osmeh
Možda nije ovde mesto za to, ali ne bi bilo loše da se napravi direktna veza sa ImageShak pri odgovorima, ili ako bi to moglo automatski sa foruma, pa da članovi jednostavnije postavljaju fotografije.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Utorak 28.08.2007, 18:00, Naslov:
Darst...ti savršeno dobro znaš da Vuni i ja tražimo smajliće zbog drugih:-D čini mi se da je Tara jednom spominjala da joj fale smajlići...hahaha dobro,onda...ne mora da se produži vrijeme za izmjenu...hehe 24h je svakako duže od 2 min....hehe...kad sam to preživjela mogu se "sabrati" u 24 h...joj teta Darst...svašta nam braniš :-D
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Pazar
Broj postova: 139
Reg. datum: 07.08.2007
Datum unosa: Utorak 28.08.2007, 18:10, Naslov:
Podrzavam Darst oko vise predloga. Oko imena koje treba da ima nesto zensko u sebi jer su vesti posvecene zenama i odabiraju se striktno one koje su njima zanimljive, kao i da treba da ostane mogucnost izmene do 24 sata ne preko toga.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Utorak 28.08.2007, 18:26, Naslov:
Bozeeee Darst, kako ti tako nesto pada na pamet? Pa Sani i ja ne trazimo to za sebe, lepo je to rekla. Nego zbog dobrobiti DRUGIH! Eeee nije nama za smajlice, nego ono... dodje neki novi clan, napise poruku, stavio bi srce i cvetic a ono nema!
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Utorak 28.08.2007, 18:51, Naslov:
Emire, hvala na razumevanju. I hajde, molim te, ispuni želju ovim brižnim dušicama pa im stavi neko cveće u smajliće...Osmeh Pa da, Ženski svet će sad biti kao Havaji, pa kako neko stigne, mi ga okitimo cvećem...Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Beograd
Broj postova: 425
Reg. datum: 29.05.2007
Datum unosa: Utorak 28.08.2007, 19:09, Naslov:
Ostavite neko sindikalno cose.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Utorak 28.08.2007, 19:14, Naslov:
Jupiiiii ! Ja od cveca predlazem fikus i difenbahiju Bljak

____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Novi Beograd
Broj postova: 425
Reg. datum: 29.05.2007
Datum unosa: Sreda 29.08.2007, 05:07, Naslov:
E da, za ovo glasanje koje je na forumu, politicari bi platili suvim zlatom.Glasas koliko te volja.Dajte malo da se to organizuje.

I GDE JE SINDIKALNO COSE? Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna Vrlo srecna

Uvodite mrtvu prirodu u smajlice, a nama za sindikat, drnd-zvrc! Zlocica Zlocica Zlocica ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)

Sta da radim sa difenbahijom?Da kuvamo slatko za zimu od njojze? :-D Osmeh 8) ;-)

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Sreda 29.08.2007, 05:29, Naslov:
Sta je mene briga sta ces ti da radis sa difenbahijom! Ja znam da cu ja da je turam u svaku drugu recenicu!

Zamolila bih Emira za jedan poseban sindikalni BOX, u donjem desnom cosetu, gde ce Nerv na miru da tezgari kao deda sera Osmeh
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Sreda 29.08.2007, 06:16, Naslov:
Hehe, mladi pa preterani...Osmeh

Emire, ne vidim dobro šta se to vidi na dnu stranice? To su izvodi iz tema, delovi vesti, ili šta?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Pazar
Broj postova: 139
Reg. datum: 07.08.2007
Datum unosa: Sreda 29.08.2007, 06:20, Naslov:
da, ovo sto je na naslovnoj, zadnje tri teme iz svake kategorije. Imace jos izmena i dodataka

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Sreda 29.08.2007, 06:23, Naslov:
To je super, a da li možeš da napraviš i smenu tema na forumu, tako da se ona na koju je odgovoreno popne na vrh, a da pasivne teme "propadaju"? Razumeš šta pitam?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Sreda 29.08.2007, 06:25, Naslov:
Gde vi to vidite? Meni je sve isto, nista novo nemam Tuzna
Slazem se sa Darst da teme budu poredjane po poslednjem odgovoru. I da pise pravilan datum poslednjeg odgovora, sto sad nije slucaj.
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 239
Koliko clanova ima idealna porodica?