Redizajn sajta

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Sreda 29.08.2007, 06:27, Naslov:
E da, kad vec sredjujemo prvu stranicu sajta, imala bi jos jedno pitanje. Sjecam se moje prve posjete ovog sajta i nedoumice u kojoj sam se nasla. Naime, ovih zadnjih 10 tema na prvi pogled djeluje zbunjujuce. Da li postoji mogucnost da se naslovi zadnjih tema "vrte" negdje na gornjem djelu foruma (u smanjenom obliku). Time bi novi posjetioci imali uvid u teme citavog foruma, a ne samo na zadnjih deset tema.
A sto se ovih smajlica tice, neki od njih ne rade ili se ne mogu kopirati direktno uz tekst. Konkretno, ovaj sto crveni (a bas je simpatican).

Profil

Posaljite privatnu poruku

Novi Pazar
Broj postova: 139
Reg. datum: 07.08.2007
Datum unosa: Sreda 29.08.2007, 07:01, Naslov:
ovo je zadnjih deset aktivnih tema, ne zadnjih 10 tema. Bice smajlija

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Novi Beograd
Broj postova: 425
Reg. datum: 29.05.2007
Datum unosa: Sreda 29.08.2007, 07:06, Naslov:
Ja cu ponoviti:Glasanje i velicinu slova.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Novi Pazar
Broj postova: 139
Reg. datum: 07.08.2007
Datum unosa: Sreda 29.08.2007, 07:10, Naslov:
Nisi primetio ovo

/---->

Mozete glasati samo jednom

/---->

Volite li da kuvate?
Da, uzivam u kuvanju 60%
Kuvam zato sto moram 29%
Ne i nikad ne kuvam


Znaci samo jednom se moze glasati. Za velicinu slova cemo videti, zavisi od estetike.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Novi Beograd
Broj postova: 425
Reg. datum: 29.05.2007
Datum unosa: Sreda 29.08.2007, 08:25, Naslov:
Nisam.Moje izvinjenje.Zaista nisam video.
Za slova hvala unapred.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 1664
Reg. datum: 16.05.2007
Datum unosa: Sreda 29.08.2007, 18:41, Naslov:
Emir
Citat:
ovo je zadnjih deset aktivnih tema, ne zadnjih 10 tema. Bice smajlija


Vjerovatno sam se malo nespretno izrazila, mislila sam na zadnjih deset aktivnih tema. Te teme bi trebale biti u obliku tekuceg displeja, a ispod njih bila bi prva strana foruma sa naslovima podforuma (Umetnost, Kultura, Zdravlje duha... - sa opisima tematike tih podforuma). Time bi ujedno dobio dodatan prostor na prvoj stranici sajta.
Cini mi se da bi na taj nacin dostup do foruma bio mnogo pregledniji.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Novi Pazar
Broj postova: 139
Reg. datum: 07.08.2007
Datum unosa: Sreda 29.08.2007, 18:57, Naslov:
MmMm, znas kako, iz iskustva sa nekim forumima sam video da je mnogo zgodno da se vidi koje su zadnje aktivne teme, cak je moguce staviti zadnjih 20 ili 15 tema jer se na taj nacin skracuje traganje za poslednjim temama. Dosta foruma ima ovu mogucnost koja se kod njih zove portal i gde posetioc moze da vidi aktivne teme bez traganja po forumu. Npr meni je mnogo zgodno da vidim da li je neko pisao u vezi redizajna jednostavnim pogledom na naslovnu stranu, ne moram da trazim po forumu i da nepotrebno klikcem vise puta.

Ukoliko neko ima potrebu za detaljima on moze da ode na forum i da sve teme pregledava.

Upravo sam doradio jos nesto na onom predlogu za sajt pa mozete pogledati.

www.zenskisvet.com/main9.jpg

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Sreda 29.08.2007, 19:32, Naslov:
Ja mislim da Emir nije shvatio šta je Tara htjela da kaže :-D A ja se slažem sa njom,a možda ni ja nisam shvatila?! :-D Uglavnom,poenta je u tome da se aktivne teme vrte,ili da budu u nekom zasebnom prozorčetu,ALI na stranici foruma,a ne na početnoj strani...jer mnogi dođu,naravno vide samo te aktivne teme...i ako se dovoljno ne potrude,misle da je to to.

Isto tako...dešava se da se ljudi raspišu,pa da u vremenu u kojem nisam bila na forumu,bude "dirnuto" više od 10 temi...već sam jednom pitala...negdje,nekad...da li je moguće da se postavi opcija "novi komentari od vaše zadnje posjete"? jer,ruku na srce,malo je forum težak za pregled...a ne rade svima ni oni cvjetići ...meni barem ne...
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Pazar
Broj postova: 139
Reg. datum: 07.08.2007
Datum unosa: Sreda 29.08.2007, 19:37, Naslov:
Ako je tako, moze da na svakoj strani desno da postoji blok sa zadnjim aktivnim temama, bez komplikovanja vec samo imena tema. Znaci to bi moglo da bude vidljivo na svim stranama. Sta mislite o tome?

Sto se tice ovih stvari za komentare potrudicu se da popravim, mada nisam jos uvek video tu gresku.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 618
Reg. datum: 16.06.2007
Datum unosa: Sreda 29.08.2007, 19:37, Naslov:
I meni ponekad ne rade cvetici, pa moram na naslovnoj stranici da gledam sta je ko pisao. Pridruzujem se Sansajninom predlogu za "nove komentare od zadnje posete".
____________________
"Od 30. juna nisam aktivna... sto znaci da se ovom nedozvoljenom aktivnoscu bavim vec duze vreme".... stoga se posipam pepelom i skruseno molim za oprost!

Profil

Posaljite privatnu poruku

Broj postova: 1306
Reg. datum: 28.09.1973
Datum unosa: Sreda 29.08.2007, 20:23, Naslov:
Emire, mogu li se ipak recepti podići gore, tako bi sve što kreće od gornjeg paspartua počinjalo istom bojom, a chat da bude ipak centar strane?
I što si nam natakao tu kuvarsku kapu, daj malo neke keceljice...Osmeh

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Pazar
Broj postova: 139
Reg. datum: 07.08.2007
Datum unosa: Sreda 29.08.2007, 21:50, Naslov:
Hehehe, za kecelju si u pravu, sredicu to

Za ovo drugo cemo da vidimo jer jos nije sve formirano, imam mnogo obaveza pa ne mogu da radim non stop.

Drago mi je sto me podsecate na neke stvari, nastavite tako. Sta mislite oko foruma ovo sto smo pominjali?

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 541
Reg. datum: 07.06.2007
Datum unosa: Sreda 29.08.2007, 22:49, Naslov:
Pa ne znam sada na šta konkretno misliš,mnogo toga je pomenuto:-D ali svaka promjena u vezi foruma je dobrodošla...aktivne teme da se vrte na stranici foruma,pregled novih komentara od zadnje posjete...veća slova,SMAJLIĆI:-D ,mogućnost pregleda poruke prije postiranja...i tako..ja sam za sve to Osmeh
____________________
You don't love someone for their looks, or their clothes, or for their fancy car, but because they sing a song only you can hear.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Pazar
Broj postova: 139
Reg. datum: 07.08.2007
Datum unosa: Sreda 29.08.2007, 23:42, Naslov:
Samo oko vecih slova je problematicno, ne znam koje rezolucije koristite, ali kada ovo pogledam sa 1024x768 onda je prilicno krupno. Ako stavim krupnija slova bojim se da ce se sve pokvariti. 12-tica je dovoljno veliki font za citanje. Veci fontovi se stavljaju samo na blogove i neke forume.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Broj postova: 482
Reg. datum: 15.06.2007
Datum unosa: Cetvrtak 30.08.2007, 17:48, Naslov:
Meni licno, potrebno je da me na neki nacin podsetitena teme koje su odgovarane posle mog zadnjeg posta....kao i zacuvanje mojih poruka-poslatih ne samo primljenih.
Meni malo treba, a Emire za tebe je to maciji kasaljWink

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Pazar
Broj postova: 139
Reg. datum: 07.08.2007
Datum unosa: Cetvrtak 30.08.2007, 18:35, Naslov:
Eto potrudicu se i to da sredim

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Dubai
Broj postova: 1
Reg. datum: 26.05.2007
Datum unosa: Cetvrtak 30.08.2007, 18:48, Naslov:
Nema veze sa dizajnom, ali da podsetim na mogucnost funkcije premestanja topica i postova kao i spajanje postova...

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Broj postova: 482
Reg. datum: 15.06.2007
Datum unosa: Cetvrtak 30.08.2007, 18:54, Naslov:
Cekaj u red baladi, pre tebe sam narucilaWink

Profil

Posaljite privatnu poruku

Blog

Novi Beograd
Broj postova: 425
Reg. datum: 29.05.2007
Datum unosa: Cetvrtak 30.08.2007, 19:29, Naslov:
Emire, ja da ne moram naocare da stavljam, ja zbog toga kazem.

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Novi Pazar
Broj postova: 139
Reg. datum: 07.08.2007
Datum unosa: Petak 31.08.2007, 16:23, Naslov:
Evo nove vezije sajta www.zenskisvet.com/main11.jpg

Profil

Posaljite privatnu poruku

Msn messenger

Blog

Pravilnik ponasanja na forumu

Ko je online
Clanovi: Trenutno nema logovanih clanova
Gosti: 163
Koliko clanova ima idealna porodica?